Rewanż z Niemcami w eliminacjach Eurobasketu 2015 w Polsacie Sport News!

20. sierpnia Polska rozpocznie rewanżową rundę spotkań eliminacyjnych. Stawką rywalizacji jest awans na przyszłoroczne Mistrzostwa Europy. W dotychczasowych meczach Polacy pokonali Niemców i Luksemburczyków oraz przegrali z Austrią. W środę w Bonn zmierzą się ponownie z reprezentacją Niemiec. Początek transmisji w […]

20. sierpnia Polska rozpocznie rewanżową rundę spotkań eliminacyjnych. Stawką rywalizacji jest awans na przyszłoroczne Mistrzostwa Europy. W dotychczasowych meczach Polacy pokonali Niemców i Luksemburczyków oraz przegrali z Austrią. W środę w Bonn zmierzą się ponownie z reprezentacją Niemiec. Początek transmisji w środę o godzinie 20 w Polsacie Sport News.

Po dwóch wygranych na start eliminacji Polacy po błędach w końcówce ulegli Austrii 81:83. Po trzech kolejkach Polska zajmuje drugie miejsce w grupie, mając tyle samo punktów co pierwsze w tabeli Niemca i trzecia Austria. W rewanżu z Niemcami kadra będzie musiała radzić sobie bez Przemysława Karnowskiego, który był hospitalizowany w wyniku powikłań przy anginie. Center powinien być gotowy na starcie z Luksemburgiem, który Polacy podejmą 24. sierpnia. Karnowskiego zastępuje Jarosław Mokros.

Ewentualna porażka z Niemcami może skomplikować kwestię awansu Polaków. Na Eurobasket pojadą zwycięzcy grup eliminacyjnych i sześć najlepszych z siedmiu drużyn, które zajmą drugie miejsce. Po meczu z Niemcami Polacy wrócą do kraju, aby zmierzyć się u siebie z Luksemburgiem i Austrią. Początek spotkania z Niemcami o godzinie 20 w środę. Transmisja w Polsat Sport News od 19.50.

gorny-pasek.600

ŚRODA – 20 SIERPNIA 2014

19:50  Eliminacje do Mistrzostw Europy: NIEMCY – POLSKA na żywo
Polsat Sport NewsIpla
gorny-pasek.600

About Adam Śmietański