Rewanż za ubiegłoroczny finał. Eleven i Polsat zapraszają na 2. kolejkę Nice Polskiej Ligi Żużlowej

Eleven i Polsat wspólnie zapraszają na 2. Kolejkę Nice Polskiej Ligi Żużlowej. Na ekranach telewizorów zobaczymy zespoły z Piły, Gdańska, Lublina i Gniezna.  Będziemy świadkami emocji czy raczej jednostronnych pojedynków? Tego nigdy nie da się do końca przewidzieć. Możemy tylko […]

Eleven i Polsat wspólnie zapraszają na 2. Kolejkę Nice Polskiej Ligi Żużlowej. Na ekranach telewizorów zobaczymy zespoły z Piły, Gdańska, Lublina i Gniezna.  Będziemy świadkami emocji czy raczej jednostronnych pojedynków? Tego nigdy nie da się do końca przewidzieć. Możemy tylko spekulować na podstawie najświeższych doniesień.

A te zbyt łaskawe dla Piły nie są. Po Inauguracyjnej porażce, teraz gościć będą zespół z Gdańska. Wybrzeże w pierwszym meczu nie dało zaczerpnąć morskiego powietrza przyjezdnym i zmiażdżyli wręcz Krakowian aż 64:26. Jak zawsze w takim przypadku samo się nasuwa pytanie: czy to Gdańsk był tak mocny czy Kraków na tyle słaby? Pilan spotka ten zaszczyt odpowiedzi na to pytanie.

Starzy dobrzy znajomi. Tak można powiedzieć o zespołach z Lublina i Gniezna. Rok temu oba kluby walczyły między sobą o bezpośredni awans do Nice Polskiej Ligi żużlowej. Ostatecznie oba team`y wygrały awans i wzmocnione mają za zadanie podgrzać znów wewnętrzną atmosferę do tego stopnia, aby ta z kolei udzieliła się kibicom zgormadzonym przy Alejach Zygmuntowskich. Gospodarze mają jednak w pamięci finał 2 Ligi żużlowej i wyjeżdżając na tor spróbują zrehabilitować się za ostateczną porażkę.

pasek2

SOBOTA – 14 KWIETNIA 2018

16:00 Nice 1. Liga Żużlowa – 2. kolejka: WSTĘP DO MECZU na żywo
Ipla


16:15 
Nice 1. Liga Żużlowa – 2. kolejka: EURO FINANNCE POLONIA PIŁA – ZDUNEK WYBRZEŻE GDAŃSK na żywo
Ipla

NIEDZIELA – 15 KWIETNIA 2018

14:45 Nice 1. Liga Żużlowa – 2. kolejka: WSTĘP DO MECZU na żywo
Polsat Sport HDIpla

15:00 
Nice 1. Liga Żużlowa – 2. kolejka: SPEED CAR MOTOR LUBLIN – CAR GWARANT START GNIEZNO na żywo
Polsat Sport HDIpla
pasek2

About Michał Lewandowski