Rewanżowe mecze 1/16 finału Pucharu Króla w nc+

Trzy rewanżowe spotkania 1/16 Pucharu Króla pokaże telewizja nc+.  Ciekawie powinno być już we wtorek, kiedy to Malaga CF zmierzy się z Cordobą. Pierwsze spotkania zakończyło się niespodziewanym zwycięstwem drugoligowca 2:0, co powoduje, że to podopieczni trenera Luisa Miguela Carriona […]

Trzy rewanżowe spotkania 1/16 Pucharu Króla pokaże telewizja nc+. 

Ciekawie powinno być już we wtorek, kiedy to Malaga CF zmierzy się z Cordobą. Pierwsze spotkania zakończyło się niespodziewanym zwycięstwem drugoligowca 2:0, co powoduje, że to podopieczni trenera Luisa Miguela Carriona są lekkimi faworytami do awansu. Ich sukces byłby sporą niespodzianką, bowiem Cordoba CF to jeden z kandydatów do spadku z Segunda Division. Warto też dodać, że w bramce drużyny gości prawdopodobnie stanie Paweł Kieszek.

Emocje będą także w środę. Bardzo ciekawie zapowiada się spotkanie Deportivo la Coruna z Realem Betisem. Pierwsza batalia zakończyła się zwycięstwem gości 1:0. Bardzo ciężko wskazać faworyta dwumeczu, a o ostatecznym rozstrzygnięciu zadecyduje zapewne dyspozycja dnia. Mniej interesująco powinno być w drugim środowym meczu transmitowanym przez nc+, bowiem ciężko sobie wyobrazić, aby FC Barcelona miała jakieś problemy z wyeliminowaniem Herculesu FC, nawet mimo remisu 1:1 w pierwszym meczu.

WTOREK – 20 GRUDNIA 2016

20:55 Puchar Króla – 1/16 Finału: MALAGA CF – CORDOBA CF na żywo
CANAL+ Sport HDCanal+ Sport Online
Komentarz: Piotr Laboga – Leszek Orłowski

ŚRODA – 21 GRUDNIA 2016

20:55 Puchar Króla – 1/16 Finału: DEPORTIVO LA CORUNA – REAL BETIS na żywo
CANAL+ Sport 2 HDCanal+ Sport Online

21:55
Puchar Króla – 1/16 Finału: FC BARCELONA – HERCULES CF na żywo
CANAL+ Sport HDCanal+ Sport Online

About Jakub Zegarowski