Rewanżowe mecze w 1/2 finały Pucharu Włoch

Już w najbliższą środę oraz czwartek rewanżowe mecze w półfinale Pucharu Włoch. Dowiemy się kto zagra w wielkim finale… W środę wszystkie oczy zwrócone będą w stronę San Siro, gdzie Milan zmierzy się z Lazio. W pierwszym spotkaniu tego dwumeczu […]

Już w najbliższą środę oraz czwartek rewanżowe mecze w półfinale Pucharu Włoch. Dowiemy się kto zagra w wielkim finale…

W środę wszystkie oczy zwrócone będą w stronę San Siro, gdzie Milan zmierzy się z Lazio. W pierwszym spotkaniu tego dwumeczu padł wynik bezbramkowy. W środę ktoś będzie musiał wygrać i pytanie czy ponownie będzie to Milan, który ograł piłkarzy ze stolicy kilkanaście dni temu w rozgrywkach ligowych. Teraz oprócz chęci rewanżu ekipą z Rzymu będzie kierować chęć awansu do finału rozgrywek, w których byli najlepsi w 2013 roku w finale pokonując Romę. Milan w ostatnich trzech latach dwukrotnie był w finale, lecz w obu przypadkach lepszy był Juventus.

W czwartek poznamy wygranego pary, gdzie w pierwszym meczu działo się o wiele więcej niż w parze rzymsko – mediolańskiej, bowiem w pierwszym starciu Atalanty z Fiorentiną padł remis 3:3. W czwartek faworytem będzie drużyna z Bergamo, bowiem Viola pogrążona jest w kryzysie. Ich ostatnia wygrana to czasy odległe, mianowicie 17 lutego i zwycięstwo ze SPAL. Kolejno Fiołki tylko remisowały i przegrywały. Atalanta mimo dwóch bezbramkowych remisów w dwóch poprzednich seriach gier utrzymuje równą dyspozycje, co potwierza seria ośmiu spotkań bez porażki. Puchary, jak wiadomo, lubią generować niespodzianki. Czy tak będzie w tym przypadku?

ŚRODA – 24 KWIETNIA 2019

20:40 Puchar Włoch – 1/2 finału: AC MILAN – SS LAZIO na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.pl

CZWARTEK – 25 KWIETNIA 2019

20:40 Puchar Włoch – 1/2 finału: ATALANTA BC – ACF FIORENTINA na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.pl

About Jakub Lipiec