Rhein Neckar Lowen – SC DHFK Leipzig w Sportklub

Kibice szczypiorniaka przyzwyczajeni do licznych weekendowych transmisji, w ten weekend będą musieli zadowolić się tylko jedną transmisją z DKB Handball Bundesligi. Spotkanie Rhein Neckar Lowen – SC DHFK Leizpig premierowo w niedzielny wieczór w Sportklub.  Faworyta niedzielnego meczu patrząc na […]

Kibice szczypiorniaka przyzwyczajeni do licznych weekendowych transmisji, w ten weekend będą musieli zadowolić się tylko jedną transmisją z DKB Handball Bundesligi. Spotkanie Rhein Neckar Lowen – SC DHFK Leizpig premierowo w niedzielny wieczór w Sportklub. 

Faworyta niedzielnego meczu patrząc na obecną sytuację w tabeli wskazać nie jest trudno. Rhein Neckar Lowen po czterech kolejkach nie mają na swoim koncie żadnej porażki i jeśli nie chcą stracić kontaktu z liderami tabeli muszą najbliższe spotkanie wygrać. Ich najbliższym przeciwnikiem będzie SC DHFK Leizpig. Podopieczni Michaela Bieglera startu w nowym sezon, nie zaliczą do udanych. Po czterech kolejkach, na swoim koncie mają tylko jedno zwycięstwo i to z beniaminkiem Bundesligi. Ten bilans pozwala im na zajmowanie dopiero czternastego miejsca w tabeli. W drużynie z Lipska występują dwaj reprezentacji polski Andrzej Rojewski i Maciej Gębala, którym w obecnym sezonie już trzykrotnie pojawiał się na boisku, zdobywając tylko jedną bramkę.

NIEDZIELA – 16 WRZEŚNIA 2018

19:00 DKB Handball Bundesliga – 5. kolejka: RHEIN NECKAR LOWEN – SC DHFK LEIPZIG 

 

About Adam Zakrzewski

https://twitter.com/AddidasAdam