Ruszają Ćwierćfinały Copa Libertadores. Transmisje w Sportklubie

Już w najbliższy czwartek i piątek wraca Copa Libertadores. To świetna informacja dla wszystkich kibiców latynoskiej piłki. Transmisje spotkań oczywiście w Sporklubie. Pierwsze spotkanie, które będziemy mogli oglądać zostanie rozegrane w nocy, ze środy na czwartek. Mecz San Lorenzo-Club Atletico […]

Już w najbliższy czwartek i piątek wraca Copa Libertadores. To świetna informacja dla wszystkich kibiców latynoskiej piłki. Transmisje spotkań oczywiście w Sporklubie.

Pierwsze spotkanie, które będziemy mogli oglądać zostanie rozegrane w nocy, ze środy na czwartek. Mecz San Lorenzo-Club Atletico Lanus rozpocznie się o godzinie 0:15. Trudno wybrać faworyta tej rywalizacji. Z jednej strony drużyna z Argentyny, która dopiero po rzutach karnych wyeliminowała ekwadorski Emelec. Po drugiej stronie barykady mamy zawodników Atletico Lanus, którzy mają swoje ambicje i po zdobyciu mistrzostwa Argentyny chcą jeszcze więcej. Nie błyszczą jednak wielką formą. Z trudem wyeliminowali piłkarzy z Boliwii, ekipę The Strongest.

Kolejne czwartkowe spotkanie zostanie rozegrane o godzinie 2:45. Będzie to niezwykle interesujące starcie Barcelony SC, z Santosem. Barcelona z kłopotami w dwumeczu pokonała Palmerias, natomiast Santos dosyć pewnie wygrał z Atletico Paranaense. Tutaj również ciężko wybrać faworyta, mocniejsi wydają się gracze Santosu, lecz Barcelona SC jest w stanie sprawić dużą niespodziankę.

W piątek także czekają na nas wielkie emocje. O godzinie 2:45 będziemy świadkami meczu Jorge Wilstermann-River Plate. Gospodarze w 1/8 finału, różnicą jednej bramki pokonali Atletico Mineiro, zaś River Plate w niezłym stylu wyeliminował paragwajski Guarani. Faworytem drużyna z Argentyny, jednak drużyna Wilstermann tanio skóry nie sprzeda.

Wszystkim kibicom życzymy pięknych goli i wielkich emocji!

CZWARTEK – 14 WRZESNIA 2017

00:15 Copa Libertadores – 1/4 Finału: SAN LORENZO DE ALMAGRO – CLUB ATLETICO LANUS na żywo


02:45 Copa Libertadores – 1/4 Finału: BARCELONA SC – SANTOS FC na żywo

PIATEK – 15 WRZESNIA 2017

02:45 Copa Libertadores – 1/4 Finału: JORGE WILSTERMANN – RIVER PLATE na żywo

pasek2

About Jakub Lipiec