SG Flensburg-Handewitt – Fuchse Berlin w Sportklub

Czas na kolejne emocje z piłką ręczna na najwyższym europejskim poziomie w Sportklub. Hitem tego tygodnia będzie starcie na szczycie Handball Bundesligi.  Czwartkowe spotkanie będzie miało bardzo duży wpływ na rywalizację o mistrzowską paterę. We Flensburgu zmierzą się ze sobą […]

Czas na kolejne emocje z piłką ręczna na najwyższym europejskim poziomie w Sportklub. Hitem tego tygodnia będzie starcie na szczycie Handball Bundesligi. 

Czwartkowe spotkanie będzie miało bardzo duży wpływ na rywalizację o mistrzowską paterę. We Flensburgu zmierzą się ze sobą odpowiednio trzecia i druga drużyna obecnego sezonu. Na tą chwilę SG Flensburg Handewitt i Fuchse Berlin mają po tyle samo oczek w tabeli po 38. Taką samą liczbę punktów posiada także lider Rhein Neckar Lowen, jednak drużyna z Mannheim ma rozegrane dwa spotkania mniej. W bieżącym sezonie obie drużyny spotkały się już dwukrotnie. W pucharze Niemiec zwycięzcą okazała się drużyna Wikingów, w lidze natomiast komplet punktów wywalczyła ekipa ze stolicy. Oba zespoły mają za sobą efektowną serię spotkań. Od pięciu meczów żadna ekipa nie przegrała. To jeszcze bardziej podkręca emocje, których na pewno i tak nie zabraknie w czwartek. Drużyna, która przegra to spotkanie skomplikuje sobie szansę na mistrzowski tytuł. Ponadto w ramach 25. kolejki w zobaczymy spotkania VFL Gummersbach z SC DHFK Leipzig oraz TSV GWD Minden z Die Eulen Ludwigshafen.

Sportklub nie zapomniał także o kibicach szczypiorniaka z Półwyspu Iberyjskiego. W sobotni wieczór będziemy mogli zobaczyć kolejne mecz Kamila Syprzaka i jego FC Barcelona Lassa. Drużyna z Katalonii pewnie zmierza do zwycięstwa w lidze, i już prawie nikt jej nie może zagrozić. Teraz czas na kolejne przeciwnika. Ich sobotnim rywalem będzie Recoletas Atletico Valladolid.

pasek2

CZWARTEK – 15 MARCA 2018

19:00 DKB Handball Bundesliga – 25. kolejkaSG FLENSBURG-HANDEWITT – FÜCHSE BERLIN na żywo

SOBOTA – 17 MARCA 2018

20:30 Liga ASOBAL – 22. kolejka: RECOLETAS ATLETICO VALLADOLID – FC BARCELONA LASSA premiera.200

NIEDZIELA – 18 MARCA 2018

12:30 DKB Handball Bundesliga – 25. kolejka: VFL GUMMERSBACH – SC DHFK LEIPZIG na żywo


22:30 
DKB Handball Bundesliga – 25. kolejka: TSV GWD MINDEN – DIE EULEN LUDWIGSHAFEN premiera.200

pasek2

About Adam Zakrzewski

https://twitter.com/AddidasAdam