Siatkarska I liga mężczyzn wraca w 2019 roku. Transmisja z Wrześni w Polsacie Sport

W czwartek, 3 stycznia po raz pierwszy na boisko w 2019 roku wyjdą drużyny siatkarskiej I ligi mężczyzn. Do ciekawego meczu dojdzie we Wrześni, przede wszystkim ze względu na wynik pierwszego meczu, gdy faworyt poległ. APP Krispol Września miał bardzo […]

W czwartek, 3 stycznia po raz pierwszy na boisko w 2019 roku wyjdą drużyny siatkarskiej I ligi mężczyzn. Do ciekawego meczu dojdzie we Wrześni, przede wszystkim ze względu na wynik pierwszego meczu, gdy faworyt poległ.

APP Krispol Września miał bardzo udany początek sezonu w I lidze. Po dziesięciu spotkaniach znajdował się na pozycji lidera z zaledwie jedną porażką. Później jednak nastąpiło załamanie formy. Zespół Mariana Kardasa w kolejnych sześciu meczach przegrał aż 4-krotnie, także m.in. z dużo niżej notowanym zespołem z Sulęcina. W czwartek dojdzie do rewanżu za ich pierwszą sezonową przegraną, która była sporą niespodzianką. W drugi weekend października Krispol uległ na wyjeździe MCKiS Jaworzno i to w trzech setach. Zwłaszcza bolesna była przegrana w inauguracyjnej partii 25:12. Dla ekipy prowadzonej przez Mariusza Łozińskiego było to jedno z pięciu wygranych w całych rozgrywkach. Daje to drużynie z Jaworzna 9. miejsce w tabeli. Zdecydowanie wyżej są gospodarze czwartkowej potyczki. Krispol znajduje się na 3. pozycji z 14-punktową przewagą nad MCKiS. Czy tym razem drużyna z Wrześni nie da się zaskoczyć?

CZWARTEK – 3 STYCZNIA 2019

18:30 1. Liga – 17. kolejka: APP KRISPOL WRZEŚNIA – MCKIS JAWORZNO na żywo
Polsat Sport HDIpla

About Dawid Borucki

https://twitter.com/d_boruc, redaktor TakSięGra, sędzia WZPR, student politologii i dziennikarstwa (UAM Poznań)