Spora dawka emocji z Nice Polską Ligą Żużlową

Bogata oferta z Nice Polskiej Ligi Żużlowej czeka nas w nadchodzący weekend. Głównymi, choć nie jedynymi aktorami widowiska będą żużlowcy Orła Łódź. Mimo, że inauguracja nowego stadionu, głównie za sprawą warunków pogodowych pozostawia jak na razie wiele do życzenia, kibice […]

Bogata oferta z Nice Polskiej Ligi Żużlowej czeka nas w nadchodzący weekend. Głównymi, choć nie jedynymi aktorami widowiska będą żużlowcy Orła Łódź. Mimo, że inauguracja nowego stadionu, głównie za sprawą warunków pogodowych pozostawia jak na razie wiele do życzenia, kibice liczą, że tym razem już nic nie stanie na przeszkodzie abyśmy mogli pasjonować się żużlową rywalizacją. Orzeł Łódź zajmuje na tę chwilę 5. miejsce i jak na razie tylko marzy o play – offach, celu który przed sezonem zakładali sobie właściciele łódzkiego ośrodka.

Jeżeli marzenia mają się urzeczywistnić, trzeba zdobywać punkty. Już nie wybiórczo ale z każdym. W piątek nową nawierzchnię sprawdzą zawodnicy Startu Gniezno. Klub z pierwszej stolicy Polski zajmuję póki co 3. lokatę gwarantującą udział we walce o awans do PGE Ekstraligi. W sobotę zjawi się kolejny klub z TOP FOUR. RKM Rybnik ma 6 punktów przewagi nad Wybrzeżem Gdańsk. Porażka w Łodzi wprowadziłaby nerwową atmosferę w klubie. Porażka w którymkolwiek z tych pojedynków zamknie na dobre bramy do PO Łodzianom. Wybrzeże Gdańsk w niedzielę wyjedzie do lidera z Lublina. Papier mówi, że faworytem są zawodnicy Motoru. Zważywszy, że gospodarze tego meczu nie przegrali ani jednego spotkania w tej odsłonie Nice Polskiej Ligi – słusznie.

PIĄTEK – 8 SIERPNIA 2018

17:30 Nice 1. liga żużlowa – 10. kolejka: WSTĘP DO MECZU na żywo
Ipla

17:40 Nice 1. liga żużlowa – 10. kolejka: KŻ ORZEŁ ŁÓDŹ – CAR GWARANT START GNIEZNO na żywo
Ipla

SOBOTA – 9 SIERPNIA 2018

16:00 Nice 1. liga żużlowa – 12. kolejka: WSTĘP DO MECZU na żywo
Ipla

16:10 Nice 1. liga żużlowa – 12. kolejka: KŻ ORZEŁ ŁÓDŹ – KS ROW RYBNIK na żywo
Ipla

NIEDZIELA – 10 SIERPNIA 2018

16:00 Nice 1. liga żużlowa – 12. kolejka: WSTĘP DO MECZU na żywo
Polsat Sport HDIpla

16:10 Nice 1. liga żużlowa – 12. kolejka: SPEEDA CAR MOTOR LUBLIN – ZDUNEK WYBRZEŻE GDAŃSK na żywo
Polsat Sport HDIpla

About Michał Lewandowski