Sport w TV: czwartek – 12 marca 2015

Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy oraz o wybranych propozycjach zagranicznych telewizji. 15:05 Bundesliga – 24. kolejka: HANNOVER 96 – BAYERN MONACHIUM  Komentarz: Maciej Iwański 17:10 Magazyn BAYERN TV  17:55 […]

Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy oraz o wybranych propozycjach zagranicznych telewizji.

piłka nożna
15:05 Bundesliga – 24. kolejka: HANNOVER 96 – BAYERN MONACHIUM premiera.200
TVP Sport HDsport.tvp.pl
Komentarz: Maciej Iwański

17:10 Magazyn BAYERN TV premiera.200
TVP Sport HDsport.tvp.pl

17:55
Liga Europejska UEFA –  1/8 finału: FC ZENIT SANKT PETERSBURG – TORINO FC na żywo
Canal+ Family HD
Komentarz: Adam Marchliński – Filip Surma

18:45
Liga Europejska UEFA: STUDIO na żywo
Canal+ Sport HD
Studio: Piotr Salak – Maciej Murawski, Krzysztof Przytuła

18:55 
Liga Europejska UEFA –  1/8 finału: DNIPRO DNIPROPRIETROWSK – AFC AJAX  na żywo
Canal+ Sport HD2+2
Komentarz w Canal+ Sport: Żelisław Żyżynski – Maciej Murawski

18:55 
Liga Europejska UEFA –  1/8 finału: MULTILIGA na żywo
Canal+ Family 2 HD
Komentarz: Wojciech Zawioła, Filip Adamus

18:55 
Liga Europejska UEFA –  1/8 finału: VFL WOLFSBURG – INTER MEDIOLAN na żywo
nSport+ HDTVN Turbo HDITV 4Kabel Eins
Komentarz nc+: Grzegorz Milko – Wojciech Jagoda 

18:55 
Liga Europejska UEFA –  1/8 finału: CLUB BRUGGE – BESIKTAS JK na żywo
Star TV TürkiyeIdman TV

20:55 
Liga Europejska UEFA: STUDIO na żywo
Canal+ Sport HD
Studio: Piotr Salak – Leszek Orłowski, Krzysztof Przytuła

21:00
Liga Europejska UEFA –  1/8 finału: VILLARREAL CF – SEVILLA FC na żywo
Canal+ Sport HDRTRS
Komentarz w Canal+ Sport: Piotr Laboga – Leszek Orłowski

21:00
Liga Europejska UEFA – 1/8 finału: MULITILIGA na żywo
Canal+ Family 2 HD
Komentarz: Piotr Karpiński, Cezary Olbrycht

21:00
Liga Europejska UEFA – 1/8 finału: ACF FIORENTINA – AS ROMA na żywo
nSport+ HDČT SportW9Idman TV
Komentarz w Nsport+: Bartosz Gleń – Tomasz Lipiński

21:00 
Liga Europejska UEFA – 1/8 finału: EVERTON FC – DYNAMO KIJÓW na żywo
ITV HDSTVUTVAzTV

21:00 
Liga Europejska UEFA – 1/8 finału: SSC NAPOLI – DYNAMO MOSKWA na żywo
NTV Russia

23:00
Liga Europejska UEFA: STUDIO na żywo
Canal+ Sport HD
Studio: Piotr Salak – Leszek Orłowski, Krzysztof Przytuła

23:40 
Liga Europejska UEFA: SKRÓTY
 na żywo
Canal+ Sport HDnSport+ HD

biathlon
17:05 Mistrzostwa Świata, Kontiolahti, Finlandia: BIEG INDYWIDUALNY MĘŻCZYZN na żywo
Polsat Sport Extra HDEurosport HDEurosport DEDas Erste HDRossiya 2ČT Sport
Komentarz w polskim Eurosporcie: Tomasz Jaroński, Krzysztof Wyrzykowski

boks
22:00
Bokserskie Czwartki: THE PUNCHERS I  premiera.200
Fightklub

jeździectwo
20:20
Cavaliada 2015, Warszawa, Polska: STUDIO na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.pl
Studio: Sylwia Dekiert (z Warszawy)
Reporter: Beata Oryl-Stroińska

20:30 
Cavaliada 2015, Warszawa, Polska: KONKURS POTĘGI SKOKU
 na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.pl
Komentarz: Jarosław Idzi (z Warszawy)

kolarstwo szosowe
14:00 Wyścig Paryż – Nicea: ETAP 4 na żywo
Eurosport 2 HDFrance 3
Komentarz w Eurosport 2: Tomasz Jaroński, Krzysztof Wyrzykowski

14:45
Wyścig Tirreno-Adriatico: ETAP 2
 na żywo
Eurosport HDEurosport DERai sport 1
Komentarz w polskim Eurosporcie: Adam Probosz, Dariusz Baranowski

kombinacja norweska
13:45 Puchar Świata, Trondheim, Norwegia: SKOKI na żywo
Eurosport HDEurosport DE
Komentarz w polskim Eurosporcie: Paweł Ulbrych

16:15 
Puchar Świata, Trondheim, Norwegia: BIEG NA 10km
 na żywo
Eurosport HDEurosport DEDas Erste HDRai sport 2
Komentarz w polskim Eurosporcie: Paweł Ulbrych

koszykówka
17:00 Magazyn BASKET+ premiera.200
Canal+ Sport HD

18:15 
Magazyn NBA ACTION
premiera.200
Canal+ Sport HD

koszykówka mężczyzn
20:40 Turkish Airlines Euroliga, TOP 16, grupa E: FC BARCELONA – MACCABI ELECTRA TEL AWIW na żywo
Canal+ Family HD
Komentarz: Wojciech Michałowicz – Arkadiusz Koniecki

narciarstwo dowolne
19:00 Puchar Świata, Tignes, Francja: HALFPIPE KOBIET/MĘŻCZYZN na żywo
Eurosport 2 HD
Komentarz: Adam Probosz

piłka ręczna mężczyzn
19:00
Handball-Bundesliga – 24. kolejka: THW KIEL – FUSCHE BERLIN na żywo
SportklubSport 1 Germany

20:00
Magazyn POLSKA 2016
 na żywo
Polsat Sport News

siatkówka kobiet
17:30 Liga Mistrzyń CEV – play-off: FENERBAHCE GRUNDIG STAMBUŁ – VAKIFBANK STAMBUŁ na żywo
polsat-sport-hd.120

20:00 
Liga Mistrzyń CEV – play-off: VOLERO ZURICH – ECZACIBASI VITRA STAMBUŁ
 na żywo
polsat-sport-hd.120

skoki narciarskie
10:45 Puchar Świata, Trondheim, Norwegia: WSTĘP DO KWALIFIKACJI na żywo
Eurosport HDEurosport DE
Komentarz w polskim Eurosporcie: Igor Błachut

10:45
Puchar Świata, Trondheim, Norwegia: STUDIO na żywo
TVP 1 HDsport.tvp.pl
Studio: Maciej Kurzajewski

10:55 
Puchar Świata, Trondheim, Norwegia: KWALIFIKACJE na żywo
TVP 1 HDsport.tvp.plEurosport HDEurosport DE
Komentarz w TVP: Marek Rudziński, Sebastian Szczęsny
Komentarz w polskim Eurosporcie: Igor Błachut

18:45
 Puchar Świata, Trondheim, Norwegia: STUDIO na żywo
TVP 1 HDsport.tvp.pl
Studio: Maciej Kurzajewski

19:00
 Puchar Świata, Trondheim, Norwegia: KONKURS INDYWIDUALNY
 na żywo
TVP 1 HDsport.tvp.plEurosport HDEurosport DE
Komentarz w TVP: Marek Rudziński, Sebastian Szczęsny
Komentarz w polskim Eurosporcie: Igor Błachut

sporty motorowe
00:25 Magazyn FIA WTCC premiera.200
Eurosport HD
Lektor: Grzegorz Gac

tenis
01:00 WTA World Premier Indian Wells – 1. Runda: MIRJANA LUCIC-BARONI – ALISON RISKE na żywo
Supertennis HD

03:00 WTA World Premier Indian Wells – 1. Runda: SLOANE STEPHENS – CHANELLE SCHEEPERS na żywo
Supertennis HD

19:00
 WTA World Premier Indian Wells – 1. Runda: LIN ZHU – FRANCESCA SCHIAVONE na żywo
Supertennis HD

19:30 ATP Masters BNB Paribas Open Indian Wells – 1. Runda: TIM SMYCZEK – BENJAMIN BECKER na żywo
Polsat Sport Extra HD

21:00 
WTA World Premier Indian Wells – 1. Runda: HELBY ROGERS – KIRSTEN FLIPKENS na żywo
Supertennis HD

21:00 
ATP Masters BNB Paribas Open Indian Wells – 1. Runda: TEYMURAZ GABASHVILI – JUAN MONACO na żywo
Polsat Sport Extra HD

23:00 
WTA World Premier Indian Wells – 1. Runda: PETRA CETKOVSKA – CHRISTINA MCHALE na żywo
Supertennis HD

23:00 
ATP Masters BNB Paribas Open Indian Wells – 1. Runda: MARDY FISH – RYAN HARRISON
na żywo
Polsat Sport Extra HD

tenis stołowy
16:00
Polska Superliga – 14. kolejka: DOJLIDY BIAŁYSTOK – ZOOLESZCZ GWIAZDA BYDGOSZCZ premiera.200
Sportklub

inne
20:00 Magazyn AS WYWIADU premiera.200
Sportklub

*Rozpiska jest cały czas aktualizowana! Obsady dziennikarzy mogą ulec zmianie.

Przygotowali: Adam Zakrzewski, Daniel Kołodziejczyk, Krzysztof Sokólski

Tagi: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

About REDAKCJA