Sport w TV: czwartek – 12 października 2017

Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy. 13:15 Mistrzostwa Świata U17, Navi Mumbai, Indie – grupa B: TURCJA – PARAGWAJ  18:00 Magazyn PREMIER LEAGUE WORLD  Lektorzy: Grzegorz Kaczmarczyk, Katarzyna Kozłowska 22:00 Z archiwum Golden Boy: CANELO AlVAREZ – […]

Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy.


13:15 Mistrzostwa Świata U17, Navi Mumbai, Indie – grupa B: TURCJA – PARAGWAJ na żywo
Eurosport 2 HDEurosport PlayerIpla

18:00 Magazyn PREMIER LEAGUE WORLD premiera.200
CANAL+ Sport HD
Lektorzy: Grzegorz Kaczmarczyk, Katarzyna Kozłowska


22:00 Z archiwum Golden Boy: CANELO AlVAREZ – JOSESITO LOPEZ premiera.200


10:00 PGA European Tour – Italian Open, Parco Reale di Monza, Monza, Włochy: I RUNDA na żywo
CANAL+ Sport HD
Komentarz: Andrzej Person – Jacek Person

20:30 
PGA Tour – CIMB Classics, Kuala Lumpur, Malezja: I RUNDA na żywo
Ipla


14:00 Wyścig dookoła Turcji: ETAP 3 na żywo
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla


20:45 Turkish Airlines Euroleague – 1. kolejka: UNICAJA MALAGA – FENERBAHCE DOGUS na żywo
Polsat Sport Extra HDIpla


19:00 DKB Handball Bundesliga – 9. kolejka: SG FLENSBURG-HANDEWITT – TVB 1898 STUTTGART na żywo

Komentarz: Kamil Gapiński

20:55 Liga Mistrzów Velux EHF – grupa A: RHEIN NECKAR LOWEN – RK PPD ZAGRZEB na żywo
Ipla


21:30 Lega Pallavolo – 1. kolejka: TAIWAN EXCELLENCE LATINA – CALZEDONIA VERONA premiera.200

Komentarz: Robert Małolepszy – Witold Roman


20:45 Magazyn GILLETTE WORLD SPORT premiera.200


07:00 ATP World Tour Masters 1000, Szanghaj, Chiny: III RUNDA na żywo
Polsat Sport HD Ipla

09:00
WTA Tour, Hongkong, Chiny: II RUNDA na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.pl

09:00 ATP World Tour Masters 1000, Szanghaj, Chiny: III RUNDA na żywo
Polsat Sport HD Ipla

11:00 ATP World Tour Masters 1000, Szanghaj, Chiny: III RUNDA na żywo
Polsat Sport HD Ipla

11:00
WTA Tour, Hongkong, Chiny: II RUNDA na żywo
TVP Sport HD
sport.tvp.pl

13:00
WTA Tour, Hongkong, Chiny: II RUNDA na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.pl

13:00 ATP World Tour Masters 1000, Szanghaj, Chiny: III RUNDA na żywo
Polsat Sport HD Ipla

16:00 WTA Tour, Linz, Austria: 1/8 FINAŁU na żywo
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla

18:30
WTA Tour, Linz, Austria: 1/8 FINAŁU na żywo
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla


18:30 Magazyn SPEEDWAY GRAND PRIX premiera.200
CANAL+ Sport HD
Lektor: Michał Łopaciński

20:15 Magazyn SPEEDWAY+ premiera.200

Lektor: Joanna Cedrych

inne
17:55 Magazyn WIADOMOŚCI EUROSPORTU premiera.200
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla

18:30 Magazyn SPORT TELEGRAM na żywo
TVP 2 HD

19:20 Magazyn SPORT na żywo


19:35 Magazyn SPORT na żywo


20:00 Magazyn SPORT na żywo


22:30 Magazyn SPORTOWY WIECZÓR na żywo
TVP Sport HD sport.tvp.pl

23:00 Magazyn SPORT NEWS+ premiera.200
CANAL+ Sport HD

23:25 Magazyn WIADOMOŚCI EUROSPORTU  na żywo
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla

*Rozpiska jest cały czas aktualizowana! Obsady dziennikarzy mogą ulec zmianie

About Adam Zakrzewski

https://twitter.com/AddidasAdam