Sport w TV: czwartek – 14 lutego 2019

Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy.


16:15 Magazyn PREMIER LEAGUE WORLD 
CANAL+ Sport HD
Redakcja: Grzegorz Kaczmarczyk

16:45 
Magazyn KRONIKI LA LIGA 
CANAL+ Sport HD
Redakcja: Gabriel Rogaczewski

18:00 Liga Europy UEFA – 1/16 finału: STUDIO na żywo
Ipla
Studio: Tomasz Smokowski – Dariusz Dziekanowski, Tomasz Frankowski, Roman Kołtoń, Tomasz Hajto
Analiza: Marcin Feddek – Tomasz Łapiński
Przegląd Prasy/TT: Aleksandra Szutenberg
Porównania/Ciekawostki: Przemysław Iwańczyk

18:45 
Liga Europy UEFA – 1/16 finału: RAPID WIEDEŃ – INTER MEDIOLAN na żywo
Ipla
Komentarz: Tomasz Włodarczyk – Adam Matysek

18:45 
Liga Europy UEFA – 1/16 finału: SS LAZIO – SEVILLA FC na żywo
Ipla
Komentarz: Marcin Lepa – Piotr Koźmiński

18:45 
Liga Europy UEFA – 1/16 finału: SK SLAVIA PRAGA – KRC GENK na żywo
Ipla
Komentarz: Jakub Polkowski

18:45 Liga Europy UEFA – 1/16 finału: OLYMPIAKOS SFP – DYNAMO KIJÓW na żywo
Ipla
Komentarz: Paweł Ślęzak

18:45 Liga Europy UEFA – 1/16 finału: BATE BORYSÓW – ARSENAL FC na żywo
Ipla
Komentarz: Mariusz Hawryszczuk – Jacek Ziober

18:45 Liga Europy UEFA – 1/16 finału: GALATASARAY SK – SL BENFICA na żywo
Ipla
Komentarz: Robert Zieliński

20:50 Liga Europy UEFA – 1/16 finału: FC ZÜRICH – SSC NAPOLI na żywo
Ipla
Komentarz: Cezary Kowalski – Artur Wichniarek (z Zurychu)

20:50 
Liga Europy UEFA – 1/16 finału: SPORTING CP – VILLARREAL CF na żywo
Ipla
Komentarz: Szymon Rojek – Andrzej Strejlau

20:50 
Liga Europy UEFA – 1/16 finału: FC VIKTORIA PILZNO – GNK DINAMO ZAGRZEB na żywo
Ipla
Komentarz: Grzegorz Michalewski – Marcin Kalita

20:50 Liga Europy UEFA – 1/16 finału: CLUB BRUGGE – FC RED BULL SALZBURG na żywo
Ipla
Komentarz: Andrzej Janisz – Filip Jastrzębski

20:50 Liga Europy UEFA – 1/16 finału: MALMO FF – CHELSEA FC na żywo
Ipla
Komentarz: Grzegorz Milko

20:50 Liga Europy UEFA – 1/16 finału: CELTIC FC – VALENCIA CF na żywo
Ipla
Komentarz: Piotr Przybysz – Dariusz Wdowczyk

23:00 
Liga Europy UEFA – 1/16 finału: STUDIO na żywo
Ipla
Studio: Tomasz Smokowski – Dariusz Dziekanowski, Tomasz Frankowski, Roman Kołtoń, Tomasz Hajto
Analiza: Marcin Feddek – Tomasz Łapiński
Przegląd Prasy/TT: Aleksandra Szutenberg
Porównania/Ciekawostki: Przemysław Iwańczyk

23:30 Magazyn LIGI EUROPY UEFA na żywo
Ipla
Studio: Przemysław Iwańczyk – Tomasz Frankowski


19:00 Puchar Świata, Soldier Hollow, USA: BIEG SPRINTERSKI KOBIET na żywo
*(o 23:30  w Polsat Sport News HD)
Eurosport 1 HDIpla


21:00 
PGA Tour – Genesis Open, Pacific Palisades, USA: I RUNDA na żywo



15:30 Puchar Turcji – 1/4 finału: ANADOLU EFES – GAZIANTEP BASKETBOL na żywo

Komentarz: Radosław Spiak

17:15 
Magazyn BASKET+ 
CANAL+ Sport HD

17:40
Puchar Polski – 1/4 finału: WSTĘP DO MECZU na żywo
Ipla

17:55 
Puchar Polski – 1/4 finału: LEGIA WARSZAWA – POLPHARMA STAROGARD GDAŃSKI na żywo
Ipla

19:00
Puchar Hiszpanii – 1/4 finału: IBEROSTAR TENERIFE – UNICAJA BALONCESTO na żywo

Komentarz: Krzysztof Sendecki

19:55 
Magazyn NBA ACTION 

Redakcja: Marcin Froelich

20:10 
Puchar Polski – 1/4 finału: WSTĘP DO MECZU na żywo
Ipla

20:25 
Puchar Polski – 1/4 finału: STELMET ENEA BC ZIELONA GÓRA – BM SLAM STAL OSTRÓW WIELKOPOLSKI na żywo
Ipla


14:00 
Mistrzostwa Świata, Are, Szwecja: 1. PRZEJAZD SLALOMU GIGANTA KOBIET na żywo
Eurosport 1 HDIpla

17:30 
Mistrzostwa Świata, Are, Szwecja: 2. PRZEJAZD SLALOMU GIGANTA KOBIET na żywo
Eurosport 1 HDIpla


21:15 DKB Handball Bundesliga – 21. kolejka: TSV GWD MINDEN – RHEIN-NECKAR LÖWEN 

Komentarz: Kamil Gapiński


20:50 
Pro D2 – 21. kolejka: CARCASSONNE – NEVERS na żywo



16:00
Magazyn 7. STREFA na żywo
Polsat Sport HDIpla


17:30 Liga Mistrzów CEV – 5. kolejka, grupa D: WSTĘP DO MECZU na żywo
CANAL+ Sport HD
Studio: Żelisław Żyżyński – Daniel Pliński, Oskar Kaczmarczyk (z Gdańska)
Reporterzy: Paulina Bojarska, Bartek Ignacik


17:30 
1. Liga – 25. kolejka: EXACT SYSTEMS NORWID CZĘSTOCHOWA – KS LECHIA TOMASZÓW MAZOWIECKI na żywo
Polsat Sport HDIpla

17:55 
Liga Mistrzów CEV – 5. kolejka, grupa D: TREFL GDAŃSK – PGE SKRA BEŁCHATÓW na żywo
CANAL+ Sport HD
Komentarz: Maciej Świniarski – Paweł Siezieniewski (z Gdańska)

17:55 
Liga Mistrzów CEV – 5. kolejka, grupa C: ACH VOLLEY LUBLANA -VFB FRIEDRICHSHAFEN na żywo

Komentarz: Cezary Olbrycht – Maciej Dobrowolski

20:25 
Liga Mistrzów CEV – 5. kolejka, grupa A: UNITED VOLLEYS FRANKFURT – ZENIT KAZAŃ na żywo

Komentarz: Bartosz Gleń – Piotr Makowski

20:25 
Liga Mistrzów CEV – 5. kolejka, grupa C: KNACK ROESELARE – HALKBANK ANKARA na żywo

Komentarz: Adam Westfal – Witold Roman

20:30
PlusLiga – 20. kolejka: ONICO WARSZAWA – MKS BĘDZIN na żywo
Polsat Sport HDIpla
Komentarz: Adrian Brzozowski – Łukasz Kadziewicz

20:30 Magazyn LIGI MISTRZÓW CEV na żywo
CANAL+ Sport HD
Studio: Żelisław Żyżyński – Daniel Pliński
Analiza: Oskar Kaczmarczyk


11:00 
Welsh Open, Cardiff, Walia: DZIEŃ 4 na żywo
Eurosport 1 HDIpla

13:45 
Welsh Open, Cardiff, Walia: DZIEŃ 4 na żywo
Ipla

20:30 
Welsh Open, Cardiff, Walia: DZIEŃ 4 na żywo
Eurosport 1 HDIpla


19:55 Magazyn FIM SUPERENDURO: GRAND PRIX WĘGIER 

Redakcja: Tomasz Dryła, Sergiusz Ryczel


11:00 ATP World Tour 500, Rotterdam, Holandia – 2. runda: MIKHAIL KUKUSHKIN – DAMIR DZUMHUR na żywo
Polsat Sport HDIpla

12:30
ATP World Tour 500, Rotterdam, Holandia – 2. runda: DANIIL MEDVEDEV – FERNANDO VERDASCO na żywo
Polsat Sport HDIpla

13:30
WTA Tour, Doha, Katar – 1/4 finału: ELINA SVITOLINA – KAROLINA MUCHOVA na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.pl

14:30
ATP World Tour 500, Rotterdam, Holandia – 2. runda: JO-WILFRIED TSONGA – TALLON GRIEKSPOOR na żywo
Polsat Sport HDIpla

15:30
WTA Tour, Doha, Katar – 1/4 finału: BARBORA STRYCOVA – ANGELIQUE KERBER na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.pl

17:30
WTA Tour, Doha, Katar – 1/4 finału: SIMONA HALEP – JULIA GOERGES na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.pl

19:30
WTA Tour, Doha, Katar – 1/4 finału: KIKI BERTENS – ELISE MERTENS na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.pl

19:30
ATP World Tour 500, Rotterdam, Holandia – 2. runda: KEI NISHIKORI – ERNESTS GULBIS na żywo
Ipla

21:30
ATP World Tour 500, Rotterdam, Holandia – 2. runda: MARTON FUCSOVICS – NIKOLOZ BASILASHVILI na żywo
Ipla

inne
17:20 Magazyn WIADOMOŚCI EUROSPORTU 
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla

18:30 Magazyn SPORT TELEGRAM na żywo


19:20 
Magazyn SPORT na żywo


19:35 
Magazyn SPORT na żywo


20:25 
Magazyn SPORT na żywo


21:25 
Magazyn SPORTOWY WIECZÓR na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.pl

23:45 Magazyn SPORT NEWS+ 
CANAL+ Sport HD

00:00
(cz/pt) Magazyn WIADOMOŚCI EUROSPORTU 
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla

*Rozpiska jest cały czas aktualizowana! Obsady dziennikarzy mogą ulec zmianie 

Tagi: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

About Jakub Telecki