Sport w TV: czwartek – 14 września 2017

Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy. HIT DNIA Euro Beach Soccer League 2017 Super Final: POLSKA – PORTUGALIA 00:15 Copa Libertadores – 1/4 Finału: SAN LORENZO DE ALMAGRO – CLUB ATLETICO […]

Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy.

HIT DNIA Euro Beach Soccer League 2017 Super Final: POLSKA – PORTUGALIA


00:15 Copa Libertadores – 1/4 Finału: SAN LORENZO DE ALMAGRO – CLUB ATLETICO LANUS na żywo

Komentarz: Bartłomiej Rabij

02:45 Copa Libertadores – 1/4 Finału: BARCELONA SC – SANTOS FC na żywo

Komentarz: Bartłomiej Rabij

15:45 La Liga Santander – 3. kolejka: FC BARCELONA – RCD ESPANYOL premiera.200
TVP Sport HDsport.tvp.pl

17:45 NICE 1. Liga – 7. kolejka: WSTĘP DO MECZU na żywo
Polsat Sport HDIpla
Komentarz: Cezary Kowalski – Tomasz Łapiński (z Chorzowa)
Reporter: Paweł Ślęzak

17:55 Nice I Liga – 7. kolejka: RUCH CHORZÓW – GKS TYCHY na żywo
Polsat Sport HD Ipla
Komentarz: Cezary Kowalski – Tomasz Łapiński (z Chorzowa)
Reporter: Paweł Ślęzak

18:00 Magazyn PREMIER LEAGUE WORLD premiera.200
CANAL+ Sport HD
Redakcja: Wojciech Zawioła, Katarzyna Kozłowska

18:00 Magazyn LIGA EUROPY UEFA premiera.200
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla

18:20 Magazyn BARCA TV premiera.200
TVP Sport HDsport.tvp.pl

18:55 Liga Europy UEFA – grupa E: ATALANTA BC – EVERTON FC na żywo
CANAL+ Sport HD
Komentarz: Bartosz Gleń – Przemysław Rudzki

18:55 Liga Europy UEFA – grupa E: APOLLON LIMASSOL – OLYMPIQUE LYON na żywo

Komentarz: Rafał Dębiński – Wojciech Jagoda

18:55 Liga Europy UEFA – grupa E: HNK RIJEKA – AEK ATENY FC na żywo

Komentarz: Grzegorz Milko – Tomasz Lipiński

18:55 Liga Europy UEFA: MULTILIGA na żywo

Prowadzenie: Wojciech Zawioła
Współpraca: Adam Westfal

18:55 Liga Europy UEFA – grupa D: AUSTRIA WIEDEŃ – AC MILAN na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.pl
Komentarz w TVP Sport HD: Szymon Borczuch – Robert Podoliński

18:55 Liga Europy UEFA – grupa C: TSG 1899 HOFFENHEIM – SC BRAGA na żywo
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla
Komentarz: Michał Zawacki – Sławomir Chałaśkiewicz
18:55 Liga Europy UEFA – grupa C: ISTAMBUŁ BASAKSEHIR – ŁUDOGOREC RAZGRAD na żywo
Eurosport Player

18:55 Liga Europy UEFA – grupa A: VILLARREAL CF – FK ASTANA na żywo
Eurosport Player

18:55 Liga Europy UEFA – grupa F: FC FASTAV ZLIN – SHERIFF TIRASPOL na żywo
Eurosport Player

18:55 Liga Europy UEFA – grupa B: DYNAMO KIJÓW – SKENDERBEU na żywo
Eurosport Player

18:55 Liga Europy UEFA – grupa F: FC KOPENHAGA – LOKOMOTIV MOSKWA na żywo
Eurosport Player

21:00 Liga Europy UEFA – grupa L: REAL SOCIEDAD – ROSENBORG BK na żywo
CANAL+ Sport HD
Komentarz: Rafał Wolski – Leszek Orłowski

21:00 Liga Europy UEFA  – grupa I: OLYMPIQUE MARSYLIA – KONYASPOR na żywo

Komentarz w Canal+ Sport 2 HD: Żelisław Żyżyński – Filip Surma

21:00 Liga Europy UEFA – grupa K: SV ZULTE WAREGEM – OGC NICE na żywo

Komentarz: Cezary Olbrycht – Wojciech Jagoda

21:00 Liga Europy UEFA: MULTILIGA na żywo

Prowadzenie: Mariusz Wróblewski
Współpraca: Piotr Laboga, Michał Kornacki

21:00 Liga Europy UEFA – grupa J: HERTHA BSC – ATHLETIC BILBAO na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.pl
Komentarz: Maciej Iwański – Andrzej Strejlau

21:00 Liga Europy UEFA – grupa G: HAPOEL BEER SHEVA – FC LUGANO na żywo
Eurosport Player
21:00 Liga Europy UEFA – grupa K: VITESSE – SS LAZIO na żywo
Eurosport Player

21:00 Liga Europy UEFA – grupa L: FC VARDAR – ZENIT ST PETERSBURG na żywo
Eurosport Player

21:00 Liga Europy UEFA – grupa G: CLUB FCSB – VICTORIA PILZNO na żywo


21:00 Liga Europy UEFA – grupa H: RED STAR BELGRAD – BATE BORYSÓW na żywo
Eurosport Player

22:00
Liga Europy UEFA – grupa H: ARSENAL FC – FC KOELN na żywo
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla
Komentarz w Eurosport 1 HD: Tomasz Lach – Radosław Gilewicz

23:30 Liga Europy UEFA: SKRÓTY na żywo
CANAL+ Sport HD 
Komentarz: Edward Durda, Krzysztof Bandych


22:00 Z archiwum Golden Boy: CANELO AlVAREZ – MATTHEW HATTON premiera.200


15:00 Evian Championship 2017, Évian-les-Bains, Francja: I RUNDA na żywo
Ipla

20:45 Magazyn PGA EUROPO TOUR GOLF 2017 premiera.200


21:00 PGA Tour – BMW Championship, Lake Forest, USA: I RUNDA na żywo
*(od 23:50 w CT Sport)
Ipla


15:00 99° Coppa Bernocchi, Włochy: WYŚCIG na żywo
Eurosport 2 HDEurosport Player  Ipla


20:20 Mistrzostwa Europy, Stambuł, Turcja – 1/2 Finału: HISZPANIA – SŁOWENIA na żywo
sport.tvp.pl
Komentarz w sport.tvp.pl: Piotr Sobczyński – Mirosław Noculak


13:30 Euro Beach Soccer League 2017 Super Final: HISZPANIA – SZWAJCARIA na żywo
Polsat Sport HD Ipla
Komentarz: Szymon Rojek – Marek Górecki

14:45 Euro Beach Soccer League 2017 Super Final: BIAŁORUŚ – ROSJA na żywo
Polsat Sport HD Ipla
Komentarz: Szymon Rojek – Marek Górecki

16:00 Euro Beach Soccer League 2017 Super Final: POLSKA – PORTUGALIA na żywo
Polsat Sport HD Ipla
Komentarz: Grzegorz Michalewski – Krzysztof Kuchciak

17:15 Euro Beach Soccer League 2017 Super Final: WŁOCHY – UKRAINA na żywo
Polsat Sport Extra HD Ipla
Komentarz: Grzegorz Michalewski – Krzysztof Kuchciak


17:10 Liga Mistrzów Velux EHF  – grupa D: HC MOTOR ZAPOROŻE – CZECHOWSKIE NIEDŹWIEDZIE na żywo
  Ipla
Komentarz w nSport+ HD: Piotr Karpiński – Michał Matysik

19:00 DKB Handball Bundesliga – 5. kolejka: THW KIEL – SC DHFK LEIPZIG na żywo

Komentarz: Kacper Merk

20:10 Liga Mistrzów Velux EHF – grupa C: KADETTEN SHAFFHAUSEN – ELVERUM HANDBALL na żywo
 Ipla


20:45 PRO D2 – 5. kolejka: RC VANNES – AVIRON BAYONNE na żywo
Eurosport Player


06:00 Indian Open, Vishakhapatnam, Indie: DZIEŃ 3 na żywo
Eurosport Player

14:30 Indian Open, Vishakhapatnam, Indie: DZIEŃ 3 na żywo
Eurosport Player


18:15 Magazyn GILLETTE WORLD SPORT premiera.200


06:00 WTA Tour, Tokio, Japonia: II RUNDA na żywo
sport.tvp.pl

08:00 
WTA Tour, Tokio, Japonia: II RUNDA na żywo
sport.tvp.pl


17:00 Magazyn SPEEDWAY GRAND PRIX premiera.200

Lektor: Michał Łopaciński

23:05 Magazyn SPEEDWAY+ premiera.200

Gospodarz: Joanna Cedrych

inne
14:30 Magazyn PO ZDROWIE Z MARTĄ I KAROLINĄ premiera.200
Polsat Sport HD Ipla

18:30 Magazyn SPORT TELEGRAM na żywo
TVP 2 HD

19:20 Magazyn SPORT na żywo


19:35 Magazyn SPORT na żywo


20:00 Magazyn SPORT na żywo


23:00 Magazyn SPORT NEWS+ premiera.200
CANAL+ Sport HD

23:05 Magazyn SPORTOWY WIECZÓR na żywo
TVP Sport HD sport.tvp.pl

23:55 Magazyn WIADOMOŚCI EUROSPORTU  na żywo
Eurosport 1 HDEurosport Player

*Rozpiska jest cały czas aktualizowana! Obsady dziennikarzy mogą ulec zmianie

About Michał Jeżewski