Sport w TV: czwartek – 18 stycznia 2018

Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy. HIT DNIA Mistrzostwa Świata w lotach narciarskich w Oberstdorfie 17:30 Mistrzostwa Narodów Afryki – grupa B: WYBRZEŻE KOŚCI SŁONIOWEJ – ZAMBIA  18:00 Magazyn PREMIER LEAGUE WORLD  […]

Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy.

HIT DNIA Mistrzostwa Świata w lotach narciarskich w Oberstdorfie


17:30 Mistrzostwa Narodów Afryki – grupa B: WYBRZEŻE KOŚCI SŁONIOWEJ – ZAMBIA na żywo


18:00 Magazyn PREMIER LEAGUE WORLD premiera.200
CANAL+ Sport HD

19:00
Magazyn LIGUE 1 CONFORAMA premiera.200
Ipla

20:30
Mistrzostwa Narodów Afryki – grupa B: UGANDA – NAMIBIA na żywo


21:25 
Copa del Rey – 1/4 finału: CD LEGANES – REAL MADRYT na żywo
CANAL+ Sport HD

Komentarz: Rafał Wolski – Leszek Orłowski


14:05 Puchar Świata, Antholz, Włochy: SPRINT KOBIET na żywo
*(od 14:30 także w Eurosport 1 HD)
Polsat Sport HDEurosport PlayerEurosport 1 HDIpla


23:00 Z archiwum Bosku: MUHAMMAD ALI – JERRY QUARRY premiera.200
Polsat Sport HDIpla


20:00 Varta Futsal Liga – 17. kolejka: NEJZBACH VYSOKE MYTO – SK INTEROBAL PLZEN na żywo


04:30 PGA European Tour – Abu Dhabi HSBC Golf Championship, Abu Dhabi, ZEA: I RUNDA na żywo
CANAL+ Sport HD
Komentarz: Andrzej Person, Jacek Person

12:00
 PGA European Tour – Abu Dhabi HSBC Golf Championship, Abu Dhabi, ZEA: I RUNDA na żywo
CANAL+ Sport HD
Komentarz: Andrzej Person, Jacek Person

21:00
PGA Tour – CareerBuilder Challenge, La Quinta, USA: I RUNDA na żywo
Ipla


17:45 Magazyn BASKET+ premiera.200
CANAL+ Sport HD

20:00 
Magazyn NBA ACTION premiera.200
CANAL+ Sport HD


10:30 Mistrzostwa Europy, Moskwa, Rosja: PROGRAM KRÓTKI SOLISTEK na żywo
Eurosport Player

17:50 Mistrzostwa Europy, Moskwa, Rosja: PROGRAM DOWOLNY PAR SPORTOWYCH na żywo
*(od 17:50 także w sport.tvp.pl)
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIplasport.tvp.pl


11:30 Puchar Świata, Kitzbühel, Austria: ZJAZD MĘŻCZYZN – TRENING na żywo
Eurosport Player


18:05 Mistrzostwa Europy, Zagrzeb, Chorwacja – grupa E: SERBIA – NORWEGIA  na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.pl
Komentarz: Maciej Iwański

20:20 Mistrzostwa Europy, Zagrzeb, Chorwacja – grupa E: CHORWACJA – BIAŁORUŚ na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.pl
Komentarz: Maciej Iwański


23:35 Rajd Dakar: ETAP 12 premiera.200
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla


20:40 Pro D2 – 20. kolejka: OLYMPIQUE BIARRITZ – GRENOBLE FC na żywo
Eurosport Player


20:25 Serie A1 – 15. kolejka: SAVINO DEL BENE SCANDICI – II BISONTE FIRENZE na żywo

Komentarz w nSport+ HD: Gabriel Waliszko – Milena Sadurek-Radecka


17:55 Liga Mistrzow CEV – grupa B: PAOK THESSALONIKI – VFB FRIEDRICHSHAFEN na żywo
Polsat Sport HDIpla

20:25 
Liga Mistrzow CEV – grupa E: TRENTINO DIATEC – ARKAS IZMIR na żywo
Polsat Sport HDIpla


15:05 Mistrzostwa Świata w Lotach, Oberstdorf, Niemcy: STUDIO na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.pl
Studio: Maciej Kurzajewski
Reporterzy: Filip Czyszanowski, Michał Regulski

15:50
Mistrzostwa Świata w Lotach, Oberstdorf, Niemcy: KWALIFIKACJE na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.plEurosport 1 HDEurosport PlayerIpla
Komentarz w TVP: Włodzimierz Szaranowicz, Przemysław Babiarz (z Oberstdorfu)


14:00 Defabet Masters, Londyn, Wielka Brytania: DZIEŃ 5 na żywo
Eurosport PlayerIpla

20:00 Defabet Masters, Londyn, Wielka Brytania: DZIEŃ 5 na żywo
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla


18:00 World Series – J.P. Morgan Tournament of Championship: ZAWODY na żywo
Eurosport Player


01:00 Australian Open, Melbourne, Australia – 2. runda: MARIA SZARAPOWA – ANASTASIJA SEVASTOVA na żywo
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla

01:00 
Australian Open, Melbourne, Australia – 2. runda: ŁESIA CURENKO – AGNIESZKA RADWAŃSKA na żywo
Eurosport PlayerIpla
Komentarz w Tenis Premium 1 HD: Tomasz Tomaszewski

01:00 
Australian Open, Melbourne, Australia – 2. runda: DOMINIC THIEM – DENIS KUDLA na żywo
Eurosport PlayerIpla
Komentarz w Tenis Premium 2 HD: Filip Gawęcki

02:30 
Australian Open, Melbourne, Australia – 2. runda: GARBINE MUGURUZA – SU-WEI HSIEH na żywo
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla
Komentarz w Tenis Premium 1 HD: Tomasz Tomaszewski

02:30 
Australian Open, Melbourne, Australia – 2. runda: ŁUKASZ KUBOT/MARCELO MELO – PAOLO LORENZI/MISCHA ZVEREV na żywo
Eurosport PlayerIpla
Komentarz w Tenis Premium 2 HD: Dawid Olejniczak

03:00 
Australian Open, Melbourne, Australia – 2. runda: BEATRIZ HADDAD MAIA – KAROLINA PLISZKOVA na żywo
Eurosport PlayerIpla

04:30 Australian Open, Melbourne, Australia – 2. runda: NOVAK DJOKOVIC – GAEL MONFILS na żywo
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla
Komentarz w Tenis Premium 1 HD: Filip Gawęcki

04:30 
Australian Open, Melbourne, Australia – 2. runda: JEKATIERINA ALEKSANDROWA – MADISON KEYS na żywo
Eurosport PlayerIpla
Komentarz w Tenis Premium 2 HD: Dawid Olejniczak

04:30 
Australian Open, Melbourne, Australia – 2. runda: KAREN CHACZANOW – JUAN MARTIN DEL POTRO na żywo
*(o 15:30 premiera.200 w Tenis Premium 1 HD)
Eurosport PlayerIpla
Komentarz w Tenis Premium 1 HD: Tomasz Lorek

07:00 Australian Open, Melbourne, Australia – 2. runda: PETER GOJOWCZYK – ALEXANDER ZVEREV na żywo
*(o 15:00 premiera.200 w Tenis Premium 2 HD)
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla
Komentarz w Tenis Premium 2 HD: Katarzyna Nowak

07:00 
Australian Open, Melbourne, Australia – 2. runda: RICHARD GASQUET – LORENZO SONEGO na żywo
Eurosport PlayerIpla

09:00 
Australian Open, Melbourne, Australia – 2. runda: ASHLEIGH BARTY – CAMILA GIORGI na żywo
Eurosport PlayerIpla
Komentarz w Tenis Premium 1 HD: Krzysztof Wanio

09:00 
Australian Open, Melbourne, Australia – 2. runda: SIMONA HALEP – EUGIENIE BOUCHARD na żywo
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla
Komentarz w Tenis Premium 2 HD: Marcin Muras

09:00
 
Magazyn GAME SCHETT AND MATS EXTRA na żywo
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla


11:00
 Australian Open, Melbourne, Australia – 2. runda: JAN-LENNARD STRUFF – ROGER FEDERER na żywo
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla
Komentarz w Tenis Premium 1 HD: Justyna Kostyra

11:00 
Australian Open, Melbourne, Australia – 2. runda: TENNYS SANDGREN – STAN WAWRINKA na żywo
Eurosport PlayerIpla
Komentarz w Tenis Premium 2 HD: Marcin Muras

11:30 
Australian Open, Melbourne, Australia – 2. runda: ??? – ??? premiera.200
Eurosport PlayerIpla

13:00
 
Australian Open, Melbourne, Australia: STUDIO MELBOURNE na żywo
Ipla
Studio: Justyna Kostyra, Tomasz Lorek

13:00 
Australian Open, Melbourne, Australia – 2. runda: MARKETA VONDROUSOVA – CAROLINE GARCIA premiera.200
Ipla
Komentarz w Tenis Premium 2 HD: Katarzyna Nowak

13:15 
Australian Open, Melbourne, Australia – 2. runda: MARCIN MATKOWSKI/AISAM UL HAQ QURESHI – MARCELO DEMOLINER/TREAT HUEY premiera.200
Ipla
Komentarz w Tenis Premium 1 HD: Tomasz Lorek

14:15
 Magazyn GAME SCHETT AND MATS na żywo
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla

inne
18:30 Magazyn SPORT TELEGRAM na żywo
TVP 2 HD


18:30
Igrzyska Olimpisjkie, Pjongczang, Korea Południowa: OGŁOSZENIE NOMINACJI OLIMPIJSKICH REPREZENTACJI CZECH na żywo


19:20 
Magazyn SPORT na żywo


19:25 
Magazyn SPORT na żywo
  


19:50 
Magazyn WIADOMOŚCI EUROSPORTU premiera.200
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla

20:00 Magazyn SPORT na żywo


22:15 
Magazyn SPORTOWY WIECZÓR na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.pl 

23:30 Magazyn SPORT NEWS+ premiera.200
CANAL+ Sport HD

23:30
 Magazyn WIADOMOŚCI EUROSPORTU premiera.200
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla

*Rozpiska jest cały czas aktualizowana! Obsady dziennikarzy mogą ulec zmianie

About Adam Zakrzewski

https://twitter.com/AddidasAdam