Sport w TV: czwartek – 19 kwietnia 2018

Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy. HIT DNIA Liga Siatkówki Kobiet – 1/2 finału play-off: ŁKS COMMERCECON ŁÓDŹ – DEVELOPRES SKYRES RZESZÓW 17:45 La Liga Santander – 32. kolejka: FC BARCELONA – […]

Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy.

HIT DNIA Liga Siatkówki Kobiet – 1/2 finału play-off: ŁKS COMMERCECON ŁÓDŹ – DEVELOPRES SKYRES RZESZÓW


17:45 La Liga Santander – 32. kolejka: FC BARCELONA – VALENCIA CF premiera.200
TVP Sport HDsport.tvp.pl
Komentarz: Hubert Bugaj

18:00 Magazyn PREMIER LEAGUE WORLD premiera.200
CANAL+ Sport HD
Redakcja: Grzegorz Kaczmarczyk, Filip Surma

19:25 La Liga Santander – 33. kolejka: REAL SOCIEDAD – ATLETICO MADRYT na żywo
Ipla

19:25 La Liga Santander – 33. kolejka: CD ALAVES – GIRONA FC na żywo
Ipla

19:30
Puchar Turcji – 1/2 Finału: FENERBAHCE STAMBUŁ – BESIKTAS JK na żywo


20:40
Premier League – 35. kolejka: BURNLEY FC – CHELSEA FC na żywo
CANAL+ Sport HD
Komentarz: Marcin Rosłoń – Przemysław Rudzki

20:40
Eredivisie – 32. kolejka: AFC AJAX – VVV VENLO na żywo
Ipla
Komentarz: Tomasz Włodarczyk

21:25
La Liga Santander – 33. kolejka: REAL BETIS BALOMPIE – UD LAS PALMAS na żywo
Ipla

21:25
La Liga Santander – 33. kolejka: UD LEVANTE – MALAGA CF na żywo
Ipla


15:00
Polsat Boxing Night – Noc Zemsty: KONFERENCJA PRASOWA na żywo
Ipla


12:00 PGA European Tour – Trophee Hassan II, Rabat, Maroko: I RUNDA na żywo

Komentarz: Andrzej Person, Jacek Person

16:30 
PGA European Tour – Trophee Hassan II, Rabat, Maroko: I RUNDA na żywo

Komentarz: Andrzej Person, Jacek Person

21:30
PGA Tour – Valero Texas OpenSan Antonio, USA: I RUNDA na żywo


14:00 Tour of the Alps, Włochy: ETAP 4 na żywo
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla

15:30
Tour of Croatia, Chorwacja: ETAP 3 na żywo
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla


17:45 Magazyn BASKET+ premiera.200
CANAL+ Sport HD

18:45
Magazyn PIĄTA KWARTA premiera.200


20:00
Energa Basket Liga – 29. kolejka: ANWIL WŁOCŁAWEK – STELMET ENEA BC ZIELONA GÓRA na żywo
Polsat Sport HDIpla

20:00
Magazyn NBA ACTION premiera.200
CANAL+ Sport HD


19:00 
DKB Handball Bundesliga – 29. kolejka: TSV HANNOVER-BURGDORF – RHEIN-NECKAR LÖWEN na żywo

Komentarz: Kamil Gapiński


18:00 Liga Siatkówki Kobiet – 1/2 finału play-off: ŁKS COMMERCECON ŁÓDŹ – DEVELOPRES SKYRES RZESZÓW na żywo
Ipla


11:00
ATP World Tour 1000, Monte Carlo, Monako – 3. runda: JAN-LENNARD STRUFF – ALEXANDER ZVEREV na żywo
Polsat Sport HDIpla

13:00
ATP World Tour 1000, Monte Carlo, Monako – 3. runda: NOVAK DJOKOVIC – DOMINIC THIEM na żywo
Polsat Sport HDIpla

15:00
ATP World Tour 1000, Monte Carlo, Monako – 3. runda: RAFAEL NADAL – KAREN KHACHANOV na żywo
Polsat Sport HDIpla

17:00
ATP World Tour 1000, Monte Carlo, Monako – 3. runda: MILOS RAONIC – MARIN CILIC na żywo
Ipla


17:15 Finał Złotego Kasku, Piła: WSTĘP DO ZAWODÓW na żywo
Polsat Sport HDIpla

17:25
Finał Złotego Kasku, Piła: ZAWODY na żywo
Polsat Sport HDIpla

20:00
Magazyn SPEEDWAY+ premiera.200

Redakcja: Karolina Mikołajczyk

inne
18:30 Magazyn SPORT TELEGRAM na żywo
TVP 2 HD

19:20
 Magazyn SPORT na żywo


19:35 
Magazyn SPORT na żywo


19:55
Magazyn WIADOMOŚCI EUROSPORTU premiera.200
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla

20:15 
Magazyn SPORT na żywo


22:30 
Magazyn SPORTOWY WIECZÓR na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.pl

23:00 
Magazyn SPORT NEWS+ premiera.200
CANAL+ Sport HD

23:25
Magazyn WIADOMOŚCI EUROSPORTU premiera.200
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla

*Rozpiska jest cały czas aktualizowana! Obsady dziennikarzy mogą ulec zmianie

About Jakub Telecki