Sport w TV: czwartek – 2 listopada 2017

Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy. HIT DNIA Liga Europy UEFA – grupa E: OLYMPIQUE LYON – EVERTON FC 00:45 Copa Libertadores – 1/2 Finału: GREMIO PORTO ALEGRE – BARCELONA SC   Komentarz: Julian Kowalski […]

Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy.

HIT DNIA Liga Europy UEFA – grupa E: OLYMPIQUE LYON – EVERTON FC


00:45 Copa Libertadores – 1/2 Finału: GREMIO PORTO ALEGRE – BARCELONA SC  na żywo

Komentarz: Julian Kowalski

15:45 La Liga Santander – 10. kolejka: ATHLETIC CLUB – FC BARCELONA premiera.200
TVP Sport HDsport.tvp.pl

17:55 Magazyn PREMIER LEAGUE WORLD premiera.200
CANAL+ Sport HD

18:00 Magazyn LIGA EUROPY UEFA premiera.200
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla

18:20 Magazyn BARCA TVpremiera.200
TVP Sport HDsport.tvp.pl

18:55 Liga Europy UEFA – grupa C: ISTAMBUŁ BASAKSEHIR – TSG 1899 HOFFENHEIM na żywo
CANAL+ Sport HD
Komentarz w Canal+ Sport: Żelisław Żyżyński – Leszek Orłowski

18:55 
Liga Europy UEFA – grupa E: APOLLON LIMASSOL –  ATALANTA BC na żywo

Komentarz: Filip Surma – Wojciech Jagoda

18:55
 Liga Europy UEFA – grupa A: MACCABI TEL AVIV – FC ASTANA na żywo

Komentarz: Bartosz Gleń – Tomasz Lipiński

18:55 
Liga Europy UEFA – grupa D: AEK ATENY – AC MILAN na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.pl
Komentarz: Sławomir Kwiatkowski

18:55
Liga Europy UEFA – grupa E: OLYMPIQUE LYON – EVERTON FC na żywo
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla

18:55 Liga Europy UEFA – grupa D: NK RIJEKA – AUSTRIA WIEDEŃ na żywo
Eurosport Player

18:55
Liga Europy UEFA – grupa F: FC KOPENHAGA – FC FASTAV ZLIN na żywo
Eurosport Player

18:55
Liga Europy UEFA – grupa C: ŁUDOGORETS RAZGRAD – SC BRAGA na żywo
Eurosport Player


18:55
Liga Europy UEFA – grupa B: PARTIZAN BELGRAD – SKENDERBEU na żywo
Eurosport Player

18:55 Liga Europy UEFA – grupa A: SK SLAVIA PRAGA – VILLARREAL CF na żywo
Eurosport Player

18:55 
Liga Europy UEFA: MULTILIGA na żywo

Komentarz: Mariusz Wróblewski, Adam Westfal

21:00 
Liga Europy UEFA – grupa H: ARSENAL FC – CRVENA ZVEZDA na żywo
CANAL+ Sport HD

Komentarz w Canal+ Sport HD: Przemysław Pełka – Rafał Nahorny

21:00
 Liga Europy UEFA – grupa J: ATHLETIC CLUB – OSTERSUNDS FK na żywo

Komentarz: Cezary Olbrycht – Wojciech Jagoda

21:00 
Liga Europy UEFA – grupa L: FK VARDAR – REAL SOCIEDAD na żywo

Komentarz: Piotr Laboga – Leszek Orłowski

21:00 
Liga Europy UEFA – grupa H: FC KOELN – BATE BORYSÓW na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.pl
Komentarz w TVP Sport: Maciej Iwański

21:00 
Liga Europy UEFA – grupa K: SS LAZIO – OGC NICE na żywo
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla

21:00
Liga Europy UEFA – grupa I: VICTORIA GUIMARAES – OLYMPIQUE MARSYLIA na żywo
Eurosport Player

21:00
Liga Europy UEFA – grupa K: VITESSE – ZULTE WEREGEM na żywo
Eurosport Player

21:00
Liga Europy UEFA – grupa L: ROSENBORG – ZENIT ST PETERSBURG na żywo
Eurosport Player

21:00
Liga Europy UEFA – grupa G: STEAUA BUKARESZT – HAPOEL BEER SZEWA na żywo
Eurosport Player

21:00 
Liga Europy UEFA: MULTILIGA na żywo

Komentarz: Grzegorz Kaczmarczyk, Piotr Domagała, Michał Kornacki

23:30 Liga Europy UEFA: SKRÓTY na żywo
CANAL+ Sport HD
Komentarz: Krzysztof Bandych, Edward Durda


22:00 Z archiwum Golden Boy: JUAN MANUEL MARQUEZ – JIMREX JACA premiera.200


10:00 PGA European Tour – Turkish Airlines Open, Antalya, Turcja: I RUNDA na żywo


20:30 PGA Tour – Shiners Hospitals for Children Open, Las Vegas, USA: I RUNDA na żywo
Ipla


06:45 Tour of Hainan: ETAP 6 na żywo
Eurosport 2 HDEurosport PlayerIpla


17:40
 Magazyn BASKET+ premiera.200
CANAL+ Sport HD

18:45 
Magazyn PIĄTA KWARTA premiera.200


20:25 
Magazyn NBA ACTION premiera.200
CANAL+ Sport HD
Redakcja: Wojciech Michałowicz


19:00 DKB Handball Bundesliga – 11. kolejka: SC MAGDEBURG – RHEIN NECKAR LOWEN na żywo

Komentarz: Kamil Gapiński


20:40 Pro D2 – 11. kolejka: US MONTAUBAN – AVIRON BAYONNAIS na żywo
Eurosport Player


20:30 Serie A1 – 5. kolejka: TAIWAN EXCELLENCE LATINA – WIXO LPR PIACENZA na żywo
*(o 21:30 premiera.200 w Sportklub)

Komentarz w Sportklub: Robert Małolepszy – Witold Roman


08:00 International Championship, Daqing, Chiny: DZIEŃ 5 na żywo
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla

12:30
 International Championship, Daqing, Chiny: DZIEŃ 5 na żywo
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla


20:45 Magazyn GILLETTE WORLD SPORT premiera.200


15:30 World Series – Qatar Classic: ZAWODY na żywo
Eurosport Player


11:00 ATP World Tour Masters 1000, Paryż, Francja: II RUNDA na żywo
Polsat Sport HD Ipla

13:00 ATP World Tour Masters 1000, Paryż, Francja: II RUNDA na żywo
Polsat Sport HD Ipla

15:00 ATP World Tour Masters 1000, Paryż, Francja: II RUNDA na żywo
Polsat Sport HD Ipla

19:30 ATP World Tour Masters 1000, Paryż, Francja: II RUNDA na żywo
Polsat Sport HDIpla

21:30 ATP World Tour Masters 1000, Paryż, Francja: II RUNDA na żywo
Polsat Sport HDIpla


14:30 Mistrzostwa Świata, Doha, Katar: SUPERSPORT na żywo
Eurosport Player


18:00 Magazyn SAILING WORLD CUP premiera.200


16:45 Magazyn SPEEDWAY GRAND PRIX premiera.200
CANAL+ Sport HD

23:05 Magazyn SPEEDWAY+ premiera.200

Redakcja: Karolina Mikołajczyk

inne
18:30 Magazyn SPORT TELEGRAM na żywo
TVP 2 HD

19:20 Magazyn SPORT na żywo


19:35 Magazyn SPORT na żywo


20:00 Magazyn SPORT na żywo


23:05 Magazyn SPORTOWY WIECZÓR na żywo
TVP Sport HD sport.tvp.pl

23:05 Magazyn SPORT NEWS+ premiera.200
CANAL+ Sport HD

23:55 Magazyn WIADOMOŚCI EUROSPORTU  na żywo
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla

*Rozpiska jest cały czas aktualizowana! Obsady dziennikarzy mogą ulec zmianie

 

About Adam Zakrzewski

https://twitter.com/AddidasAdam