Sport w TV: czwartek – 2 sierpnia 2018

Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy. HIT DNIA Liga Europy UEFA – 2. runda eliminacji: LECH POZNAŃ – SHAHTER SOLIGORSK 01:45 Mecz Towarzyski: MLS ALL-STARS – JUVENTUS FC  17:25 Liga Europy UEFA […]

Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy.

HIT DNIA Liga Europy UEFA – 2. runda eliminacji: LECH POZNAŃ – SHAHTER SOLIGORSK


01:45
Mecz Towarzyski: MLS ALL-STARS – JUVENTUS FC na żywo
Eurosport 1 HDIpla

17:25 
Liga Europy UEFA – 2. runda eliminacji: AS TRENCIN – GÓRNIK ZABRZE na żywo
Polsat Sport HDIpla
Komentarz: Cezary Kowalski – Robert Zieliński

18:00 Magazyn PREMIER LEAGUE WORLD premiera.200
CANAL+ Sport HD

20:00
 Liga Europy UEFA – 2. runda eliminacji: STUDIO na żywo
Polsat Sport HDIpla
Studio: Marcin Lepa – Jarosław Araszkiewicz, Roman Kołtoń (z Poznania)
Reporter: Piotr Przybysz


20:40 
Liga Europy UEFA – 2. runda eliminacji: LECH POZNAŃ – SHAHTER SOLIGORSK na żywo
Polsat Sport HDIpla
Komentarz: Bożydar Iwanow – Waldemar Prusik (z Poznania)

22:40
 Liga Europy UEFA – 2. runda eliminacji: STUDIO na żywo
Polsat Sport HDIpla
Studio: Marcin Lepa – Jarosław Araszkiewicz, Roman Kołtoń (z Poznania)
Reporter: Piotr Przybysz


06:00 Mistrzostwa Świata, Nankin, Chiny: DZIEŃ 4 na żywo
Polsat Sport HDIpla


18:45 Bilardowa Ekstraklasa: 6. RUNDA – 3. MECZ premiera.200


06:00 IEM Szanghaj – CS:GO: DZIEŃ 2 na żywo
sport.tvp.pl


12:00 Ricoh Women’s Open, Lytham Saint Annes, Wielka Brytania: I RUNDA na żywo
Ipla

19:30 PGA European Tour – WGC-Bridgestone Invitational, Akron, USA: I RUNDA na żywo
CANAL+ Sport HD


19:25 Mistrzostwa Europy, Glasgow, Wielka Brytania: DZIEŃ 1 na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.plEurosport 1 HDIpla
Komentarz w TVP: Sławomir Kwiatkowski


00:30 ATP World Tour 500, Washington, USA – 2. runda: ALEXANDER ZVEREV – MALEK JAZIRI na żywo
Polsat Sport HDIpla

01:30 
ATP World Tour 500, Washington, USA – 2. runda: DONALD YOUNG – KEI NISHIKORI na żywo
Polsat Sport HDIpla

03:00 
ATP World Tour 500, Washington, USA – 2. runda: NOAH RUBIN – JOHN ISNER na żywo
Polsat Sport HDIpla

04:00 
WTA Tour, San Jose, USA – 2. runda: GARBINE MUGURUZA – VICTORIA AZARENKA na żywo
sport.tvp.pl

20:00 WTA Tour, San Jose, USA – 2. runda: MIHAELA BUZARNESCU – AMANDA ANISIMOVA na żywo
sport.tvp.pl

20:30 
WTA Tour, Waszyngton, USA – 2. runda: BELINDA BENCIC – NAO HIBINO na żywo
sport.tvp.pl

22:00 
WTA Tour, San Jose, USA – 2. runda: MARIA SAKKARI – TIMEA BABOS na żywo
*(od 22:30 w TVP Sport HD)
sport.tvp.plTVP Sport HD

22:30 
ATP World Tour 500, Washington, USA – 2. runda: NOAH RUBIN – JOHN ISNER na żywo
*(od 23:00 w Polsat Sport HD)
Polsat Sport HDIpla

00:00
(cz/pt) WTA Tour, San Jose, USA – 2. runda: AJLA TOMLJANOVIC – MADISON KEYS na żywo
sport.tvp.pl

00:00 
(cz/pt) WTA Tour, Waszyngton, USA – 2. runda: NAOMI OSAKA – MAGDA LINETTE na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.pl


10:25 Mistrzostwa Europy, Glasgow, Wielka Brytania: DZIEŃ 1 – ELIMINACJE na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.plEurosport 1 HDIpla

17:00 
Mistrzostwa Europy, Glasgow, Wielka Brytania: DZIEŃ 1 – REPASAŻE na żywo
TVP Sport HD
sport.tvp.plEurosport 1 HDIpla

inne
08:25 Studio TVP Sport: STUDIO na żywo
*(także o 15:00, 17:40, 21:25)
TVP Sport HDsport.tvp.pl


18:30 Magazyn SPORT TELEGRAM na żywo


19:20 
Magazyn SPORT na żywo


19:25
Magazyn WIADOMOŚCI EUROSPORTU premiera.200
Eurosport 1 HDEurosport Player
Ipla

19:35 
Magazyn SPORT na żywo


20:10 Magazyn SPORT na żywo


22:00 
Magazyn SPORTOWY WIECZÓR na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.pl

23:00 Magazyn SPORT NEWS+ premiera.200


23:25 
Magazyn WIADOMOŚCI EUROSPORTU premiera.200
Eurosport 1 HDEurosport Player
Ipla

*Rozpiska jest cały czas aktualizowana! Obsady dziennikarzy mogą ulec zmianie

About Adam Zakrzewski

https://twitter.com/AddidasAdam