Sport w TV: czwartek – 21 grudnia 2017

Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy. HIT DNIA Liga Mistrzyń CEV – grupa D: GROT BUDOWLANI ŁÓDŹ – DINAMO MOSKWA 15:20 La Liga Santander – 16. kolejka: FC BARCELONA – […]

Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy.

HIT DNIA Liga Mistrzyń CEV – grupa D: GROT BUDOWLANI ŁÓDŹ – DINAMO MOSKWA


15:20 La Liga Santander – 16. kolejka: FC BARCELONA – DEPORTIVO LA CORUNA premiera.200
TVP Sport HDsport.tvp.pl


18:00 Magazyn PREMIER LEAGUE WORLD premiera.200
CANAL+ Sport HD

19:25 La Liga Santander – 17. kolejka: SD EIBAR – GIRONA CF na żywo
Ipla
Komentarz: Marcin Pawłowski – Michał Świerżyński

20:55 Magazyn DFB POKAL premiera.200
TVP Sport HDsport.tvp.pl


21:25 La Liga Santander – 17. kolejka: CD ALAVES – MALAGA CF na żywo
Ipla
Komentarz: Patryk Mirosławski – Marcin Gazda


22:15 Ekstraklasa: 3. MECZ 9. KOLEJKI premiera.200


17:45 Magazyn BASKET+ premiera.200
CANAL+ Sport HD

20:00
Magazyn NBA ACTION premiera.200
CANAL+ Sport HD 


20:15
Magazyn PIĄTA KWARTA premiera.200
  


20:20 Turkish Airlines Euroliga – 13. kolejka: VALENCIA BASKET – ŻALGIRIS KOWNO na żywo
Ipla
Komentarz: Adam Romański – Rafał Juć


12:00 Mistrzostwa Rosji: PROGRAM KRÓTKI MĘŻCZYZN na żywo


14:50 Mistrzostwa Rosji: PROGRAM KRÓTKI MĘŻCZYZN na żywo


18:30 Mistrzostwa Rosji: PROGRAM KRÓTKI MĘŻCZYZN na żywo


13:30 Puchar Świata, Innichen, Włochy: SKICROSS na żywo
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla


18:00 DKB Handball Bundesliga – 18. kolejka: TSV HANNOVER-BURGDORF – TBV LEMGO na żywo

Komentarz: Kacper Merk

20:45 DKB Handball Bundesliga – 18. kolejka: RHEIN-NECKAR LÖWEN – SG FLENSBURG-HANDEWITT na żywo

Komentarz: Kamil Gapiński


20:00 Mistrzostwa Świata PDC, Londyn, Anglia: DZIEŃ 8 na żywo
*(od 22:55 także w TVP Sport)
sport.tvp.plTVP Sport HD
Komentarz: Grzegorz Pajda – Jarosław Kowalczyk


19:55 Liga Mistrzyń CEV – grupa D: GROT BUDOWLANI ŁÓDŹ – DINAMO MOSKWA na żywo
Polsat Sport HDIpla
Komentarz: Krzysztof Wanio – Łukasz Kadziewicz


15:25 Liga Mistrzów CEV – grupa B: HALBANK ANKARA – PAOK THESSALONIKI na żywo
Polsat Sport Extra HDIpla
Komentarz: Adrian Brzozowski – Damian Dacewicz

16:55 Liga Mistrzów CEV – grupa D: ZENIT KAZAŃ – BERLIN RECYCLING VOLLEYS na żywo
Polsat Sport HDIpla
Komentarz: Bartosz Heller – Krzysztof Ignaczak

19:55 Liga Mistrzów CEV – grupa A: CUCINE LUBE CIVITANOVA – KNACK ROESELARE na żywo
Polsat Sport Extra HDIpla
Komentarz: Marcin Lepa – Krzysztof Ignaczak


22:00 Magazyn FIGHTING SPIRIT WRESTLING premiera.200

inne
18:30 Magazyn SPORT TELEGRAM na żywo
TVP 2 HD

19:20 Magazyn SPORT na żywo


19:35 
Magazyn SPORT na żywo


19:50 Magazyn WIADOMOŚCI EUROSPORTU premiera.200
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla


20:00 Magazyn SPORT na żywo


22:30 Magazyn SPORTOWY WIECZÓR na żywo
TVP Sport HD
sport.tvp.pl


23:00 Magazyn SPORT NEWS+ premiera.200
CANAL+ Sport HD

23:25 Magazyn WIADOMOŚCI EUROSPORTU premiera.200
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla


*Rozpiska jest cały czas aktualizowana! Obsady dziennikarzy mogą ulec zmianie

About Piotr Barwaśny