Sport w TV: czwartek – 23 listopada 2017

Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy. HIT DNIA Liga Europy UEFA – grupa D: AC MILAN – FK AUSTRIA WIEDEŃ 00:45 Copa Libertadores – Finał: GREMIO FB PORTO ALEGRE – CA LANUS […]

Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy.

HIT DNIA Liga Europy UEFA – grupa D: AC MILAN – FK AUSTRIA WIEDEŃ


00:45 Copa Libertadores – Finał: GREMIO FB PORTO ALEGRE – CA LANUS na żywo

Komentarz: Bartłomiej Rabij

13:30
La Liga Santander – 12. kolejka: CD LEGANES – FC BARCELONA premiera.200
TVP Sport HDsport.tvp.pl

16:00
Magazyn LIGA EUROPY UEFA premiera.200
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla

16:10
Magazyn BARCA TV premiera.200
TVP Sport HDsport.tvp.pl


17:00
Liga Europy UEFA – grupa A: FK ASTANA – VILLARREAL CF na żywo
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla

17:55
Magazyn PREMIER LEAGUE PREVIEW premiera.200
CANAL+ Sport HD
Redakcja: Grzegorz Kaczmarczyk, Katarzyna Kozłowska

18:55
Liga Europy UEFA – grupa I: ATIKER KONYASPOR – OLYMPIQUE MARSYLIA na żywo

Komentarz: Żelisław Żyżyński – Wojciech Jagoda

18:55
Liga Europy UEFA – grupa J: ATHLETIC BILBAO – HERTHA BSC na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.pl

18:55
Liga Europy UEFA – grupa L: ROSENBORG BK – REAL SOCIEDAD na żywo
CANAL+ Sport HD
Komentarz: Piotr Laboga – Leszek Orłowski

18:55
Liga Europy UEFA – grupa K: SS LAZIO – SBV VITESSE na żywo

Komentarz: Cezary Olbrycht – Filip Surma

18:55 
Liga Europy UEFA: MULTILIGA na żywo

Komentarz: Mariusz Wróblewski – Michał Kornacki

19:00
Liga Europy UEFA – grupa H: 1. FC KÖLN – ARSENAL FC na żywo
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla

19:00
Liga Europy UEFA – grupa K: OGC NICE – SC ZULTE WAREGEM na żywo
Eurosport Player

19:00
Liga Europy UEFA – grupa H: BATE BORYSÓW – FK CRVENA ZVEZDA na żywo
Eurosport Player

19:00
Liga Europy UEFA – grupa G: VIKTORIA PILZNO – FC STEAUA BUKARESZT na żywo
Eurosport Player

19:00
Liga Europy UEFA – grupa F: LOKOMOTIV MOSKWA – FC KOBENHAVN na żywo
Eurosport Player

19:00
Liga Europy UEFA – grupa J: ÖSTERSUNDS FK – ZORIA ŁUGAŃSK na żywo
Eurosport Player

21:00
Liga Europy UEFA – grupa B: FK PARTIZAN – BSC YOUNG BOYS na żywo

Komentarz: Adam Westfal – Rafał Nahorny

21:00
Liga Europy UEFA – grupa C: SC BRAGA – TSG 1899 HOFFENHEIM na żywo
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla

21:00
Liga Europy UEFA – grupa E: EVERTON FC – ATALANTA BC na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.pl

21:00
Liga Europy UEFA – grupa D: AC MILAN – FK AUSTRIA WIEDEŃ na żywo
CANAL+ Sport HD
Komentarz: Bartosz Gleń – Wojciech Jagoda

21:00
Liga Europy UEFA – grupa E: OLYMPIQUE LYON – APOLLON FC na żywo

Komentarz: Krzysztof Marciniak – Tomasz Wieszczycki

21:00
 Liga Europy UEFA: MULTILIGA na żywo

Komentarz: Grzegorz Kaczmarczyk – Piotr Domagała

21:00
Liga Europy UEFA – grupa F: SHERIFF TYRASPOL – FASTAV ZLIN na żywo
Eurosport Player

21:00
Liga Europy UEFA – grupa B: SKËNDERBEU KORCZA – DYNAMO KIJÓW na żywo
Eurosport Player

21:00
Liga Europy UEFA – grupa A: MACCABI TEL AWIW – SLAVIA PRAGA na żywo
Eurosport Player

23:30
Liga Europy UEFA: SKRÓTY na żywo
CANAL+ Sport HD
Komentarz: Edward Durda, Krzysztof Bandych


09:00 Mistrzostwa Europy, St. Gallen, Szwajcaria – faza grupowa mężczyzn: SZWECJA – SZWAJCARIA na żywo
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla


19:00
Mistrzostwa Europy, St. Gallen, Szwajcaria – mecz półfinałowy mężczyzn: ??? – ??? na żywo
Eurosport 2 HDEurosport PlayerIpla


18:30 NFL – 12. kolejka: DETROIT LIONS – MINNESOTA VIKINGS na żywo
Ipla

22:30
NFL – 12. kolejka: DALLAS COWBOYS – LOS ANGELES CHARGERS na żywo
Ipla


03:00 PGA European Tour – UBS Hong Kong Open, Hong Kong: I RUNDA na żywo
CANAL+ Sport HD
Komentarz: Andrzej Person – Jacek Person

07:00
PGA European Tour – UBS Hong Kong Open, Hong Kong: I RUNDA na żywo
CANAL+ Sport HD
Komentarz: Andrzej Person – Jacek Person


17:45 Magazyn BASKET+ premiera.200
CANAL+ Sport HD

18:25 
Magazyn NBA ACTION premiera.200
CANAL+ Sport HD
Lektor: Wojciech Michałowicz

18:45
Magazyn PIĄTA KWARTA premiera.200


20:50
Turkish Airlines Euroliga – 9. kolejka: FC BARCELONA LASSA – MACCABI FOX TEL AWIW na żywo
Polsat Sport Extra HDIpla


18:55 Liga Mistrzów Velux EHF – grupa A: HC PRVO ZAGRZEB – FC BARCELONA LASSA na żywo
Ipla

19:00
Handball-Bundesliga – 13. kolejka: SG FLENSBURG-HANDEWITT – SC MAGDEBURG na żywo

Komentarz: Kamil Gapiński


21:30 Serie A1 – 8. kolejka: DIATEC TRENTINO – TAIWAN EXCELLENCE LATINA premiera.200

Komentarz: Robert Małolepszy – Witold Roman


14:00 Home Nations Series – Northern Ireland Open, Beflast, Wielka Brytania: DZIEŃ 4 na żywo
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla


23:00 
Home Nations Series – Northern Ireland Open, Beflast, Wielka Brytania: DZIEŃ 4 na żywo
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla


20:45 Magazyn GILLETTE WORLD SPORT premiera.200

inne
18:30 Magazyn SPORT TELEGRAM na żywo
TVP 2 HD

19:20 Magazyn SPORT na żywo


19:35 
Magazyn SPORT na żywo
 


20:00 Magazyn SPORT na żywo


20:55
Magazyn WIADOMOŚCI EUROSPORTU premiera.200
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla


23:05 Magazyn SPORTOWY WIECZÓR na żywo
TVP Sport HD
sport.tvp.pl


23:05 Magazyn SPORT NEWS+ premiera.200
CANAL+ Sport HD

23:55 Magazyn WIADOMOŚCI EUROSPORTU premiera.200
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla


*Rozpiska jest cały czas aktualizowana! Obsady dziennikarzy mogą ulec zmianie

About Paweł Domin