Sport w TV: czwartek – 4 stycznia 2018

Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy. HIT DNIA Turniej Czterech Skoczni w Innsbrucku 18:00 Magazyn PREMIER LEAGUE WORLD 18:55 Copa del Rey – 1/8 finału: CELTA VIGO – FC BARCELONA […]

Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy.

HIT DNIA Turniej Czterech Skoczni w Innsbrucku


18:00 Magazyn PREMIER LEAGUE WORLD premiera.200
CANAL+ Sport HD

18:55 Copa del Rey – 1/8 finału: CELTA VIGO – FC BARCELONA na żywo

Komentarz: Piotr Laboga – Leszek Orłowski

20:55
Premier League – 21. kolejka: TOTTENHAM HOTSPUR – WEST HAM UNITED na żywo
CANAL+ Sport HD
Komentarz w Canal+ Sport HD: Marcin Rosłoń – Michał Gutka

20:55 Copa del Rey – 1/8 finału: CD NUMANCIA – REAL MADRYT na żywo

Komentarz: Adam Marchliński – Wojciech Jagoda


12:00 Puchar Świata, Oberhof, Niemcy: STUDIO na żywo
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla

12:20 Puchar Świata, Oberhof, Niemcy: SPRINT KOBIET na żywo
Polsat Sport HDEurosport 1 HDEurosport PlayerIpla
Komentarz w Polsacie Sport: Marcin Muras – Magdalena Grzywa


09:30 Tour de Ski, Oberstdorf, Niemcy:  STUDIO na żywo
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla

10:15 Tour de Ski, Oberstdorf, Niemcy:  10 KM KOBIET STYLEM DOWOLNYM na żywo
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla

11:00 Tour de Ski, Oberstdorf, Niemcy:  15 KM MĘŻCZYZN STYLEM DOWOLNYM na żywo
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla


17:50
Polska Hokej Liga – 28. kolejka: COMARCH CRACOVIA – JKH GKS JASTRZĘBIE na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.pl


17:45 Magazyn BASKET+ premiera.200
CANAL+ Sport HD

20:00
Magazyn NBA ACTION premiera.200
CANAL+ Sport HD

20:50 Turkish Airlines Euroliga – 15. kolejka: FC BARCELONA LASSA – CSKA MOSKWA na żywo
Polsat Sport HDIpla
Komentarz: Adam Romański – Tomasz Jankowski


12:20 Puchar Świata, Zagrzeb, Chorwacja: SLALOM MĘŻCZYZN – 1. PRZEJAZD na żywo
Eurosport Player

16:00 Puchar Świata, Zagrzeb, Chorwacja: STUDIO na żywo
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla

16:30 Puchar Świata, Zagrzeb, Chorwacja: SLALOM MĘŻCZYZN – 2. PRZEJAZD na żywo
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla


23:30 Africa Eco Race: PODSUMOWANIE premiera.200
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla


20:30 Serie A1 – 15. kolejka: BUNGE RAVENNA – CUCINE LUBE CIVITANOVA na żywo

Komentarz w Sportklub: Robert Małolepszy – Witold Roman


13:30
Turniej Czterech Skoczni, Innsbruck, Austria: STUDIO na żywo
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla

13:35 Turniej Czterech Skoczni, Innsbruck, Austria: STUDIO na żywo


14:00 Turniej Czterech Skoczni, Innsbruck, Austria: KONKURS INDYWIDUALNY na żywo
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla
Komentarz w TVP 1 HD: Włodzimierz Szaranowicz, Przemysław Babiarz (z Innsbrucka)
Komentarz w Eurosport 1 HD: Igor Błachut,Marek Rudziński (z Insbrucka)


02:40 Hopman Cup – grupa B: JAPONIA – ROSJA na żywo
Eurosport Player

05:00 WTA Tour, Shenzhen, Chiny – 1/4 finału: IRINA-CAMELIA BEGU – TIMEA BABOS na żywo
sport.tvp.pl

06:00 ATP World Tour, Brisbane, Australia – 1/16 finału: ??? – ??? na żywo
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla

07:00 WTA Tour, Auckland, Nowa Zelandia – 1/4 finału: CAROLINE WOZNIACKI – SOFIA KENIN na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.pl

07:00 WTA Tour, Shenzhen, Chiny – 1/4 finału: MARIA SZARAPOWA – ZARINA DIYAS na żywo
sport.tvp.pl

07:30 WTA Tour, Brisbane, Australia – 1/4 finału: ALEKSANDRA KRUNIC – ANASTASIJA SEVASTOWA na żywo
sport.tvp.pl

09:00 WTA Tour, Shenzhen, Chiny – 1/4 finału: SIMONA HALEP – ARYNA SABALENKA na żywo
sport.tvp.pl

10:00 WTA Tour, Brisbane, Australia – 1/4 finału: KAIA KANEPI – KAROLINA PLISKOVA na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.pl

10:30
Hopman Cup – grupa B: SZWAJCARIA – USA na żywo
Eurosport PlayerIpla

11:00 WTA Tour, Shenzhen, Chiny – 1/4 finału: KATERINA SINIAKOVA – KRISTYNA PLISKOVA na żywo
sport.tvp.pl

12:30 ATP World Tour, Pune, Indie – 1/4 finału: ??? – ??? na żywo
Polsat Sport Extra HDIpla

14:30 ATP World Tour, Pune, Indie – 1/4 finału: ??? – ??? na żywo
Polsat Sport Extra HDIpla

15:30
ATP World Tour, Doha, Katar – 1/4 finału: ??? – ??? na żywo
Eurosport PlayerIpla

17:30
ATP World Tour, Doha, Katar – 1/4 finału: ??? – ??? na żywo
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla

19:30
ATP World Tour, Doha, Katar – 1/4 finału: ??? – ??? na żywo
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla

23:30 
WTA Tour, Auckland, Nowa Zelandia – 1/4 finału: AGNIESZKA RADWAŃSKA – SACHIA VICKERY na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.pl

inne
18:30 Magazyn SPORT TELEGRAM na żywo
TVP 2 HD


19:20 
Magazyn SPORT na żywo


19:25
Magazyn WIADOMOŚCI EUROSPORTU premiera.200
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla

19:35 
Magazyn SPORT na żywo


20:00 Magazyn SPORT na żywo


22:30 Magazyn SPORTOWY WIECZÓR na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.pl

23:00 Magazyn SPORT NEWS+ premiera.200
CANAL+ Sport HD

23:25
Magazyn WIADOMOŚCI EUROSPORTU premiera.200
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla

*Rozpiska jest cały czas aktualizowana! Obsady dziennikarzy mogą ulec zmianie

About Piotr Barwaśny