Sport w TV: czwartek – 7 grudnia 2017

Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy. HIT DNIA Mistrzostwa Świata w piłce ręcznej kobiet: POLSKA – WĘGRY 15:50 La Liga Santander – 14. kolejka: FC BARCELONA – CELTA VIGO Komentarz: […]

Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy.

HIT DNIA Mistrzostwa Świata w piłce ręcznej kobiet: POLSKA – WĘGRY


15:50 La Liga Santander – 14. kolejka: FC BARCELONA – CELTA VIGO premiera.200
TVP Sport HDsport.tvp.pl
Komentarz: Aleksander Roj

17:55 Magazyn PREMIER LEAGUE PREVIEW premiera.200
CANAL+ Sport HD

18:00 Magazyn LIGA EUROPY UEFA premiera.200
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla

18:20
Magazyn BARCA TV premiera.200
TVP Sport HDsport.tvp.pl


18:55 Liga Europy UEFA – grupa E: ATALANTA BCOLYMPIQUE LYON na żywo
CANAL+ Sport HD

Komentarz: Rafał Dębiński – Tomasz Lipiński

18:55 Liga Europy UEFA – grupa B: DYNAMO KIJÓW – FK PARTIZAN na żywo

Komentarz: Cezary Olbrycht – Filip Surma

18:55 Liga Europy UEFA – grupa D: FK AUSTRIA WIEDEŃ – AEK ATENY na żywo

Komentarz: Adam Westfal – Wojciech Jagoda

18:55
Liga Europy UEFA – grupa F: FC KOPENHAGA – SHERIFF TYRASPOL na żywo
Eurosport 1 HDEurosport Player
Ipla

18:55
Liga Europy UEFA – grupa D: HNK RIJEKA – AC MILAN na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.pl
Komentarz: Tomasz Jasina

18:55 Liga Europy UEFA: MULTILIGA na żywo

Komentarz: Piotr Domagała


21:00
Liga Europy UEFA – grupa H: ARSENAL FC – BATE BORYSÓW na żywo
CANAL+ Sport HD
Komentarz: Żelisław Żyżyński – Kamil Kosowski

21:00
Liga Europy UEFA – grupa L: REAL SOCIEDAD – FC ZENIT na żywo

Komentarz: Adam Marchliński – Wojciech Jagoda

21:00 Liga Europy UEFA – grupa J: FC ZORYA – ATHLETIC BILBAO na żywo

Komentarz: Piotr Laboga – Leszek Orłowski

21:00
Liga Europy UEFA – grupa H: FK CRVENA ZVEZDA – 1. FC KÖLN na żywo
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla

21:00
Liga Europy UEFA – grupa I: OLYMPIQUE MARSYLIA – FC SALZBURG na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.pl
Komentarz: Szymon Borczuch

21:00 Liga Europy UEFA: MULTILIGA na żywo

Komentarz: Grzegorz Kaczmarczyk


23:30
Liga Europy UEFA: SKRÓTY na żywo
CANAL+ Sport HD
Komentarz: Edward Durda, Krzysztof Bandych


20:00 Mosconi Cup, Las Vegas, Nevada, USA: DZIEŃ 4 na żywo

Komentarz: Grzegorz Kędzierski – Marcin Krzemiński


22:00 Z archiwum Golden Boy: MANNY PACQUIAO – MARCO ANTONIO BARRERA premiera.200


09:30 PGA European Tour – Joburgh Open: I RUNDA na żywo
CANAL+ Sport HD
Komentarz: Andrzej Person – Jacek Person

13:00 PGA European Tour – Joburgh Open: I RUNDA na żywo
CANAL+ Sport HD
Komentarz: Andrzej Person – Jacek Person


17:45 Magazyn BASKET+ premiera.200
CANAL+ Sport HD

18:25 
Magazyn NBA ACTION premiera.200
CANAL+ Sport HD

19:00
Magazyn PIĄTA KWARTA premiera.200


20:15
Turkish Airlines Euroliga – 10. kolejka: BASKONIA VITORIA GASTEIZ – UNICAJA MALAGA na żywo
Polsat Sport Extra HDIpla
Komentarz: Adam Romański – Tomasz Jankowski


10:15 ISU Puchar Świata – Nagoja, Japonia: PARY – PROGRAM KRÓTKI na żywo
Eurosport 2 HDEurosport Player

11:15 ISU Puchar Świata – Nagoja, Japonia: SOLIŚCI – PROGRAM KRÓTKI na żywo
Eurosport 2 HDEurosport Player

12:30 ISU Puchar Świata – Nagoja, Japonia: PROGRAM KRÓTKI na żywo
Eurosport 2 HDEurosport Player


13:30 Mistrzostwa Świata, Bietigheim-Bissingen, Niemcy – grupa B: STUDIO na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.pl


13:50 Mistrzostwa Świata, Bietigheim-Bissingen, Niemcy – grupa B: POLSKA – WĘGRY na żywo
*(druga połowa również w TVP 1 HD)
TVP Sport HDsport.tvp.pl
Komentarz: Jacek Laskowski, Piotr Dębowski (z Bietigheim-Bissingen)

13:50 Mistrzostwa Świata, Trier, Niemcy – grupa A: PARAGWAJ – SŁOWENIA na żywo
sport.tvp.pl

17:50 Mistrzostwa Świata, Trier, Niemcy – grupa A: RUMUNIA – ANGOLA na żywo
sport.tvp.pl


17:50 Mistrzostwa Świata, Bietigheim-Bissingen, Niemcy – grupa B: SZWECJA – ARGENTYNA na żywo
sport.tvp.pl

20:20 Mistrzostwa Świata, Trier, Niemcy – grupa A: HISZPANIA – FRANCJA na żywo
sport.tvp.pl


20:20 Mistrzostwa Świata, Bietigheim-Bissingen, Niemcy – grupa B: CZECHY – NORWEGIA na żywo
sport.tvp.pl


13:30 Liga Mistrzów CEV – grupa C: LOKOMOTIV NOVOSIBIRSK – DINAMO MOSKWA na żywo
Polsat Sport HDIpla
Komentarz: Bartosz Heller – Damian Dacewicz

16:00 Liga Mistrzów CEV – grupa A: FENERBAHCE SK STAMBUŁ – KNACK ROESELARE na żywo
Polsat Sport HDIpla
Komentarz: Adam Romański – Maciej Jarosz

20:00 Liga Mistrzów CEV – grupa B: VFB FRIEDRICHSHAFEN – HALBANK ANKARA na żywo
Polsat Sport HDIpla
Komentarz: Krzysztof Wanio – Damian Dacewicz


12:30 Reportaż KAMIL STOCH – MOJA HISTORIA premiera.200
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla


14:00 
UK Championship, York, Wielka Brytania: 1/8 FINAŁU na żywo
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla


19:15 Magazyn GILLETTE WORLD SPORT premiera.200

inne
18:30 Magazyn SPORT TELEGRAM na żywo
TVP 2 HD

19:20 Magazyn SPORT na żywo


19:35 
Magazyn SPORT na żywo
 


20:00 Magazyn SPORT na żywo


23:05 Magazyn SPORTOWY WIECZÓR na żywo
TVP Sport HD
sport.tvp.pl


23:05 Magazyn SPORT NEWS+ premiera.200
CANAL+ Sport HD

23:25 Magazyn WIADOMOŚCI EUROSPORTU premiera.200
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla


*Rozpiska jest cały czas aktualizowana! Obsady dziennikarzy mogą ulec zmianie

About Piotr Barwaśny