Sport w TV: niedziela – 10 stycznia 2021

Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy. HIT DNIA Serie A – 15. kolejka: JUVENTUS FC – US SASSUOLO CALCIO 11:00 Magazyn CAFE FUTBOL  *(o 12:20 dogrywka na polsatsport.pl i ipla.tv) Studio: Przemysław […]

Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy.

HIT DNIA Serie A – 15. kolejka: JUVENTUS FC – US SASSUOLO CALCIO


11:00 Magazyn CAFE FUTBOL 
*(o 12:20 dogrywka na polsatsport.pl i ipla.tv)
Polsat Sport HD
Studio: Przemysław Iwańczyk – Maciej Żurawski, Roman Kołtoń, Cezary Kowalski, Tomasz Hajto

11:00
Magazyn LALIGA+ 


12:10 Eredivisie – 15. kolejka: SPARTA ROTTERDAM – FEYENOORD ROTTERDAM na żywo
Ipla

12:25 Serie A – 17. kolejka: AS ROMA – INTER MEDIOLAN 
Ipla
Komentarz w Eleven: Mateusz Święcicki – Filip Kapica
Komentarz w Radio Gol 1: Wojciech Kowalski

14:25 FA Cup – 3. runda: MANCHESTER CITY FC – BIRMINGHAM CITY FC na żywo
Ipla
Komentarz w Eleven: Marcin Grzywacz – Tomasz Zieliński
Komentarz w Radio Gol 1: Tomasz Nabiałkowski

14:25 FA Cup – 3. runda: CRAWLEY TOWN FC – LEEDS UNITED FC na żywo
Ipla
Komentarz: Michał Mitrut – Piotr Czachowski

14:30 Serie A – 17. kolejka: STUDIO 
Ipla
Studio: Mateusz Majak – Dominik Mucha, Antoni Partum

14:55 Serie A – 17. kolejka: UDINESE CALCIO – SSC NAPOLI 
Ipla
Komentarz w Eleven: Piotr Dumanowski – Dominik Guziak
Komentarz w Radio Gol 2: Tomasz Nabiałkowski


15:25 Bundesliga – 15. kolejka: FC AUGSBURG – VFB STUTTGART na żywo
Ipla
Komentarz: Patryk Mirosławski – Tomasz Urban

15:55 Premiership – 23. kolejka: FC ABERDEEN – RANGERS FC na żywo
Ipla

16:10 LaLiga Santander – 18. kolejka: CADIZ CF – CD ALAVES na żywo
CANAL+ Sport HD
Komentarz: Michał Kornacki – Tomasz Lipiński

16:40 Eredivisie – 15. kolejka: AFC AJAX – PSV EINDHOVEN na żywo
Ipla

17:00 Bundesliga – 15. kolejka: STUDIO na żywo
Ipla
Studio: Mateusz Majak – Paweł Kapusta, Maciej Kruk

17:55 Bundesliga – 15. kolejka: ARMINIA BIELEFELD – HERTHA BSC na żywo
Ipla
Komentarz: Sebastian Chabiniak – Tomasz Urban

17:55 FA Cup – 3. runda: MARINE AFC – TOTTENHAM HOTSPUR FC na żywo
Ipla
Komentarz: Marcin Grzywacz – Tomasz Zieliński

17:55 Serie A – 17. kolejka: ACF FIORENTINA – CAGLIARI CALCIO 
Ipla
Komentarz: Mateusz Święcicki – Filip Kapica

20:00 Serie A – 17. kolejka: STUDIO na żywo
Ipla
Studio: Mateusz Majak – Dominik Mucha, Antoni Partum

20:40 Serie A – 15. kolejka: JUVENTUS FC – US SASSUOLO CALCIO 
Ipla
Komentarz w Eleven: Julian Kowalski – Mikołaj Kruk
Komentarz w Radio Gol 2: Wojciech Anyszek – Piotr Szymczuk

20:40 FA Cup – 3. runda: NEWPORT COUNTY FC – BRIGHTON & HOVE ALBION FC na żywo
Ipla
Komentarz: Patryk Mirosławski – Piotr Czachowski

20:55 LaLiga Santander – 18. kolejka: REAL VALLADOLID – VALENCIA CF na żywo
Ipla
Komentarz w Eleven: Michał Mitrut – Marcin Gazda
Komentarz w Radio Gol 3: Adrian Kozioł

23:00 Magazyn SPORT+ 

Redakcja: Leszek Orłowski, Edward Durda, Krzysztof Marciniak

23:25 Magazyn ELEVEN GOL na żywo
Ipla
Studio: Mateusz Majak


11:25 Puchar Świata, Oberhof, Niemcy: SZTAFETA MIESZANA 
Eurosport Player
Komentarz w Eurosporcie 1: Tomasz Jaroński – Tomasz Sikora
Komentarz w Polsacie Sport Extra: Marcin Muras – Weronika Nowakowska

14:30 Puchar Świata, Oberhof, Niemcy: POJEDYNCZA SZTAFETA MIESZANA 
Eurosport Player
Komentarz w Eurosporcie 1: Tomasz Jaroński – Tomasz Sikora
Komentarz w Polsacie Sport Extra: Marcin Muras – Weronika Nowakowska


12:45 Tour de Ski, Val di Fiemme, Włochy: BIEG NA 10 KM STYLEM DOWOLNYM KOBIET 
Eurosport Player
Komentarz w Eurosporcie 1: Paweł Ulbrych
Komentarz w TVP Sport: Jarosław Idzi, Piotr Meissner
Komentarz w Radio Gol 2: Maciej Piotrowski – Mateusz Stóf

15:25 Tour de Ski, Val di Fiemme, Włochy: BIEG NA 10 KM STYLEM DOWOLNYM MĘŻCZYZN 
Eurosport Player


10:00 Puchar Świata, Winterberg, Niemcy: 1. ŚLIZG CZWÓREK MĘŻCZYZN 
Ipla
Komentarz: Paweł Ślęzak, Grzegorz Pajda

11:30 Puchar Świata, Winterberg, Niemcy: 2. ŚLIZG CZWÓREK MĘŻCZYZN
Ipla
Komentarz: Paweł Ślęzak, Grzegorz Pajda


18:00 Europejska Liga World of Tanks – 2. turniej kwalifikacyjny: DZIEŃ 7 
sport.tvp.pl



19:00 PGA Tour – Sentry Tournament of Champions, Maui, USA: III RUNDA 
Ipla
Komentarz: Jacek Person

22:00 PGA Tour – Sentry Tournament of Champions, Maui, USA: FINAŁ
Ipla
Komentarz: Jacek Person


11:00 Basketball Super League – 16. kolejka: DARÜŞŞAFAKA TEKFEN – TÜRK TELEKOM 

Komentarz: Radosław Spiak

13:15 Basketball Super League – 16. kolejka: GAZIANTEP BASKETBOL – HDI SIGORTA AFYON BELEDIYE 

Komentarz: Jakub Lipczik

15:30 Basketball Super League – 16. kolejka: ANADOLU EFES – GALATASARAY DOGA SIGORTA 

Komentarz: Jakub Ryś

17:30 Energa Basket Liga – 21. kolejka: PSZCZÓŁKA START LUBLIN – HYDROTRUCK RADOM 
Ipla
Komentarz: Adam Romański – Tomasz Jankowski

18:00 Basketball Super League – 16. kolejka: PETKIM SPOR – BÜYÜKÇEKMECE BASKETBOL 

Komentarz: Jakub Ryś

18:25 Liga ACB – 19. kolejka: UNICAJA – TD SYSTEMS BASKONIA 
*(o 20:00  w Sportklubie HD)

Komentarz w nSport+: Wojciech Michałowicz, Gabriel Rogaczewski
Komentarz w Sportklubie: Radosław Spiak

22:00 NBA: LOS ANGELES CLIPPERS – CHICAGO BULLS 
CANAL+ Sport HD
Komentarz: Michał Łopaciński – Szymon Szewczyk


10:20 Puchar Świata, Adelboden, Szwajcaria: 1. PRZEJAZD SLALOMU MĘŻCZYZN 

Komentarz: Witold Domański

11:20 Puchar Świata, St. Anton, Austria: SUPERGIGANT KOBIET 

Komentarz: Marcin Szafrański

13:30 Puchar Świata, Adelboden, Szwajcaria: 2. PRZEJAZD SLALOMU MĘŻCZYZN 

Komentarz: Witold Domański


13:50 Liga Europejska – faza grupowa. grupa A: VACI NKSE – PARIS 92 


13:50 Liga Europejska – faza grupowa. grupa C: THURINGER HC – HC ASTRAKHANOCHKA 


13:50 Liga Europejska – faza grupowa. grupa D: HC DUNAREA BRAILA – FLEURY LOIRET HANDBALL 


15:50 Liga Mistrzyń EHF – faza grupowa. grupa A: METZ HANDBALL – ROSTOV-DON 


18:45 Rajd Dakar 2021: RAPORT 

Redakcja: Grzegorz Gac, Grzegorz Jędrzejewski
Reporter: Filip Folczak

23:00 Magazyn ORLEN TEAM STUDIO 
Ipla
Studio: Maciej Jermakow / Anita Mazur

23:35 Rajd Dakar 2021: ETAP 7 

Redakcja: Grzegorz Gac, Grzegorz Jędrzejewski


19:00 Puchar Świata, Sigulda, Łotwa: 1. ŚLIZG JEDYNEK KOBIET
Eurosport Player
Komentarz: Grzegorz Pajda

19:30 Puchar Świata, Sigulda, Łotwa: 2. ŚLIZG JEDYNEK KOBIET
Eurosport Player
Komentarz: Grzegorz Pajda


17:30 Tauron Liga – 15. kolejka: ENERGA MKS KALISZ – JOKER ŚWIECIE 
Polsat Sport HDIpla
Komentarz: Krzysztof Wanio, Dorota Świeniewicz


14:45 PlusLiga – 7. kolejka: GRUPA AZOTY ZAKSA KĘDZIERZYN-KOŹLE – GKS KATOWICE 
Polsat Sport HDIpla
Komentarz: Tomasz Swędrowski, Łukasz Kadziewicz

20:30 PlusLiga – 7. kolejka: CUPRUM LUBIN – CERRAD ENEA CZARNI RADOM 
Polsat Sport HDIpla
Komentarz: Damian Dacewicz, Maciej Jarosz

21:5
0 SuperLega – 18. kolejka: ITAS TRENTINO – VERO VOLLEY MONZA 

Komentarz: Robert Małolepszy


10:25 Fis Cup, Zakopane: KONKURS INDYWIDUALNY 

Komentarz w TVP Sport: Michał Chmielewski, Sebastian Szczęsny
Komentarz w Radio Gol 1: Mateusz Kirpsza – Piotr Gułajewski

15:30 Puchar Świata, Titisee-Neustadt, Niemcy: STUDIO 
*(również o 18:15)

Studio: Michał Korościel – Marcin Kuźbicki, Jakub Pieczatowski, Jakub Kot
Reporter: Kacper Merk

15:50 Puchar Świata, Titisee-Neustadt, Niemcy: STUDIO 
*(od 16:05 również w TVP 1 HD, także o 18:30)

Studio: Maciej Jabłoński – Paweł Wilkowicz, Bartłomiej Kłusek
Reporterzy: Mateusz Leleń, Filip Czyszanowski


16:30 Puchar Świata, Titisee-Neustadt, Niemcy: KONKURS INDYWIDUALNY 

Komentarz w Eurosporcie 1: Igor Błachut, Marek Rudziński
Komentarz w TVP: Stanisław Snopek, Sebastian Szczęsny
Komentarz w Radio Gol 1: Maciej Piotrowski – Patryk Banaszkiewicz

19:25
Magazyn POLSKIE SKOCZNIE 
Ipla
Studio: Paulina Chylewska – Janusz Pindera, Kamil Wolnicki, Jan Blecharz


13:45 Masters, Milton Keynes, Wielka Brytania: DZIEŃ 1 na żywo
*(do 17:00)
Eurosport Player

19:45 Masters, Milton Keynes, Wielka Brytania: DZIEŃ 1 na żywo
*(do 23:30)
Eurosport Player


02:00 ATP World Tour 250, Delray Beach, USA – 2. runda: THIAGO MONTEIRO – JOHN ISNER 
Ipla

07:00 WTA Tour, Abu Zabi, ZEA – 3. runda: ARYNA SABALENKA – ONS JABEUR 


09:00 WTA Tour, Abu Zabi, ZEA – 3. runda: DARIA KASATKINA – ELENA RYBAKINA 


11:00 WTA Tour, Abu Zabi, ZEA – 3. runda: MARIA SAKKARI – GARBINE MUGURUZA 

Komentarz: Marek Furjan – Tomasz Wiktorowski

13:00 WTA Tour, Abu Zabi, ZEA – 3. runda: SOFIA KENIN – JULIA PUTINTSEVA 

Komentarz: Michał Lewandowski – Dawid Celt

15:00 WTA Tour, Abu Zabi, ZEA – 3. runda: EKATERINA ALEXANDROVA – ELINA SVITOLINA 


18:40 ATP World Tour 250, Delray Beach, USA – 2. runda: HUBERT HURKACZ – DANIEL ELAHI GALAN
Ipla
Komentarz: Dawid Olejniczak

20:30 ATP World Tour 250, Delray Beach, USA – 2. runda: FRANCES TIAFOE – BJORN FRATANGELO 
Ipla
Komentarz: Katarzyna Nowak

00:00
(nd/pon) ATP World Tour 250, Delray Beach, USA – 2. runda: ROBERTO QUIROZ – IVO KARLOVIC 
Ipla


20:25 Magazyn TRZECI WIRAŻ 

Redakcja: Marcin Majewski – Kacper Woryna


19:00 Magazyn WIADOMOŚCI EUROSPORTU 
*(również o 23:30)
Eurosport Player

19:20 Magazyn SPORT na żywo


19:25 Magazyn SPORT na żywo


19:25 Magazyn SPORT na żywo


20:05 Magazyn SPORTOWY WIECZÓR na żywo


23:00 Magazyn NEWS+ na żywo


*Rozpiska jest cały czas aktualizowana! Obsady dziennikarzy mogą ulec zmianie

Tagi: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

About Jakub Telecki