Sport w TV: niedziela – 12 lutego 2017

Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy. HIT DNIA Puchar Świata w skokach narciarskich w Sapporo 11:00 TFF 1.Lig – 20. kolejka: SIVASSPOR – SAMSUNSPOR   11:00 TFF 1.Lig – 20. kolejka: […]

Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy.

HIT DNIA Puchar Świata w skokach narciarskich w Sapporo


11:00 TFF 1.Lig – 20. kolejka: SIVASSPOR – SAMSUNSPOR  na żywo


11:00 TFF 1.Lig – 20. kolejka: BANDIRMASPOR – ALTINORDU na żywo


11:55 La Liga Santander – 22. kolejka: VILLARREAL CF – MALAGA CF na żywo
Jedenaście
Komentarz w Eleven HD: Marcin Pawłowski – Marcin Gazda

12:25
 
Serie A – 24. kolejka: FC CROTONE – AS ROMA na żywo

Komentarz: Dominik Guziak – Radosław Majdan

13:00 Magazyn LIGA EUROPY UEFA premiera.200
CANAL+ Sport HD
Redakcja: Grzegorz Kaczmarczyk, Filip Surma

13:30
2. Bundesliga – 20. kolejka: VFB STUTTGART – SV SANDHAUSEN na żywo
Eurosport Player

13:30
2. Bundesliga – 20. kolejka: FC ST. PAULI – DYNAMO DRESDEN na żywo
Eurosport Player

13:30
2. Bundesliga – 20. kolejka: FC UNION BERLIN – DSC ARMINIA BIELEFELD na żywo
Eurosport Player

14:00
TFF 1.Lig – 20. kolejka: GIRESUNSPOR – SANLIURFASPOR na żywo


14:25
Jupiler League – 26. kolejka: RSC ANDERLECHT – ZULTE WAREGEM na żywo
Jedenaście
Komentarz: Sebastian Chabiniak

14:25 Premier League – 25. kolejka: BURNELY FC – CHELSEA FC na żywo

Komentarz w Canal+ HD: Przemysław Pełka – Przemysław Rudzki

14:25
Eredivisie – 22. kolejka: AFC AJAX – SPARTA ROTTERDAM na żywo
Ipla
Komentarz: Tomasz Włodarczyk

14:55 
Serie A – 24. kolejka: INTER MEDIOLAN – EMPOLI FC na żywo

Komentarz: Piotr Dumanowski – Filip Kapica

15:10
Lotto Ekstraklasa – 21. kolejka: WSTĘP DO MECZU na żywo
CANAL+ Sport HD
Komentarz: Bartosz Gleń – Wojciech Jagoda (z Płocka)
Reporterzy: Paulina Bojarska, Ce
zary Olbrycht, Piotr Laboga

15:25
Lotto Ekstraklasa – 21. kolejka: WISŁA PŁOCK – ŚLĄSK WROCŁAW na żywo
CANAL+ Sport HDCanal+ Sport Online
Komentarz: Bartosz Gleń – Wojciech Jagoda (z Płocka)
Reporterzy: Paulina Bojarska, Cezary Olbrycht, Piotr Laboga

15:25
Bundesliga – 20. kolejka: VFL WOLFSBURG – TSG HOFFENHEIM na żywo
Eurosport 2 HDEurosport Player

16:10
 La Liga Santander – 22. kolejka: CD LEGANES – SPORTING GIJON na żywo

Komentarz: Marcin Pawłowski – Tomasz Ćwiąkała

16:25
Tipico Bundesliga – 21. kolejka: FK AUSTRIA WIEDEŃ – SK RAPID WIEDEŃ na żywo
Sportklub
Komentarz: Julian Kowalski

16:40
Eredivisie – 22. kolejka: PSV EINDHOVEN – FC UTRECHT na żywo
Polsat Sport Extra HD Ipla
Komentarz: Cezary Kowalski

16:55
Premier League – 25. kolejka: SWANSEA CITY – LEICESTER CITY na żywo

Komentarz w Canal+ Sport 2 HD: Marcin Rosłoń – Rafał Nahorny

17:25
Bundesliga – 20. kolejka: SC FREIBURG – FC KOELN na żywo
Eurosport 2 HDEurosport Player

17:35
Lotto Ekstraklasa – 21. kolejka: STUDIO na żywo

Studio: Daria Kabała-Malarz (z Gdańska)
Reporterzy: Bartosz Ignacik, Adam Westfal

17:55
Lotto Ekstraklasa – 21. kolejka: LECHIA GDAŃSK – JAGIELLONIA BIAŁYSTOK na żywo
Canal+ Sport Online
Komentarz: Adam Marchliński – Tomasz Wieszczycki (z Gdańska)
Reporterzy: Bartosz Ignacik, Adam Westfal

18:10
Serie A – 24. kolejka: UC SAMPDORIA – BOLOGNA FCna żywo

Komentarz: Piotr Dumanowski – Dominik Guziak

18:25
 
La Liga Santander – 22. kolejka: UD LAS PALMAS – SEVILLA FC na żywo
Jedenaście
Komentarz: Michał Mitrut – Marcin Gazda

19:00
Primeira Liga – 21. kolejka: MOREIRENSE – SPORTING CP na żywo


19:30
Bundesliga: SKRÓTY SPOTKAŃ premiera.200
Eurosport 2 HDEurosport Player

20:00
Magazyn LIGA+ EXTRA na żywo
Canal+ Sport Online
Studio: Tomasz Smokowski, Andrzej Twarowski – Miroslav Radovic, Krzysztof Przytuła, Sławomir Stempniewski
Studio analiz: Rafał Dębiński – Grzegorz Mielcarski

20:40
Serie A – 24. kolejka: CALGIARI CALCIO – JUVENTUS FC na żywo

Komentarz: Mateusz Święcicki – Filip Kapica

20:40 
La Liga Santander – 22. kolejka: ATLETICO MADRYT – CELTA VIGO na żywo

Komentarz w Eleven Sports HD: Marcin Pawłowski – Tomasz Ćwiąkała

20:55 
Ligue 1 – 25. kolejka: FC NANTES – OLYMPIQUE MARSYLIA  na żywo

Komentarz: Marcin Grzywacz – Stefan Białas

21:30
Magazyn LIGA+ EXTRA DOGRYWKA na żywo
CANAL+ Sport HDCanal+ Sport Online
Studio: Tomasz Smokowski, Andrzej Twarowski – Miroslav Radovic, Krzysztof Przytuła, Sławomir Stempniewski
Studio analiz: Rafał Dębiński – Grzegorz Mielcarski

22:20
Magazyn SPORT+ premiera.200
CANAL+ Sport HD
Komentarz: Rafał Nahorny, Tomasz Lipiński

22:40
Campeonato Paulista – 2. kolejka: ITUANO – PALMERIAS (Z OPÓŹNIENIEM) na żywo


07:00 Grand Prix Gold Series, Tajlandia: FINAŁ na żywo
Eurosport Player


10:00
Mistrzostwa Świata, Hochfilzen, Austria: BIEG POŚCIGOWY KOBIET na żywo
*(od 10:20 także w Polsacie Sport)
Polsat Sport HDIplaEurosport 1 HDEurosport Player
Komentarz w Polsacie Sport: Marcin Muras – Magdalena Grzywa
Komentarz w polskim Eurosporcie: Tomasz Jaroński – Krzysztof Wyrzykowski (z Hochfilzen)

14:30
Mistrzostwa Świata, Hochfilzen, Austria: BIEG POŚCIGOWY MĘŻCZYZN na żywo
Polsat Sport Extra HDIplaEurosport 1 HD Eurosport Player
Komentarz w Polsacie Sport Extra: Marcin Muras – Magdalena Grzywa
Komentarz w polskim Eurosporcie: Tomasz Jaroński – Krzysztof Wyrzykowski (z Hochfilzen)


03:30 PGA European Tour – Maybank Championship Malaysia, Kuala Lumpur, Malezja: FINAŁ na żywo

Komentarz: Andrzej Person, Jacek Person


01:00 NHL: MONTREAL CANADIENS – ST LOUIS BLUES na żywo
TVP Sport HD sport.tvp.pl

Komentarz: Grzegorz Mędrzejewski – Adrian Kowal

11:50
Turniej Towarzyski: CZECHY – ROSJA na żywo


16:00
Igrzyska Olimpijskie – kwalifikacje kobiet, grupa C: SZWAJCARIA – CZECHY na żywo


16:30 DEL – 47. kolejka: KOLNER HAIE – EISBAREN BERLIN na żywo


21:00
NHL: MINNESOTA WILD – DETROIT RED WINGS na żywo
TVP Sport HD sport.tvp.pl

Komentarz: Jacek Laskowski – Patryk Rokicki


08:00 Hong Kong Masters, Hong Kong: ZAWODY na żywo
Eurosport 1 HDEurosport Player


13:30 KBSL – 17. kolejka: BESIKTAS – FENERBAHCE na żywo

koszykówka mężczyzn
02:30
NBA: OKLAHOMA CITY THUNDER – GOLDEN STATE WARRIORS na żywo
CANAL+ Sport HD Canal+ Sport Online
Komentarz: Wojciech Michałowicz – Hubert Radke

12:30
Polska Liga Koszykówki – 19. kolejka: MIASTO SZKŁA KROSNO – ANWIL WŁOCŁAWEKna żywo
Polsat Sport HDIpla
Komentarz: Adam Romański – Grzegorz Chodkiewicz

13:00
Super Ligi – 18. kolejka: GAZIENTEP BASKETBOL – DARUSSAFAKA DOGUS na żywo
Sportklub
Komentarz: Radosław Spiak

13:00
Super Ligi – 18. kolejka: ANADOLU EFES – BEST BALIKESIR na żywo


16:15
Magazyn PIĄTA KWARTA premiera.200
Sportklub

17:00
Super Ligi – 18. kolejka: FENERBAHCE – YESIL GIRESUN BELEDIYE na żywo


17:07
Die BBL – 22. kolejka: RASTA VECHTA – TELEKOM BONN premiera.200
Ipla
Komentarz: Tomasz Jankowski

18:30
Liga ACB – 21. kolejka: UNICAJA – REAL MADRYT na żywo
Sportklub
Komentarz: Radosław Spiak

20:40
Lega A – 19. kolejka: VENEZIA – REGIO EMILIA na żywo


21:30
NBA: NEW YORK KNICKS – SAN ANTONIO SPURS na żywo
Canal+ Sport Online
Komentarz: Michał Łopaciński – Radosław Hyży


17:30 Magazyn ATLECI premiera.200
Polsat Sport HDIpla


09:55 Mistrzostwa Świata, Gangneung, Korea Południowa: 1500M KOBIET na żywo
TVP Sport HD sport.tvp.pl
Komentarz w TVP Sport HD: Piotr Dębowski – Bartosz Pisarek
Reporter w TVP Sport HD: Aleksander Dzięciołowski

11:00
Mistrzostwa Świata, Gangneung, Korea Południowa: 1500M MĘŻCZYZN na żywo
TVP Sport HD sport.tvp.pl
Komentarz: Piotr Dębowski – Bartosz Pisarek
Reporter: Aleksander Dzięciołowski


11:30
Mistrzostwa Świata, St. Moritz, Szwajcaria: ZJAZD KOBIET na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.plEurosport 1 HDEurosport Player
Komentarz w TVP: Sebastian Szczęsny, Bogusław Solecki

14:00 
Mistrzostwa Świata, St. Moritz, Szwajcaria:  ZJAZD MĘŻCZYZN DO KOMBINACJI – TRENING na żywo
Eurosport Player

18:30
 Mistrzostwa Świata, St. Moritz, Szwajcaria: CEREMONIA MEDALOWA na żywo
Eurosport 1 HDEurosport Player


02:00 Puchar Świata, Quebec, Kanada: BIG AIR na żywo
Eurosport Player

10:30 Puchar Świata, Idre, Szwecja: SKI CROSS na żywo
Eurosport 2 HDEurosport Player

19:00
Puchar Świata, Quebec, Kanada: SLOPESTYLE na żywo
Eurosport Player


14:55 Handball Bunesliga – 19. kolejka: TBV LEMGO – FUCHSE BERLIN na żywo
*(o 20:30 premiera.200 w Sportklub)
Sportklub
Komentarz w Sportklub: Kamil Gapiński

17:30 Velux EHF Liga Mistrzów – grupa A: ORLEN WISŁA PŁOCK – SG FLENSBURG-HANDEWITT na żywo
CANAL+ Sport HD Canal+ Sport Online
Komentarz w Canal+ Sport: Krzysztof Bandych – Michał Matysik (z Płocka)
Studio w Canal+ Sport: Piotr Karpiński – Marek Witkowski (z Płocka)
Reporter w Canal+ Sport: Joanna Cedrych
Komentarz w Eleven Sports: Michał Wszołek – Michał Świrkuła


14:00 Puchar Sześciu Narodów Kobiet 2017: WŁOCHY – IRLANDIA na żywo
Eurosport Player

14:05
Guinness Pro 12 – 14. kolejka: CARDIFF BLUES – CONNACHT na żywo


14:15 Pro D2 – 20. kolejka: SU AGEN – AS BEZIERS HERAULT na żywo
Eurosport Player

15:55 Puchar Sześciu Narodów 2017: FRANCJA – SZKOCJA na żywo
*(o 19:00 premiera.200 w Canal+ Sport 2 HD)
Canal+ Sport Online


13:45
Puchar Świata, Drezno, Niemcy – półfinały i finały: 500M KOBIET I MĘŻCZYZN na żywo
TVP Sport HD sport.tvp.pl
Komentarz: Piotr Dębowski – Aida Bela

14:20
Puchar Świata, Drezno, Niemcy – finały: 1000M KOBIET I MĘŻCZYZN na żywo
TVP Sport HD sport.tvp.pl
Komentarz: Piotr Dębowski – Aida Bela

15:05
Puchar Świata, Drezno, Niemcy – finały: SZTAFETY KOBIET I MĘŻCZYZN na żywo
TVP Sport HD sport.tvp.pl
Komentarz: Piotr Dębowski – Aida Bela


11:00 Vestel Venus Super League – 15. kolejka: VAKIFBANK STAMBUŁ – SARIYER BELEDIYE na żywo

siatkówka mężczyzn
14:45 Plusliga – 21. kolejka: ESPADON SZCZECIN – CUPRUM LUBIN na żywo
Polsat Sport HD Ipla
Komentarz: Przemysław Iwańczyk – Wojciech Drzyzga

17:50 
Serie A1 – 23. kolejka: CUCINE LUBE CIVITANOVA – DIATEC TRENTINO na żywo
*(o 22:00 premiera.200 w Sportklub)
Sportklub
Komentarz w Sportklub: Robert Małolepszy – Witold Roman


01:45
Puchar Świata, Sapporo, Japonia: STUDIO na żywo

Studio: Maciej Jabłoński – Rafał Kot

02:00
Puchar Świata, Sapporo, Japonia: KONKURS INDYWIDUALNY – HS 134 na żywo
*(od 09:00 premiera.200 w Eurosporcie 2)
Eurosport 2 HDEurosport Player
Komentarz w TVP: Stanisław Snopek, Sebastian Szczęsny
Komentarz w polskim Eurosporcie:
Marek Rudziński, Igor Błachut


14:00 World Grand Prix, Walia: FINAŁ na żywo
Eurosport 2 HD Eurosport Player

19:50 World Grand Prix, Walia: FINAŁ na żywo
Eurosport 1 HD Eurosport Player


06:00 Puchar Świata, Bokwang, Korea Południowa: SLALOM GIGANT RÓWNOLEGŁY na żywo
Eurosport Player

12:00
Puchar Świata, Feldberg, Niemcy: SNOWBOARD CROSS na żywo
Eurosport 2 HDEurosport Player

16:00
Puchar Świata, Quebec, Kanada: SLOPESTYLE na żywo
Eurosport Player


11:00 Magazyn WORLD OF FREESPORTS 2017 premiera.200
Sportklub


14:00 ATP World Tour 250, Sofia, Bułgaria – finał debla: VIKTOR TROICKI, NENAD ZIMONJIC – MIKHAIL ELGIN, ANDREY KUZNETSOV na żywo

Komentarz: Marek Furjan, Sylwester Sikora

16:20
ATP World Tour 250, Sofia, Bułgaria – finał: GRIGOR DIMITROV – DAVID GOFFIN na żywo
*(początek meczu o 16)
Jedenaście
Komentarz: Marek Furjan, Sylwester Sikora

żeglarstwo
12:00 Vendee Globe 2016: PODSUMOWANIE  premiera.200
CANAL+ Sport HD

16:00 
Vendee Globe 2016: PODSUMOWANIE premiera.200
Sportklub 

inne
17:30 Magazyn SPORT NEWS+ premiera.200
CANAL+ Sport HD

18:30
Magazyn SPORT TELEGRAM na żywo
TVP 2 HD


18:55 
Magazyn WIADOMOŚCI EUROSPORTU premiera.200
Eurosport 1 HD

19:20
Magazyn SPORT na żywo


19:25
Magazyn SPORT na żywo


20:00 
Magazyn SPORT na żywo


20:30 
Magazyn SPORTOWA NIEDZIELA na żywo
*(o 23:00 premiera.200 w TVP 1 HD)
TVP Sport HD

22:55 
Magazyn WIADOMOŚCI EUROSPORTU premiera.200
Eurosport 1 HD

23:45 Magazyn SPORT NEWS+ premiera.200
CANAL+ Sport HD


*Rozpiska jest cały czas aktualizowana! Obsady dziennikarzy mogą ulec zmianie

Tagi: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

About Adam Zakrzewski / Piotr Barwaśny