Sport w TV: niedziela – 14 czerwca 2015

Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy, a także informacje o wybranych pozycjach zagranicznych TV, a także niektórych pozycji internetowych. 00:30 Eliminacje Mistrzostwa Europy 2016 – grupa I: DANIA – SERBIA  Komentarz: […]

Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy, a także informacje o wybranych pozycjach zagranicznych TV, a także niektórych pozycji internetowych.

piłka nożna
00:30 Eliminacje Mistrzostwa Europy 2016 – grupa I: DANIA – SERBIA premiera.200
Polsat Sport Extra HD
Komentarz: Marek Kleitz

00:45
Mistrzostwa Świata Kobiet – grupa E: KOREA PÓŁNOCNA – KOSTARYKA na żywo
Eurosport 2 HDZDF HDBBC Red Button HD

02:55 Mistrzostwa Świata U20 – ćwierćfinał: BRAZYLIA – PORTUGALIA na żywo
TRT 3 Spor

06:15
Mistrzostwa Świata U20 – ćwierćfinał: USA – SERBIA na żywo

Eurosport 2 HDTVP Sport HDsport.tvp.plTRT 3 Spor
Komentarz w TVP: Sławomir Kwiatkowski

09:00 Mistrzostwa Świata Kobiet – grupa F: ANGLIA – MEKSYK premiera.200
Eurosport 2 HD


11:00 Magazyn CAFE FUTBOL na żywo
polsat-sport-hd.120
Studio: Mateusz Borek

17:00
Eliminacje Mistrzostwa Europy 2016: STUDIO na żywo
polsat-sport-hd.120Ipla
Studio: Bożydar Iwanow – Tomasz Łapiński

17:50
Eliminacje Mistrzostwa Europy 2016 – grupa E: SŁOWENIA – ANGLIA na żywo
polsat-sport-hd.120IplaITV HDUTVSTV
Komentarz w Polsat Sport i Ipla.tv: Marcin Feddek

17:50
Eliminacje Mistrzostwa Europy 2016 – grupa G: ROSJA – AUSTRIA na żywo
Polsat Sport Extra HDIplaPerviy Kanal
Komentarz w Polsat Sport Extra i Ipla.tv: Andrzej Janisz

17:50
Eliminacje Mistrzostwa Europy 2016 – grupa C: UKRAINA – LUKSEMBURG na żywo
Polsat Sport NewsIpla
Komentarz: Piotr Przybysz

17:50 Eliminacje Mistrzostwa Europy 2016 – grupa E: ESTONIA – SAN MARINO na żywo
Ipla

17:50 
Eliminacje Mistrzostwa Europy 2016 – grupa G: LIECHTENSTEIN – MOŁDAWIA na żywo
Ipla

20:00
Eliminacje Mistrzostwa Europy 2016: STUDIO na żywo
polsat-sport-hd.120Ipla
Studio: Bożydar Iwanow – Tomasz Łapiński

20:35
Eliminacje Mistrzostwa Europy 2016 – grupa C: BIAŁORUŚ – HISZPANIA na żywo
polsat-sport-hd.120IplaITV 4
Komentarz w Polsat Sport I Ipla.tv: Cezary Kowalski 

20:35
Eliminacje Mistrzostwa Europy 2016 – grupa C: SŁOWACJA – MACEDONIA na żywo
Polsat Sport Extra HDIplaRossiya 2Idman TV
Komentarz w Polsat Sport Extra i Ipla.tv: Grzegorz Michalewski – Robert Zieliński

20:35
Eliminacje Mistrzostwa Europy 2016 – grupa G: SZWECJA – CZARNOGÓRA na żywo
Polsat Sport NewsIpla
Komentarz: Marek Kleitz

20:35 Eliminacje Mistrzostwa Europy 2016 – grupa E: LITWA – SZWAJCARIA na żywo
Ipla
Komentarz: Mateusz Majak – Łukasz Majchrzyk

20:50
Copa América – grupa C: KOLUMBIA – WENEZUELA na żywo

TVP Sport HDsport.tvp.pl
Komentarz: Jacek Laskowski

22:50
Eliminacje Mistrzostwa Europy 2016: STUDIO na żywo
polsat-sport-hd.120
Studio: Bożydar Iwanow – Tomasz Łapiński

23:20
Copa América – grupa C: BRAZYLIA – PERU na żywo

TVP Sport HDsport.tvp.pl
Komentarz: Dariusz Szpakowski

23:30
Eliminacje Mistrzostwa Europy 2016: SKRÓTY MECZÓW na żywo
polsat-sport-hd.120Polsat Sport News
Komentarz: Piotr Przybysz, Marek Kleitz, Grzegorz Michalewski

boks
02:00 Gala, Birmingham, USA: DEONTAY WILDERA – ERIC MOLINA na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.pl
Komentarz: Sebastian Szczęsny – Albert Sosnowski 

golf
12:30 PGA European Tour, Lyoness Open Presented by Greenfinity, Atzenbrugg, Austria: FINAŁ na żywo
CANAL+ Sport HD
Komentarz: Andrzej Person, Jacek Person

jeździectwo
11:30
Jeździeckie Grand Prix Wolnej Polski, Poznań, Polska: KONKURS GRAND PRIX na żywo
*(od 12:55 w TVP 1 HD)
TVP 1 HDTVP Sport HDsport.tvp.pl
Komentarz: Jarosław Idzi (z Poznania)
Studio: Beata Oryl-Stroińska (z Poznania)
Reporter: Anna Kozińska


20:50 
Global Champions Tour, Cannes, Francja: ZAWODY premiera.200
Eurosport HD

judo
17:00 Grand Prix 2015, Budapeszt, Węgry: DZIEŃ 2 na żywo
Fightklub

kajakarstwo
05:55 Igrzyska Europejskie, Baku, Azerbejdżan – sprint: PREELIMINACJE na żywo
Polsat Sport Extra HD
Komentarz: Łukasz Starowieyski

13:25 
Igrzyska Europejskie, Baku, Azerbejdżan – sprint: PÓŁFINAŁY na żywo
Polsat Sport Extra HD
Komentarz: Łukasz Starowieyski

karate
12:25 
Igrzyska Europejskie, Baku, Azerbejdżan: PÓŁFINAŁY I FINAŁY KOBIET I MĘŻCZYZN na żywo
polsat-sport-hd.120
Komentarz: Łukasz „Juras” Jurkowski

kolarstwo górskie
14:30 Puchar Świata, Leogang, Austria: ZJAZD na żywo
Polsat Sport Extra HD
Komentarz: Marcin Lepa

kolarstwo szosowe
11:15 Tauron Lang Team Race, Gdańsk, Polska: RELACJA premiera.200
TVP Sport HD

15:45 Criterium du Dauphine: ETAP 8 na żywo
Eurosport HD

16:15 Tour de Suisse: ETAP 2 na żywo
TVP Sport HD sport.tvp.pl
Komentarz: Piotr Sobczyński, Sebastian Szczęsny

lekkoatletyka
00:30 Diamentowa Liga, Nowy Jork, USA: ZAWODY premiera.200
polsat-sport-hd.120
Komentarz: Przemysław Iwańczyk – Artur Partyka

18:15 XV Europejski Festiwal Lekkoatletyczny, Bydgoszcz, Polska: ZAWODY na żywo
TVP Sport HD sport.tvp.pl
Komentarz: Marek Jóźwik, Marek Rudziński (z Bydgoszczy)
Reporter: Aleksander Dzięciołowski


20:00
Mityng, Marakesz, Maroko: ZAWODY na żywo
Eurosport 2 HD

piłka nożna plażowa
11:45 Euro Beach Soccer League: FRANCJA – POLSKA na żywo
Polsat Sport News
Komentarz: Grzegorz Michalewski

piłka ręczna kobiet
15:00 Eliminacje do Mistrzostw Świata 2015: POLSKA – UKRAINA (II MECZ) na żywo
Polsat Sport News
Komentarz: Szymon Rojek – Wojciech Nowiński

rajdy samochodowe
12:00 Rajdowe Mistrzostwa Świata, Rajd Włoch: 24. ODCINEK SPECJALNY na żywo
Polsat Sport Extra HD
Komentarz: Andrzej Borowczyk – Grzegorz Jędrzejewski

00:00
(nd/pn) Rajdowe Mistrzostwa Świata, Rajd Włoch: SKRÓT DNIA premiera.200
Polsat Sport Extra HD
Komentarz: Andrzej Borowczyk – Grzegorz Jędrzejewski

siatkówka mężczyzn
02:0Liga Światowa – Grupa B: USA – POLSKA na żywo
polsat-sport-hd.120 Polsat Sport News
Komentarz: Tomasz Swędrowski (z Chicago)

02:40 
Liga Światowa – Grupa C: KUBA – ARGENTYNA na żywo
Polsat Sport Extra HD
Komentarz: Damian Dancewicz

07:00 
Liga Światowa – Grupa D: KOREA POŁUDNIOWA – JAPONIA na żywo
polsat-sport-hd.120
Komentarz: Adam Romański – Damian Dancewicz

13:00 
Liga Światowa – Grupa B: ROSJA – IRAN premiera.200
Polsat Sport News
Komentarz: Adam Romański – Łukasz Kadziewicz

18:50 
Igrzyska Europejskie, Baku, Azerbejdżan – grupa A: POLSKA – FRANCJA na żywo
polsatsport.pl
Komentarz: Marek Magiera – Wojciech Drzyzga

sporty ekstremalne
10:30 Magazyn WORLD OF FREESPORTS 2015 premiera.200
Sportklub

sporty walki
22:00 Magazyn WORLD COMBAT GAMES premiera.200
Fightklub

tenis
12:00 WTA Tour, S’Hertogenbosch, Holandia, Finał: ??? – ??? na żywo
Supertennis HD


14:30 ATP World Tour, S’Hertogenbosch, Holandia, Finał: ??? – ??? na żywo
Supertennis HD


14:30 ATP World Tour, Stuttgart, Niemcy – Finał: ??? – ??? na żywo
Eurosport 2 HD

18:00 WTA Tour, Nottingham, Wielka Brytania –  Finał: ??? – ??? premiera.200
Eurosport HD


18:00 ATP Challenger Tour, Caltanissetta, Włochy, Finał: ??? – ??? na żywo
Supertennis HD

triathlon
09:20 Igrzyska Europejskie, Baku, Azerbejdżan: FINAŁ MĘŻCZYZN na żywo
Polsat Sport Extra HD
Komentarz: Przemysław Iwańczyk – Łukasz Grass

wyścigi motocyklowe
13:00
Mistrzostwa Świata Motocross, Maggiora, Włochy: WYŚCIG na żywo
Eurosport 2 HD

17:00
Mistrzostwa Świata Motocross, Maggiora, Włochy: WYŚCIG na żywo
Eurosport 2 HD

wyścigi samochodowe
00:00
Eurocup Formula Renault 2.0, Budapeszt, Węgry: PODSUMOWANIE premiera.200
Eurosport 2 HD


03:00
Le Mans 24 Godziny, Le Mans, Francja: WYŚCIG na żywo
Eurosport HD
Komentarz w polskim Eurosporcie: Grzegorz Gac, Sławomir Szymczak, Adam Widomski (z Le Mans)
Komentarz w polskim Eurosporcie: Andrzej Mielczarek, Łukasz Siudak (z Warszawy)

08:30
Le Mans 24 Godziny, Le Mans, Francja: WYŚCIG na żywo
Eurosport 2 HD
Komentarz w polskim Eurosporcie: Grzegorz Gac, Sławomir Szymczak, Adam Widomski (z Le Mans)
Komentarz w polskim Eurosporcie: Andrzej Mielczarek, Łukasz Siudak (z Warszawy)


08:30
Magazyn LE MANS 24 MINUTY na żywo
Eurosport HD
Komentarz: Łukasz Siudak

09:00
Le Mans 24 Godziny, Le Mans, Francja: WYŚCIG na żywo
Eurosport HD
Komentarz w polskim Eurosporcie: Grzegorz Gac, Sławomir Szymczak, Adam Widomski (z Le Mans)
Komentarz w polskim Eurosporcie: Andrzej Mielczarek, Łukasz Siudak (z Warszawy)

11:45
World Series by Renault, Bułgaria: WYŚCIG 1 na żywo
Eurosport 2 HD


15:15
Magazyn LE MANS 24 MINUTY na żywo
Eurosport HD
Komentarz: Łukasz Siudak

19:00
World Series by Renault, Bułgaria: PODSUMOWANIE premiera.200
Eurosport HD


19:30
Le Mans 24 Godziny, Francja: BEST OF premiera.200
Eurosport HD
Komentarz: Łukasz Siudak

23:30
Eurocup Formula Renault 2.0, Budapeszt, Węgry: PODSUMOWANIE premiera.200
Eurosport 2 HD

zapasy
00:15 
Igrzyska Europejskie, Baku, Azerbejdżan – st. klasyczny: FINAŁY MĘŻCZYZN  premiera.200
Polsat Sport News
Komentarz: Andrzej Supron

06:55 
Igrzyska Europejskie, Baku, Azerbejdżan – st. klasyczny: ĆWIERĆFINAŁY I PÓŁFINAŁY MĘŻCZYZN na żywo
Polsat Sport News
Komentarz: Andrzej Supron

żeglarstwo
11:00 Magazyn VOLVO OCEAN RACE premiera.200
Sportklub

żużel
13:15 Nice Polska Liga – 7. kolejka: STUDIO na żywo
TVP Regionalnasport.tvp.pl
Studio: Sebastian Parfjanowicz (z Łodzi)
Reporter: Marcin Rams


13:40
Nice Polska Liga – 7. kolejka: KŻ ORZEŁ ŁÓDŹ – SPEEDWAY WANDA INSTAL KRAKÓW na żywo

TVP Regionalnasport.tvp.pl
Komentarz: Rafał Darżynkiewicz – Tomasz Bajerski (z Łodzi)
Reporter: Marcin Rams


16:30 PGE Ekstraliga – 8. kolejka: STUDIO na żywo
nSport+ HD
Studio: Michał Łopaciński (z Torunia)
Reporter: Jakub Zborowski


16:55
PGE Ekstraliga – 8. kolejka: KS TORUŃ – MONEYmakesMONEY.pl STAL GORZÓW WLKP. na żywo
nSport+ HD

Komentarz: Tomasz Dryła (z Torunia)
Reporter: Jakub Zborowski


19:00 
PGE Ekstraliga – 8. kolejka: STUDIO na żywo
nSport+ HD

Studio: Gabriel Waliszko (z Zielonej Góry)
Reporter: Łukasz Benz


19:25
PGE Ekstraliga – 8. kolejka: SPAR FALUBAZ ZIELONA GÓRA – BETARD SPARTA WROCŁAW na żywo
nSport+ HD

Komentarz: Piotr Olkowicz (z Zielonej Góry)
Reporter: Łukasz Benz


21:45
Magazyn
PGE EKSTRALIGA na żywo
nSport+ HD
Studio: Marcin Majewski

inne
23:00 Magazyn IGRZYSKA EUROPEJSKIE – BAKU 2015 na żywo
Polsat Sport Extra HD

*Rozpiska jest cały czas aktualizowana! Obsady dziennikarzy mogą ulec zmianie

Przygotowali: Adam Zakrzewski, Adrian Wojdyło, Bartosz Mierzwa, Krzysztof Wilkosz, Piotr Barwaśny

Tagi: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

About REDAKCJA