Sport w TV: niedziela – 14 lutego 2016

Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy, a także informacje o wybranych pozycjach zagranicznych TV oraz niektórych pozycji internetowych. 11:55 Liga BBVA – 24. kolejka: REAL SOCIEDAD – GRANADA CF  Komentarz: […]

Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy, a także informacje o wybranych pozycjach zagranicznych TV oraz niektórych pozycji internetowych.

piłka nożna
11:55 Liga BBVA – 24. kolejka: REAL SOCIEDAD – GRANADA CF na żywo
Eleven
Komentarz: Marcin Pawłowski

12:25
Eredivisie – 23. kolejka: FC GRONINGEN – AFC AJAX na żywo
Polsat Sport NewsIpla
Komentarz: Cezary Kowalski

12:25 
Serie A – 24. kolejka: AC MILAN – GENOA CFC na żywo
Eleven Sports
Komentarz: Mateusz Święcicki – Michał Gąsiorowski

12:55 
Premier League – 25. kolejka: ARSENAL FC – LEICESTER CITY na żywo
CANAL+ Sport HD Canal+ Sport Online
Komentarz: Przemysław Rudzki – Rafał Nahorny

13:55
Ligue 1 – 25. kolejka: OLYMPIQUE LYON – SM CAEN na żywo
Eleven
Komentarz: Marcin Grzywacz – Stefan Białas

14:25 Eredivisie – 23. kolejka: PEC ZWOLLE – FEYENOORD na żywo
Polsat Sport NewsIpla
Komentarz: Piotr Przybysz

14:55 Premier League – 25. kolejka: ASTON VILLA – LIVERPOOL FC na żywo
CANAL+ Sport HD Canal+ Sport Online
Komentarz: Marcin Rosłoń – Przemysław Rudzki


14:55 Serie A – 24. kolejka: US PALERMO – TORINO FC na żywo
Eleven Sports
Komentarz: Michał Mitrut – Piotr Czachowski

15:10
Ekstraklasa – 22. kolejka: WSTĘP DO MECZU na żywo
CANAL+ HD
Komentarz: Adam Marchliński – Maciej Murawski (z Poznania)
Reporterzy: Paulina Bojarska, Mariusz Wróblewski


15:25 Ekstraklasa – 22. kolejka: LECH POZNAŃ – TERMALICA BRUK-BET NIECIECZA na żywo
CANAL+ HDCanal+ Sport Online
Komentarz: Adam Marchliński – Maciej Murawski (z Poznania)
Reporterzy: Paulina Bojarska, Mariusz Wróblewski


15:25 
Bundesliga – 21. kolejka: HAMBUGRER SV – BORUSSIA MÖNCHENGLADBACH na-żywo
Eurosport 2 HDEurosport Player

15:55 Liga BBVA – 24. kolejka: SEVILLA FC – UD LAS PALMAS na żywo
Eleven
Komentarz: Patryk Mirosławski – Tomasz Ćwiąkała

17:10 
Premier League – 25 kolejka: MANCHESTER CITY – TOTTENHAM HOTSPUR na żywo
CANAL+ Sport HDCanal+ Sport Online
Komentarz: Przemysław Pełka – Rafał Nahorny

17:25 
Bundesliga – 21. kolejka: FC AUGSBURG – BAYERN MONACHIUM na-żywo
Eurosport 2 HDEurosport Player

17:35 
Ekstraklasa – 22. kolejka: WSTĘP DO MECZU na żywo
CANAL+ HD
Komentarz: Rafał Dębiński – Tomasz Wieszczycki (z Warszawy)
Reporterzy: Daria Kabała-Malarz, Bartek Ignacik


17:55 Ekstraklasa – 22. kolejka: LEGIA WARSZAWA – JAGIELLONIA BIAŁYSTOK na żywo
CANAL+ HDCanal+ Sport Online
Komentarz: Rafał Dębiński – Tomasz Wieszczycki (z Warszawy)
Reporterzy: Daria Kabała-Malarz, Bartek Ignacik


18:00 Primeira Liga – 22. kolejka: BOAVISTA FC – ACADEMICA na żywo
Sportklub

18:10 
Liga BBVA – 24. kolejka: GETAFE CF – ATLETICO MADRYT na żywo
Eleven
Komentarz: Michał Mitrut – Paweł Wilkowicz

19:30
Bundesliga: PODSUMOWANIE KOLEJKI premiera.200
Eurosport 2 HDEurosport Player

20:00 Magazyn LIGA+ EXTRA na-żywo
CANAL+ HDCanal+ Sport Online
Studio: Andrzej Twarowski, Tomasz Smokowski – Grzegorz Mielcarski, Sławomir Stempniewski

20:25 Liga BBVA – 24. kolejka: FC BARCELONA – CELTA VIGO na żywo
Eleven
Komentarz: Patryk Mirosławski – Tomasz Ćwiąkała

20:15 Primeira Liga – 22. kolejka: CS MARITIMO – SC BRAGA na żywo
Sportklub

20:45 
Serie A – 24. kolejka: ACF FIORENTINA – INTER MEDIOLAN na żywo
Eleven Sports
Komentarz: Mateusz Święcicki – Piotr Czachowski

22:00 
Eredivisie – 23. kolejka: NEC NIJMEGEN – PSV EINDHOVEN premiera.200
Polsat Sport NewsIpla
Komentarz: Tomasz Włodarczyk

biegi narciarskie
11:15 Puchar Świata, Falun, Szwecja: STUDIOna żywo
TVP 2 HD

11:25 Puchar Świata, Falun, Szwecja: BIEG NA 10 KM STYLEM DOWOLNYM ZE STARTU WSPÓLNEGO KOBIET  na żywo
TVP 2 HDEurosport 1 HDEurosport PlayerDas Erste HD

14:30 
Puchar Świata, Falun, Szwecja: BIEG NA 15 KM STYLEM DOWOLNYM ZE STARTU WSPÓLNEGO MĘŻCZYZN na żywo
Eurosport 1 HDEurosport PlayerDas Erste HD
bobsleje
09:30 Mistrzostwa Świata, Innsbruck, Austria: III PRZEJAZD DWÓJEK MĘŻCZYZN na żywo
TVP-Sport-HDsport.tvp.pl

10:55
 Mistrzostwa Świata, Innsbruck, Austria: IV PRZEJAZD DWÓJEK MĘŻCZYZN na żywo
*(o 12:45 premiera.200  w Das Erste)
TVP-Sport-HDsport.tvp.pl

16:15 Mistrzostwa Świata, Innsbruck, Austria: ZAWODY DRUŻYNOWE na żywo
TVP-Sport-HDsport.tvp.plDas Erste HD 

boks
03:45 World Series of Boxing – grupa C: ARGENTINA CONDORS – RAFAKO HUSSARS POLAND   na żywo
Polsat Sport HDIpla
Komentarz: Janusz Pindera
golf
17:00 PGA European Tour –Tshwane Open, Pretoria, RPA: FINAŁ premiera.200
CANAL+ Sport 2 HD
hokej na lodzie
17:40 Kwalifikacje Olimpijskie 2018, II runda, grupa H: POLSKA – WĘGRY na żywo
TVP-Sport-HDsport.tvp.pl
koszykówka mężczyzn
01:45 NBA All-Star Weekend: KONKURSY na żywo
CANAL+ Sport HDCanal+ Sport Online
Komentarz w Canal+: Wojciech Michałowicz – Hubert Radke
Studio w Canal+: Joanna Cedrych
Reporter w Canal+: Michał Łopaciński


12:30 Liga ACB – 20. kolejka: REAL MADRYT –  RETABET.ES GBC na żywo
Sportklub

19:50 Tauron Basket Liga – 20. kolejka: ENERGA CZARNI SŁUPSK – STELMET ZIELONA GÓRA na żywo
Polsat Sport NewsIpla
Komentarz: Adam Romański – Tomasz Jankowski (z Słupska)
lekkoatletyka
11:50 Magazyn ATLECI premiera.200
Polsat Sport HDIpla
łyżwiarstwo szybkie
12:30 
Mistrzostwa Świata na Dystansach, Kołomna, Rosja: BIEG NA 500 METRÓW MĘŻCZYZN na żywo
TVP-Sport-HDsport.tvp.pl

13:10  Mistrzostwa Świata na Dystansach, Kołomna, Rosja: BIEG NA 1500 METRÓW KOBIET na żywo
TVP-Sport-HDsport.tvp.pl


14:05  
Mistrzostwa Świata na Dystansach, Kołomna, Rosja: BIEG NA 500 METRÓW MĘŻCZYZN na żywo
TVP-Sport-HDsport.tvp.plDas Erste HD

15:00
 Mistrzostwa Świata na Dystansach, Kołomna, Rosja: BIEG ZE STARTU WSPÓLNEGO MĘŻCZYZNna żywo
TVP-Sport-HDsport.tvp.pl

15:35 
Mistrzostwa Świata na Dystansach, Kołomna, RosjaBIEG ZE STARTU WSPÓLNEGO KOBIET na żywo
TVP-Sport-HDsport.tvp.pl
narciarstwo alpejskie
01:30 Puchar Świata, Naeba, Japonia – slalom mężczyzn: I PRZEJAZD na żywo
Eurosport 1 HDEurosport Player

04:45 Puchar Świata, Naeba, Japonia – slalom mężczyzn: II PRZEJAZD na żywo
*(o 08:35 premiera.200  w Das Erste)
 Eurosport 1 HDEurosport PlayerDas Erste HD

 10:15 Puchar Świata, Crans-Montana, Szwajcaria: ZJAZD KOBIET na żywo
Eurosport 1 HDEurosport PlayerDas Erste HD
narciarstwo dowolne
12:15 Puchar Świata, Idre, Szwecja: SKICROSS na żywo
Eurosport 2 HDEurosport Player
 
piłka ręczna kobiet
17:45 PGNiG Superliga – 19. kolejka: VISTAL GDYNIA – POGOŃ SZCZECIN na żywo
 Polsat Sport HDIpla
Komentarz: Szymon Rojek – Wojciech Nowiński
piłka ręczna mężczyzn
15:00 Handball Bundesliga – 21. kolejka: FRISCH-AUF GÖPPINGEN – RHEIN-NECKAR LÖWEN na żywo
Fightklub

17:00 EHF Liga Mistrzów – grupa B: MONTPELLIER HB – FC BARCELONA LASSA na żywo
Eleven Sports
Komentarz: Michał Wszołek – Tomasz Kozłowski

19:25 EHF Liga Mistrzów – grupa A: SG FLENSBURG HANDEWITT – THW KIEL na żywo
CANAL+ Sport HDCanal+ Sport Online
rajdy terenowe
12:00 WRC Rajdowe Mistrzostwa Świata – Rajd Szwecji: OS 21 VARMULLSASEN 2 – POWER STAGE na żywo
Polsat Sport Extra HD  Ipla
Komentarz: Andrzej Borowczyk – Grzegorz Jędrzejewski

22:00 WRC Rajdowe Mistrzostwa Świata – Rajd Szwecji: PODSUMOWANIE DNIApremiera.200
Polsat Sport Extra HD  Ipla
Komentarz: Andrzej Borowczyk – Grzegorz Jędrzejewski

22:30 
WRC Rajdowe Mistrzostwa Świata – Rajd Szwecji: PODSUMOWANIE RAJDU premiera.200
Polsat Sport Extra HD  Ipla
Komentarz: Andrzej Borowczyk – Grzegorz Jędrzejewski
rugby
14:55  Puchar Sześciu Narodów – 2. kolejka: WŁOCHY – ANGLIA na żywo
CANAL+ Sport 2 HD
Komentarz: Robert Małolepszy – Mariusz Liedel
sanki
08:45 Puchar Świata, Altenberg, Niemcy: I PRZEJAZD KOBIET na żywo
Eurosport 2 HDEurosport PlayerDas Erste HD


09:45
 Puchar Świata, Altenberg, Niemcy: II PRZEJAZD KOBIET na żywo
Eurosport 2 HDEurosport PlayerDas Erste HD

13:20  
Puchar Świata, Altenberg, Niemcy: ZAWODY DRUŻYNOWE premiera.200
Das Erste HD
 siatkówka kobiet
14:45 OrlenLiga – 18. kolejka: POLSKI CUKIER MUSZYNIANKA ENEA – TAURON MKS DĄBROWA GÓRNICZA na żywo
Polsat Sport HDIpla
Komentarz: Marcin Lepa – Tomasz Wójtowicz
 
siatkówka mężczyzn
22:15 Serie A1 – 18. kolejka: DIATEC TRENTINO – EXPRIVIA MOLFETTA  premiera.200
Sportklub
skoki narciarskie
15:40 Puchar Świata, Vikersund, Norwegia: STUDIO na żywo
TVP 1 HD

16:00 
Puchar Świata, Vikersund, Norwegia: KONKURS INDYWIDUALNY na żywo
TVP 1 HDEurosport 1 HDEurosport PlayerDas Erste HD
17:50 Puchar Świata, Ljubno, Słowenia: KONKURS KOBIET premiera.200
Das Erste HD
snowboard
07:00 Puchar Świata, Sapporo, Japonia: HALFPIPE premiera.200
Eurosport 2 HDEurosport Player

07:45
Puchar Świata, Quebec, Kanada: BIG AIR premiera.200
Eurosport 2 HDEurosport Player
sporty ekstremalne
09:00
Magazyn WORLD OF FREESPORTS 2016 premiera.200
Sportklub
tenis
14:30 WTA Tour, Petersburg, Rosja – Finał: ??? – ??? na żywo
 sport.tvp.pl

15:30 
ATP World Tour 500, Rotterdam, Holandia  – Finał: ??? – ??? na żywo
Polsat Sport Extra HD
Komentarz: Dawid Olejniczak

18:45
ATP World Tour 250, Buenos Aires, Argentyna – Finał: ??? – ??? na żywo
Eleven Sports
Komentarz: Sylwester Sikora

*Rozpiska jest cały czas aktualizowana! Obsady dziennikarzy mogą ulec zmianie
Tagi: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

About Adam Zakrzewski / Jakub Zegarowski / Bartłomiej Rój / Piotr Barwaśny