Sport w TV: niedziela – 14 października 2018

Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy. HIT DNIA Liga Narodów UEFA – 3. kolejka, liga A: POLSKA – WŁOCHY 01:25 Major League Soccer – 33. kolejka: NEW ENGLAND REVOLUTON – ORLANDO CITY  09:00 Reprezentacja […]

Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy.

HIT DNIA Liga Narodów UEFA – 3. kolejka, liga A: POLSKA – WŁOCHY


01:25 Major League Soccer – 33. kolejka: NEW ENGLAND REVOLUTON – ORLANDO CITY na żywo
Eurosport Player

09:00 Reprezentacja Polski: MELDUNEK Z CHORZOWA na żywo
*(również o 15:10)
TVP Sport HDsport.tvp.pl

10:00 Magazyn PIŁKA Z GÓRY na żywo
CANAL+ Sport HD
Studio: Daria Kabała-Malarz

11:00 
Magazyn CAFE FUTBOL na żywo
Polsat Sport HDIpla
Studio: Mateusz Borek – Roman Kołtoń, Tomasz Hajto (z Chorzowa)

14:50
 Liga Narodów UEFA – 3. kolejka, liga C: RUMUNIA – SERBIA na żywo
Ipla
Komentarz: Cezary Kowalski

14:55 Ekstraliga Kobiet – 8. kolejka: GÓRNIK ŁĘCZNA – MEDYK KONIN na żywo
sport.tvp.pl

17:30 Liga Narodów UEFA – 3. kolejka, liga A: STUDIO na żywo
*(od 18:00 także w TVP Sport HD)
Polsat Sport HDIplaTVP Sport HDsport.tvp.pl
Studio w Polsacie Sport: Paulina Chylewska, Tomasz Smokowski – Artur Wichniarek, Dariusz Wdowczyk, Paolo Cozza (z Warszawy)
Studio w Polsacie Sport: Bożydar Iwanow – Roman Kołtoń, Dariusz Dziekanowski, Andrzej Niedzielan (z Chorzowa)
Studio w TVP Sport: Rafał Patyra – Sebastian Mila, Tomasz Kłos, Maciej Szczęsny (z Chorzowa)
Analiza w Polsacie Sport: Marcin Feddek – Tomasz Łapiński
Analiza w TVP Sport: Tomasz Kłos
Reporterzy w Polsacie Sport: Marcin Lepa, Jerzy Mielewski
Reporterzy w TVP Sport: Jacek Kurowski, Mariusz Jankowski, Maciej Iwański, Radosław Przybysz

17:50 
Liga Narodów UEFA – 3. kolejka, liga B: ROSJA – TURCJA na żywo
Ipla
Komentarz: Grzegorz Michalewski

20:35
 Liga Narodów UEFA – 3. kolejka, liga A: POLSKA – WŁOCHY na żywo
TVP Sport HDPolsat Sport HDsport.tvp.plIpla
Komentarz w TVP: Jacek Laskowski, Robert Podoliński (z Chorzowa)
Komentarz w Polsacie Sport: Mateusz Borek – Tomasz Hajto
(z Chorzowa)

20:35 
Liga Narodów UEFA – 3. kolejka, liga C: IZRAEL – ALBANIA na żywo
Ipla
Komentarz: Mariusz Hawryszczuk

20:35 Liga Narodów UEFA – 3. kolejka, liga C: LITWA – CZARNOGÓRA na żywo
Ipla
Komentarz: Michał Zawacki

22:35 
Liga Narodów UEFA – 3. kolejka, liga A: STUDIO na żywo
Polsat Sport HDIplaTVP Sport HDsport.tvp.pl
Studio w Polsacie Sport: Paulina Chylewska, Tomasz Smokowski – Artur Wichniarek, Dariusz Wdowczyk, Paolo Cozza (z Warszawy)
Studio w Polsacie Sport: Bożydar Iwanow – Roman Kołtoń, Dariusz Dziekanowski, Andrzej Niedzielan (z Chorzowa)
Studio w TVP Sport: Rafał Patyra – Sebastian Mila, Tomasz Kłos, Maciej Szczęsny (z Chorzowa)
Analiza w Polsacie Sport: Marcin Feddek – Tomasz Łapiński
Analiza w TVP Sport: Tomasz Kłos
Reporterzy w Polsacie Sport: Marcin Lepa, Jerzy Mielewski
Reporterzy w TVP Sport: Jacek Kurowski, Mariusz Jankowski, Maciej Iwański, Radosław Przybysz

23:30
 
Magazyn LIGI NARODÓW UEFA na żywo
Polsat Sport HDIpla
Studio: Przemysław Iwańczyk – Dariusz Wdowczyk


03:30 Gala Boksu, Omaha, USA: TERENCE CRAWFORD – JOSE BENAVIDEZ JR. na żywo
Polsat Sport HDIpla


10:30 ESL Mistrzostwa Polski – League of Legends: FINAŁ na żywo
*(od 12:45 także w TVP Sport HD)
sport.tvp.plTVP Sport HD


12:30 
PGA European Tour – Sky Sports British Masters, Surrey, Anglia: FINAŁ na żywo

Komentarz: Andrzej Person, Jacek Person

19:00 
PGA Tour – CIMB Classic, Kuala Lumpur, Malezja: FINAŁ na żywo
Ipla


08:00 The Hammer Series, Hong Kong: WYŚCIG na żywo
Polsat Sport HDIpla

12:00
 
Wyścig Dookoła Turcji: ETAP 6 na żywo
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla


11:55 Lega A – 2. kolejka: BANCO DI SARDEGNA SASSARI – OPENJOBMETIS VARESE na żywo


12:30 Energa Basket Liga – 2. kolejka: MIASTO SZKŁA KROSNO – TBV START LUBLIN na żywo
Polsat Sport HDIpla

12:30
Liga ACB – 2. kolejka: REAL MADRYT – DIVINA SEGUROS JOVENTUT na żywo

Komentarz: Radosław Spiak

16:30 
Tahincioglu Basketball Super League – 2. kolejka: AREL BÜYÜKÇEKMECE BASKETBOL  – SAKARYA BB 

Komentarz: Radosław Spiak

16:55 
Lega A – 2. kolejka: VANOLI CREMONA – SIDIGAS AVELLINO na żywo


17:55 
Lega A – 2. kolejka: GERMANI BASKET BRESCIA – GRISSIN BON REGGIO EMILIA na żywo


18:25 
Lega A – 2. kolejka: PISTOIA BASKET 2000 – UMANA REYER VENEZIA na żywo


18:55 
Lega A – 2. kolejka: HAPPY CASA BRINDISI – VL PESARO na żywo


19:15
Liga ACB – 2. kolejka: UNICAJA – HERBALIFE GRAN CANARIA na żywo

Komentarz: Radosław Spiak

20:40
Lega A – 2. kolejka: RED OCTOBER CANTU – DOLOMITI ENERGIA TRENTINO na żywo


19:30 Letnie Igrzyska Olimpijskie Młodzieży, Buenos Aires, Argentyna: DZIEŃ 4na żywo
sport.tvp.plIpla
Komentarz na sport.tvp.pl: Aleksander Dzięciołowski – Sebastian Chmara


16:30 EHF Liga Mistrzów – grupa A: STUDIO na żywo

Studio: Bartek Ignacik (z Kielc)
Reporter: Joanna Cedrych

16:55 EHF Liga Mistrzów – grupa A: PGE VIVE KIELCE – RK VARDAR na żywo
Ipla
Komentarz w Canal+ Sport: Piotr Karpiński – Sławomir Szmal (z Kielc)

19:00 
EHF Cup – runda wstępna, 1/2 finału: RK GORENJE VELENJE – KPR GWARDIA OPOLE na żywo
sport.tvp.pl

19:55 
EHF Liga Mistrzów – grupa D: DINAMO BUKARESZT – ORLEN WISŁA PŁOCK na żywo
Ipla
Komentarz w Canal+ Sport: Robert Skrzyński – Michał Matysik

19:10 
DKB Handball Bundesliga – 9. kolejka: FUCHSE BERLIN – TBV LEMGO LIPPE 

Komentarz: Kamil Gapiński


22:00 FIA Rajdowe Mistrzostwa Europy – Rajd Łotwy: PODSUMOWANIE 
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla


14:10 Pro D2 – 8. kolejka: OYONNAX – PROVENCE RUGBY na żywo
Eurosport Player


09:10 Mistrzostwa Świata, Nagoja, Japonia – III runda, grupa H: CHINY – USA na żywo
Ipla

12:10 
Mistrzostwa Świata, Nagoja, Japonia – III runda, grupa G: JAPONIA – SERBIA na żywo
Ipla


14:45 PlusLiga – 1. kolejka: ESPADON STOCZNIA SZCZECIN – TREFL GDAŃSK na żywo
Polsat Sport HDIpla

17:30 
PlusLiga – 1. kolejka: GKS KATOWICE – INDYKPOL AZS OLSZTYN na żywo
Ipla

18:00 
Serie A1 – 1. kolejka: ITAS TRENTINO – EMMA VILLAS SIENA na żywo


18:00 
Serie A1 – 1. kolejka: SIR SAFETY CONAD PERUGIA – TOP VOLLEY LATINA na żywo


08:45 Magazyn WORLD OF FREESPORT 2018 


08:00 
WTA Tour, Tianjin, Chiny – finał: KAROLINA PLISKOVA – CAROLINE GARCIA na żywo
Ipla

10:00 WTA Tour, Hongkong, Chiny – finał: QIANG WANG – DAJANA JASTREMSKA na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.pl

10:30 
ATP World Tour 1000, Szanghaj, Chiny – finał: BORNA CORIC – NOVAK DJOKOVIC na żywo
Ipla

14:00 
WTA Tour, Linz, Austria – finał: JEKATIERINA ALEKSANDROWA – CAMILA GIORGI na żywo
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla


13:15 Mistrzostwa Superbike Wielkiej Brytanii, Fawkham, Wielka Brytania: WYŚCIG 1
Ipla

13:45
Mistrzostwa Superbike Wielkiej Brytanii, Fawkham, Wielka Brytania: WYŚCIG 2 na żywo
Ipla

17:00
Mistrzostwa Superbike Wielkiej Brytanii, Fawkham, Wielka Brytania: WYŚCIG 3 na żywo
Ipla

19:30 Mistrzostwa Świata Superbike, San Juan, Argentyna: SUPERSPORT na żywo
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla

21:00 
Mistrzostwa Świata Superbike, San Juan, Argentyna: WYŚCIG 2 na żywo
Eurosport 1 HDEurosport Player
Ipla


04:00 FIA World Endurance Championship – 6 Hours of Fuji, Oyama, Japan: WYŚCIG na żywo
*(od 08:30 także w Eurosport 1 HD)
IplaEurosport PlayerEurosport 1 HDIpla


15:45 Diamond Cup, Rzeszów: ZAWODY na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.pl

inne
17:55 Magazyn WIADOMOŚCI EUROSPORTU 
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla

19:20 
Magazyn SPORT na żywo


19:35 
Magazyn SPORT na żywo


20:05 Magazyn SPORT na żywo


23:00 Magazyn SPORT NEWS+ 


00:00
(nd/pn) Magazyn SPORTOWY WIECZÓR na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.pl

*Rozpiska jest cały czas aktualizowana! Obsady dziennikarzy mogą ulec zmianie

About Adam Zakrzewski

https://twitter.com/AddidasAdam