Sport w TV: niedziela – 15 listopada 2015

Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy, a także informacje o wybranych pozycjach zagranicznych TV oraz niektórych pozycji internetowych. 11:00 Magazyn CAFE FUTBOL  Studio: Mateusz Borek – Wojciech Kowalczyk, Roman Kołtoń 12:35 […]

Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy, a także informacje o wybranych pozycjach zagranicznych TV oraz niektórych pozycji internetowych.

piłka nożna
11:00
 Magazyn CAFE FUTBOL na żywo
polsat-sport-hd.120

Studio: Mateusz Borek – Wojciech Kowalczyk, Roman Kołtoń

12:35
1. Liga – 17. kolejka: WSTĘP DO MECZU na żywo
polsat-sport-hd.120
Komentarz: Marcin Feddek – Andrzej Iwan (z Głogowa)
Reporter: Mateusz Majak


12:45
1. Liga – 17. kolejka: CHROBRY GŁOGÓW – ARKA GDYNIA na żywo
polsat-sport-hd.120
Komentarz: Marcin Feddek – Andrzej Iwan (z Głogowa)
Reporter: Mateusz Majak


20:35 Eliminacje Mistrzostw Europy, baraż – mecz rewanżowy: WĘGRY – NORWEGIA na-żywo
Polsat Sport HD
Komentarz: Mateusz Borek

23:30 Eliminacje Mistrzostw Europy: SKRÓTY MECZÓW na-żywo
Polsat Sport HD Polsat Sport News

boks
04:00 Gala, Las Vegas, USA: BERMANE STIVERNE – DERRIC ROSSY na-żywo
TVP-Sport-HDsport.tvp.pl
Komentarz: Sebastian Szczęsny

20:00
Gala, Barcelona, Hiszpania: SANDOR MARTIN – GYORGY MIZSEI JR na-żywo
Eurosport 1 HD

golf
04:00 PGA European Tour – BMW Masters, Szanghaj, Chiny: FINAŁ na-żywo
CANAL+ Sport 2 HD
Komentarz: Andrzej Person – Jacek Person

koszykówka mężczyzn
02:30 Liga NBA – faza zasadnicza: MILWAUKEE BUKCS – CLEVELAND CAVALIERS na-żywo
CANAL+ Sport HDCanal+ Sport Online
Komentarz: Michał Łopaciński – Zenon Telman

13:00
Liga ACB – 6. kolejka: FC BARCELONA LASSA – RIO NATURA MONBUS OBRADOIRO na-żywo
Sportklub

19:00 
Liga ACB – 6. kolejka: DOMINION BILBAO BASKET – VALENCIA BC premiera.200
Sportklub

19:50
Tauron Basket Liga – 6. kolejka: AZS KOSZALIN – ANWIL WŁOCŁAWEK na-żywo
Polsat Sport News

21:30 
Liga NBA – faza zasadnicza: MINNESOTA TIMBERWOLVES – MEMPHIS GRIZZLIES na-żywo
CANAL+ Sport HDCanal+ Sport Online
Komentarz: Wojciech Michałowicz – Waldemar Kijanowski

lekkoatletyka
14:10 Magazyn ATLECI premiera.200
Polsat Sport Extra HD

łyżwiarstwo figurowe
14:35 
Grand Prix, Bordeaux, Francja: GALA MISTRZÓW na-żywo
TVP-Sport-HDsport.tvp.plEurosport 1 HD
Komentarz: Przemysław Babiarz, Piotr Sobczyński

łyżwiarstwo szybkie
20:05 Puchar Świata, Calgary, Kanada: DZIEŃ 3 na-żywo
TVP-Sport-HDsport.tvp.pl
Komentarz: Piotr Dębowski – Sławomir Chmura, Bartosz Pisarek

piłka ręczna mężczyzn
15:00
Handball Bundesliga – 13. kolejka: THW KIEL – HSV HANDBALL na-żywo
Sportklub

15:00 
EHF Liga Mistrzów – grupa B: MONTPELLIER HB – RHEIN NECKAR LOWEN na-żywo
Eleven Sports


16:45 EHF Liga Mistrzów – grupa B: KIF KOLDING KOPENHAGA – VIVE TAURON KIELCE na-żywo
CANAL+ Sport HDCanal+ Sport OnlineEleven Sports
Komentarz w Canal+ Sport: Krzysztof Bandych – Jarosław Cieślikowski

rajdy samochodowe
13:00 WRC Rajdowe Mistrzostwa Świata – Rajd Wielkiej Brytanii: OS19 – BRENIG 2 POWER STAGE na-żywo
Polsat Sport Extra HD

23:30 WRC Rajdowe Mistrzostwa Świata – Rajd Wielkiej Brytanii: SKRÓT DNIA premiera.200
Polsat Sport Extra HD

23:55 WRC Rajdowe Mistrzostwa Świata – Rajd Wielkiej Brytanii: PODSUMOWANIE RAJDU premiera.200
Polsat Sport Extra HD

siatkówka kobiet
14:45 OrlenLiga – 7. kolejka: SK BANK LEGIONOVIA LEGIONOWO – PGE ATOM TREFL SOPOT na-żywo
Polsat Sport HD

siatkówka mężczyzn
17:00 Serie A1 – 5. kolejka: DHL MODENA VOLLEY – NINFA LATINA na-żywo
Sportklub

snooker
17:05 Lotto Hot Shot Masters, Zielona Góra: FINAŁY na-żywo
TVP-Sport-HDsport.tvp.pl
Komentarz: Jacek Laskowski (z Zielonej Góry)
Reporter: Filip Czyszanowski

sporty ekstremalne
10:30 Magazyn WORLD OF FREESPORTS 2015 premiera.200
Sportklub

sporty walki
22:00 Magazyn WORLD COMBAT GAMES premiera.200
Fightklub

tenis
11:55 Puchar Federacji – Finał: CZECHY – ROSJA na-żywo
CANAL+ Sport 2 HD
Komentarz: Bartek Ignacik – Tomasz Wolfke

15:00
Barclays ATP World Tour Finals – faza grupowa: ??? – ??? na-żywo
Polsat Sport Extra HD

21:00 
Barclays ATP World Tour Finals – faza grupowa: ??? – ??? na-żywo
Polsat Sport Extra HD

wyścigi samochodowe
16:45 Formuła 1, Grand Prix Brazylii: STUDIO na-żywo
Polsat Sport Extra HD

17:00 
Formuła 1, Grand Prix Brazylii: WYŚCIG na-żywo
Polsat Sport Extra HD

19:00 
Formuła 1, Grand Prix Brazylii: STUDIOna-żywo
Polsat Sport Extra HD

*Rozpiska jest cały czas aktualizowana! Obsady dziennikarzy mogą ulec zmianie

Przygotowali: Adam Zakrzewski, Adrian Wojdyło, Krzysztof Sokólski, Piotr Barwaśny 

Tagi: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

About REDAKCJA