Sport w TV: niedziela – 15 lutego 2015

Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy oraz o wybranych propozycjach zagranicznych telewizji. 11:00 Magazyn CAFE FUTBOL  Studio: Mateusz Borek – Wojciech Kowalczyk, Roman Kołton 11:55 Liga BBVA – 23. kolejka: […]

Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy oraz o wybranych propozycjach zagranicznych telewizji.

piłka nożna
11:00 Magazyn CAFE FUTBOL na żywo
polsat-sport-hd.120
Studio: Mateusz Borek – Wojciech Kowalczyk, Roman Kołton

11:55 Liga BBVA – 23. kolejka: VALENCIA CF – GETAFE CF na żywo
Canal+ Family HD
Komentarz: Piotr Laboga – Leszek Orłowski


12:00 Magazyn PREMIER LEAGUE WORLD premiera.200
Canal+ Sport HD

12:25 Serie A – 23. kolejka: AC MILAN – EMPOLI FC na żywo
nSport+ HD
Komentarz: Bartosz Gleń – Filip Surma

13:00 Magazyn GRANA NIEDZIELA na żywo
Canal+ Sport HD
Studio: Żelisław Żyżyński – Krzysztof Przytuła


13:25 FA Cup – 1/8 finału: ASTON VILLA FC – LEICESTER CITY na żywo
BBC One HD

14:55 Serie A – 23. kolejka: UDINESE CALCIO – SS LAZIO na żywo

Orange sport
Komentarz: Leszek Bartnicki – Piotr Czachowski

15:15 Magazyn GRANA NIEDZIELA na żywo
Canal+ Sport HD
Studio: Żelisław Żyżyński – Krzysztof Przytuła

15:25 T-Mobile Ekstraklasa – 20. kolejka: CRACOVIA – ŚLĄSK WROCŁAW na żywo
nSport+ HDCanal+ Sport Online
Komentarz: Rafał Dębiński – Kazimierz Węgrzyn (z Krakowa)
Reporterzy: Daria Kabała-Malarz, Adam Westfal 


15:25 Bundesliga – 21. kolejka: HERTHA BERLIN – SC FREIBURG na żywo
Eurosport 2 HD
Komentarz: Andrzej Janisz – Sławomir Chałaśkiewicz

16:40 Eredevisie – 23. kolejka: AFC AJAX – FC TWENTE na żywo
Polsat Sport Extra HD
Komentarz: Cezary Kowalski – Wojciech Kowalczyk

16:55 Liga BBVA – 24. kolejka: FC BARCELONA – LEVANTE UD na żywo
Canal+ Family HDIdman TV
Komentarz w Canal+ Family: Adam Marchliński – Maciej Murawski

17:25 Bundesliga – 20. kolejka: HANNOVER 96 – SC PADERBORN na żywo
Eurosport 2 HD
Komentarz: Rafał Sak – Sławomir Chałaśkiewicz

17:30 Magazyn GRANA NIEDZIELAna żywo
Canal+ Sport HD
Studio: Żelisław Żyżyński – Krzysztof Przytuła

17:35 T-Mobile Ekstraklasa – 20. kolejka: WSTĘP DO MECZU na żywo
Canal+ Sport HDCanal+ Sport Online
Komentarz: Przemysław Pełka – Kamil Kosowski (z Warszawy)
Reporterzy: Paulina Czarnota-Bojarska, Michał Wodziński


17:55 T-Mobile Ekstraklasa – 20. kolejka: LEGIA WARSZAWA – JAGIELLONIA BIAŁYSTOK na żywo
Canal+ Sport HDCanal+ Sport Online
Komentarz: Przemysław Pełka – Kamil Kosowski (z Warszawy)
Reporterzy: Paulina Czarnota-Bojarska, Michał Wodziński


17:55 Primeira Liga – 21. kolejka: SC BRAGA – AROUCA FC na żywo
Sportklub

18:55 Liga BBVA – 24. kolejka: RAYO VALLECANO – VILLARREAL FC na żywo
Idman TV

19:30 
Bundesliga: PODSUMOWANIE KOLEJKI premiera.200
Eurosport 2 HD

Komentarz: Julian Kowalski

20:00 Magazyn LIGA+ EXTRA na żywo
Canal+ Sport HD
Studio: Andrzej Twarowski, Tomasz Smokowski – Jerzy Brzęczek, Grzegorz Mielcarski, Przemysław Rudzki, Sławomir Stempniewski


20:40 Serie A – 23. kolejka: AC CESENA – JUVENTUS FC na żywo

AzTV

20:55 Liga BBVA – 24. kolejka: CELTA VIGO – ATLETICO MADRYT na żywo
Canal+ Family HDIdman TV
Komentarz w Canal+ Family: Rafał Wolski – Krzysztof Przytuła

20:55 Ligue 1 – 25. kolejka: LORIENT FC – OLYMPIQUE LYON na żywo
nSport+ HD
Komentarz: Krzysztof Marciniak – Stefan Białas

23:00 Magazyn SPORT+ premiera.200
Canal+ Family HD
Lektor: Tomasz Smokowski

biathlon
12:00 Puchar Świata, Oslo, Norwegia: BIEG SZTAFETOWY KOBIET na żywo
Eurosport HDPolsat Sport NewsDas Erste HDČT SportRossiya 2
Komentarz w Polsat Sport News: Marcin Muras – Sebastian Krystek
Komentarz w polskim Eurosporcie: Tomasz Jaroński

14:15 Puchar Świata, Oslo, Norwegia: BIEG SZTAFETOWY MĘŻCZYZN na żywo
Eurosport HDPolsat Sport Extra HDDas Erste HDČT SportRossiya 2
Komentarz w Polsat Sport News: Marcin Muras – Sebastian Krystek
Komentarz w polskim Eurosporcie: Tomasz Jaroński

biegi narciarskie
09:45 Puchar Świata, Ostersund, Szwecja: STUDIO na żywo
TVP 2 HDsport.tvp.pl
Komentarz: Piotr Sobczyński

09:45 Puchar Świata, Ostersund, Szwecja: WSTĘP DO ZAWODÓW na żywo
Eurosport HD
Komentarz w polskim Eurosporcie: Bogdan Chruścicki – Kacper Merk

09:55 Puchar Świata, Ostersund, Szwecja: BIEG NA 10 KM STYLEM DOWOLNYM KOBIET na żywo
TVP 2 HDsport.tvp.plEurosport HDDas Erste HDRai sport 2
Komentarz w TVP: Jarosław Idzi
Komentarz w polskim Eurosporcie: Bogdan Chruścicki – Kacper Merk

12:25 Puchar Świata, Ostersund, Szwecja: BIEG NA 15 KM STYLEM DOWOLNYM MĘŻCZYZN  na żywo
Eurosport 2 HDDas Erste HDRai sport 2
Komentarz w Eurosporcie 2: Bogdan Chruścicki – Kacper Merk

bobsleje
08:45 Puchar Świata, Soczi, Rosja – czwórki mężczyzn: I PRZEJAZD na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.plRossiya 2
Komentarz w TVP: Grzegorz Pajda

10:30 Puchar Świata, Soczi, Rosja – czwórki mężczyzn: II PRZEJAZD na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.plRossiya 2

Komentarz w TVP: Grzegorz Pajda

golf
06:30 PGA European Tour, Thailand Classic: FINAŁY na żywo
Canal+ Family HD
Komentarz: Jacek Person

hokej na lodzie
00:15 Zimowa Uniwersjada, Grenada, Hiszpania – Finał Mężczyzn: ??? – ??? premiera.200
Eurosport HD
Komentarz w polskim Eurosporcie: Jakub Pieczatowski

koszykówka kobiet
15:15 Tauron Basket Liga Kobiet – 18. kolejka: MKK SIEDLCE – GLUCOSE ROW RYBNIK premiera.200
Sportklub

koszykówka mężczyzn
01:30 NBA All-Star: KONKURSY na żywo
Canal+ Sport HD
Komentarz: Wojciech Michałowicz (z Nowego Yorku)
Studio: Paulina Czarnota-Bojarska – Hirek Wrona, Hubert Radke, DJ EPROM

12:15
Magazyn LIGA ACB premiera.200
Sportklub

12:30
Liga ACB – 21. kolejka: FIATC JOVENTUT – FC BARCELONA na żywo
Sportklub

19:45
Tauron Basket Liga: WSTĘP DO MECZU na żywo
Polsat Sport Newspolsat-sport-hd.120
Komentarz: Adam Romański – Łukasz Cegliński (z Radomia)

20:00
Tauron Basket Liga – 20. kolejka: ROSA RADOM – PGE TURÓW ZGORZELEC na żywo
Polsat Sport Newspolsat-sport-hd.120
Komentarz: Adam Romański – Łukasz Cegliński (z Radomia)

lekkoatletyka
14:10 Magazyn ATLECI premiera.200
polsat-sport-hd.120

łyżwiarstwo szybkie
13:15 MŚ na dystansach, Heerenveen, Holandia: 500m MĘŻCZYZN na żywo
Polsat Sport News
Komentarz w Polsat Sport News: Marcin Lepa – Ewa Białkowska

14:00 MŚ na dystansach, Heerenveen, Holandia: 1500m KOBIET na żywo
Polsat Sport NewsDas Erste HDČT Sport
Komentarz w Polsat Sport News: Marcin Lepa – Ewa Białkowska

15:00 MŚ na dystansach, Heerenveen, Holandia: 500 MĘŻCZYZN na żywo
Polsat Sport NewsDas Erste HD
Komentarz w Polsat Sport News: Marcin Lepa – Ewa Białkowska

narciarstwo alpejskie
09:30 Magazyn BEAVER CREEK CAFE na żywo
Eurosport HD
Prowadzenie: Adam Dutlinger

17:45 Mistrzostwa Świata, Vail i Beaver Creek, USA – slalom mężczyzn: I PRZEJAZD na żywo
*(od 18:05 w TVP Sport)
Eurosport 2 HDTVP Sport HDsport.tvp.plDas Erste HDRai sport 2

Komentarz w Eurosporcie 2: Witold Domański, Marcin Szafrański
Komentarz w TVP: Monika Lechowska-Wróbel


22:15 Mistrzostwa Świata, Vail i Beaver Creek,USA – slalom mężczyzn: II PRZEJAZD na żywo
Eurosport 2 HDTVP Sport HDsport.tvp.plDas Erste HDRai sport 2ČT Sport
Komentarz w Eurosporcie 2: Witold Domański, Marcin Szafrański
Komentarz w TVP: Monika Lechowska-Wróbel

piłka ręczna mężczyzn
13:25 Velux EHF Liga Mistrzów – grupa B: ALINGSAS HK – ORLEN WISŁA PŁOCK na żywo

Canal+ Sport HD
Komentarz: Krzysztof Bandych – Robert Lis


17:15 Handball-Bundesliga – 21. kolejka: SC MAGDEBURG – VFL GUMMERSBACH na żywo
Sport 1 Germany
21:30
 premiera.200

Sportklub

19:10 Velux EHF Liga Mistrzów – grupa B: FC BARCELONA – KIF KOLDING KOPENHAGA na żywo
Canal+ Family 2 HD
Komentarz: Piotr Karpiński – Jarosław Cieślikowski

rajdy samochodowe
12:00 WRC Rajdowe Mistrzostwa Świata, Szwecja – Etap 21: POWER STAGE na żywo
Polsat Sport Extra HD
Komentarz w Polsat Sport Extra: Andrzej Borowczyk – Grzegorz Jędrzejewski

19:30 WRC Rajdowe Mistrzostwa Świata, Szwecja: SKRÓT DNIA premiera.200
Polsat Sport Extra HD
Komentarz w Polsat Sport Extra: Andrzej Borowczyk – Grzegorz Jędrzejewski

rugby
15:55 Puchar Sześciu Narodów – 2. kolejka: SZKOCJA – WALIA na żywo
Canal+ Family 2 HDBBC One HDFrance 2 HD
Komentarz w Canal+ Family 2: Robert Małolepszy – Andrzej Kopyt

saneczkarstwo
09:15 Mistrzostwa Świata, Sigulda, Łotwa – mężczyźni: I PRZEJAZD na żywo
Eurosport 2 HDDas Erste HD

Komentarz w Eurosporcie 2: Paweł Ulbrych

11:00 Mistrzostwa Świata, Sigulda, Łotwa – mężczyźni: II PRZEJAZD na żywo
Eurosport HDDas Erste HD

Komentarz w polskim Eurosporcie: Paweł Ulbrych

13:30 Mistrzostwa Świata, Sigulda, Łotwa: RYWALIZACJA DRUŻYNOWA na żywo
Eurosport HDDas Erste HD
Komentarz w polskim Eurosporcie: Paweł Ulbrych

short-track
13:25 Puchar Świata, Izmir, Turcja: 1/2 FINAŁU KOBIET/MĘŻCZYZN 500m na żywo
Polsat Sport Extra HD
Komentarz: Grzegorz Michalewski – Aida Bella 


13:40 Puchar Świata, Izmir, Turcja: 1/2 FINAŁU KOBIET/MĘŻCZYZN 1000m na żywo
Polsat Sport Extra HD
Komentarz: Grzegorz Michalewski – Aida Bella 

20:10 Puchar Świata, Izmir, Turcja: 1/4 FINAŁU KOBIET/MĘŻCZYZN 500m premiera.200
Polsat Sport Extra HD
Komentarz: Grzegorz Michalewski – Aida Bella 

20:50 Puchar Świata, Izmir, Turcja: 1/2 FINAŁU KOBIET/MĘŻCZYZN 1000m premiera.200
Polsat Sport Extra HD
Komentarz: Grzegorz Michalewski – Aida Bella 


21:30 Puchar Świata, Izmir, Turcja: FINAŁ KOBIET/MĘŻCZYZN 500m premiera.200
Polsat Sport Extra HD
Komentarz: Grzegorz Michalewski – Aida Bella 


22:10 Puchar Świata, Izmir, Turcja: FINAŁ KOBIET/MĘŻCZYZN 1000m premiera.200
Polsat Sport Extra HD
Komentarz: Grzegorz Michalewski – Aida Bella 


23:50 Puchar Świata, Izmir, Turcja: BIEG MASOWY KOBIET/MĘŻCZYZN premiera.200
Polsat Sport Extra HD
Komentarz: Grzegorz Michalewski – Aida Bella 

siatkówka mężczyzn
13:35 Krispol 1. Liga – 21. kolejka: UMKS KĘCZANIN KĘTY – TS VICTORIA PWSZ WAŁBRZYCH na żywo
TVP Regionalnasport.tvp.pl
Komentarz: Jacek Laskowski (z Kęt)
Reporter: Katarzyna Kopeć (z Kęt)


14:45 Plusliga- 25.kolejka: LOTOS TREFL GDAŃSK- JASTRZĘBSKI WĘGIEL na żywo
polsat-sport-hd.120
Komentarz: Tomasz Swędrowski – Ireneusz Mazur (z Gdańska)

skoki narciarskie
14:00 Puchar Świata kobiet, Ljubno, Słowenia: KONKURS INDYWIDUALNY na żywo
Eurosport 2 HD
Komentarz: Igor Błachut

15:35
Puchar Świata, Vikersund, Norwegia: STUDIO na żywo
TVP 1 HDsport.tvp.pl
Studio: Maciej Jabłoński

15:45
 Puchar Świata, Vikersund, Norwegia: WSTĘP DO KONKURSU na żywo
Eurosport HD
Komentarz: Igor Błachut

16:00
Puchar Świata, Vikersund, Norwegia: KONKURS INDYWIDUALNY na żywo
TVP 1 HDsport.tvp.plEurosport HDDas Erste HD

Komentarz w TVP: Stanisław Snopek
Komentarz w polskim Eurosporcie: Igor Błachut

sporty motorowe
22:40 Magazyn MONSTER JAM premiera.200
Polsat Sport Extra HD
Lektor: Tomasz Lorek

tenis
14:30 WTA World Tour, Antwerpia, Belgia:  Finał: ANDREA PETKOVIĆ – CARLA SUAREZ NAVARRO na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.plSupertennis HD
Komentarz w TVP: Jacek Jońca

15:30 
ATP 500 World Tour, Rotterdam, Holandia: Finał: TOMAS BERDYCH – STAN WAWRINKAna żywo
Supertennis HD
23:00 premiera.200
Polsat Sport News
Komentarz w Polsat Sport News: Dawid Olejniczak

17:00 
ATP 250 World Tour, Sao Paulo, Brazylia: Finał: LUCA VANNI – PABLO CUEVAS na żywo
Supertennis HD

inne

11:00 Magazyn GILLETTE WORLD SPORT premiera.200
Sportklub

*Rozpiska jest cały czas aktualizowana! Obsady dziennikarzy mogą ulec zmianie.

Przygotowali: Adam Zakrzewski, Radosław Kępys, Daniel Kołodziejczyk, Szymon Ruszkowicz, Jerzy Granietzny i Piotr Barwaśny

Tagi: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

About REDAKCJA