Sport w TV: niedziela – 15 marca 2015

Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy oraz o wybranych propozycjach zagranicznych telewizji. 11:00 Magazyn CAFE FUTBOL  Studio: Roman Kołtoń – Wojciech Kowalczyk 11:25 Premier Liga – 18. kolejka: SPARTAK MOSKWA – DYNAMO […]

Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy oraz o wybranych propozycjach zagranicznych telewizji.

piłka nożna
11:00 Magazyn CAFE FUTBOL na żywo
polsat-sport-hd.120
Studio: Roman Kołtoń – Wojciech Kowalczyk

11:25 Premier Liga – 18. kolejka: SPARTAK MOSKWA – DYNAMO MOSKWA na żywo
Polsat Sport Extra HDArmenia TVNTV Russia

Komentarz w Polsat Sport News: Marek Kleitz

12:10 I Liga Polska – 21 kolejka: WSTĘP DO MECZU na żywo
Orange sport


12:25 I Liga Polska – 21 kolejka: OLIMPIA GRUDZIĄDZ – CHOJNICZANKA CHOJNICE na żywo
Orange sport


13:55 Bundesliga Kobiet – 17. kolejka: POTSDAM – VFL WOLFSBURG na żywo
RBB

14:15 Synot Liga – 20. kolejka: FK DUKLA PRAGA – FC VICTORIA PILZNO 
na żywo
CT Sport

14:25 Eredevisie – 27. kolejka: SC HEERENVEEN – AFC AJAX na żywo
Polsat Sport Extra HD
Komentarz: Cezary Kowalski – Wojciech Kowalczyk

14:25 Premier League – 29. kolejka: CHELSEA FC – SOUTHAMPTON FC na żywo
Canal+ Family HD
Komentarz w Canal+ Family: Edward Durda – Rafał Nahorny

14:25 Jupiler League – 30. kolejka: KVC WESTERLO – CLUB BRUGGE na żywo
NTV Spor

15:00 Magazyn GRANA NIEDZIELA na żywo

Canal+ Sport HD
Studio: Żelisław Żyżyński – Kamil Kosowski

15:15 Bundesliga: WSTĘP DO MECZna żywo

Eurosport 2 HD

15:25 T-Mobile Ekstraklasa – 24. kolejka: KORONA KIELCE – ŚLĄSK WROCŁAW na żywo
Canal+ Sport HDCanal+ Sport Online
Komentarz: Przemysław Pełka – Kazimierz Węgrzyn (z Kielc)
Reporterzy: Paulina Bojarska, Bartek Ignacik


15:25 Bundesliga – 25. kolejka: VFL WOLFSBURG – SC FREIBURG na żywo
Eurosport 2 HDTRT 3 Spor

15:55
Premier Liha – 17. kolejka: DNIPRO DNIEPROPIETROWSK – METALURG ZAPOROŻE na żywo
2+2

16:40 Eredevisie – 27. kolejka: FC DORDRECHT – FEYENOORD ROTTERDAM na żywo
Polsat Sport Extra HD

Komentarz: Tomasz Włodarczyk

16:55 Premier League – 29. kolejka: MANCHESTER UNITED – TOTTENHAM HOTSPUR na żywo
Canal+ Family HDIdman TV

Komentarz w Canal+ Family: Marcin Rosłoń – Przemysław Rudzki

16:55 Ligue 1 – 29. kolejka: GIRONDINS BORDEAUX – PARIS SAINT GERMAIN na żywo
nSport+ HD
Komentarz: Krzysztof Marciniak – Stefan Białas

17:25 Bundesliga – 25. kolejka: BORUSSIA MÖNCHENGLADBACH – HANNOVER 96 na żywo
Eurosport 2 HDTRT Haber


17:30 Magazyn GRANA NIEDZIELA na żywo
Canal+ Sport HD
Studio: Żelisław Żyżyński – Kamil Kosowski

17:35 T-Mobile Ekstraklasa – 24. kolejka: WSTĘP DO MECZU na żywo
Canal+ Sport HDCanal+ Sport Online
Prowadzenie: Tomasz Smokowski (z Warszawy)
Reporterzy: Daria Kabała-Malarz, Michał Wodziński


17:55 T-Mobile Ekstraklasa – 24. kolejka: LEGIA WARSZAWA – WISŁA KRAKÓW na żywo
Canal+ Sport HDCanal+ Sport Online
Komentarz: Rafał Wolski – Grzegorz Mielcarski (z Warszawy)
Reporterzy: Daria Kabała-Malarz, Michał Wodziński


18:00 Primeira Liga25. kolejka: MARITIMO – SPORTING SC na żywo
SportklubRTP International


18:25 Premier Liha – 17. kolejka: DYNAMO KIJÓW – FC IIIiCZIWEĆ MARIUPOL
 na żywo
2+2

18:55 Liga BBVA – 27. kolejka: SEVILLA FC – ELCHE CF na żywo
Idman TV
Komentarz w Canal+ Family: Adam Marchliński – Krzysztof Przytuła

19:30 Bundesliga: PODSUMOWANIE KOLEJKI premiera.200
Eurosport 2 HD


20:00 Magazyn LIGA+ EXTRA na żywo
Canal+ Sport HD

Studio: Andrzej Twarowski, Tomasz Smokowski – Tomasz Wieszczycki, Sławomir Stempniewski (z Warszawy)

20:15 Primeira Liga25. kolejka: FC PORTO – AROUCA na żywo
Sportklub

20:55 Ligue 1 – 29. kolejka: OLYMPIQUE MARSYLIA – OLYMPIQUE LYON na żywo
nSport+ HD

Komentarz: Rafał Dębiński – Remigiusz Jezierski

20:55 Liga BBVA – 27. kolejka: REAL MADRYT – LEVANTE UD na żywo

Duhok TVIdman TV
Komentarz w Canal+ Family: Piotr Laboga – Maciej Murawski

21:55 MLS – 2. kolejka: NEW YORK CITY FC – NEW ENGLAND REVOLUTION na żywo
Eurosport HDEurosport DE

23:00 Eredevisie – 27. kolejka: PSV EINDHOVEN – FC GRONINGEN premiera.200
Polsat Sport News
Komentarz: Piotr Przybysz

23:00
Magazyn SPORT+ premiera.200
Canal+ Sport HD

23:55
MLS – 2. kolejka:
PORTLAND TIMBERS – LOS ANGELES GALAXY na żywo
Eurosport HDEurosport DE

biathlon
12:50 Mistrzostwa Świata, Kontiolahti, Finlandia: STUDIO na żywo
Polsat Sport Newspolsat-sport-hd.120
Studio: Jerzy Mielewski

13:20
 Mistrzostwa Świata, Kontiolahti, Finlandia: BIEG ZE STARTU WSPÓLNEGO KOBIET na żywo
Polsat Sport Newspolsat-sport-hd.120Eurosport HDEurosport DEDas Erste HDCT SportRossiya 2
Komentarz w polskim Eurosporcie: Tomasz Jaroński, Krzysztof Wyrzykowski
Komentarz w Polsacie: Marcin Muras – Sebastian Krystek

14:40
Mistrzostwa Świata, Kontiolahti, Finlandia: STUDIO na żywo
Polsat Sport Newspolsat-sport-hd.120
Studio: Jerzy Mielewski

16:00 Mistrzostwa Świata, Kontiolahti, Finlandia: BIEG ZE STARTU WSPÓLNEGO MĘŻCZYZNna żywo
*(od 16:30 w Polsat Sport News)

Polsat Sport NewsEurosport HDEurosport DEDas Erste HDCT Sport
Komentarz w polskim Eurosporcie: Tomasz Jaroński, Krzysztof Wyrzykowski
Komentarz w Polsat Sport News: Marcin Muras – Sebastian Krystek


biegi narciarskie
10:15
Puchar Świata, Oslo, Norwegia: STUDIO na żywo
TVP 2 HDsport.tvp.pl
Studio: Przemysław Babiarz

10:25 
Puchar Świata, Oslo, Norwegia: 30KM STYLEM DOWOLNYM KOBIET na żywo

TVP 2 HDsport.tvp.plEurosport HDEurosport DEDas Erste HD
Komentarz w TVP: Marek Jóźwik
Komentarz w polskim Eurosporcie: Bogdan Chruścicki – Kacper Merk

boks
02:00 Gala, Montreal, Kanada: SERGIEJ KOWALOW – JEAN PASCAL na żywo
polsat-sport-hd.120
Komentarz: Janusz Pindera – Andrzej Gmitruk


golf
11:00 PGA European Tour, Tshwane Open, RPA: FINAŁ na żywo
Canal+ Family 2 HD
Komentarz: Jacek Person, Andrzej Person

hokej na lodzie
18:20 Polska Hokej Liga – 1/2 Finału: GKS TYCHY – CIARKO PBS BANK SANOK na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.pl
Komentarz: Jacek Laskowski – Wiesław Jobczyk (z Tych)
Reporter: Olga Rybicka

jeździectwo
13:15
Cavaliada 2015, Warszawa, Polska: STUDIO na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.plTVP Regionalna
Studio: Sylwia Dekiert (z Warszawy)
Reporter: Beata Oryl-Stroińska

13:25 
Cavaliada 2015, Warszawa, Polska: KONKURS GRAND PRIX na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.plTVP Regionalna
Komentarz: Jarosław Idzi (z Warszawy)

19:00
Brabant Indor. Holandia: SKOKI
 premiera.200
Eurosport HDEurosport DE
Komentarz w polskim Eurosporcie: Marek Szewczyk

kolarstwo szosowe
13:30 Wyścig Paryż – Nicea: ETAP 7 na żywo
Eurosport 2 HDFrance 3
Komentarz w Eurosport 2: Stanisław Brzośko, Dariusz Baranowski

14:00 
Wyścig Tirreno-Adriatico: ETAP na żywo
Rai sport 1
17:00 
 premiera.200
Eurosport HDEurosport DE
Komentarz w polskim Eurosporcie: Adam Probosz, Dariusz Baranowski


koszykówka mężczyzn
12:00 Magazyn LIGA ACB premiera.200
Sportklub

12:15 Liga ACB – 24. kolejka: BILBAO BASKET –  HERBALIFE GRAN CANARIA na żywo
Sportklub


19:50 Tauron Basket Liga – 23. kolejka: TREFL SOPOT – ENERGA CZARNI SŁUPSK na żywo
Polsat Sport News
Komentarz: Adam Romański – Dariusz Szczubiał

20:30
Liga NBA: LOS ANGELES CLIPPERS – HOUSTON ROCKETS
 na żywo
Canal+ Family 2 HD
Komentarz: Michał Łopaciński – Waldemar Kijanowski

narciarstwo alpejskie
09:15 Puchar Świata, Krajnsrka Gora, Słowenia – slalom mężczyzn: I PRZEJAZD  na żywo
Eurosport HDEurosport DEDas Erste HDRai sport 1
Komentarz w polskim Eurosporcie: Marcin Szafrański

12:15
Puchar Świata, Krajnsrka Gora, Słowenia – slalom mężczyzn: II PRZEJAZD
 na żywo
Eurosport HDEurosport DEDas Erste HDRai sport 1
Komentarz w polskim Eurosporcie: Marcin Szafrański

narciarstwo dowolne
11:00 Puchar Świata, Megeve, Francja: JAZDA PO MULDACH PODWOJNYCH KOBIET I MĘŻCZYZN na żywo
Eurosport 2 HD
Komentarz: Adam Probosz

piłka ręczna kobiet
13:55 Velux EHF Liga Mistrzyń – Grupa 1: THURINGER HC – HC LISPK na żywo
nSport+ HD
Komentarz: Tomasz Dryła – Iwona Nabożna


15:00 Handball-Bundesliga – 25 kolejka : FRISCH AUF GOPPINGEN- VFL GUMMERSBACHna żywo
SportklubSport 1 Germany

16:55
Velux EHF Liga Mistrzów – 1/8 Finału: MONTPELLIER AGGLOMERATION HB – VIVE TAURON KIELCE na żywo
Canal+ Family 2 HD
Komentarz: Piotr Karpiński – Robert Lis

19:25 
Velux EHF Liga Mistrzów – 1/8 Finału:
THW KIEL – SG FLENSBURG-HANDEWITT na żywo
nSport+ HD
Komentarz: Krzysztof Bandych – Michał Matysik

rugby
16:00 Puchar Sześciu Narodów – 4. kolejka: WŁOCHY – FRANCJA na żywo
BBC One HDFrance 2 HD
18:45  premiera.200
Canal+ Family 2 HD

short-track
14:55 Mistrzostwa Świata, Moskwa, Rosja: FINAŁ 3000M MĘŻCZYZN na żywo
Polsat Sport News
Komentarz: Grzegorz Michalewski – Aida Bella

15:35
Mistrzostwa Świata, Moskwa, Rosja: FINAŁ 3000M KOBIET na żywo
Polsat Sport News
Komentarz: Grzegorz Michalewski – Aida Bella 

15:55 Mistrzostwa Świata, Moskwa, Rosja: FINAŁ 5000M MĘŻCZYZN na żywo
Polsat Sport News
Komentarz: Grzegorz Michalewski – Aida Bella 

17:50 
Mistrzostwa Świata, Moskwa, Rosja: ĆWIERĆFINAŁY 1000M KOBIET I MĘŻCZYZN premiera.200
Polsat Sport News
Komentarz: Grzegorz Michalewski – Aida Bella 

18:30 
Mistrzostwa Świata, Moskwa, Rosja: PÓŁFINAŁY 1000M KOBIET I MĘŻCZYZN premiera.200
Polsat Sport News
Komentarz: Grzegorz Michalewski – Aida Bella 

19:10 Mistrzostwa Świata, Moskwa, Rosja: FINAŁ 1000M KOBIET I MĘŻCZYZN premiera.200
Polsat Sport News
Komentarz: Grzegorz Michalewski – Aida Bella 

20:00 
Mistrzostwa Świata, Moskwa, Rosja: PODSUMOWANIE
 premiera.200
Eurosport HDEurosport DE
Komentarz w polskim Eurosporcie: Bogdan Chruścicki 


siatkówka kobiet
15:00
Puchar Polski – Finał: ??? – ??? na żywo
polsat-sport-hd.120
Komentarz: Tomasz Swędrowski – Wojciech Drzyzga 

siatkówka mężczyzn
22:15 Serie A1 – 23. kolejka: SIR SAFETY PERUGIA – CUCINE LUBE BANCA MARCHE TREIA premiera.200
Sportklub

skoki narciarskie
14:00
Puchar Świata, Oslo, Norwegia: STUDIO na żywo
TVP 1 HDsport.tvp.pl
Studio: Maciej Jabłoński

14:15
Puchar Świata, Oslo, Norwegia: KONKURS INDYWIDUALNY
 na żywo
TVP 1 HDsport.tvp.plEurosport HDEurosport DEDas Erste HD
Komentarz w TVP: Marek Rudziński, Sebastian Szczęsny
Komentarz w polskim Eurosporcie: Igor Błachut

snowboard
22:07 Magazyn MAGAZYN SNOWBOARDOWY premiera.200
Polsat Sport News

sporty walki
22:00 Magazyn WORLD COMBAT GAMES premiera.200
Fightklub

tenis
01:00 
WTA World Premier Indian Wells – 2. Runda: YANINA WICKMAYER – MARIA SHARAPOVA na żywo
Supertennis HD

04:30 
WTA World Premier Indian Wells – 2. Runda: EUGENIE BOUCHARD – LUCIE HRADECKA na żywo
Supertennis HD

09:00 
ATP Masters BNB Paribas Open Indian Wells – 2. Runda: ??? – ??? premiera.200
Polsat Sport Extra HD

11:07 
ATP Masters BNB Paribas Open Indian Wells – 2. Runda: ??? – ??? premiera.200
Polsat Sport News

19:00 
ATP Masters BNB Paribas Open Indian Wells – 2. Runda: ??? – ??? na żywo
Polsat Sport Extra HD

19:00 
WTA World Premier Indian Wells – 3. Runda: HEATHER WATSON – AGNIESZKA RADWAŃSKA na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.plSupertennis HD

21:00 
ATP Masters BNB Paribas Open Indian Wells – 2. Runda: ??? – ??? na żywo
Polsat Sport Extra HD

21:05 
WTA World Premier Indian Wells – 3. Runda: GARBINE MUGURUZA – KAROLINA PLISKOVA na żywo
Supertennis HD

23:00
 
ATP Masters BNB Paribas Open Indian Wells – 2. Runda: ??? – ???na żywo

polsat-sport-hd.120

23:00 WTA World Premier Indian Wells – 3. Runda: SERENA WILLIAMS – ZARINA DIYAS na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.plSupertennis HD

wyścigi samochodowe
05:30 Formuła 1, Grand Prix Australii: STUDIO na żywo
polsat-sport-hd.120

06:00 Formuła 1, Grand Prix Australii: WYŚCIG na żywo
polsat-sport-hd.120RTLRossiya 2Idman TV
Komentarz w Polsat Sport: Andrzej Borowczyk – Grzegorz Jędrzejewski

08:00 
Formuła 1, Grand Prix Australii: STUDIO na żywo
polsat-sport-hd.120

inne
13:20 Magazyn TRANS WORLD SPORT premiera.200
Polsat Sport Extra HD

*Rozpiska jest cały czas aktualizowana! Obsady dziennikarzy mogą ulec zmianie.

Przygotowali: Adam Zakrzewski, Jakub Zegarowski, Jerzy Granietzny, Daniel Kołodziejczyk, Krzysztof Sokólski


Tagi: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

About Adam Zakrzewski

https://twitter.com/AddidasAdam