Sport w TV: niedziela – 15 października 2017

Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy. HIT DNIA Liga Mistrzów Velux EHF – grupa B: PGE VIVE KIELCE – TELEKOM VESZPREM 11:00 Magazyn CAFE FUTBOL  Studio: Bożydar Iwanow – Roman Kołtoń, Tomasz Hajto, […]

Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy.

HIT DNIA Liga Mistrzów Velux EHF – grupa B: PGE VIVE KIELCE – TELEKOM VESZPREM


11:00 Magazyn CAFE FUTBOL na żywo
Polsat Sport HD
Ipla
Studio: Bożydar Iwanow – Roman Kołtoń, Tomasz Hajto, Sebastian Mila, Paweł Kryszałowicz

11:55 La Liga Santander – 8. kolejka: SD EIBAR – DEPORTIVO LA CORUNA na żywo
Ipla
Komentarz: Michał Mitrut – Marcin Gazda

12:25 Serie A – 8. kolejka: ACF FIORENTINA – UDINESE CALCIO na żywo
Ipla
Komentarz w Eleven Sports HD: Dominik Guziak – Piotr Dumanowski

12:50
Dywizja 2 – 11. kolejka: SC ZNOJMO FK – SK DYNAMO CESKE BUDEJOVICE na żywo


13:00 Magazyn LIGA EUROPY UEFA premiera.200
CANAL+ Sport HD
Redakcja: Adam Marchliński, Adam Westfal

13
:25 2. Bundesliga – 10. kolejka: FC HEIDENHEIM 1846 – HOLSTEIN KIEL na żywo
Ipla
Komentarz: Julian Kowalski – Sebastian Chabiniak

14:25 Premier League – 8. kolejka: BRIGHTON & HOVE ALBION – EVERTON FC na żywo

Komentarz: Piotr Domagała – Przemysław Rudzki

14:25 
Eredivisie – 8. kolejka: VVV VENLO – PSV EINDHOVEN na żywo
Ipla
Komentarz: Piotr Przybysz

14:30 
Bundesliga – 8. kolejka: STUDIO na żywo
Ipla

14:55 
Serie A – 8. kolejka: UC SAMPDORIA – ATALANTA BC na żywo
Ipla
Komentarz: Mateusz Święcicki – Piotr Czachowski

15:00
Bundesliga Kobiet – 5. kolejka: VFL WOLFSBURG – FCC TURBINE POTSDAM na żywo


15:10 
Lotto Ekstraklasa – 12. kolejka: WSTĘP DO MECZU na żywo
CANAL+ Sport HD
Komentarz: Cezary Olbrycht – Krzysztof Przytuła (z Lubina)
Reporterzy: Sonia Śledź, Mariusz Wróblewski


15:25 
Lotto Ekstraklasa – 12. kolejka: KGHM ZAGŁĘBIE LUBIN – GÓRNIK ZABRZE na żywo
CANAL+ Sport HD
Komentarz: Cezary Olbrycht – Krzysztof Przytuła (z Lubina)

15:25 
Bundesliga – 8. kolejka: BAYER 04 LEVERKUSEN – VFL WOLFSBURG na żywo
Ipla
Komentarz w Eleven Sports HD: Patryk Mirosławski – Tomasz Ćwiąkała

16:10
 La Liga Santander – 8. kolejka: GIRONA FC – VILLARREAL CF na żywo
Ipla
Komentarz: Sebastian Chabiniak – Marcin Gazda

16:25 
Tipico Bundesliga – 11. kolejka: SK PUNTIGAMER STURM GRAZ – FK AUSTRIA WIEDEŃ na żywo

Komentarz: Łukasz Śliwa

16:55 
Premier League – 8. kolejka: SOUTHAMPTON FC – NEWCASTLE UNITED na żywo

Komentarz: Przemysław Pełka – Michał Gutka

17:30 
Bundesliga – 8. kolejka: STUDIO na żywo
Ipla

17:35 
Lotto Ekstraklasa – 12. kolejka: WSTĘP DO MECZU na żywo

Komentarz: Rafał Wolski – Maciej Murawski (z Warszawy)
Reporter: Paulina Bojarska, Bartosz Ignacik, Michał Wodziński


17:55 
Lotto Ekstraklasa – 12. kolejka: LEGIA WARSZAWA – LECHIA GDAŃSK na żywo

Komentarz: Rafał Wolski – Maciej Murawski (z Warszawy)

17:55 
Bundesliga – 8. kolejka: WERDER BREMA – BORUSSIA M’GLADBACH na żywo
Ipla
Komentarz w Eleven Sports HD: Marcin Grzywacz – Tomasz Zieliński

18:00
1.Liga – 10. kolejka: AC SPARTA PRAGA – VIKTORIA PILZNO na żywo
Ipla

18:00
Jupiler League – 10. kolejka: KV OOSTENDE – CLUB BRUGGE na żywo


18:25 
La Liga Santander – 8. kolejka: MALAGA CF – UD LAS PALMAS na żywo
Ipla
Komentarz: Julian Kowalski – Marcin Pawłowski

18:30
Premier League – 12. kolejka: CHORNOMOREĆ ODESSA – DYNAMO KIJÓW na żywo


20:00
Magazyn LIGA+ EXTRA na żywo

Studio: Krzysztof Marciniak, Rafał Dębiński – Grzegorz Mielcarski, Tomasz Wieszczycki, Sławomir Stempniewski

20:00 
Serie A – 8. kolejka: STUDIO na żywo
Ipla

20:40 
Serie A – 8. kolejka: INTER MEDIOLAN – AC MILAN na żywo
Ipla
Komentarz: Piotr Dumanowski – Dominik Guziak

20:40 
La Liga Santander – 8. kolejka: REAL BETIS – VALENCIA CF na żywo
Ipla
Komentarz w Eleven HD: Patryk Mirosławski – Tomasz Ćwiąkała

21:30 
Magazyn LIGA+ EXTRA DOGRYWKA na żywo

Studio: Krzysztof Marciniak, Rafał Dębiński – Grzegorz Mielcarski, Tomasz Wieszczycki, Sławomir Stempniewski

22:30
Magazyn SPORT+ premiera.200
CANAL+ Sport HD
Redakcja: Przemysław Pełka, Tomasz Lipiński

22:45 
Magazyn ELEVEN GOL LIVE na żywo
Ipla

23:00
Major League Soccer – 33. kolejka: NEW YORK RED BULLS – ATLANTA UNITED na żywo
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla


01:30 Gala Boksu, Carson, USA: LEO SANTA CRUZ – CHRIS AVALOS na żywo
Fightklub
Komentarz: Piotr Momot


12:30 PGA European Tour – Italian Open, Parco Reale di Monza, Monza, Włochy: FINAŁ na żywo

Komentarz: Andrzej Person – Jacek Person

20:30 
PGA Tour – CIMB Classics, Kuala Lumpur, Malezja: FINAŁ na żywo
Ipla


01:00 NHL – 2. kolejka: MONTREAL CANADIENS – TORONTO MAPLE LEAFS na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.pl

16:55
DEL – 13. kolejka: ISERLOHN ROOSTERS – STRAUBING TIGERS na żywo


17:00
Extraliga – 13. kolejka: MOUNTFIELD HK – HC DYNAMO PARDUBICE na żywo


12:00 Wyścig dookoła Turcji: ETAP 6 na żywo
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla


12:30 Polska Liga Koszykówki – 3. kolejka: ANWIL WŁOCŁAWEK – ROSA RADOM na żywo
Polsat Sport HD Ipla

14:15 
Tahincioğlu Basketball Super League – 2. kolejka: DARUSSAFAKA DOGUS – GALATASARAY ODEBANK na żywo


18:30 
Liga ACB – 4. kolejka: VALENCIA BC – REAL MADRYT premiera.200

Komentarz: Radosław Spiak

19:15
Die BBL – 5. kolejka: BAYERN MONACHIUM – EWE BASKETS OLDENBURG na żywo


20:40
Lega A – 3. kolejka: VANOLI CREMONA – THE FLEX PISTOIA na żywo


09:30 TCS Amsterdam Marathon, Amsterdam, Holandia: MARATON na żywo
Eurosport 2 HDEurosport PlayerIpla

09:40 Magazyn ATLECI premiera.200
Polsat Sport Extra HDIpla


12:30 DKB Handball Bundesliga – 9. kolejka: TSV HANNOVER-BURGDORF – FUCHSE BERLIN na żywo

Komentarz: Kamil Gapiński

18:30 Liga Mistrzów Velux EHF – grupa B: STUDIO na żywo

Studio: Krzysztof Bandych – Grzegorz Tkaczyk (z Kielc)
Reporter: Piotr Bugajny

18:55 Liga Mistrzów Velux EHF – grupa B: PGE VIVE KIELCE – TELEKOM VESZPREM na żywo
Ipla
Komentarz w Canal+ Sport HD: Piotr Karpiński – Michał Matysik (z Kielc)
Komentarz w Eleven HD: Michał Wszołek – Michał Świrkula


22:45 
DKB Handball Bundesliga – 9. kolejka: SC MAGDEBURG – SC DHFK LEIPZIG premiera.200

Komentarz: Kamil Gapiński


14:15 Pro D2 – 8. kolejka: AURILLAC RUGBY – USAP PERPIGNAN na żywo
Eurosport Player

18:25 European Rugby Champions Cup – grupa 2: NORTHAMPTON SAINTS – SARACENS RUGBY na żywo
Polsat Sport Extra HD Ipla

20:30 
European Rugby Champions Cup – grupa 2: OSPREYS – ASM CLERMONT AUVERGNE premiera.200
Polsat Sport Extra HD Ipla


20:00 Liga Siatkówki Kobiet – 1. kolejka: TAURON MKS DĄBROWA GÓRNICZA – POLSKI CUKIER MUSZYNIANKA na żywo
Polsat Sport HD Ipla


14:45 Plusliga – 4. kolejka: ALURON VIRTU WARTA ZAWIERCIE – JASTRZĘBSKI WĘGIEL na żywo
Polsat Sport HD Ipla

18:00 Serie A1 – 1. kolejka: TAIWAN EXCELLENCE LATINA – CALZEDONIA VERONA na żywo


10:30 Magazyn WORLD OF FREESPORTS 2017 premiera.200


20:30 Red Bull Air Race, Indianapolis, USA: ZAWODY na żywo
*(od 21:00 w Sport 1 Germany)


22:00 Magazyn FIGHTING ROOKIES premiera.200
Fightklub


08:00 WTA Tour, Tianjin, Chiny: FINAŁ na żywo
 Ipla

10:30 
ATP World Tour Masters 1000, Szanghaj, Chiny: FINAŁ na żywo
Polsat Sport Extra HDIpla

10:30 WTA Tour, Hongkong, Chiny: FINAŁ na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.pl

15:00 
WTA Tour, Linz, Austria: FINAŁ na żywo
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla


01:40 Moto3, Grand Prix Japonii: ROZGRZEWKA na żywo
Polsat Sport Extra HDIpla


02:10 
Moto2, Grand Prix Japonii: ROZGRZEWKA  na żywo
Polsat Sport Extra HDIpla


02:40 
MotoGP, Grand Prix Japonii: ROZGRZEWKA  na żywo
Polsat Sport Extra HDIpla


04:00 
Moto3, Grand Prix Japonii: WYŚCIG na żywo
Polsat Sport Extra HDIpla


05:20 
Moto2, Grand Prix Japonii: WYŚCIG na żywo
Polsat Sport Extra HDIpla


07:00 
MotoGP, Grand Prix Japonii: WYŚCIG na żywo
Polsat Sport Extra HDIpla

14:30
Mistrzostwa Wielkiej Brytanii Superkibe, Fawkham, Wielka Brytania: WYŚCIG 1 na żywo
Eurosport 2 HDEurosport PlayerIpla

17:30
Mistrzostwa Wielkiej Brytanii Superkibe, Fawkham, Wielka Brytania: WYŚCIG 2 na żywo
Eurosport 2 HDEurosport PlayerIpla


16:30 Rudern – Kanal-Cup: ZAWODY na żywo


04:00 Mistrzostwa Świata Endurance, Oyama, Japonia: WYŚCIG na żywo
*(od 08:30 w Eurosport 1 HD, od 09:00 w Eurosport 1 DE, od 6:00 w Sport 1 Germany)
Eurosport PlayerEurosport 1 HDIpla

08:30 
FIA WTCC, Szanghaj, Chiny: WYŚCIG OTWARCIA na żywo
Eurosport 2 HDEurosport PlayerIpla

10:15
 FIA WTCC, Szanghaj, Chiny: WYŚCIG GŁÓWNY na żywo
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla

15:00
Seria DTM, Hockenheim, Niemcy: WYŚCIG 2  na żywo


20:00 
NASCAR Cup Series, Lincoln, USA: WYŚCIG  na żywo

inne
10:00 Film Dokumentalny: IRLANDZKA MASAKRA premiera.200
TVP Sport HDsport.tvp.pl


18:30 Magazyn SPORT TELEGRAM na żywo
TVP 2 HD

19:20 Magazyn SPORT na żywo


19:25 
Magazyn SPORT na żywo
 


19:55 
Magazyn WIADOMOŚCI EUROSPORTU premiera.200
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla

20:00 Magazyn SPORT na żywo


22:00 Magazyn SPORTOWA NIEDZIELA na żywo
TVP Sport HD
sport.tvp.pl

22:50 
Magazyn WIADOMOŚCI EUROSPORTU premiera.200
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla

23:30 Magazyn SPORT NEWS+ premiera.200
CANAL+ Sport HD


*Rozpiska jest cały czas aktualizowana! Obsady dziennikarzy mogą ulec zmianie

Tagi: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

About Adam Zakrzewski

https://twitter.com/AddidasAdam