Sport w TV: niedziela – 16 grudnia 2018

Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy. 00:50 Magazyn BUNDESLIGA+ 10:00 Magazyn PIŁKA Z GÓRY  Studio: Daria Kabała-Malarz 11:00 Magazyn CAFE FUTBOL  Studio: Mateusz Borek – Cezary Kowalski, Roman Kołtoń, Marek Citko 11:00 Magazyn LA LIGA+  11:55 La Liga Santander […]

Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy.


00:50 Magazyn BUNDESLIGA+
CANAL+ Sport HD

10:00 Magazyn PIŁKA Z GÓRY na żywo
CANAL+ Sport HD
Studio: Daria Kabała-Malarz

11:00 
Magazyn CAFE FUTBOL na żywo
Polsat Sport HDIpla
Studio: Mateusz Borek – Cezary Kowalski, Roman Kołtoń, Marek Citko


11:00 Magazyn LA LIGA+ 
CANAL+ Sport HD

11:55 
La Liga Santander – 16. kolejka: SEVILLA FC – GIRONA FC na żywo
CANAL+ Sport HD
Komentarz: Piotr Laboga – Tomasz Lipiński

12:00 
Serie A – 16. kolejka: STUDIO na żywo
Ipla

12:25
Serie A – 16. kolejka: SPAL 2013 – CHIEVO WERONA na żywo
Ipla
Komentarz: Julian Kowalski – Mikołaj Kruk

13:25
2.Bundesliga – 17. kolejka: FC ERZGEBIRGE AUE – SV DARMSTADT na żywo
Ipla
Komentarz: Sebastian Chabiniak

14:25
Premier League – 17. kolejka: SOUTHAMPTON FC – ARSENAL FC na żywo

Komentarz: Marcin Rosłoń – Przemysław Rudzki

14:30 
Serie A – 16. kolejka: STUDIO na żywo
Ipla

14:30 
Eredivisie – 16. kolejka: AFC AJAX – DE GRAAFSCHAPna żywo
Ipla
Komentarz: Piotr Przybysz

14:55
Serie A – 16. kolejka: UC SAMPDORIA – PARMA CALCIO na żywo
Ipla
Komentarz: Piotr Dumanowski – Dominik Guziak
14:55 Serie A – 16. kolejka: ACF FIORENTINA – EMPOLI FC na żywo
Ipla
Komentarz: Michał Mitrut – Piotr Czachowski

15:10 
Lotto Ekstraklasa – 19. kolejka: WSTĘP DO MECZU na żywo
CANAL+ Sport HD
Komentarz: Bartosz Gleń – Kazimierz Węgrzyn (z Wrocławia)
Reporterzy: Paulina Bojarska, Mariusz Wróblewski

15:2
5 Lotto Ekstraklasa – 19. kolejka: ŚLĄSK WROCŁAW – KORONA KIELCEna żywo
CANAL+ Sport HD
Komentarz: Bartosz Gleń – Kazimierz Węgrzyn (z Wrocławia)

15:25 
Bundesliga – 15. kolejka: RB LEIPZIG – FSV MAINZ 05 na żywo
Ipla
Komentarz: Patryk Mirosławski – Tomasz Zieliński

16:10 La Liga Santander – 16. kolejka: RCD ESPANYOL – REAL BETIS na żywo

Komentarz: Rafał Wolski – Leszek Orłowski

16:55 
Premier League – 17. kolejka: LIVERPOOL FC – MANCHESTER UNITED na żywo

Komentarz: Przemysław Pełka – Rafał Nahorny

16:55
Tipico Bundesliga – 18. kolejka: FK AUSTRIA WIEDEŃ – SK RAPID WIEDEŃ na żywo

Komentarz: Adam Kotleszka

17:00 
Serie A – 16. kolejka: STUDIO na żywo
Ipla

17:40 Lotto Ekstraklasa – 19. kolejka: WSTĘP DO MECZU na żywo

Komentarz: Rafał Dębiński – Kamil Kosowski (z Sosnowca)
Reporterzy: Maja Strzelczyk, Adam Westfal

17:55
 Lotto Ekstraklasa – 19. kolejka: ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC – LECH POZNAŃ na żywo

Komentarz: Rafał Dębiński – Kamil Kosowski (z Sosnowca)

17:55
Serie A – 16. kolejka: CAGLIARI CALCIO – SSC NAPOLI na żywo
Ipla
Komentarz: Mateusz Święcicki – Filip Kapica

17:55 
Bundesliga – 15. kolejka: EINTRACHT FRANKFURT – BAYER 04 LEVERKUSEN na żywo
Ipla
Komentarz: Marcin Grzywacz – Tomasz Zieliński

18:25
La Liga Santander – 16. kolejka: SD HUESCA – VILLARREAL CF na żywo
Ipla
Komentarz: Michał Mitrut – Sebastian Chabiniak

20:00 
Magazyn LIGA+ EXTRA na żywo

Studio: Krzysztof Marciniak, Andrzej Twarowski – Adrian Mierzejewski, Maciej Murawski, Marcin Baszczyński, Sławomir Stempniewski

20:00
La Liga Santander – 16. kolejka: STUDIO na żywo
Ipla

20:25 
Serie A – 16. kolejka: AS ROMA – GENOA CFC na żywo
Ipla
Komentarz: Piotr Dumanowski – Dominik Guziak

20:30
 Eredivisie – 16. kolejka: FEYENOORD – FORTUNA SIITARD
Ipla
Komentarz: Mariusz Hawryszczuk

20:40
La Liga Santander – 16. kolejka: UD LEVANTE – FC BARCELONA na żywo
Ipla
Komentarz: Marcin Pawłowski – Marcin Gazda

21:30
 Magazyn LIGA+ EXTRA DOGRYWKA na żywo
CANAL+ Sport HD
Studio: Krzysztof Marciniak, Andrzej Twarowski – Maciej Murawski, Marcin Baszczyński, Sławomir Stempniewski

22:45 
Magazyn ELEVEN GOL na żywo
Ipla
Studio: Mateusz Majak

23:00
 Magazyn SPORT+ 
CANAL+ Sport HD


06:00 BWF World Tour Finals, Guangzhou, Chiny: FINAŁY na żywo
*(do 11:30)
Ipla


11:00 Puchar Świata, Hochfilzen, Austria: SZTAFETA KOBIET na żywo
Eurosport 1 HDIpla

13:50 
Puchar Świata, Hochfilzen, Austria: SZTAFETA MĘŻCZYZN na żywo
Ipla


09:30 
Puchar Świata, Davos, Szwajcaria: 10 KM KOBIET ST. DOWOLNYM na żywo
Ipla

11:30 
Puchar Świata, Davos, Szwajcaria: 15 KM MĘŻCZYZN ST. DOWOLNYM na żywo
Ipla


11:30 Puchar Świata, Winterberg, Niemcy: 1. i 2. PRZEJAZD MĘŻCZYZN na żywo
Ipla


02:00 Gala boksu zawodowego, Nowy Jork, USA: ROCKY FIELDING – SAUL ALVAREZ na żywo
Polsat Sport HDIpla


10:30 PGA European Tour – Alfred Dunhill Championship, Malelane, RPA: FINAŁ na żywo

Komentarz: Andrzej Person, Jacek Person


14:30 Mistrzostwa Świata, Bhubaneswar, Indie – Finał: ??? – ??? na żywo


16:00 Puchar Świata, Londyn, Wielka Brytania: DZIEŃ 3 na żywo
*(o 20:05  w TVP Sport HD, o 20:00  w Eurosport 2 HD)
sport.tvp.plTVP Sport HDIpla


11:00 Tahincioglu Basketball Super League – 11. kolejka: SAKARYA BB – GALATASARAY na żywo

Komentarz: Krzysztof Sendecki

11:52 Lega A – 10. kolejka: GERMANI BAKSET BRESCIA – RED OCTOBER CANTU na żywo


12:30 Polska Liga Koszykówki – 10. kolejka: ARKA GDYNIA – BM. SLAM STAL OSTRÓW WLKP. na żywo
Polsat Sport HD
Ipla


16:52 Lega A – 10. kolejka: BANCO DI SARDEGNA SASSARI – AX ARMANI EXHANGE MILANO na żywo


17:22 Lega A – 10. kolejka: OPENJOBMETIS VARESE – FIAT TORINO na żywo


17:52 Lega A – 10. kolejka: UMANA REYER VENEZIA – HAPPY CASA BRINDISI na żywo


18:22 Lega A – 10. kolejka: ORIORA PISTOIA – SEGAFREDO VIRTUS BOLOGNA na żywo


18:57
 Lega A – 10. kolejka: VL PESARO – VANOLI CREMONA na żywo


19:30 
Liga ACB – 12. kolejka: UNICAJA – BARCA LASSA na żywo

Komentarz: Radosław Spiak

20:37 Lega A – 10. kolejka: ALMA TRIESTE – SIDIGAS AVELLINO na żywo


21:30 NBA: CLEVELAND CAVALIERS – PHILADELPHIA 76ERS  na żywo

Komentarz: Wojciech Michałowicz, Michał Łopaciński


14:00 
Puchar Świata, Heerenveen, Holandia: DZIEŃ 2 na żywo
sport.tvp.pl


09:45 
Puchar Świata, Alta Badia, Włochy: GIGANT MĘŻCZYZN – I PRZEJAZD na żywo
Eurosport 1 HDIpla

12:45 
Puchar Świata, Alta Badia, Włochy: GIGANT MĘŻCZYZN – II PRZEJAZD na żywo
Eurosport 1 HDIpla


06:30 Puchar Świata, Thaiwoo, Chiny: PODWÓJNA JAZDA PO MULDACH na żywo
Ipla


10:55 
Mistrzostwa Świata na krótkim basenie, Hangzhou, Chiny: DZIEŃ 6 na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.pl


13:55 Mistrzostwa Europy, Paryż, Francja – mecz o 3 miejsce: RUMUNIA – HOLANDIA na żywo
*(o 22:45  w TVP Sport HD)
sport.tvp.plTVP Sport HD

17:15 
Mistrzostwa Europy, Paryż, Francja – Finał: ROSJA – FRANCJA na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.pl


13:30 DKB Handball Bundesliga  – 17. kolejka: SG FLENSBURG-HANDEWITT – BERGISCHER HC na żywo

Komentarz: Mateusz Juza

21:30 Gazprom SEHA League – 12. kolejka: HC NEXE – METALURG SKOPJE

Komentarz: Artur Kwiatkowski


14:05 Pro D2 – 15. kolejka: OYONNAX RUGBY – US MONTAUBAN na żywo


13:30 Mistrzostwa Świata PDC, Londyn, Wielka Brytania: DZIEŃ 4 na żywo
sport.tvp.pl

20:00 
Mistrzostwa Świata PDC, Londyn, Wielka Brytania: DZIEŃ 4 na żywo
sport.tvp.pl


16:00 Puchar Świata, Lake Placid, USA: II PRZEJAZD KOBIET na żywo
Eurosport 1 HD
Ipla

18:00 
Puchar Świata, Lake Placid, USA: SPRINT na żywo
Eurosport 1 HDIpla


14:45 
PlusLiga – 11. kolejka: TREFL GDAŃSK – CERRAD CZARNI RADOM na żywo
Polsat Sport HDIpla

17:30 
PlusLiga – 11. kolejka: JASTRZĘBSKI WĘGIEL – ONICO WARSZAWA na żywo
Polsat Sport HD
Ipla

18:00 
Serie A1 – 12. kolejka: ITAS TRENTINO – AZIMUT LEO SHOES MODENA na żywo
Ipla

20:30 
PlusLiga – 11. kolejka: ASSECO RESOVIA RZESZÓW – CUPRUM LUBINna żywo
Polsat Sport HDIpla

20:30 
Serie A1 – 12. kolejka: GLOBO BANCA POPOLARE DEL FRUSINATE SORA – SIR SAFERY CONAD PERUGIA 
Ipla


13:55 Puchar Świata, Engelberg, Szwajcaria: STUDIO na żywo
*(od 14:05 także w TVP 1 HD, od 14:00 w Eurosport 1 HD)
TVP Sport HDsport.tvp.plEurosport 1 HDIpla
Studio w TVP: Maciej Kurzajewski – Rafał Kot, Dominik Formela, Michał Chmielewski

14:15 
Puchar Świata, Engelberg, Szwajcaria: KONKURS INDYWIDUALNY na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.plEurosport 1 HDIpla
Komentarz w TVP: Sebastian Szczęsny, Stanisław Snopek


15:30 
Scottish Open, Glasgow, Szkocja: FINAŁ na żywo
Ipla

19:45 
Scottish Open, Glasgow, Szkocja: FINAŁ na żywo
Eurosport 1 HDIpla


02:00 UFC on FOX 31: KEVIN LEE – AL IAQUINTA na żywo
Ipla


06:15 
Finał ITTF World Tour, Inczon, Korea Południowa: ZAWODY na żywo
*(od 23:00  w Eurosport 1 HD)
Eurosport 1 HDIpla

inne
17:55 Magazyn WIADOMOŚCI EUROSPORTU 
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla

18:30 Magazyn SPORT TELEGRAM na żywo


19:20 
Magazyn SPORT na żywo


19:35 
Magazyn SPORT na żywo


20:30 
Magazyn SPORT na żywo


22:00 
Magazyn SPORTOWY WIECZÓR na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.pl


22:45 
Magazyn SPORT NEWS+ 
CANAL+ Sport HD

22:55 
Magazyn WIADOMOŚCI EUROSPORTU 
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla


*Rozpiska jest cały czas aktualizowana! Obsady dziennikarzy mogą ulec zmianie  

Tagi: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

About Adam Zakrzewski

https://twitter.com/AddidasAdam