Sport w TV: niedziela – 17 maja 2015

Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy, a także informacje o wybranych pozycjach zagranicznych TV oraz niektórych pozycji internetowych. 11:00 Magazyn CAFE FUTBOL  Studio: Roman Kołtoń – Jerzy Brzęczek, Tomasz Łapiński, […]

Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy, a także informacje o wybranych pozycjach zagranicznych TV oraz niektórych pozycji internetowych.

piłka nożna
11:00 Magazyn CAFE FUTBOL na żywo
polsat-sport-hd.120
Studio: Roman Kołtoń – Jerzy Brzęczek, Tomasz Łapiński, Wojciech Koalczyk

12:10 
1. Liga Polska – 29. kolejka: WSTĘP DO MECZU na żywo
Orange sport
Komentarz: Leszek Bartnicki – Marcin Sasal (z Olsztyna)

12:25 
1. Liga Polska – 29. kolejka: STOMIL OLSZTYN – GKS KATOWICE na żywo
Orange sport
Komentarz: Leszek Bartnicki – Marcin Sasal (z Olsztyna)

14:25
 
Premier League – 37. kolejka: SWANSEA CITY – MANCHESTER CITY na żywo
CANAL+ HDCanal+ Sport Online
Komentarz: Przemysław Rudzki – Rafał Nahorny

15:10
T-Mobile Ekstraklasa: WSTĘP DO MECZU na żywo
CANAL+ Sport HD
Komentarz: Rafał Dębiński – Maciej Murawski (z Poznania)
Reporterzy: Filip Surma, Mariusz Wróblewski


15:10
T-Mobile Ekstraklasa: WSTĘP DO MECZU na żywo
nc+ Sport 38
Komentarz: Żelisław Żyżyński – Tomasz Wieszczycki (z Zabrza)
Reporterzy: Sonia Śledź, Adam Westfal


15:25 
2. Bundesliga – 33. kolejka: ??? : ??? na żywo
Eurosport 2 HD

Komentarz: Edward Durda

15:25
T-Mobile Ekstraklasa, grupa mistrzowska – 2. kolejka: LECH POZNAŃ – JAGIELLONIA BIAŁYSTOK na żywo
CANAL+ Sport HDCanal+ Sport Online

Komentarz: Rafał Dębiński – Maciej Murawski (z Poznania)
Reporterzy: Filip Surma, Mariusz Wróblewski


15:25 
T-Mobile Ekstraklasa, grupa mistrzowska – 2. kolejka: GÓRNIK ZABRZE – POGOŃ SZCZECIN na żywo
nc+ Sport 38
Komentarz: Żelisław Żyżyński – Tomasz Wieszczycki (z Zabrza)
Reporterzy: Sonia Śledź, Adam Westfal


16:25
Młodzieżowa Bundesliga – 1/2 Finału: FC SCHALKE 04 – KARLSRUHER SC na żywo
Sport 1 Germany

16:55
Premier League – 37. kolejka: MANCHESTER UNITED – ARSENAL FC na żywo
CANAL+ Sport 2 HDCanal+ Sport Online
Komentarz: Przemysław Pełka – Przemysław Rudzki

17:40 
T-Mobile Ekstraklasa: WSTĘP DO MECZU na żywo
CANAL+ HD
Komentarz: Robert Skrzyński – Kamil Kosowski (z Wrocławia)
Reporterzy: Krzysztof Marciniak, Michał Wodziński


17:55 
T-Mobile Ekstraklasa, grupa mistrzowska – 2. kolejka: ŚLĄSK WROCŁAW – LEGIA WARSZAWA na żywo
CANAL+ HD
Komentarz: Robert Skrzyński – Kamil Kosowski (z Wrocławia)
Reporterzy: Krzysztof Marciniak, Michał Wodziński


18
:55 
Liga BBVA – 37. kolejka: ATLETICO MADRYT – FC BARCELONA na żywo
CANAL+ Sport HD
Komentarz: Piotr Laboga – Krzysztof Przytuła

18:55 
Liga BBVA – 37. kolejka: RCD ESPANYOL – REAL MADRYT na żywo
CANAL+ Sport 2 HD
Komentarz: Adam Marchliński – Leszek Orłowski

18:55 Primeira Liga – 33. kolejka: VITORIA GUIMARÃES – BENFICA LIZBONA na żywo
Sportklub

20:00
Magazyn LIGA+ EXTRA na żywo
CANAL+ Sport HD
Studio: Andrzej Twarowski, Tomasz Smokowski – Kazimierz Węgrzyn, Antoni Bugajski, Sławomir Stempniewski


20:40
Serie A – 36. kolejka: AS ROMA – UDINESE CALCIO na żywo
Orange sport
Komentarz: Dominik Guziak – Piotr Czachowski

20:55 
Primeira Liga – 33. kolejka: CF OS BELENENSES – FC PORTO na żywo
Sportklub

22:55
Major League Soccer – 12. kolejka: ORLANDO CITY SC – LOS ANGELES GALAXY na żywo
Eurosport HDEurosport DE

23:00
Eredevisie – 34. kolejka: DORDRECHT – AFC AJAX premiera.200
Polsat Sport News
Komentarz: Cezary Kowalski

23:30
Premier Liga – 28. kolejka: SPARTAK MOSKWA – CSKA MOSKWA premiera.200
Polsat Sport Extra HD
Komentarz: Grzegorz Michalewski

boks
03:30
Gala, Inglewood, USA: GIENNADIJ GOŁOWKIN – WILLE MONROE JR. na żywo
CANAL+ Sport HDRossiya 2

Komentarz w Canal+ Sport: Edward Durda – Grzegorz Proksa
Studio w Canal+ Sport: Paulina Bojarska – Janusz Pindera, Ewa Piątkowska

golf
13:00
PGA European Tour, Open de Espana, Hiszpania: FINAŁY na żywo
CANAL+ Sport 2 HD

Komentarz: Andrzej Person, Jacek Person

hokej na lodzie

16:10
Mistrzostwa Świata Elity, Praga, Czechy – Mecz o 3. miejsce: ??? – ??? na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.plČT SportRossiya 2
Komentarz w TVP: Jacek Laskowski – Mariusz Czerkawski

20:35 
Mistrzostwa Świata Elity, Praga, Czechy – Finał: ??? – ??? na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.plSport 1 GermanyČT Sport

Komentarz w TVP: Dariusz Szpakowski – Mariusz Czerkawski

kajakarstwo
10:45 Puchar Świata, Portugalia: ZAWODY na żywo
Eurosport HD
Komentarz: Bogdan Chruścicki

kolarstwo szosowe
14:15 
Magazyn GIRO EXTRA na żywo
Eurosport HD
Prowadzenie w polskim Eurosporcie: Adam Probosz

14:30 
Giro d’Italia: ETAP 9 na żywo
*(od 15:00 w Eurosport DE)
Eurosport HDEurosport DERai sport 1
Komentarz w polskim Eurosporcie: Tomasz Jaroński, Adam Probosz

17:30
Magazyn GIRO EXTRA na żywo
Eurosport HDEurosport DE

Prowadzenie w polskim Eurosporcie: Adam Probosz

18:50
Visegrad 4 Bicycle Race – Grand Prix Polski: WYŚCIG na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.pl
Komentarz: Arkadiusz Dziubek (z Jeleniej Góry)

19:00
Tour of California: ETAP 8 na żywo
Eurosport HDEurosport DE
Komentarz w polskim Eurosporcie: Igor Błachut, Adam Probosz

koszykówka mężczyzn
12:15 Magazyn LIGA ACB premiera.200
Sportklub

12:00 Liga ACB – 33. kolejka: UNICAJA –  FC BARCELONA na żywo
Sportklub

17:30
Turkish Airlines Euroliga – mecz o 3. miejsce: FENERBAHCE STAMBUŁ – CSKA MOSKWA premiera.200
nc+ Sport 38
Komentarz: Wojciech Michałowicz – Michał Pacuda

19:45
Turkish Airlines Euroliga – Finał: REAL MADRYT – OLYMPIACOS PIREUS na żywo
nc+ Sport 38Rossiya 2
Komentarz w nc+: Wojciech Michałowicz – Arkadiusz Koniecki

19:50 Tauron Basket Liga – 1/2 Finału: STELMET ZIELONA GÓRA – ROSA RADOM (II MECZ) na żywo
Polsat Sport News


23:00 
Liga ACB – 33. kolejka: HERBALIFE GRAN CANARIA – CAI SARAGOSSA premiera.200
Sportklub

lekkoatletyka
12:30 
Magazyn ATLECI premiera.200
polsat-sport-hd.120

13:00
Diamentowa Liga – Szanghaj:
ZAWODY na żywo
polsat-sport-hd.120ČT Sport

piłka ręczna kobiet
17:30
Puchar Polski – Finał: KGHM METRACO ZAGŁĘBIE LUBIN – VISTAL GDYNIA na żywo
polsat-sport-hd.120

piłka ręczna mężczyzn
20:00 PGNiG Superliga – Finał: VIVE TAURON KIELCE – ORLEN WISŁA PŁOCK na żywo
polsat-sport-hd.120

rugby
00:00 nd/pn HSBC Shield, Londyn, Wlk. Brytania: FINAŁ  premiera.200
Sportklub

siatkówka mężczyzn
04:00 Liga Światowa – grupa C: KANADA – KUBA na żywo
polsat-sport-hd.120


16:00 Liga Światowa – grupa E: PORTUGALIA – HOLANDIA na żywo
Polsat Sport News

siatkówka plażowa kobiet
13:55 World Tour, Lucerna, Szwajcaria – mecz o 3 miejsce: ??? – ??? na żywo
Polsat Sport Extra HD

21:10 
World Tour, Lucerna, Szwajcaria – Finał: ??? – ??? premiera.200
Polsat Sport Extra HD

siatkówka plażowa mężczyzn
10:55 World Tour, Lucerna, Szwajcaria – 1/2 Finału: ??? – ??? na żywo
Polsat Sport Extra HD

11:55 
World Tour, Lucerna, Szwajcaria – 1/2 Finału: ??? – ??? na żywo
Polsat Sport Extra HD

14:55 
World Tour, Lucerna, Szwajcaria – mecz o 3 miejsce: ??? – ??? na żywo
Polsat Sport Extra HD

22:20 
World Tour, Lucerna, Szwajcaria – Finał: ??? – ??? premiera.200
Polsat Sport Extra HD

sporty ekstremalne
07:00 Red Bull Air Race, Chiba, Japonia: ZAWODY na żywo
ČT Sport

sporty walki
22:00 Magazyn WORLD COMBAT GAMES premiera.200
Fightklub

tenis
13:30 
WTA Tour, Rzym, Włochy – Finał: MARIA SHARAPOVA -CARLA SUAREZ NAVARRO na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.plSupertennis HD
Komentarz w TVP: Michał Lewandowski

16:00
 ATP World Tour, Rzym, Włochy – Finał: NOVAK DJOKOVIC – ROGER FEDERER na żywo
polsat-sport-hd.120

tenis stołowy
14:30 
Polska Superliga: MEMORIAŁ ANDRZEJA GRUBBY na żywo
Sportklub

wyścigi motocyklowe
08:40 Moto 3, Grand Prix Francji: ROZGRZEWKA na żywo
Polsat Sport NewsEurosport DE

09:10
Moto 2, Grand Prix Francji: ROZGRZEWKA na żywo

Polsat Sport NewsEurosport DE

09:40
Moto GP, Grand Prix Francji: ROZGRZEWKA na żywo
Polsat Sport NewsEurosport DE

11:00
Moto 3, Grand Prix Francji: WYŚCIG na żywo
Polsat Sport NewsEurosport DE

12:20 Moto 2, Grand Prix Francji: WYŚCIG na żywo

Polsat Sport NewsEurosport DE

14:00 
Moto GP, Grand Prix Francji: WYŚCIG na żywo
Polsat Sport NewsEurosport DE

wyścigi samochodowe
07:30 24 Hours Nürburgring 2015: WYŚCIG na żywo
Sport 1 Germany

14:00 
24 Hours Nürburgring 2015: WYŚCIG na żywo
Sport 1 Germany

19:00 Rallycrossowe Mistrzostwa Świata, Belgia: WYŚCIG premiera.200
Polsat Sport Extra HD

żużel
13:15 Nice Polska Liga – 1. kolejka: ROW RYBNIK – ORZEŁ ŁÓDŹ na żywo
TVP Regionalnasport.tvp.pl
Studio: Sebastian Parfjanowicz (z Krakowa)
Reporter: Filip Czyszanowski


13:40
Nice Polska Liga – 1. kolejka: WANDA INSTAL KRAKÓW – CARBON START GNIEZNO na żywo

TVP Regionalnasport.tvp.pl
Komentarz: Rafał Darżynkiewicz (z Krakowa)
Reporter: Filip Czyszanowski


16:30
PGE Ekstraliga – 1. kolejka: STUDIO na żywo
nSport+ HD
Studio: Marcin Majewski (z Grudziądza)
Reporterzy: Joanna Cedrych, Łukasz Benz


16:55
PGE Ekstraliga – 1. kolejka: MRGARDEM GKM GRUDZIĄDZ – UNIA TARNÓW na żywo
nSport+ HD

Komentarz: Tomasz Dryła (z Grudziądza)
Reporterzy: Joanna Cedrych, Łukasz Benz


19:00 
PGE Ekstraliga – 1. kolejka: STUDIO na żywo
nSport+ HD

Studio: Michał Łopaciński (z Rzeszowa)
Reporterzy: Filip Adamus, Robert Sitnicki


19:25
PGE Ekstraliga – 1. kolejka: PGE STAL RZESZÓW – FOGO UNIA LESZNO na żywo
nSport+ HD

Komentarz: Grzegorz Milko (z Rzeszowa)
Reporterzy: Filip Adamus, Robert Sitnicki


21:45
Magazyn
PGE EKSTRALIGA na żywo
nSport+ HD
Studio: Daria Kabała-Malarz

*Rozpiska jest cały czas aktualizowana! Obsady dziennikarzy mogą ulec zmianie

Przygotowali: Adam Zakrzewski, Piotr Barwaśny, Daniel Kołodziejczyk, Bartosz Mierzwa, Krzysztof Sokólski

Tagi: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

About REDAKCJA