Sport w TV: niedziela – 17 września 2017

Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy. HIT DNIA Premier League – 5. kolejka: CHELSEA FC – ARSENAL FC 11:00 Magazyn CAFE FUTBOL  Studio: Mateusz Borek – Tomasz Hajto, Roman Kołtoń 12:15 Nice 1. Liga […]

Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy.

HIT DNIA Premier League – 5. kolejka: CHELSEA FC – ARSENAL FC


11:00 Magazyn CAFE FUTBOL na żywo
Polsat Sport HD
Ipla
Studio: Mateusz Borek – Tomasz Hajto, Roman Kołtoń

12:15 
Nice 1. Liga – 9. kolejka: WSTĘP DO MECZU na żywo
Polsat Sport HDIpla
Komentarz: Tomasz Włodarczyk – Tomasz Łapiński (z Mielca)
Reporter: Paweł Ślęzak

12:25
 
Nice 1. Liga – 9. kolejka: STAL MIELEC – GKS KATOWICE na żywo
Polsat Sport HDIpla
Komentarz: Tomasz Włodarczyk – Tomasz Łapiński (z Mielca)

12:25 
Serie A – 4. kolejka: US SASSUOLO CALCIO – JUVENTUS FC na żywo
Ipla
Komentarz: Julian Kowalski – Tomasz Zieliński

13:00 
Bundesliga – 4. kolejka: STUDIO na żywo
Ipla

13:25 
Bundesliga – 4. kolejka: TSG 1899 HOFFENHEIM – HERTHA BSC na żywo
Ipla
Komentarz: Dominik Guziak – Piotr Dumanowski

13:30 Regionalliga Nordost – 7. kolejka: ENERGIE COTTBUS – DYNAMO BERLIN na żywo


14:00 Premier League – 5. kolejka: STUDIO na żywo

Studio: Krzysztof Marciniak – Tomasz Wieszczycki, Robert Podoliński

14:25 Premier League – 5. kolejka: CHELSEA FC – ARSENAL FC na żywo

Komentarz w Canal+ HD: Marcin Rosłoń – Przemysław Rudzki

14:25 
Eredivisie – 5. kolejka: ADO DEN HAAG – AFC AJAX na żywo
Ipla
Komentarz: Cezary Kowalski

14:55 
Serie A – 4. kolejka: SSC NAPOLI – BENEVENTO CALCIO na żywo
Ipla
Komentarz: Mateusz Święcicki – Piotr Czachowski

14:55 
Serie A – 4. kolejka: TORINO FC – UC SAMPDORIA na żywo


15:10 Lotto Ekstraklasa – 9. kolejka: WSTĘP DO MECZU na żywo
CANAL+ Sport HD
Komentarz: Rafał Dębiński – Kamil Kosowski (z Niecieczy)
Reporterzy: Paulina Bojarska, Michał Wodziński

15:25 
Lotto Ekstraklasa – 9. kolejka: SANDECJA NOWY SĄCZ – BRUK-BET TERMALICA NIECIECZA na żywo
CANAL+ Sport HD
Komentarz: Rafał Dębiński – Kamil Kosowski (z Niecieczy)

15:25 
Bundesliga – 3. kolejka: BAYER 04 LEVERKUSEN – SC FREIBURG na żywo
Ipla
Komentarz: Marcin Grzywacz – Tomasz Zieliński

16:00
Premier League – 9. kolejka: ZORIA ŁUGAŃSK – KARPATY LWÓW na żywo


16:15 La Liga Santander – 4. kolejka: GIRONA CF – SEVILLA FC na żywo
Ipla
Komentarz: Marcin Pawłowski – Marcin Gazda

16:25 
Tipico Bundesliga – 8. kolejka: SV MATTERSBURG – FC RED BULL SALZBURG  na żywo

Komentarz: Adam Kotleszka

16:30 
Premier League – 5. kolejka: STUDIO na żywo

Studio: Krzysztof Marciniak – Tomasz Wieszczycki, Robert Podoliński

16:55 
Premier League – 5. kolejka: MANCHESTER UNITED – EVERTON FC na żywo

Komentarz w Canal+ Sport 2 HD: Przemysław Pełka – Rafał Nahorny

17:30 
Bundesliga – 4. kolejka: STUDIO na żywo
Ipla


17:35 
Lotto Ekstraklasa – 9. kolejka: WSTĘP DO MECZU na żywo

Komentarz: Rafał Wolski – Kazimierz Węgrzyn (z Warszawy)
Reporterzy: Sonia Śledź, Piotr Laboga

17:55 
Lotto Ekstraklasa – 9. kolejka: LEGIA WARSZAWA – CRACOVIA na żywo

Komentarz: Rafał Wolski – Kazimierz Węgrzyn (z Warszawy)

17:55 
Bundesliga – 4. kolejka: BORUSSIA DORTMUND – FC KOELN na żywo
Ipla
Komentarz: Mateusz Święcicki – Filip Kapica

17:55 
Serie A – 4. kolejka: CHIEVO WERONA – ATALANTA BC na żywo
Ipla
Komentarz: Julian Kowalski – Sebastian Chabiniak

17:55
1.Liga – 7. kolejka: SK SLAVIA PRAGA – AC SPARTA PRAGA na żywo
Ipla
Komentarz: Marcin Kalita

18:00 
Jupiler League – 7. kolejka: KV OOSTENDE – AA GENT na żywo


18:25 
Tipico Bundesliga – 8. kolejka: 
FK AUSTRIA WIEDEŃ – SKN ST. POLTEN na żywo

Komentarz: Tomasz Zieliński

18:30 
Premier League – 9. kolejka: CHORNOMORETS ODESSA – SZACHTAR DONIECK na żywo


19:00 
Major League Soccer – 29. kolejka: NEW YORK RED BULLS – PHILADELPHIA UNION na żywo
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla

20:00 Magazyn LIGA+ EXTRA na żywo

Studio: Tomasz Smokowski, Andrzej Twarowski – Maciej Murawski, Sławomir Stempniewski, Michał Żewłakow
Studio analiz: Filip Surma – Tomasz Wieszczycki
Moim zdaniem: Tomasz Lipiński

20:00
La Liga Santander – 4. kolejka: STUDIO na żywo
Ipla


20:10
Eredivisie – 5. kolejka: PSV EINDHOVEN – FEYENOORD premiera.200
Ipla
Komentarz: Szymon Rojek

20:30 
Serie A – 4. kolejka: GENOA CFC – SS LAZIO na żywo
Ipla
Komentarz: Piotr Dumanowski – Dominik Guziak

20:40 
La Liga Santander – 4. kolejka: REAL SOCIEDAD – REAL MADRYT na żywo
Ipla
Komentarz w Eleven Sports HD: Michał Mitrut – Tomasz Ćwiąkała

20:55
 
Ligue 1 Conforama – 6. kolejka: PARIS SAINT GERMAIN – OLYMPIQUE LYON na żywo
Ipla
Komentarz: Marcin Grzywacz – Stefan Białas

21:30 
Magazyn LIGA+ EXTRA DOGRYWKA na żywo
CANAL+ Sport HD
Studio: Tomasz Smokowski, Andrzej Twarowski – Maciej Murawski, Sławomir Stempniewski

22:30 
Magazyn SPORT+ premiera.200
CANAL+ Sport HD
Komentarz: Bartosz Gleń, Rafał Nahorny

22:45 
Magazyn ELEVEN GOL LIVE na żywo
Ipla


04:00 Wolrd Superseries – Korea Open Superseries: ZAWODY na żywo
Eurosport Player


02:00 Gala Boksu, Las Vegas, USA: GIENNADIJ „GGG” GOLOVKIN – SAUL „CANELO”  ALVAREZ na żywo
Polsat Sport HDIpla


12:30 Evian Championship 2017, Évian-les-Bains, Francja: FINAŁ na żywo
Ipla

18:00 PGA Tour – BMW Championship, Lake Forest, USA: FINAŁ na żywo
Ipla


16:55 DEL – 4. kolejka: DUSSELDORFER EG – ADLER MANNHEIM na żywo


17:45 Extraliga – 5. kolejka: HC VERVA LITVINOV – HC OLOMOUC na żywo


21:00 Puchar Świata, Iowa City, USA: WYŚCIG MĘŻCZYZN na żywo
Eurosport Player

22:30 Puchar Świata, Iowa City, USA: WYŚCIG KOBIET na żywo
Eurosport Player


12:00 Mistrzostwa Świata, Bergen, Norwegia: WYŚCIG DRUŻYNOWY KOBIET na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.plEurosport 1 HDEurosport PlayerIpla

15:30 
Mistrzostwa Świata, Bergen, Norwegia: WYŚCIG DRUŻYNOWY MĘŻCZYZN na żywo
*(od 16:55 w CT Sport HD)
TVP Sport HD
sport.tvp.plEurosport 1 HDEurosport PlayerIpla


15:50 Mistrzostwa Europy, Stambuł, Turcja – mecz o 3 miejsce: HISZPANIA – ROSJA na żywo
*(o 18:30 premiera.200 w TVP Sport HD)
sport.tvp.plTVP Sport HD
Komentarz w TVP Sport HD: Ryszard Łabędź

20:20 
Mistrzostwa Europy, Stambuł, Turcja – Finał: SŁOWENIA – SERBIA na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.pl
Komentarz w TVP Sport HD: Piotr Sobczyński – Mirosław Noculak


12:15 Euro Beach Soccer League 2017 Super Final: PLAY-OFF na żywo
 Ipla
Komentarz: Szymon Rojek – Krzysztof Kuchciak

13:30 Euro Beach Soccer League 2017 Super Final: PLAY-OFF na żywo
 Ipla
Komentarz: Szymon Rojek – Krzysztof Kuchciak

14:45 Euro Beach Soccer League 2017 Super Final: PLAY-OFF na żywo
 Ipla
Komentarz: Grzegorz Michalewski – Marek Górecki

16:00 Euro Beach Soccer League 2017 Super Final: PLAY-OFF na żywo
 Ipla
Komentarz: Grzegorz Michalewski – Marek Górecki

17:15 Euro Beach Soccer League 2017 Super Final: FINAŁ na żywo
 Ipla
Komentarz: Grzegorz Michalewski – Marek Górecki


12:30 DKB Handball Bundesliga – 5. kolejka: TBV LEMGO – MT MELSUNGEN na żywo

Komentarz: Kamil Gapiński

18:30 Liga Mistrzów Velux EHF – grupa A: STUDIO na żywo
CANAL+ Sport HD
Studio: Piotr Karpiński – Marcin Lijewski (z Płocka)
Reporter: Bartosz Ignacik


18:55 Liga Mistrzów Velux EHF – grupa A: ORLEN WISŁA PŁOCK – RK VARDAR na żywo
CANAL+ Sport HD
Komentarz w Canal+ Sport: Robert Skrzyński – Michał Matysik (z Płocka)
Komentarz w Eleven HD: Michał Wszołek


21:00 
DKB Handball Bundesliga – 5. kolejka: TSV HANNOVER-BURGDORF – SC MAGDEBURG premiera.200

Komentarz: Kamil Gapiński


23:30 FIA Rajdowe Mistrzostwa Europy, Włochy: DZIEŃ 2 premiera.200
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla


14:15 Pro D2 – 5. kolejka: USAP PERPIGNAN – US MONTAUBAN na żywo
Eurosport Player


14:00 Champions League of Darts: FAZA GRUPOWA na żywo


19:45 Champions League of Darts: FAZA GRUPOWA na żywo


17:00 Giganci Siatkówki: CUPRUM LUBIN – NOLIKO MASSEIK na żywo
Polsat Sport HD Ipla

20:00 Giganci Siatkówki: PGE SKRA BEŁCHATÓW – POWERVOLLEY MILANO na żywo
Polsat Sport HD Ipla


10:30 Magazyn WORLD OF FREESPORTS 2017 premiera.200


14:45 Red Bull Air Rice, Lausitzring, Niemcy: ZAWODY na żywo


16:00 Red Bull Air Rice, Lausitzring, Niemcy: ZAWODY na żywo


16:50
 
Red Bull Air Rice, Lausitzring, Niemcy: ZAWODY na żywo


04:00 UFC Fight Night 116: LUKE ROCKHOLD – DAVID BRANCH na żywo
Ipla

22:00 Magazyn FIGHTING ROOKIES premiera.200
Fightklub


07:00 WTA Tour, Tokio, Japonia: FINAŁ na żywo
TVP Sport HD sport.tvp.pl


11:55 
ATP Pekao Open, Szczecin, Polska: FINAŁ na żywo
 sport.tvp.pl

12:00 
ITF Challenger Men’s, Banja Luka, Bośnia i Hercegowina: FINAŁ na żywo


12:00 
Davis Cup 2017 – grupa światowa play-off: HOLANDIA – CZECHY na żywo


12:55 
Davis Cup – 1/2 finału grupy światowej: FRANCJA – SERBIA na żywo


15:55
 Davis Cup – 1/2 finału grupy światowej: BELGIA – AUSTRALIA na żywo


21:30 Drużynowe Mistrzostwa Europy, Luksemburg: ZAWODY premiera.200
Eurosport 2 HDEurosport PlayerIpla

13:00 WWE MAIN EVENT (odc.258) premiera.200
Ipla
Komentarz: Paweł Borkowski – Andrzej Supron

14:00
WWE SMACKDOWN (odc.942) premiera.200
Ipla
Komentarz: Paweł Borkowski – Andrzej Supron


07:00 FIM Endurance World Championshi –  Bol d Or (24 hours): WYŚCIG na żywo
Eurosport 2 HDEurosport PlayerIpla

12:00 
Mistrzostwa Świata Superbike, Portimao, Portugalia: WYŚCIG na żywo
*(o 22:45 premiera.200 w Eurosport 1 HD, od 15:50 w Servus TV HD)
Eurosport PlayerEurosport 1 HDIpla

14:30
Mistrzostwa Superbike Wielkiej Brytanii, Little Budworth, Wielka Brytania: WYŚCIG 2 na żywo
*(o 19:00 premiera.200 w Eurosport 2 HD)
Eurosport PlayerEurosport 2 HDIpla

17:00
Mistrzostwa Świata Motocross, Villars sous Ecot, Francja: WYŚCIG na żywo
Eurosport 2 HDEurosport PlayerIpla

19:45 
Mistrzostwa Świata Super Sport 300, Algarve, PortugaliaWYŚCIG premiera.200
Eurosport 2 HDEurosport PlayerIpla


12:00 British Touring Car Championship, Silverstone, Wielka Brytania: WYŚCIGI na żywo


12:00 ETC Cup, Zolder, Belgia: WYŚCIG 1 na żywo
*(o 18:00 premiera.200 w Eurosport 2 HD)
Eurosport PlayerEurosport 2 HDIpla

13:00 ADAC GT Masters, Sachsenring, Niemcy: WYŚCIG 2 na żywo


13:00 Formuła 1 – Grand Prix Singapuru: STUDIO na żywo
Ipla

13:55 
Formuła 1 – Grand Prix Singapuru: WYŚCIG na żywo
Ipla

14:30 
ETC Cup, Zolder, Belgia: WYŚCIG 2 na żywo
*(o 18:00 premiera.200 w Eurosport 2 HD)
Eurosport PlayerEurosport 2 HDIpla

16:10
 Formuła 1 – Grand Prix Singapuru: STUDIO na żywo
Ipla

15:15 
Blancpain Sprint Series, Nürburgring, Niemcy: WYŚCIG na żywo
Eurosport 2 HDEurosport PlayerIpla

21:00 
Monster Energy Nascar Cup Series, Joilet, USA: ZAWODY na żywo


14:30 NICE 1. Liga Żużlowa – Finał: GRUPA AZOTY UNIA TARNÓW – ZDUNEK WYBRZEŻE GDAŃSK na żywo
Polsat Sport HDIpla
*(o 23:00 premiera.200 w Eleven HD)

16:00 PGE Ekstraliga – mecz o 3 miejsce: STUDIO na żywo

Gospodarz: Gabriel Waliszko

16:30 
PGE Ekstraliga – mecz o 3 miejsce: CASH BROKER STAL GORZÓW – EKANTOR.PL FALUBAZ ZIELONA GÓRA na żywo

Komentarz: Sergiusz Ryczel
Reporterzy: Joanna Cedrych, Kuba Zborowski

18:30 
PGE Ekstraliga – Finał: STUDIO na żywo

Prowadzący: Daria Kabała-Malarz – Marcin Majewski

19:00 
PGE Ekstraliga – Finał: FOGO UNIA LESZNO – BETARD SPARTA WROCŁAW  na żywo

Komentarz: Tomasz Dryła – Krzysztof Cegielski
Reporterzy: Michał Łopaciński, Łukasz Benz

20:45 
Magazyn PGE EKSTRALIGA na żywo

Prowadzący: Daria Kabała-Malarz – Marcin Majewski (z Wrocławia)

22:15 
Magazyn MOTOGAMIA premiera.200

inne
18:30 Magazyn SPORT TELEGRAM na żywo
TVP 2 HD

19:20 Magazyn SPORT na żywo


19:25 
Magazyn SPORT na żywo
 


20:00 Magazyn SPORT na żywo


20:55
 
Magazyn WIADOMOŚCI EUROSPORTU premiera.200
Eurosport 1 HD
Ipla

23:00 
Magazyn SPORTOWA NIEDZIELA na żywo
TVP Sport HD
sport.tvp.pl

23:30 Magazyn SPORT NEWS+ premiera.200
CANAL+ Sport HD
Redakcja: Robert Sitnicki, Katarzyna Kozłowska, Piotr Bugajny

*Rozpiska jest cały czas aktualizowana! Obsady dziennikarzy mogą ulec zmianie

Tagi: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

About Adam Zakrzewski

https://twitter.com/AddidasAdam