Sport w TV: niedziela – 18 listopada 2018

Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy. HIT DNIA Puchar Świata, Wisła: KONKURS INDYWIDUALNY 10:00 Magazyn PIŁKA Z GÓRY  Studio: Daria Kabała-Malarz 11:00 Magazyn CAFE FUTBOL  Studio: Bożydar Iwanow – Roman Kołtoń, Tomasz Hajto 14:50 Liga Narodów […]

Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy.

HIT DNIA Puchar Świata, Wisła: KONKURS INDYWIDUALNY


10:00 Magazyn PIŁKA Z GÓRY na żywo
CANAL+ Sport HD
Studio: Daria Kabała-Malarz

11:00 
Magazyn CAFE FUTBOL na żywo
Polsat Sport HDIpla
Studio: Bożydar Iwanow – Roman Kołtoń, Tomasz Hajto

14:50 
Liga Narodów – 6. kolejka, Liga A: CHORWACJA – ANGLIA na żywo
Polsat Sport HDIpla
Komentarz: Marcin Feddek – Adam Matysek

17:50 
Liga Narodów UEFA – 6. kolejka, Liga B: IRLANDIA PÓŁNOCNA – AUSTRIA na żywo
Ipla
Komentarz: Andrzej Janisz

18:00 
Liga Narodów – 6. kolejka, Liga A: STUDIO na żywo
Polsat Sport HDIpla
Studio: Paulina Chylewska – Waldemar Prusik, Artur Wichniarek, Dariusz Dziekanowski
Analiza: Marcin Lepa – Dariusz Wdowczyk

20:35
Liga Narodów UEFA – 6. kolejka, Liga C: GRECJA – ESTONIA na żywo
Ipla
Komentarz: Robert Zieliński

20:40 
Liga Narodów – 6. kolejka, Liga A: SZWAJCARIA – BELGIA na żywo
Polsat Sport HDIpla
Komentarz: Tomasz Smokowski – Andrzej Strejlau

22:50 
Liga Narodów – 6. kolejka, Liga A: STUDIO na żywo
Polsat Sport HDIpla
Studio: Paulina Chylewska – Waldemar Prusik, Artur Wichniarek, Dariusz Dziekanowski
Analiza: Marcin Lepa – Dariusz Wdowczyk


23:30 
Magazyn LIGI NARODÓW UEFA na żywo
Polsat Sport HDIpla
Studio: Przemysław Iwańczyk – Artur Wichniarek


07:00 BWF World Tour – Yonex Sunrise Hong Kong Open 2018: FINAŁY na żywo
*(do 12:00)
Ipla


22:30 Bilardowa Ekstraklasa – 8. kolejka: GREEN CLUB GDAŃSK – BAŁTYCKIE CENTRUM BILARDOWE MOSIR KĘTRZYN 


03:00 Gala Bosku, Mulvane, USA: JARRELL MILLER – BOGDAN DINU na żywo
*(od 03:55 także w TVP Sport HD)
sport.tvp.plTVP Sport HD


08:00 Mistrzostwa Europy, Tallin, Estonia – faza grupowa kobiet: SZKOCJA – SZWECJA  na żywo
Ipla


07:00 PGA European Tour – DP World Tour Championship, Dubai, ZEA: FINAŁ na żywo
CANAL+ Sport HD
Komentarz: Andrzej Person, Jacek Person

11:00
 PGA European Tour – DP World Tour Championship, Dubai, ZEA: FINAŁ na żywo
CANAL+ Sport HD
Komentarz: Andrzej Person, Jacek Person

19:30 
PGA Tour – The RSM Classic, Sea Island, USA: FINAŁ na żywo
Ipla


01:00 NHL: VANCOUVER CANUCKS – MONTREAL CANADIENS na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.pl


12:30 Tour of Fuzhou, Chiny: ETAP 5 
Ipla


01:30 NBA: BOSTON CELTICS – UTAH JAZZ na żywo
CANAL+ Sport HD
Komentarz: Wojciech Michałowicz – Szymon Szewczyk

11:00 
Tahincioglu Basketball Super League – 7. kolejka: DARÜŞŞAFAKA TEKFEN – ISTANBUL BBSK na żywo

Komentarz: Krzysztof Sendecki

11:50 
Lega A – 7. kolejka: VANOLI CREMONA – OPENJOBMETIS VARESE na żywo


12:30 
Energa Basket Liga – 7. kolejka: BM SLAM STAL OSTRÓW WLKP. – POLPHARMA STAROGARD GDAŃSKI na żywo
Polsat Sport HD
Ipla

15:00 
easyCredit BBL – 8. kolejka: ALBA BERLIN – BROSE BAMBERG na żywo

Komentarz: Radosław Spiak

16:55
Lega A – 7. kolejka: GRISSIN BON REGGIO EMILIA – SIDIGAS AVELLINO na żywo


17:00 
Liga ACB – 9. kolejka: MOVISTAR ESTUDIANTES – FC BARCELONA LASSA na żywo

Komentarz: Jakub Ryś – Jacek Łączyński

17:25
Lega A – 7. kolejka: SEGAFREDO VIRTUS BOLOGNA – FIAT TORINO na żywo


17:52
Lega A – 7. kolejka: BANCO DI SARDEGNA SASSARI – ORIORA PISTOIA na żywo


18:52 
Lega A – 7. kolejka: HAPPY CASA BRINDISI – GERMANI BASKET BRESCIA na żywo


20:37
Lega A – 7. kolejka: UMANA REYER VENEZIA – AX ARMANI EXCHANGE MILANO na żywo


21:30 
NBA: MINNESOTA TIMBERWOLVES – MEMPHIS GRIZZLIES na żywo
CANAL+ Sport HD

Komentarz: Wojciech Michałowicz – Kamil Chanas


13:00 Grand Prix – Puchar Rosji, Moskwa, Rosja: GALA na żywo
*(o 18:30  w Eurosport 2 HD)
sport.tvp.plIpla


06:30 
Puchar Świata, Obihiro, Japonia: DZIEŃ 3 na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.pl


10:15 Puchar Świata, Levi, Kanada: SLALOM MĘŻCZYZN – 1 PRZEJAZD na żywo
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla

13:00 
Puchar Świata, Levi, Kanada: SLALOM MĘŻCZYZN – 2 PRZEJAZD na żywo
Eurosport 1 HDEurosport Player
Ipla


14:55 Liga Mistrzów EHF – grupa A: METZ HANDBALL – ODENSE HC na żywo

Komentarz: Piotr Karpiński – Iwona Niedźwiedź


16:55 Liga Mistrzów EHF – grupa B: MOL-PICK SZEGED – SKJERN HANDBOLD na żywo
Ipla


03:00 WRC Rajdowe Mistrzostwa Świata – Rajd Australii: OS24 WEDDING BELLS 2 na żywo

Komentarz: Cezary Gutowski

13:30 
WRC Rajdowe Mistrzostwa Świata – Rajd Australii: PODSUMOWANIE DNIA 
CANAL+ Sport HD
Redakcja: Łukasz Siudak

14:00 
WRC Rajdowe Mistrzostwa Świata – Rajd Australii: PODSUMOWANIE RAJDU 
CANAL+ Sport HD
Redakcja: Łukasz Siudak


14:05 Pro D2 – 12. kolejka: CA BRIVE – OYONNAX RUGBY na żywo


20:00 
Grand Slam of Darts, Aldersley, Wielka Brytania: FINAŁ na żywo

Komentarz: Marcin Grzywacz


01:00 Serie A1 – 8. kolejka: TONNO CALLIPO CALABRIA VIBO VALENTIA – KIOENE PADOVA 
Ipla

14:45 
PlusLiga – 8. kolejka: INDYKPOL AZS OLSZTYN – JASTRZĘBSKI WĘGIEL na żywo
Ipla

17:30 
PlusLiga – 8. kolejka: STOCZNIA SZCZECIN – CERRAD CZARNI RADOM  na żywo
Ipla

18:00 
Serie A1 – 8. kolejka: AZIMUT LEO SHOES MODENA – CUCINE LUBE CIVITANOVA na żywo
*(o 23:00  w Polsat Sport News HD)
Ipla


11:30 Przed Pucharem Świata: MELDUNEK Z WISŁY na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.pl

13:50
Z kamerą TVP Sport: WYWIAD Z STEFANEM HORNGACHEREM
TVP Sport HDsport.tvp.pl

14:20 Puchar Świata, Wisła: STUDIO na żywo
*(od 14:45 również w Eurosport 1 HD, od 14:40 także w TVP 1 HD)
TVP Sport HDsport.tvp.plEurosport 1 HDIpla

15:00 
Puchar Świata, Wisła: KONKURS INDYWIDUALNY na żywo
Eurosport 1 HDTVP Sport HDIplasport.tvp.pl

16:55
 Puchar Świata, Wisła: STUDIO na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.plEurosport 1 HDIpla


13:45 Northern Ireland Open, Belfast, Irlandia Północna: FINAŁ na żywo
Ipla

19:45 
Northern Ireland Open, Belfast, Irlandia Północna: FINAŁ na żywo
Eurosport 1 HDIpla


19:00 Magazyn WORLD OF FREESPORTS 2018 


20:00 Red Bull Air Race, Fort Worth, USA: ZAWODY na żywo
Ipla

22:00 
Red Bull Air Race, Fort Worth, USA: ZAWODY na żywo
Ipla


02:00 UFC Fight Night 140: SANTIAGO PONZINIBBIO – NEIL MAGNY na żywo
Polsat Sport HDIpla


01:00 Nitto ATP Finals, Londyn, Wielka Brytania – mecz deblowy: ??? – ??? 
Ipla

16:30 
Nitto ATP Finals, Londyn, Wielka Brytania – finał debla: ??? – ??? na żywo
Ipla

19:00 
Nitto ATP Finals, Londyn, Wielka Brytania – finał singla: ??? – ??? na żywo
Ipla


08:40 
Moto3 – Grand Prix Walencji: ROZGRZEWKA na żywo
Ipla

09:10 
Moto2 – Grand Prix Walencji:  ROZGRZEWKA na żywo
Ipla

09:40 
MotoGP – Grand Prix Walencji: ROZGRZEWKA na żywo
Ipla

11:00 
Moto3 – Grand Prix Walencji:  WYŚCIG na żywo
Ipla

12:20 
Moto2 – Grand Prix Walencji: WYŚCIG na żywo
Ipla

14:00 
MotoGP – Grand Prix Walencji: WYŚCIG na żywo
Ipla


01:00 FIA World Touring Car Championship, Macao: WYŚCIG 2 na żywo
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla

03:15 FIA World Touring Car Championship, Macao: WYŚCIG 3 na żywo
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla

04:00 FIA World Endurance Championship, Szanghaj, Chiny: WYŚCIG 8h na żywo
*(od 06:30 także w Eurosport 1 HD)
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla

inne
17:50 Magazyn WIADOMOŚCI EUROSPORTU 
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla

18:30 Magazyn SPORT TELEGRAM na żywo


19:20 
Magazyn SPORT na żywo


19:35 
Magazyn SPORT na żywo


20:30 
Magazyn SPORT na żywo


22:00 
Magazyn SPORTOWY WIECZÓR na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.pl

22:55 
Magazyn WIADOMOŚCI EUROSPORTU 
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla

23:00 
Magazyn SPORT NEWS+ 
CANAL+ Sport HD


*Rozpiska jest cały czas aktualizowana! Obsady dziennikarzy mogą ulec zmianie  

Tagi: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

About Adam Zakrzewski

https://twitter.com/AddidasAdam