Sport w TV: niedziela – 18 lutego 2018

Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy. HIT DNIA Lotto Ekstraklasa – 23. kolejka: LECH POZNAŃ – POGOŃ SZCZECIN 11:00 Magazyn CAFE FUTBOL ON TOUR  Prowadzenie: Bożydar Iwanow 11:55 La Liga Santander – 24. kolejka: REAL […]

Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy.

HIT DNIA Lotto Ekstraklasa – 23. kolejka: LECH POZNAŃ – POGOŃ SZCZECIN


11:00 Magazyn CAFE FUTBOL ON TOUR premiera.200
Polsat Sport HD
Ipla
Prowadzenie: Bożydar Iwanow

11:55 La Liga Santander – 24. kolejka: REAL SOCIEDAD – UD LEVANTE na żywo
Ipla
Komentarz: Michał Mitrut – Marcin Gazda

12:25 Serie A – 25. kolejka: TORINO FC – JUVENTUS FC na żywo
Ipla
Komentarz: Piotr Dumanowski – Dominik Guziak

12:55
Championship – 32. kolejka: NORWICH CITY – IPSWICH TOWN na żywo
Ipla
Komentarz: Marcin Grzywacz – Tomasz Zieliński

13:25
2. Bundesliga – 23. kolejka: EINTRACHT BRAUNSCHWEIGER TSV – FC UNION BERLIN na żywo

Komentarz: Patryk Mirosławski – Mateusz Majak

14:25
Eredivisie – 23. kolejkaFEYENOORD – HERACLES ALMELO na żywo
Ipla
Komentarz: Cezary Kowalski

14:55 
Serie A – 25. kolejka: SSC NAPOLI – SPAL 2013 na żywo
Ipla
Komentarz: Mateusz Święcicki – Filip Kapica

15:00
Bundesliga – 23. kolejka: STUDIO na żywo
Ipla

15:00
Regionalliga West – 22. kolejka: SG WATTENSCHEID 09 – UERDINGEN 05 na żywo


15:10 Lotto Ekstraklasa – 23. kolejka: WSTĘP DO MECZU na żywo

Komentarz: Adam Marchliński – Krzysztof Przytuła (z Gdańska)
Reporterzy: Cezary Olbrycht, Adam Westfal

15:25 
Lotto Ekstraklasa – 23. kolejka: LECHIA GDAŃSK – PIAST GLIWICE na żywo

Komentarz: Adam Marchliński – Krzysztof Przytuła (z Gdańska)

15:25 
Bundesliga – 23. kolejka: FC AUGSBURG – VFB STUTTGART na żywo
Ipla
Komentarz: Julian Kowalski – Sebastian Chabiniak

16:00
Premier League – 20. kolejka: DYNAMO KIJÓW – OLIMPIK DONIECK na żywo
*(o 23:20 premiera.200 w Polsat Sport Extra)
Ipla
Komentarz w Polsat Sport Extra HD: Mariusz Hawryszczuk – Robert Zieliński

16:10 
La Liga Santander – 24. kolejka: ATLETICO MADRYT – ATHLETIC CLUB na żywo
Ipla
Komentarz w Eleven Sports 3: Marcin Pawłowski – Marcin Gazda

16:55 
FA Cup – 1/8 finału: ROCHDALE AFC – TOTTENHAM HOTSPUR na żywo
Ipla
Komentarz w Eleven Sports 2: Marcin Grzywacz – Tomasz Zieliński

16:55
Bundesliga Kobiet – 12. kolejka: TSG 1899 HOFFENHEIM – VFL WOLFSBURG na żywo


17:30
Bundesliga – 23. kolejka: STUDIO na żywo
Ipla

17:35 Lotto Ekstraklasa – 23. kolejka: WSTĘP DO MECZU na żywo

Moderator: Michał Wodziński (z Poznania)
Reporterzy: Sonia Śledź, Mariusz Wróblewski

17:55 
Lotto Ekstraklasa – 23. kolejka: LECH POZNAŃ – POGOŃ SZCZECIN na żywo

Komentarz: Rafał Wolski – Kazimierz Węgrzyn (z Poznania)
Reporterzy: Sonia Śledź, Mariusz Wróblewski


17:55
Bundesliga – 23. kolejka: BORUSSIA M’GLADBACH – BORUSSIA DORTMUND na żywo
Ipla
Komentarz: Patryk Mirosławski – Tomasz Ćwiąkała

18:00
1.Liga – 17. kolejka: AC SPARTA PRAGA – FC SLOVAN LIBEREC na żywo
Ipla
Komentarz: Marcin Kalita

18:05
 
Serie A – 25. kolejka: ATALANTA BC – ACF FIORENTINA (Z OPÓŹNIENIEM) na żywo
Ipla
Komentarz: Julian Kowalski – Piotr Czachowski

18:25
La Liga Santander – 24. kolejka: RCD ESPANYOL – VILLARREAL CF na żywo


19:07
Eredivisie – 23. kolejka: PEC ZWOLLE – AFC AJAX premiera.200
Ipla
Komentarz: Marcin Feddek

20:00 
Magazyn LIGA+ EXTRA na żywo

Studio: Krzysztof Marciniak – Damian Zbozień, Maciej Murawski, Mirosław Szymkowiak, Sławomir Stempniewski
Redakcja: Daria Kabała-Malarz, Rafał Dębiński

20:00
Bundesliga – 23. kolejka: STUDIO na żywo
Ipla

20:30
Tipico Bundesliga – 23. kolejka: FC RED BULL SALZBURG – SKN ST. POLTEN na żywo

Komentarz: Adam Kotleszka

20:40 
Bundesliga – 23. kolejka: REAL BETIS – REAL MADRYT na żywo
Ipla
Komentarz w Eleven Sports 1: Mateusz Święcicki – Tomasz Ćwiąkała

20:40 
Serie A – 25. kolejka: AC MILAN – UC SAMPDORIA na żywo
Ipla
Komentarz: Piotr Dumanowski – Dominik Guziak

20:55
 
Ligue 1 Conforama – 26. kolejka: OLYMPIQUE MARSYLIA – GIRONDINS BORDEAUX na żywo
Ipla
Komentarz: Marcin Pawłowski – Stefan Białas

21:30 
Magazyn LIGA+ EXTRA DOGRYWKA na żywo
*(od 22:30 w Canal+ Now)

Studio: Krzysztof Marciniak – Damian Zbozień, Maciej Murawski, Mirosław Szymkowiak, Sławomir Stempniewski
Redakcja: Daria Kabała-Malarz, Rafał Dębiński


22:30 
Magazyn SPORT+ premiera.200

Redakcja: Leszek Orłowski, Piotr Laboga

22:50
 Magazyn ELEVEN GOL na żywo
Ipla


10:00 Drużynowe Mistrzostwa Europy, Kazań, Rosja: FINAŁ KOBIET na żywo


14:00 
Drużynowe Mistrzostwa Europy, Kazań, Rosja: FINAŁ MĘŻCZYZN na żywo


11:45 Igrzyska Olimpijskie, Pjongczang, Korea Południowa: STUDIO na żywo
*(od 11:55 w TVP 2 HD)
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla
Studio w Eurosporcie 1: Michał Korościel – Jakub Kot, Tomasz Sikora

12:15 Igrzyska Olimpijskie, Pjongczang, Korea Południowa: BIEG ZE STARTU WSPÓLNEGO MĘŻCZYZN na żywo
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIplasport.tvp.pl
Komentarz w Eurosporcie 1: Tomasz Jaroński – Krzysztof Wyrzykowski (z Pjongczang)
Komentarz w Eurosporcie 4 (CP): Marcin Muras – Magdalena Grzywa
Komentarz w TVP: Piotr Sobczyński, Jarosław Idzi (z Pjongczang)


07:00 Igrzyska Olimpijskie, Pjongczang, Korea Południowa: SZTAFETA MĘŻCZYZN  na żywo
*(od 07:10 także w TVP 2 HD)
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIplasport.tvp.pl
Komentarz w Eurosporcie 1: Marek Rudziński, Kacper Merk (z Pjongczang)
Komentarz w Eurosporcie 4 (CP): Marek Jóźwik

Komentarz w TVP: Jarosław Idzi – Piotr Meissner (z Pjongczang)


12:05 Igrzyska Olimpijskie, Pjongczang, Korea Południowa: I ŚLIZG DWÓJEK MĘŻCZYZN na żywo
*(o 21:30 premiera.200 w Eurosport 5)
Eurosport Player
Komentarz w Eurosporcie 5 (CP): Paweł Ślęzak – Jakub Zakrzewski

13:45 Igrzyska Olimpijskie, Pjongczang, Korea Południowa: II ŚLIZG DWÓJEK MĘŻCZYZN na żywo
*(o 22:15 premiera.200 w Eurosport 5)
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla
Komentarz w Eurosporcie 1: Grzegorz Pajda – Grzegorz Gac
Komentarz w Eurosporcie 5 (CP): Paweł Ślęzak – Jakub Zakrzewski


01:05 Igrzyska Olimpijskie, Pjongczang, Korea Południowa – turniej mężczyzn: NORWEGIA – DANIA na żywo
Eurosport Player


01:05 Igrzyska Olimpijskie, Pjongczang, Korea Południowa – turniej mężczyzn: USA – JAPONIA na żywo
Eurosport Player
Komentarz w Eurosporcie 4 (CP): Piotr Merchelski – Maciej Cesarz

01:05 Igrzyska Olimpijskie, Pjongczang, Korea Południowa – turniej mężczyzn: SZWAJCARIA – KANADA  na żywo
Eurosport Player


06:05 Igrzyska Olimpijskie, Pjongczang, Korea Południowa – turniej kobiet: WIELKA BRYTANIA – SZWECJA  na żywo
 Eurosport Player

06:05 Igrzyska Olimpijskie, Pjongczang, Korea Południowa – turniej kobiet: KANADA – SZWAJCARIA  na żywo
Eurosport Player

06:05 Igrzyska Olimpijskie, Pjongczang, Korea Południowa – turniej kobiet: CHINY – KOREA
POŁUDNIOWA
  na żywo
*(od 06:55 w Eurosport 5)
Eurosport Player
Komentarz w Eurosporcie 5 (CP): Krystian Sobierajski – Adam Sterczewski

12:05 Igrzyska Olimpijskie, Pjongczang, Korea Południowa – turniej mężczyzn: SZWECJA – JAPONIAna żywo
Eurosport Player


12:05 Igrzyska Olimpijskie, Pjongczang, Korea Południowa – turniej mężczyzn: DANIA – KOREA POŁUDNIOWA na żywo
Eurosport Player


12:05 Igrzyska Olimpijskie, Pjongczang, Korea Południowa – turniej mężczyzn: WŁOCHY – WIELKA BRYTANIA na żywo
Eurosport Player


12:05 Igrzyska Olimpijskie, Pjongczang, Korea Południowa – turniej mężczyzn: USA – JAPONIA na żywo
Eurosport Player


09:00 PGA European Tour – NBO Oman Open, Maskat, Oman: FINAŁ na żywo

Komentarz: Andrzej Person, Jacek Person

19:00 
PGA Tour – Genesis Open, Los Angeles, USA: FINAŁ na żywo
Ipla


02:00 NHL: TAMPA BAY LIGHTING – NEW JERSEY DEVILS  na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.pl
Komentarz: Piotr Chłystek – Adrian Ruszel

04:10 Igrzyska Olimpijskie, Gangneung, Korea Południowa – turniej mężczyzn, grupa C: NIEMCY – NORWEGIA na żywo
*(o 09:20 premiera.200 w Eurosport 4)
Eurosport 2 HDEurosport PlayerIpla
Komentarz w Eurosporcie 4 (CP): Tomasz Włodarczyk – Jerzy Sobera

04:10
 
Igrzyska Olimpijskie, Gangneung, Korea Południowa – turniej kobiet,  miejsca 5-8: SZWAJCARIA – KOREA na żywo
Eurosport Player

08:40 Igrzyska Olimpijskie, Gangneung, Korea Południowa – turniej kobiet, miejsca 5-8: SZWECJA – JAPONIA na żywo
Eurosport Player

08:40 
Igrzyska Olimpijskie, Pjongczang, Korea Południowa – turniej mężczyzn, grupa A: CZECHY –  SZWAJCARIA na żywo
Eurosport 2 HDEurosport PlayerIpla
Komentarz w Eurosporcie 2: Marcin Zawadzki – Wojciech Zawioła
Komentarz w Eurosporcie 3 (CP): Grzegorz Michalewski – Marcin Ćwikła

13:10 
Igrzyska Olimpijskie, Gangneung, Korea Południowa – turniej mężczyzn, grupa A: KANADA – KOREA POŁUDNIOWA na żywo
*(od 13:10 do 14:00 także w TVP 2 HD od 13:55  w TVP 1 HD, od 14:45 także w Eurosport 1 HD)
Eurosport PlayerEurosport 1 HDIplaTVP 2 HDsport.tvp.pl
Komentarz w Eurosporcie 1: Marcin Zawadzki – Bartosz Gleń
Komentarz w TVP: Dariusz Szpakowski – Mariusz Czerkawski (z Pjongczang)
Komentarz w Eurosporcie 4 (CP): Tomasz Włodarczyk – Jerzy Sobera


13:10 
Igrzyska Olimpijskie, Gangneung, Korea Południowa – turniej mężczyzn, grupa C: SZWECJA – FINLANDIA na żywo
Eurosport 2 HDEurosport PlayerIpla
Komentarz w Eurosporcie 2: Grzegorz Michalewski – Jacek Chadziński

18:30 
Igrzyska Olimpijskie, Pjongczang, Korea Południowa: NAJCIEKAWSZE WYDARZENIA premiera.200
Eurosport 1 HDEurosport Player
Ipla
18:50 
Turniej EIHC, Katowice, Polska: STUDIO na żywo
TVP Sport HD
sport.tvp.pl
Studio: Olga Rybicka – Tomasz Rutkowski, Piotr Sarnik (z Katowic)
Reporter: Maciej Adamiak

19:10 
Turniej EIHC, Katowice, Polska: POLSKA – WĘGRY na żywo
TVP Sport HD
sport.tvp.pl
Komentarz: Stanisław Snopek – Jarosław Tkacz (z Katowic)

20:45
 NHL: COLORADO AVALANCHE – EDMONTON OILERS na żywo


11:30 Cavaliada Tour, Lublin, Polska: FUTURE na żywo

Komentarz: Marek Szewczyk – Hubert Szaszkiewicz (z Lublina)
Studio: Gabriel Waliszko (z Lublina)
Reporterzy: Paulina Bojarska, Joanna Cedrych

15:30 Cavaliada Tour, Lublin, Polska: GRAND PRIX na żywo

Komentarz: Marek Szewczyk – Hubert Szaszkiewicz (z Lublina)
Studio: Gabriel Waliszko (z Lublina)
Reporterzy: Paulina Bojarska, Joanna Cedrych


15:30 
Tour of Andalusia: ETAP 5 na żywo
Eurosport 2 HDEurosport PlayerIpla
Komentarz: Adam Probosz – Dariusz Baranowski

17:00 
Tour de Algarve: ETAP 5 na żywo
Eurosport 2 HDEurosport PlayerIpla
Komentarz: Stanisław Brzósko – Dariusz Baranowski


01:30 NBA All-Star: KONKURSY na żywo
CANAL+ Sport HD
Komentarz: Wojciech Michałowicz – Kamil Chanas (z Los Angeles)

17:30 
Puchar Polski – Finał:  POLSKI CUKIER TORUŃ  – STELMET ENEA BC ZIELONA GÓRA na żywo
Polsat Sport HDIpla

17:45 
Coppa Italia –Finał:  FIAT TORINO – GERMANI BASKET BRESCIA na żywo


18:30 
Copa del Rey de Baloncesto – Finał: REAL MADRYT – FC BARCELONA na żywo

Komentarz: Krzysztof Sendecki


12:00 
Magazyn ATLECI premiera.200
Polsat Sport HDIpla

16:00 Halowe Mistrzostwa Polski, Toruń, Polska: DZIEŃ 2 – SESJA POPOŁUDNIOWA na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.pl
Komentarz: Hubert Malinowski – Sebastian Chamara (z Torunia)
Reporter: Beata Oryl-Stroińska


11:25 Igrzyska Olimpijskie, Pjongczang, Korea Południowa: STUDIO na żywo


12:00 Igrzyska Olimpijskie, Pjongczang, Korea Południowa: WYŚCIGI DRUŻYNOWE MĘŻCZYZN – ELIMINACJE na żywo
Eurosport Playersport.tvp.pl
Komentarz w Eurosporcie 5 (CP): Marcin Lepa – Bartosz Pisarek
Komentarz w TVP: Piotr Dębowski (z Pjongczang)

12:55 Igrzyska Olimpijskie, Pjongczang, Korea Południowa: 500M KOBIET na żywo
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIplasport.tvp.pl
Komentarz w Eurosporcie 5 (CP): Marcin Lepa – Bartosz Pisarek
Komentarz w TVP: Piotr Dębowski (z Pjongczang)


01:40 Igrzyska Olimpijskie, Pjongczang, Korea Południowa: WSTĘP DO ZAWODÓW na żywo
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla
Komentarz: Marcin Szafrański, Witold Domański

01:50 Igrzyska Olimpijskie, Pjongczang, Korea Południowa: STUDIO na żywo


02:15 Igrzyska Olimpijskie, Pjongczang, Korea Południowa: SLALOM GIGANT MĘŻCZYZN – I PRZEJAZD na żywo
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIplasport.tvp.pl
Komentarz w Eurosporcie 1: Marcin Szafrański, Witold Domański
Komentarz w Eurosporcie 3 (CP): Filip Gawęcki
Komentarz w TVP: Jarosław Marendziak – Maciej Bydliński


03:00 
Igrzyska Olimpijskie, Pjongczang, Korea Południowa: ZJAZD KOBIET – TRENING na żywo
Eurosport Player

05:30 Igrzyska Olimpijskie, Pjongczang, Korea Południowa: STUDIO na żywo


05:45 Igrzyska Olimpijskie, Pjongczang, Korea Południowa: SLALOM GIGANT MĘŻCZYZN – II PRZEJAZD na żywo
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIplasport.tvp.pl
Komentarz w Eurosporcie 1: Marcin Szafrański, Witold Domański
Komentarz w Eurosporcie 3 (CP): Filip Gawęcki
Komentarz w TVP: Jarosław Marendziak – Maciej Bydliński


02:00 Igrzyska Olimpijskie, Pjongczang, Korea Południowa: SLOPESTYLE MĘŻCZYZN – KWALIFIKACJE na żywo
*(od 03:15 także w Eurosport 1 HD)
Eurosport PlayerEurosport 1 HDIpla
Komentarz w Eurosporcie 5 (CP): Marta Gula – Szczepan Karpiel-Bułecka
Komentarz w Eurosporcie 1: Bartek Bilkiewicz

05:05
 Igrzyska Olimpijskie, Pjongczang, Korea Południowa: STUDIO na żywo
sport.tvp.pl

05:15 
Igrzyska Olimpijskie, Pjongczang, Korea Południowa: SLOPESTYLE MĘŻCZYZN na żywo
*(o 09:15 premiera.200 w Eurosport 1 HD)
Eurosport PlayerEurosport 1 HDIplasport.tvp.pl
Komentarz w Eurosporcie 5 (CP): Marta Gula – Szczepan Karpiel-Bułecka
Komentarz w Eurosporcie 1: Bartek Bilkiewicz
Komentarz w TVP: Andrzej Lesiewski – Jacek Milas


12:00 
Igrzyska Olimpijskie, Pjongczang, Korea Południowa: SKOKI AKROBATYCZNE MĘŻCZYZN na żywo
*(o 15:35 premiera.200 w TVP 1 HD)
Eurosport Playersport.tvp.pl
Komentarz w Eurosporcie 3 (CP): Grzegorz Jędrzejewski – Jan Krzysztof
Komentarz w TVP: Andrzej Lesiewski – Jacek Milas


15:00 DKB Handball Bundesliga – 21. kolejka: TSV GWD MINDEN – TV 05/07 HUTTENBERG na żywo

Komentarz: Kamil Gapiński

16:55 Velux EHF Liga Mistrzów – grupa A: RK VARDAR – MOL-PICK SZEGED na żywo

Komentarz: Piotr Karpiński – Michał Matysik

18:50 
EHF Cup – grupa D: FRAIKIN BM. GRANOLLERS – KS AZOTY PUŁAWY na żywo
sport.tvp.pl
Komentarz: Tomasz Jasina


12:00 
WRC Rajdowe Mistrzostwa Świata – Rajd Szwecji: OS19 – TORSBY 2  na żywo
CANAL+ Sport HD
Komentarz: Cezary Gutowski

22:30 
WRC Rajdowe Mistrzostwa Świata – Rajd Szwecji: PODSUMOWANIE DNIA premiera.200

Redakcja: Łukasz Siudak

23:00 
WRC Rajdowe Mistrzostwa Świata – Rajd Szwecji: PODSUMOWANIE RAJDU premiera.200

Redakcja: Łukasz Siudak


14:15 Pro D2 – 23. kolejka: GRENOBLE FC – US MONTAUBAN na żywo
Eurosport Player

16:30 Guinness Pro14 – 15. kolejka: DRAGONS – BENETTON RUGBY TREVISO na żywo
Eurosport Player


15:00 Vestel Venus League – 21. kolejka: CANAKKALE BLD. – FENERBAHCE SK STAMBUŁ na żywo


20:25 Coppa Italia A1 – Finał: IGOR NOVARA VOLLEY – IMOCO VOLLEY CONEGLIANO na żywo

Komentarz w nSport+ HD: Robert Małolepszy – Milena Sadurek-Radecka

20:30 
Liga Siatkówki Kobiet – 18. kolejka: BUDOWLANI ŁÓDŹ – DEVELOPRESS SKYRES RZESZÓW na żywo
Polsat Sport HDIpla


14:45 PlusLiga – 22. kolejka: ASSECO RESOVIA RZESZÓW – JASTRZĘBSKI WĘGIEL na żywo
Polsat Sport HDIpla
Komentarz : Tomasz Swędrowski – Ireneusz Mazur

22:45
Serie A1 – 23. kolejka: WIXO LPR PIACENZA – BIOSI INDEXA SORA premiera.200

Komentarz: Robert Małolepszy – Witold Roman


13:00 Magazyn WORLD OF FREESPORTS 2018 premiera.200


18:00 Igrzyska Olimpijskie, Pjongczang, Korea Południowa: NAJCIEKAWSZE WYDARZENIA premiera.200
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla


15:30 ATP World Tour 500, Rotterdam, Holandia – FinałROGER FEDERER – GRIGOR DIMITROV na żywo
Ipla

16:00 
WTA Tour, Doha, Katar – Finał: PETRA KVITOVA – GABRINE MUGURUZA na żywo
*(o 22:30 premiera.200 w TVP Sport HD)
sport.tvp.plTVP Sport HD
Komentarz: Michał Lewandowski – Joanna Sakowicz

18:00 
ATP World Tour 250, Buenos Aires, Argentyna – Finał: DOMINIC THIEM – ALJAZ BEDENE na żywo

Komentarz: Marek Furjan, Sylwester Sikora

inne
15:30 Igrzyska Olimpijskie, Pjongczang, Korea Południowa: STUDIO – KOREA  POPOŁUDNIOWA na żywo
Eurosport 1 HDEurosport Player
Ipla
Studio: Michał Korościel – Jakub Kot, Tomasz Sikora

15:30 Igrzyska Olimpijskie, Pjongczang, Korea Południowa: PODSUMOWANIE DNIA na żywo
TVP Sport HD

16:40 Igrzyska Olimpijskie, Pjongczang, Korea Południowa: SKRÓT DNIA premiera.200


18:00
 
Igrzyska Olimpijskie, Pjongczang, Korea Południowa: STUDIO PJONGCZANG 2018 na żywo
Ipla


18:25 
Magazyn OLIMPIJSKI DZIEŃ na żywo


18:35 
Magazyn SPORT TELEGRAM na żywo
TVP 2 HD

19:20 
Magazyn SPORT na żywo


19:25 
Magazyn SPORT na żywo


20:00 
Igrzyska Olimpijskie, Pjongczang, Korea Południowa: PJONGCZANG SHOW na żywo
Eurosport 1 HDEurosport 1 HDEurosport Player
Ipla

20:05 
Magazyn SPORT – OLIMPIJSKI DZIEŃ na żywo


22:00 
Magazyn OLIMPIJSKI WIECZÓR na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.pl

23:30 
Magazyn SPORT NEWS+ premiera.200
CANAL+ Sport HD

*Rozpiska jest cały czas aktualizowana! Obsady dziennikarzy mogą ulec zmianie

Tagi: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

About Adam Zakrzewski

https://twitter.com/AddidasAdam