Sport w TV: niedziela – 18 września 2016

Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy, a także informacje o wybranych pozycjach zagranicznych TV oraz niektórych pozycji internetowych. 07:55 Liga Mistrzów UEFA – grupa C: FC BARCELONA – CELTIC FC  09:40 Magazyn BARCA TV […]

Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy, a także informacje o wybranych pozycjach zagranicznych TV oraz niektórych pozycji internetowych.

piłka nożna
07:55 Liga Mistrzów UEFA – grupa C: FC BARCELONA – CELTIC FC premiera.200
TVP Sport HDsport.tvp.pl

09:40 
Magazyn BARCA TV premiera.200
TVP Sport HDsport.tvp.pl

11:00 
Magazyn: CAFE FUTBOL na żywo
Polsat Sport HD Ipla
Studio: Roman Kołtoń – Wojciech Kowalczyk

11:55
La Liga Santander – 4. kolejka: CA OSASUNA – CELTA VIGO na żywo
Jedenaście
Komentarz: Marcin Pawłowski – Marcin Gazda

12:25 
Serie A – 4. kolejka: UDINESE CALCIO – CHIEVO WERONA  na żywo
Eleven Extra
Komentarz: Dominik Guziak – Radosław Majdan

12:55 Premier League – 5. kolejka: WATFORD FC – MANCHESTER UNITED na żywo
CANAL+ Sport HDCanal+ Sport Online

Komentarz: Marcin Rosłoń – Rafał Nahorny

14:25
Jupiler Pro League – 7. kolejka: KRC GENK – RSC ANDERLECHT na żywo
Jedenaście
Komentarz: Sebastian Chabiniak

14:25
Eredivisie – 6. kolejka: PEC ZWOLLE – AZ ALKMAAR na żywo
Polsat Sport Extra HDIpla
Komentarz: Szymon Rojek

14:25
Eredivisie – 6. kolejka: PSV EINDHOVEN – FEYENOORD na żywo
Polsat Sport HDIpla
Komentarz: Piotr Przybysz

15:05
 Premier League – 5. kolejka: SOUTHAMPTON FC – SWANSEA CITY na żywo
CANAL+ Sport HDCanal+ Sport Online
Komentarz: Przemysław Pełka – Przemysław Rudzki

15:10 LOTTO Ekstraklasa – 9. kolejka: WSTĘP DO MECZU na żywo
CANAL+ HD
Komentarz: Rafał Wolski – Krzysztof Przytuła (z Gdańska)
Reporterzy: Paulina Bojarska, Michał Wodziński, Mariusz Wróblewski

15:15
 Bundesliga – 3. kolejka: WSTĘP DO MECZU na żywo
Eurosport 2 HDEurosport Player

15:25
 
Bundesliga – 3. kolejka: FC AUGSBURG – FSV MAINZ 05 na żywo
Eurosport 2 HDEurosport Player

15:25 
LOTTO Ekstraklasa – 9. kolejka: LECHIA GDAŃSK – LECH POZNAŃ na żywo
CANAL+ HDCanal+ Sport Online
Komentarz: Rafał Wolski – Krzysztof Przytuła (z Gdańska)
Reporterzy: Paulina Bojarska, Michał Wodziński, Mariusz Wróblewski

16:25
La Liga Santander – 4. kolejka: ATHLETIC CLUB – VALENCIA CF na żywo
Jedenaście
Komentarz: Michał Mitrut – Tomasz Ćwiąkała

16:25 
Tipico Bundesliga – 8. kolejka: FC RED BULL SALZBURG – FK AUSTRIA WIEDEŃ na żywo
Sportklub
Komentarz: Tomasz Zieliński

16:40 
Eredivisie – 6. kolejka: HERACLES ALMELO – AFC AJAX na żywo
Polsat Sport Extra HDIpla
Komentarz: Cezary Kowalski

17:25
 Premier League – 5. kolejka: TOTTENHAM HOTSPUR – SUNDERLAND AFC na żywo
CANAL+ Sport HDCanal+ Sport Online

Komentarz: Przemysław Rudzki – Rafał Nahorny

17:25
Bundesliga – 3. kolejka: HERTHA BERLIN – FC SCHALKE 04 na żywo
Eurosport 2 HDEurosport Player

17:35 LOTTO Ekstraklasa – 9. kolejka: WSTĘP DO MECZU na żywo
CANAL+ HD
Komentarz: Bartosz Gleń – Maciej Murawski (z Warszawy)
Reporterzy: Sonia Śledź, Tomasz Lipiński, Cezary Olbrycht

17:45
I liga – 9. kolejka: WSTĘP DO MECZU na żywo
Polsat Sport HDIpla
Komentarz: Tomasz Włodarczyk – Andrzej Iwan (z Tychów)
Reporter: Sebastian Staszewski

17:55
I liga – 9. kolejka: GKS TYCHY – CHOJNICZANKA CHOJNICE na żywo
Polsat Sport HDIpla
Komentarz: Tomasz Włodarczyk – Andrzej Iwan (z Tychów)
Reporter: Sebastian Staszewski

17:55 
LOTTO Ekstraklasa – 9. kolejka: LEGIA WARSZAWA – KGHM ZAGŁĘBIE LUBIN na żywo
CANAL+ HDCanal+ Sport Online

Komentarz: Bartosz Gleń – Maciej Murawski (z Warszawy)
Reporterzy: Sonia Śledź, Tomasz Lipiński, Cezary Olbrycht


17:55 
Serie A – 4. kolejka: INTER MEDIOLAN – JUVENTUS FC na żywo
Eleven Sports
Komentarz: Mateusz Święcicki – Filip Kapica

18:25
La Liga Santander – 4. kolejka: VILLARREAL CF – REAL SOCIEDAD na żywo
Jedenaście
Komentarz: Marcin Pawłowski – Marcin Gazda

18:55 
Tipico Bundesliga – 8. kolejka: SL RAPID WIEDEŃ – SV MATTERSBURG na żywo
Sportklub
Komentarz: Łukasz Wiśniowski

19:30
Bundesliga: SKRÓTY SPOTKAŃ premiera.200
Eurosport 2 HDEurosport Player

20:00
Magazyn LIGA+ EXTRA na żywo
CANAL+ HDCanal+ Sport Online

Studio: Tomasz Smokowski, Andrzej Twarowski – Zbigniew Boniek, Grzegorz Mielcarski, Sławomir Stempniewski
Studio analiz: Rafał Dębiński – Tomasz Wieszczycki
Moim zdaniem: Filip Surma

20:00
Major League Soccer: SPORTING KANSAS CITY – LOS ANGELES GALAXY na żywo
Eurosport 1 HDEurosport Player

20:40 
Serie A – 4. kolejka: ACF FIORENTINA – AS ROMA na żywo
Eleven Sports
Komentarz: Piotr Dumanowski – Piotr Czachowski

20:40 
La Liga Santander – 4. kolejka: RSC ESPANYOL – REAL MADRYT na żywo
Jedenaście
Komentarz: Patryk Mirosławski – Tomasz Ćwiąkała

20:40 
Ligue 1 – 5. kolejka: OLYMPIQUE MARSYLIA – OLYMPIQUE LYON na żywo
Eleven Extra
Komentarz: Dominik Guziak – Mateusz Majak

21:30
Magazyn LIGA+ EXTRA DOGRYWKA na żywo
CANAL+ Sport HDCanal+ Sport Online
Studio: Tomasz Smokowski, Andrzej Twarowski – Zbigniew Boniek, Grzegorz Mielcarski, Sławomir Stempniewski, Przemysław Pełka

22:20 
Magazyn SPORT+ premiera.200
CANAL+ Sport HD
Komentarz: Przemysław Rudzki, Żelisław Żyżyński

23:00
Major League Soccer: TORONTO FC – NEW YORK RED BULLS na żywo
Eurosport 1 HDEurosport Player

23:28
Campeonato Brasileiro Serie A – 25. kolejka: SANTOS FC – SANTA CRUZ na żywo
Eleven Sports

boks
03:00 Gala, Arlington, USA: SAUL ALVAREZ – LIAM SMITH na żywo
Polsat Sport HDIpla

futsal
08:30 Mistrzostwa Świata – grupa C: WŁOCHY – WIETNAM premiera.200
Eurosport 1 HDEurosport Player

golf
14:00 PGA European Tour – Italian Open, Monza, Włochy: FINAŁ na żywo
nc+ Sport 38
Komentarz: Andrzej Person, Jacek Person

hokej na lodzie
01:55
Puchar Świata – grupa A: CZECHY – KANADA na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.pl
Komentarz: Jacek Laskowski – Patryk Rokicki

21:30
Puchar Świata – grupa B: SZWECJA – ROSJA na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.pl
Komentarz: Dariusz Szpakowski – Mariusz Czerkawski

kolarstwo szosowe
14:30 Szosowe Mistrzostwa Europy: WYŚCIG MĘŻCZYZN na żywo
Eurosport 1 HDEurosport Player

piłka ręczna mężczyzn
21:00 Handball Bundesliga – 4. kolejka: SC MAGDEBURG – TBV LEMGO premiera.200
Sportklub
Komentarz: Kamil Gapiński

rajdy samochodowe
00:00
FIA Rajdowe Mistrzostwa Europy, Łotwa: PODSUMOWANIE premiera.200
Eurosport 1 HDEurosport Player

siatkówka plażowa mężczyzn
16:00 World Tour Finals, Toronto, Kanada: 1/2 FINAŁU na żywo
Polsat Sport NewsIpla

16:45 Kobyłka 2016: FINAŁ na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.pl
Komentarz: Piotr Dębowski (z Kobyłki)
Reporter: Bogusław Solecki

17:00 
World Tour Finals, Toronto, Kanada: 1/2 FINAŁU na żywo
Polsat Sport NewsIpla

19:45
World Tour Finals, Toronto, Kanada: MECZ O 3 MIEJSCE na żywo
Polsat Sport NewsIpla

21:00 
World Tour Finals, Toronto, Kanada: FINAŁ na żywo
Polsat Sport NewsIpla

Snooker
15:30 Magazyn CHAMPION OF CHAMPIONS 2015 premiera.200
Sportklub

sporty ekstremalne
09:00 
Magazyn WORLD OF FREESPORTS 2016 premiera.200
Sportklub

tenis
11:00 Davis Cup – baraż o grupę światową: POLSKA – NIEMCY na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.pl
Komentarz: Michał Regulski (z Berlina)

12:00
ATP Pekao Open, Szczecin: FINAŁ GRY POJEDYNCZEJ na żywo
sport.tvp.pl
Komentarz: Jarosław Marendziak (ze Szczecina)

14:00 Davis Cup – baraż o grupę światową: POLSKA – NIEMCY na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.pl
Komentarz: Michał Regulski (z Berlina)

14:00 Davis Cup – 1/2 Finału: WIELKA BRYTANIA – ARGENTYNA na żywo
CANAL+ Sport 2 HD
Komentarz: Bartosz Ignacik – Tomasz Wolfke

17:00
Davis Cup – 1/2 Finału: WIELKA BRYTANIA – ARGENTYNA na żywo
CANAL+ Sport 2 HD
Komentarz: Bartosz Ignacik – Tomasz Wolfke

22:00
WTA Tour, Quebec, Kanada: FINAŁ na żywo
Polsat Sport Extra HDIpla

wyścigi motocyklowe
07:00 FIM Endurance World Championship, Bol d Or, Francja: WYŚCIG na żywo
Eurosport 2 HDEurosport Player

11:15 Mistrzostwa Świata Supersport, Niemcy: WYŚCIG na żywo
Eurosport 1 HDEurosport Player

13:00 Mistrzostwa Świata Superbike, Niemcy: II WYŚCIG na żywo
Eurosport 1 HDEurosport Player

21:30 Mistrzostwa Wielkiej Brytanii: WYŚCIG na żywo
Eurosport 2 HDEurosport Player

22:15 Mistrzostwa Wielkiej Brytanii: II WYŚCIG na żywo
Eurosport 2 HDEurosport Player

wyścigi samochodowe
00:30 Mistrzostwa świata Endurance, Austin, Stany Zjednoczone: WYŚCIG na żywo
Eurosport 1 HDEurosport Player


12:00 Drift Masters Grand Prix: STUDIO na żywo
nSport+ HD

Studio: Wojciech Zawioła (z Rygi)
Reporter: Wiktoria Ozga

12:30 
Drift Masters Grand Prix, Ryga, Łotwa: ZAWODY na żywo
nSport+ HD

Komentarz: Sergiusz Ryczel (z Rygi)

13:45 
Formuła 1 – Grand Prix Singapuru: WYŚCIG na żywo
Eleven Sports
Komentarz: Michał Gąsiorowski – Mikołaj Sokół

14:15 
Drift Masters Grand Prix: STUDIO na żywo
nSport+ HD
Studio: Wojciech Zawioła (z Rygi)
Reporter: Wiktoria Ozga

żużel
16:00 PGE Ekstraliga – mecz o 3. miejsce: STUDIO na żywo
nSport+ HD

Studio: Marcin Majewski (z Poznania)
Reporterzy: Joanna Cedrych, Robert Sitnicki

16:30
 PGE Ekstraliga – mecz 3. miejsce: BETARD SPARTA WROCŁAW – EKANTOR.PL FALUBAZ ZIELONA GÓRA na żywo
nSport+ HD

Komentarz: Michał Łopaciński (z Poznania)

18:30 
PGE Ekstraliga – finał: STUDIO na żywo
nSport+ HD

Studio: Gabriel Waliszko (z Torunia)
Reporterzy: Jakub Zboro
wski, Łukasz Benz

19:00 
PGE Ekstraliga – finał: GET WELL TORUŃ – STAL GORZÓW na żywo
nSport+ HD

Komentarz: Tomasz Dryła (z Torunia)

21:00 
PGE Ekstraliga: MAGAZYN na żywo
nSport+ HD
Studio: Daria Kabała-Malarz – Tomasz Gollob, Leszek Demski

inne
17:10 
Magazyn SPORT NEWS+ premiera.200
CANAL+ Sport HD

23:30
 
Magazyn SPORT NEWS+ premiera.200
CANAL+ Sport HD

*Rozpiska jest cały czas aktualizowana! Obsady dziennikarzy mogą ulec zmianie

Tagi: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

About Adam Zakrzewski / Bartłomiej Rój / Piotr Barwaśny