Sport w TV: niedziela – 2 sierpnia 2015

Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy, a także informacje o wybranych pozycjach zagranicznych TV oraz niektórych pozycji internetowych. 07:07 Premier Liga – 2. kolejka: ZENIT ST PETERSBURG – TEREK GROZNY  […]

Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy, a także informacje o wybranych pozycjach zagranicznych TV oraz niektórych pozycji internetowych.

piłka nożna
07:07 Premier Liga – 2. kolejka: ZENIT ST PETERSBURG – TEREK GROZNY premiera.200
Polsat Sport News
Komentarz: Tomasz Włodarczyk


11:07 Premier Liha – 2. kolejka: SZACHTAR DONIECK – HOWERŁA UŻHOROD premiera.200
Polsat Sport News
Komentarz: Szymon Rojek


12:30 
Premier Liga – 2. kolejka: LOKOMOTIW MOSKWA – DYNAMO MOSKWA na żywo
*(o 22:40 premiera.200 w Polsat Sport Extra)
NTV RussiaPolsat Sport Extra HD
Komentarz w Polsat Sport Extra: Marek Kleitz

13:00
Regionalliga Bayern – 3. kolejka: BAYERN MONACHIUM II – TSV 1860 MONACHIUM II na żywo
Sport 1 Germany

14:50 Koln Cup: FC KÖLN – VALENCIA CF na żywo
polsat-sport-hd.120
Sport 1 Germany
Komentarz w Polsat Sport: Roman Kołtoń


15:10 Ekstraklasa: WSTĘP DO MECZU na żywo
CANAL+ Sport HD
Komentarz: Adam Marchliński – Kazimierz Węgrzyn (z Białegostoku)
Reporterzy: Daria Kabała-Malarz, Bartek Ignacik


15:10
Ekstraklasa: WSTĘP DO MECZU na żywo
CANAL+ Sport 2 HD
Komentarz: Marcin Rosłoń – Maciej Murawski (z Białegostoku)
Reporterzy: Adam Westfal, Filip Adamus


15:15
Mecz Towarzyski: EINTRACHT FRANKFURT – FC TOKYO na żywo
HR HD

15:25 
Ekstraklasa – 3. kolejka: JAGIELLONIA BIAŁYSTOK – ZAGŁĘBIE LUBIN  na żywo
CANAL+ Sport HDCanal+ Sport Online
Komentarz: Adam Marchliński – Kazimierz Węgrzyn (z Białegostoku)
Reporterzy: Daria Kabała-Malarz, Bartek Ignacik

15:25 
Ekstraklasa – 3. kolejka: ŚLĄSK WROCŁAW – TERMALICA BRUK-BET NIECIECZA  na żywo
CANAL+ Sport 2 HDCanal+ Sport Online
Komentarz: Marcin Rosłoń – Maciej Murawski (z Białegostoku)
Reporterzy: Adam Westfal, Filip Adamus

15:45 
FA Community Shield: WSTĘP DO MECZU na żywo
ElevenTVN Turbo HD


15:55
FA Community Shield: ARSENAL FC – CHELSEA FC na żywo
ElevenTVN Turbo HDEurosport DE
Komentarz w Eleven i TVN Turbo: Marcin Grzywacz – Radosław Majdan

16:00 
Premier Liha – 2. kolejka: METALURG ZAPOROŻE – WOŁYŃ ŁUCK na żywo
2+2

17:30
Mecz Towarzyski: FC SCHALKE 04 – FC TWENTE na żywo
Sport 1 Germany

17:40 
I Liga Polska: WSTĘP DO MECZU na żywo
polsat-sport-hd.120
Komentarz: Marcin Feddek – Andrzej Iwan (z Sosnowca)
Reporter: Sebastian Staszewski

17:40 
Ekstraklasa: WSTĘP DO MECZU na żywo
CANAL+ HD
Komentarz: Rafał Wolski – Grzegorz Mielcarski (z Warszawy)
Reporterzy: Paulina B
ojarska, Michał Wodziński

17:55 
I Liga Polska – 1. kolejka: ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC – WISŁA PŁOCK na żywo
polsat-sport-hd.120
Komentarz: Marcin Feddek – Andrzej Iwan (z Sosnowca)
Reporter: Sebastian Staszewski

17:55
Ekstraklasa – 3. kolejka: GÓRNIK ŁĘCZNA – LEGIA WARSZAWA na żywo
CANAL+ HDCanal+ Sport Online
Komentarz: Rafał Wolski – Grzegorz Mielcarski (z Warszawy)
Reporterzy: Paulina Bojarska, Michał Wodziński

17:55
Jupiler League – 2. kolejka: STANDARD LIEGE – SV ZULTE WAREGEM na żywo
ElevenNTV Spor
Komentarz w Eleven: Patryk Mirosławski – Michel Thiry

18:00
Synot Liga – 2. kolejka: FK BAUMIT JABLONEC – BOHEMIANS 1905 na żywo
ČT Sport

18:30 
Premier Liha – 2. kolejka: CHORNOMORETS ODESSA – DYNAMO KIJÓW na żywo
2+2

19:55 
Jupiler League – 2. kolejka: OUD-HEVERLEE LEUVEN – RSC ANDERLECHT na żywo
ElevenNTV Spor
Komentarz w Eleven: Mateusz Święcicki – Michel Thiry

20:00
Magazyn
LIGA+ EXTRA na żywo
CANAL+ HD
Studio: Andrzej Twarowski, Tomasz Smokowski – Piotr Rutkowski, Tomasz Wieszczycki, Sławomir Stempniewski

21:55 
Koln Cup: FC PORTO – STOKE CITY premiera.200
Polsat Sport News
Komentarz: Marek Kleitz

21:00
 
International Champions Cup: ACF FIORENTINA – FC BARCELONA na żywo
Sport 1 Germany

23:00 Major League Soccer – 22. kolejka: SAN JOSE EARTHQUAKES  – PORTLAND TIMBERS na żywo
Eurosport HDEurosport DE

boks
03:00
ESPN Premier Boxing Champions: DANNY GARCIA – PAULO MOLIGNAGGI na żywo
Fightklub

golf
11:30
PGA European Tour, Saltire Energy Paul Lawrie Match Play, Aberdeen, Szkocja: III RUNDA na żywo
*(od 15:00 w NC+ Sport 38)
CANAL+ Sport 2 HDnc+ Sport 38
Komentarz: Jacek Person, Andrzej Person

15:00
LPGA Tour, Women’s British Open, Wielka Brytania: DZIEŃ 3 na żywo
BBC Two HD


kolarstwo górskie
17:00
Puchar Świata, Mont-Sainte-Anne, Kanada: WYŚCIG KOBIET  na żywo
Polsat Sport News
Komentarz: Przemysław Iwańczyk – Dariusz Kołakowski 

20:00 
Puchar Świata, Mont-Sainte-Anne, Kanada: WYŚCIG MĘŻCZYZN  na żywo
Polsat Sport News
Komentarz: Przemysław Iwańczyk – Dariusz Kołakowski 

kolarstwo szosowe
08:25 Magazyn KULISY TOUR DE POLOGNE na żywo
TVP 1 HDsport.tvp.pl

13:45
 Tour de Pologne: START DO ETAPU 1 na żywo
TVP-Sport-HDsport.tvp.pl
Komentarz: Piotr Sobczyński, Sebastian Szczęsny (z trasy)
Reporter: Paulina Chylewska

14:35 Tour de Pologne: STUDIO na żywo
TVP 1 HDTVP-Sport-HDsport.tvp.pl
Studio: Maciej Kurzajewski (z trasy)
Reporter: Sebastian Parfjanowicz, Bogusław Solecki


15:00 Tour de Pologne: ETAP 1 na żywo
*(od 14:45 w TVP 1 i TVP Sport)
TVP 1 HDEurosport 2 HDTVP-Sport-HDsport.tvp.pl
Komentarz: Piotr Sobczyński, Sebastian Szczęsny (z trasy)
Reporter: Sebastian Parfjanowicz, Bogusław Solecki


18:00
London-Surrey Classic, Londyn, Wielka Brytania: WYŚCIG na żywo
Eurosport 2 HDBBC Two HD

lekkoatletyka
17:10 Magazyn ATLECI premiera.200
Polsat Sport HD

łucznictwo
23:00
 Outdoor World Championships, Kopenhaga, Dania: FINAŁY premiera.200
Eurosport 2 HD

piłka nożna plażowa
10:45 Mistrzostwa Polski, Ustka: DZIEŃ 2 na żywo
nSport+ HD
Komentarz: Cezary Olbrycht (z Ustki)
Studio: Żelisław Żyżyński (z Ustki)

Reporter: Sonia Śledź

pływanie
08:25 Mistrzostwa Świata, Kazań, Rosja: DZIEŃ 1 – SESJA PORANNA na żywo
TVP-Sport-HDsport.tvp.plEurosport HDEurosport DERai sport 1
Komentarz w TVP: Przemysław Babiarz – Otylia Jędrzejczak
Komentarz w Eurosporcie: Sylwester Sikora, Maciej Bonecki


16:15 
Mistrzostwa Świata, Kazań, Rosja: DZIEŃ 1 – SESJA POPOŁUDNIOWA na żywo
*(od 16:45 w TVP Sport HD)
TVP-Sport-HDsport.tvp.plEurosport HDDas Erste HDRai sport 1Rossiya 2France 2 HD
Komentarz w TVP: Przemysław Babiarz – Otylia Jędrzejczak
Komentarz w Eurosporcie: Sylwester Sikora, Maciej Bonecki

rajdy samochodowe
12:00
WRC Rajdowe Mistrzostwa Świata – Rajd Finlandii: OS20 MYHINPAA 2 – POWER STAGE na-żywo
Polsat Sport Extra HDNTV Spor
Komentarz w Polsat Sport Extra: Andrzej Borowczyk, Grzegorz Jędrzejewski

21:00
WRC Rajdowe Mistrzostwa Świata – Rajd Finlandii: SKRÓT DNIA premiera.200
Polsat Sport Extra HD
Komentarz: Andrzej Borowczyk, Grzegorz Jędrzejewski

21:30 WRC Rajdowe Mistrzostwa Świata – Rajd Finlandii: PODSUMOWANIE premiera.200
Polsat Sport Extra HD
Komentarz: Andrzej Borowczyk, Grzegorz Jędrzejewski

siatkówka kobiet
14:30 Final Six World Grand Prix, dywizja 2: STUDIO na-żywo
Polsat Sport Extra HD


15:00 Final Six World Grand Prix, dywizja 2 – mecz o 3 miejsce: CZECHY – PORTORYKO na-żywo
Polsat Sport Extra HD
Komentarz: Marcin Lepa – Wojciech Drzyzga

17:00 Final Six World Grand Prix, dywizja 2: STUDIO na-żywo
Polsat Sport Extra HD


18:00 Final Six World Grand Prix, dywizja 2 – Finał: POLSKA – HOLANDIA na-żywo
Polsat Sport Extra HDPolsat Sport News
Komentarz: Marcin Lepa – Wojciech Drzyzga

20:00 
Final Six World Grand Prix, dywizja 2: STUDIO na-żywo
Polsat Sport Extra HD

siatkówka plażowa kobiet
07:00 Mistrzostwa Europy, Klagenfurt, Austria: MECZ O 3 MIEJSCE premiera.200
Polsat Sport Extra HD
Komentarz: Marta Gula

08:00 Mistrzostwa Europy, Klagenfurt, Austria: FINAŁ premiera.200
Polsat Sport Extra HD
Komentarz: Marta Gula

siatkówka plażowa mężczyzn
10:00 Mistrzostwa Europy, Klagenfurt, Austria: 1/2 FINAŁU na-żywo

Polsat Sport Extra HDČT Sport
Komentarz w Polsat Sport Extra: Grzegorz Michalewski 

11:15 Mistrzostwa Europy, Klagenfurt, Austria: 1/2 FINAŁU na-żywo
Polsat Sport HD ČT Sport
Komentarz w Polsat Sport: Grzegorz Michalewski 

13:30 Mistrzostwa Europy, Klagenfurt, Austria: MECZ O 3 MIEJSCE na-żywo
Polsat Sport HD ČT Sport
Komentarz w Polsat Sport: Grzegorz Michalewski

14:45 Mistrzostwa Europy, Klagenfurt, Austria: FINAŁ na-żywo
Polsat Sport News ČT Sport
Komentarz w Polsat Sport News: Grzegorz Michalewski 

skoki do wody
14:00 Mistrzostwa Świata, Kazań, Rosja – pary mieszane: WIEŻA 3M na-żywo
Eurosport HDRai sport 1Rossiya 2


18:30 Mistrzostwa Świata, Kazań, Rosja – finał mężczyzn: WIEŻA 10M na-żywo
Eurosport HDEurosport DERai sport 1Rossiya 2

snooker
12:00 PTC European Tour, Ryga, Łotwa: 1/4 FINAŁU na żywo
Eurosport 2 HD
Komentarz: Przemysław Kruk, Rafał Jewtuch 

16:45
 
PTC European Tour, Ryga, Łotwa1/2 FINAŁU premiera.200
Eurosport 2 HD
Komentarz: Przemysław Kruk, Rafał Jewtuch 

19:30
 
PTC European Tour, Ryga, Łotwa: FINAŁ na żywo
Eurosport 2 HD
Komentarz: Przemysław Kruk, Rafał Jewtuch 

sporty ekstremalne
10:30 Magazyn WORLD OF FREESPORTS 2015 premiera.200
Sportklub

sporty motorowe
18:00 Magazyn MISTRZOSTWA ŚWIATA ENDURO premiera.200
nSport+ HD
Komentarz: Tomasz Dryła

sporty walki
04:00 UFC 190: RONDA ROUSEY – BETHE CORREIA 
na-żywo
Extreme Sport ChannelRossiya 2

22:00 Magazyn WORLD COMBAT GAMES premiera.200
Fightklub

tenis
02:00 
ATP World Tour 250, Atlanta, USA – 1/2 Finału: GILLES MULLER – MARCOS BAGHDATIS na-żywo
Supertennis HD

09:00 
WTA Tour, Baku, Azerbejdżan – Finał: PATRICIA MARIA TIG – MARGARITA GASPARYAN na-żywo
Polsat Sport NewsIdman TV
Komentarz w Polsat Sport News: Katarzyna Nowak

11:30 
ATP World Tour 250, Gstaad, Szwajcaria – Finał: DAWID GOFFIN – DOMINIK THIEM na-żywo
*(o 23:55 premiera.200 w Polsat Sport News)
Supertennis HDPolsat Sport News
Komentarz w Polsat Sport News: Dawid Olejniczak

12:30 
ITF Chellenger Kobiet, Poznań – Finał: PETRA CETKOVSKA – JELENA OSTAPENSKO na-żywo
sport.tvp.pl
Komentarz: Michał Lewandowski

13:00
 ATP World Tour 500, Hamburg, Niemcy –  Finał: RAFAEL NADAL – FABIO FOGNINI na-żywo
Polsat Sport NewsEurosport DESupertennis HD
Komentarz w Polsat Sport News: Tomasz Tomaszewski 

19:07
Magazyn ATP WORLD TOUR UNCOVERED premiera.200
Polsat Sport News
Komentarz: Marcin Muras

21:00 
ATP World Tour 250, Atlanta, USA –  Finał: JOHN ISNER – MARCOS BAGHDATIS na-żywo
Supertennis HD

wyścigi motocyklowe
07:20 Mistrzostwa Świata Superbike, Sepang, Malezja: I WYŚCIG na-żywo
Eurosport HD Eurosport DE
Komentarz w polskim Eurosporcie: Sławomir Szymczak

09:00
Mistrzostwa Świata Supersport, Sepang, Malezja: WYŚCIG na-żywo
Eurosport 2 HD
Komentarz: Sławomir Szymczak

10:30 Mistrzostwa Świata Superbike, Sepang, Malezja: II WYŚCIG na-żywo
Eurosport 2 HD
Komentarz: Sławomir Szymczak

21:00
Mistrzostwa Świata Motocross, Lommel, Belgia: WYŚCIG I premiera.200
Eurosport 2 HD

21:30 
Mistrzostwa Świata Motocross, Lommel, Belgia: WYŚCIG II premiera.200
Eurosport 2 HD

22:00
Mistrzostwa Wielkiej Brytanii Superbike, Thruxton: WYŚCIG I premiera.200
Eurosport 2 HD

22:30 
Mistrzostwa Wielkiej Brytanii Superbike, Thruxton: WYŚCIG I premiera.200
Eurosport 2 HD

wyścigi samochodowe
18:00 DTM Series, Spielberg, Austria: II WYŚCIG na-żywo
Das Erste HDNTV Spor

żużel
18:30 Indywidualne Międzynarodowe Mistrzostwa Ekstraligi: STUDIO na-żywo
nSport+ HD
Studio: Michał Łopaciński (z Leszna)
Reporterzy: Gabriel Walis
zko, Łukasz Benz

19:00 
Indywidualne Międzynarodowe Mistrzostwa Ekstraligi, Leszno, Polska:
ZAWODY na-żywo
nSport+ HD
Komentarz: Tomasz Dryła (z Leszna)
Reporterzy: Gabriel Waliszko, Łukasz Benz

22:15
Magazyn CZARNY CHARAKTER premiera.200
nSport+ HD

*Rozpiska jest cały czas aktualizowana! Obsady dziennikarzy mogą ulec zmianie

Przygotowali: Adam Zakrzewski, Dawid Cach, Bartosz Mierzwa, Sebastian Muraszewski, Krzysztof Sokólski, Piotr Barwaśny

Tagi: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

About REDAKCJA