Sport w TV: niedziela – 21 stycznia 2018

Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy. HIT DNIA Mistrzostwa Świata w lotach narciarskich w Oberstdorfie 02:00 Florida Cup: STUDIO  Studio: Mateusz Majak – Tomasz Zahorski, Maciej Kruk 11:55 La Liga Santander – 20. […]

Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy.

HIT DNIA Mistrzostwa Świata w lotach narciarskich w Oberstdorfie


02:00 Florida Cup: STUDIO na żywo
Ipla
Studio: Mateusz Majak – Tomasz Zahorski, Maciej Kruk

11:55 La Liga Santander – 20. kolejka: CD ALAVES – CD LEGANES na żywo
Ipla
Komentarz w Eleven Sports: Patryk Mirosławski – Marcin Gazda

12:25
Serie A – 21. kolejka: ATALANTA BC – SSC NAPOLI na żywo
Ipla
Komentarz w Eleven Sports 2: Piotr Dumanowski – Dominik Guziak

14:25
Eredivisie – 19. kolejka: AFC AJAX – FEYENOORD na żywo
Ipla
Komentarz: Cezary Kowalski

14:55
Serie A – 21. kolejka: UC SAMPDORIA – AC FIORENTINA na żywo
Ipla
Komentarz: Mateusz Święcicki – Filip Kapica

14:55 Serie A – 21. kolejka: SS LAZIO – CHIEVO WERONA na żywo

Komentarz: Julian Kowalski – Piotr Czachowski


15:25
 
Bundesliga – 19. kolejka: BAYERN MONACHIUM – WERDER BREMA na żywo
Ipla
Komentarz w Eleven Sports 2: Piotr Dumanowski – Sebastian Chabiniak

15:35
La Liga Santander – 20. kolejka: STUDIO na żywo
Ipla

16:10
La Liga Santander – 20. kolejka: REAL MADRYT – DEPORTIVO LA CORUNA na żywo
Ipla
Komentarz: Dominik Guziak – Tomasz Ćwiąkała

16:40 Eredivisie – 19. kolejka: HERACLES ALMELO – PSV EINDHOVEN na żywo
Ipla
Komentarz: Szymon Rojek

16:55 Premier League – 24. kolejka: SOUTHAMPTON FC – TOTTENHAM HOTSPUR na żywo
CANAL+ Sport HD
Komentarz: Krzysztof Marciniak – Rafał Nahorny

16:55
Ligue 1 Conforama – 22. kolejka: AS MONACO – FC METZ na żywo

Komentarz: Marcin Pawłowski – Stefan Białas

17:55 
Bundesliga – 19. kolejka: FC SCHALKE 04 – HANNOVER 96 na żywo
Ipla
Komentarz w Eleven Sports 2: Patryk Mirosławski – Mateusz Majak

17:55
Serie A – 21. kolejka: CAGLIARI CALCIO – AC MILAN na żywo
Ipla
Komentarz: Julian Kowalski – Piotr Czachowski

18:25
La Liga Santander – 20. kolejka: REAL SOCIEDAD – CELTA VIGO na żywo
Ipla
Komentarz: Michał Mitrut – Michał Świerżyński

20:30 La Liga Santander – 20. kolejka: STUDIO na żywo
Ipla

20:40 
La Liga Santander – 20. kolejka: REAL BETIS – FC BARCELONA na żywo
Ipla
Komentarz w Eleven Sports 1: Sebastian Chabiniak – Tomasz Ćwiąkała

20:40
Serie A – 21. kolejka: INTER MEDIOLAN – AS ROMA na żywo
Ipla
Komentarz: Mateusz Święcicki – Filip Kapica

20:55
Ligue 1 Conforama – 22. kolejka: OLYMPIQUE LYON – PARIS SAINT GERMAIN na żywo
Ipla
Komentarz: Marcin Grzywacz – Mateusz Majak

22:30
Magazyn SPORT+ premiera.200

Redakcja: Rafał Nahorny, Edward Durda

22:50 
Magazyn ELEVEN GOL na żywo
Ipla


12:20 Puchar Świata, Antholz, Włochy: BIEG ZE STARTU WSPÓLNEGO KOBIET na żywo
*(o 15:30 premiera.200 w Eurosport 1 HD)
Eurosport PlayerIplaEurosport 1 HD
Komentarz w Eurosporcie: Tomasz Jaroński – Krzysztof Wyrzykowski

14:30 
Puchar Świata, Antholz, Włochy: BIEG ZE STARTU WSPÓLNEGO MĘŻCZYZN na żywo
*(od 14:45 także w Eurosport 1 HD)
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla
Komentarz w Eurosporcie: Tomasz Jaroński – Krzysztof Wyrzykowski


09:30 Puchar Świata, Planica, Słowenia: 10KM ST. KLASYCZNYM KOBIET premiera.200
*(o 18:00 premiera.200 w Eurosport 2 HD)
Eurosport PlayerIpla

12:30 
Puchar Świata, Planica, Słowenia: 15KM ST. KLASYCZNYM MĘŻCZYZN premiera.200
*(o 18:45 premiera.200 w Eurosport 2 HD)
Eurosport PlayerIpla


03:00 Gala Boksu, Nowy York, USA: ADAM KOWNACKI – IAGO KILADZE na żywo

Komentarz: Edward Durda


23:00 Eleague Major Boston 2018: FAZA GRUPOWA – DZIEŃ 3 na żywo


09:30 PGA European Tour – Abu Dhabi HSBC Golf Championship, Abu Dhabi, ZEA: FINAŁ na żywo

Komentarz: Andrzej Person, Jacek Person

19:00
Amatorskie Mistrzostwa Ameryki Płd., Chile: ZAWODY na żywo
Eurosport Player

21:00 
PGA Tour – CareerBuilder Challenge, La Quinta, USA: FINAŁ na żywo
Ipla


01:00 NHL: MONTREAL CANADIENS – BOSTON BRUINS na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.pl

Komentarz: Grzegorz Mędrzejewski – Michał Ruszel

13:00 
Polska Hokej Liga – 33. kolejka: GKS TYCHY – COMARCH CRACOVIA KRAKÓW na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.pl
Komentarz: Jacek Laskowski – Wojciech Tkacz (z Tychów)
Studio: Olga Rybicka (z Tychów)
Reporter: Anna Kozińska

16:55
DEL – 44. kolejka: STRAUBING TURBINE – EHC RED BULL MUNCHEN na żywo


18:45
Extraliga – 42. kolejka: MOUNTFIELD HK – HC VERVA LITVINOV na żywo


13:30 Puchar Świata, Nommay, Francja: WYŚCIG ELITY KOBIET na żywo
Eurosport Player

15:00 Puchar Świata, Nommay, Francja: WYŚCIG ELITY MĘŻCZYZN na żywo
Eurosport Player


15:30 Puchar Świata, Mińsk, Białoruś: DZIEŃ 3 na żywo
Eurosport Player


12:45 Puchar Świata, Chaux-Neuve, Francja: SKOKI na żywo
Eurosport Player

15:00
Puchar Świata, Chaux-Neuve, Francja: SPRINT DRUŻYNOWY na żywo
Eurosport Player


12:00 KBSL – 15. kolejka: FENERBAHCE – MERSIN BB na żywo


18:20 Puchar Polski – Finał: ??? – ??? na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.pl
Komentarz: Ryszard Łabędź (z Gdyni)
Reporter: Kacper Tomczyk


12:30 Energa Basket Liga – 17. kolejka: TREFL SOPOT – POLPHARMA STAROGARD GDAŃSK  na żywo
Polsat Sport HDIpla

15:00
Die BBL – 18. kolejka: MITTELDEUTSCHER BC – S.OLIVER WURZBURG na żywo


20:30
Lega A – 16. kolejka: THE FLEXX PISTOIA – BETALAND CAPO D’ORLANDO na żywo


20:45
Liga ACB – 17. kolejka: MORABANC ANDORRA – FC BARCELONA LASSA premiera.200

Komentarz: Krzysztof Sendecki

21:30 NBA: LOS ANGELES LAKERS – NEW YORK KNICKS na żywo
CANAL+ Sport HD

Komentarz: Wojciech Michałowicz – Radosław Hyży


12:00 Magazyn ATLECI premiera.200
Polsat Sport HDIpla


12:00 Mistrzostwa Europy, Moskwa, Rosja: GALA na żywo
Eurosport Player


14:30 Puchar Świata, Erfurt, Niemczy: DZIEŃ 3 na żywo
*(o 22:50 premiera.200 w TVP Sport HD)
sport.tvp.plTVP Sport HD
Komentarz: Bogusław Solecki


10:30 Puchar Świata, Kitzbühel, Austria: SLALOM MĘŻCZYZN – I PRZEJAZD na żywo
Eurosport PlayerIpla
Komentarz w Eurosporcie 2: Witold Domański – Maciej Bydliński

11:30 
Puchar Świata, Cortina d Ampezzo, Włochy: SUPERGIGANT KOBIET na żywo
Eurosport PlayerIpla
Komentarz w Eurosporcie 2: Dariusz Urbanowicz

13:15 
Puchar Świata, Kitzbühel, Austria: SLALOM MĘŻCZYZN – II PRZEJAZD na żywo
Eurosport PlayerIpla
Komentarz w Eurosporcie 2: Witold Domański – Maciej Bydliński


14:00 Puchar Świata, Lake Placid, USA: SKOKI AKROBATYCZNE na żywo
Eurosport Player


12:45 PGNiG Superliga – 17. kolejka: WSTĘP DO MECZU na żywo
CANAL+ Sport HD
Komentarz: Krzysztof Bandych – Michał Matysik (z Legionowa)
Reporter: Łukasz Lasia

12:55 
PGNiG Superliga – 17. kolejka: KRP LEGIONOWO – SPR STAL MIELEC na żywo
CANAL+ Sport HD
Komentarz: Krzysztof Bandych – Michał Matysik (z Legionowa)

18:10 
Mistrzostwa Europy, Varaždin, Chorwacja – grupa F: NIEMCY – DANIA  na żywo
sport.tvp.pl

20:30 
Mistrzostwa Europy, Varaždin, Chorwacja – grupa F: MACEDONIA – HISZPANIA na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.pl
Komentarz: Piotr Dębowski – Wojciech Nowiński


23:00 Rajd Dakar: PODSUMOWANIE premiera.200
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla


14:15 Pro D2 – 20. kolejka: MONT DE MARSAN – US COLOMIERS na żywo
Eurosport Player


09:40
Puchar Świata, Lillehammer, Norwegia: I PRZEJAZD MĘŻCZYZN na żywo


11:30 Puchar Świata, Lillehammer, Norwegia: II PRZEJAZD MĘŻCZYZN na żywo


21:30 Puchar Świata, Lillehammer, Norwegia: PODSUMOWANIE premiera.200
Eurosport PlayerIpla


15:00 Vestel Venus League – 15. kolejka: BESIKTAS JK – FENERBAHCE SK STAMBUŁ na żywo


14:45 PlusLiga – 18. kolejka: PGE SKRA BEŁCHATÓW – JASTRZĘBSKI WĘGIEL na żywo
Polsat Sport HDIpla
Komentarz: Marek Magiera – Ireneusz Mazur

18:00
Serie A1 – 19. kolejka: CUCINE LUBE CIVITANOVA – AZIMUT MODENA na żywo

Komentarz w Sportklub: Robert Małolepszy – Witold Roman

20:00 
PlusLiga – 18. kolejka: ZAKSA KĘDZIERZYN KOŹLE – ASSECO RESOVIA RZESZÓW na żywo
Polsat Sport HDIpla
Komentarz: Tomasz Swędrowski – Łukasz Kadziewicz


15:30 Mistrzostwa Świata w Lotach, Oberstdorf, Niemcy: STUDIO na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.pl
Studio: Maciej Kurzajewski
Reporterzy: Filip Czyszanowski, Michał Regulski

16:00
 Mistrzostwa Świata w Lotach, Oberstdorf, Niemcy: KONKURS DRUŻYNOWY na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.plEurosport 1 HDEurosport PlayerIpla
Komentarz w TVP: Włodzimierz Szaranowicz, Przemysław Babiarz (z Oberstdorfu)


14:30 Defabet Masters, Londyn, Wielka Brytania: DZIEŃ 8 na żywo
Eurosport PlayerIpla

20:00 Defabet Masters, Londyn, Wielka Brytania: DZIEŃ 8 na żywo
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla


09:30 Puchar Świata, Erzurum, Turcja: SNOWBOARD CROSS DRUŻYNOWY na żywo
*(o 17:30 premiera.200 w Eurosport 2 HD)
Eurosport PlayerIpla


10:30 Magazyn WORLD OF FREESPORTS 2018 premiera.200


04:00 UFC 220: STIPE MIOCIĆ – FRANCIS N’GANNOU na żywo
Polsat Sport HDIpla
Komentarz w Polsat Sport HD: Andrzej Janisz – Łukasz „Juras” Jurkowski

22:00 Magazyn LEGEND FIGHT SHOW premiera.200


18:00 World Series – J.P. Morgan Tournament of Championship: ZAWODY na żywo
Eurosport Player


01:00 Australian Open, Melbourne, Australia – 4. runda: ANETT KONTAVEIT – CARLA SUAREZ-NAVARRO na żywo
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla
Komentarz w Tenis Premium 1 HD: Tomasz Tomaszewski

01:00 
Australian Open, Melbourne, Australia – 3. runda debla: NADIA KICZENOK/ANASTASIJA RODIONOWA – IRINA BEGU/MONICA NICULESCU na żywo
Eurosport PlayerIpla
Komentarz w Tenis Premium 2 HD: Filip Gawęcki

02:30
 
Australian Open, Melbourne, Australia – 4. runda: PABLO CARRENO-BUSTA – MARIN CILIC na żywo
Eurosport PlayerIpla
Komentarz w Tenis Premium 2 HD: Filip Gawęcki

03:00 
A
ustralian Open, Melbourne, Australia – 4. runda: MAGDALENA RYBARIKOVA – CAROLINE WOZNIACKI na żywo
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla
Komentarz w Tenis Premium 1 HD: Tomasz Tomaszewski

05:00 
Australian Open, Melbourne, Australia – 4. runda: RAFAEL NADAL – DIEGO SEBASTIAN SCHWARTZMAN na żywo
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla
Komentarz w Tenis Premium 1 HD: Dawid Olejniczak

05:00 
Australian Open, Melbourne, Australia – 4. runda: PETRA MARTIC – ELISE MERTENS na żywo
Eurosport PlayerIpla
Komentarz w Tenis Premium 2 HD: Katarzyna Nowak

07:00 
Australian Open, Melbourne, Australia – 4. runda: KYLE EDMUND – ANDREAS SEPPI na żywo
*(o 15:15 premiera.200 w Tenis Premium 1 HD)
Eurosport PlayerIpla
Komentarz w Tenis Premium 1 HD: Marcin Muras

07:00 
Australian Open, Melbourne, Australia – 1. runda miksta: ELLEN PEREZ/ANDREW WHITTINGTON – TIMEA BABOS/ROHAN BOPANNA na żywo
Eurosport PlayerIpla
Komentarz: Katarzyna Nowak

09:00 
Australian Open, Melbourne, Australia – 4. runda: GRIGOR DIMITROW – NICK KYRGIOS na żywo
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla
Komentarz w Tenis Premium 1 HD: Tomasz Lorek

09:00
 
Magazyn GAME SCHETT AND MATS EXTRA na żywo
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla


11:00
 Australian Open, Melbourne, Australia – 4. runda: DENISA ALLERTOVA – ELINA SWITOLINA na żywo
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla
Komentarz w Tenis Premium 1 HD: Justyna Kostyra

13:00
 
Australian Open, Melbourne, Australia: STUDIO MELBOURNE na żywo
Ipla
Studio: Justyna Kostyra, Tomasz Lorek

13:15 
Australian Open, Melbourne, Australia – 3. runda debla: BOB BRYAN/MIKE BRYAN – JEREMY CHARDY/FABRICE MARTIN premiera.200
Ipla
Komentarz: Marcin Muras

14:15
 Magazyn GAME SCHETT AND MATS na żywo
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla

inne
18:30 Magazyn SPORT TELEGRAM na żywo
TVP 2 HD


19:20 
Magazyn SPORT na żywo


19:25 
Magazyn SPORT na żywo


19:50 
Magazyn WIADOMOŚCI EUROSPORTU premiera.200
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla

20:00 Magazyn SPORT na żywo


22:15 
Magazyn SPORTOWA NIEDZIELA na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.pl

23:30 
Magazyn SPORT NEWS+ premiera.200


23:30 
Magazyn WIADOMOŚCI EUROSPORTU premiera.200
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla

*Rozpiska jest cały czas aktualizowana! Obsady dziennikarzy mogą ulec zmianie

Tagi: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

About Adam Zakrzewski

https://twitter.com/AddidasAdam