Sport w TV: niedziela – 22 kwietnia 2018

Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy. 11:00 Magazyn CAFE FUTBOL  Studio: Bożydar Iwanow – Roman Kołtoń, Tomasz Hajto 11:10 La Liga Santander – 33. kolejka: CETLA VIGO – FC BARCELONA Komentarz: Aleksander […]

Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy.


11:00 Magazyn CAFE FUTBOL na żywo
Polsat Sport HDIpla
Studio: Bożydar Iwanow – Roman Kołtoń, Tomasz Hajto

11:10 La Liga Santander – 33. kolejka: CETLA VIGO – FC BARCELONA premiera.200
TVP Sport HDsport.tvp.pl
Komentarz: Aleksander Roj

11:55 
La Liga Santander – 34. kolejka: GIRONA FC – RCD ESPANYOL na żywo
Ipla
Komentarz: Marcin Pawłowski – Marcin Gazda

12:25
Serie A – 34. kolejka: CAGLIARI CALCIO – BOLOGNA FC na żywo
Ipla
Komentarz: Michał Mitrut – Piotr Czachowski

13:25
 2. Bundesliga – 31. kolejka: FORTUNA DUSSELDORF – FC INGOLSTADT 04 na żywo
Ipla
Komentarz: Patryk Mirosławski

14:25 Premier League – 35. kolejka: ARSENAL FC – WEST HAM UNITED na żywo

Komentarz: Rafał Dębiński – Tomasz Wieszczycki

14:55 
Serie A – 34. kolejka: SS LAZIO – UC SAPMDORIA na żywo
Ipla
Komentarz: Mateusz Święcicki – Filip Kapica

14:55 
Serie A – 34. kolejka: CHIEVO WERONA – INTER MEDIOLAN na żywo

Komentarz: Dominik Guziak – Piotr Dumanowski

15:00
FA Cup – 1/2 Finału: STUDIO na żywo
Ipla

15:10
 Lotto Ekstraklasa – grupa spadkowa, 32. kolejka: WSTĘP DO MECZU na żywo
CANAL+ Sport HD
Komentarz: Bartosz Gleń – Wojciech Jagoda (z Gliwic)
Reporterzy: Sonia Śledź, Adam Westfal

15:20 
Lotto Ekstraklasa – grupa spadkowa, 32. kolejka: PIAST GLIWICE – POGOŃ SZCZECIN na żywo
CANAL+ Sport HD 
Komentarz: Bartosz Gleń – Wojciech Jagoda (z Gliwic)

15:25 
Bundesliga – 31. kolejka: FC AUGSBURG – FSV MAINZ 05 na żywo
Ipla
Komentarz: Julian Kowalski – Sebastian Chabiniak

15:55 
FA Cup – 1/2 Finału: CHELSEA FC – SOUTHAMPTON FC na żywo
Ipla
Komentarz: Marcin Grzywacz – Tomasz Zieliński

17:25 Premier League – 35. kolejka: MANCHESTER CITY – SWANSEA CITY na żywo
CANAL+ Sport HD
Komentarz: Marcin Rosłoń – Przemysław Rudzki

17:30 Lotto Ekstraklasa – grupa mistrzowska, 32. kolejka: WSTĘP DO MECZU na żywo

Komentarz: Przemysław Pełka – Grzegorz Mielcarski (z Krakowa)
Reporterzy: Paulina Bojarska, Tomasz Lipiński

17:55 Lotto Ekstraklasa – grupa mistrzowska, 32. kolejka: WISŁA KRAKÓW – LEGIA WARSZAWA na żywo
 
Komentarz: Przemysław Pełka – Grzegorz Mielcarski (z Krakowa)

17:55
Puchar Holandii – Finał: AZ ALKMAAR – FEYENOORD na żywo
Ipla
Komentarz: Tomasz Włodarczyk

17:55 
Bundesliga – 31. kolejka: FC KOELN – FC SCHALKE 04 na żywo
Ipla
Komentarz: Patryk Mirosławski – Tomasz Ćwiąkała
18:25 La Liga Santander – 34. kolejka: UD LAS PALMAS – DEPORTIVO LA CORUNA na żywo
Ipla
Komentarz: Michał Mitrut – Marcin Gazda

20:00 
Magazyn LIGA+ EXTRA na żywo
 
Studio: Krzysztof Marciniak – Łukasz Masłowski, Kazimierz Węgrzyn, Mirosław Szymkowiak, Sławomir Stempniewski

20:00 
Serie A – 34. kolejka: STUDIO na żywo
Ipla

20:40 
Serie A – 34. kolejka: JUVENTUS FC – SSC NAPOLI na żywo
Ipla
Komentarz: Piotr Dumanowski – Dominik Guziak

20:40
La Liga Santander – 34. kolejka: ATLETICO MADRYT – REAL BETIS na żywo
Ipla
Komentarz: Marcin Pawłowski – Tomasz Ćwiąkała

20:55
Ligue 1 Conforama – 34. kolejka: GIRONDINS BORDEAUX – PARIS SAINT GERMAIN  na żywo
Ipla
Komentarz: Julian Kowalski – Mateusz Majak

21:30
 Magazyn LIGA+ EXTRA DOGRYWKA na żywo
CANAL+ Sport HD 
Studio: Krzysztof Marciniak – Kazimierz Węgrzyn, Mirosław Szymkowiak, Sławomir Stempniewski

22:00
 Major League Soccer – 8. kolejka: SEATTLE SOUNDERS – MINNESTOA UNITED na żywo
Eurosport 2 HDEurosport PlayerIpla

22:30 
Magazyn SPORT+ premiera.200
CANAL+ Sport HD
Redakcja: Marcin Rosłoń, Piotr Laboga, Cezary Olbrycht

23:00 
1.Liga – 25. kolejka: FC SLOVAN LIBEREC – SK SLAVIA PRAGA premiera.200
Ipla
Komentarz: Mariusz Hawryszczuk – Marcin Kalita

22:50 
Magazyn ELEVEN GOL  na żywo
Ipla


02:10 Gala w Nowym Jorku, USA: STUDIO na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.pl

03:00
 Gala w Nowym Jorku, USA – waga półśrednia: ADRIEN BRONER – JESSIE VARGAS na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.pl
Komentarz: Piotr Jagiełło, Sebastian Szczęsny


19:00 ESL Mistrzostwa Polski – CS:GO: 6. KOLEJKA – DZIEŃ 1 na żywo
sport.tvp.pl

18:00 Ekstraklasa – 22. kolejka: AZS KOSZALIN – POGOŃ SZCZECIN na żywo


14:00 
PGA European Tour – Trophee Hassan II, Rabat, Maroko: FINAŁ na żywo

Komentarz: Jacek Person, Andrzej Person

19:00 PGA Tour – Valero Texas OpenSan Antonio, USA: FINAŁ na żywo


15:00 Mistrzostw Świata Dywizji 1B, Budapeszt, Węgry: STUDIO na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.pl
Studio: Jan Piasecki

15:55
Mistrzostw Świata Dywizji 1B, Budapeszt, Węgry: WĘGRY – KAZACHSTAN na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.pl

19:20 
Mistrzostw Świata Dywizji 1B, Budapeszt, Węgry: POLSKA – WŁOCHY na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.pl


14:00 Liege-Bastogne-Liege, Belgia: WYŚCIG na żywo
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla

15:15
Tour of Croatia, Chorwacja: ETAP 5 na żywo
Eurosport 2 HD
Eurosport PlayerIpla


01:30 NBA – play-off: MINNESOTA TIMBERWOLVES – HOUSTON ROCKETS na żywo
CANAL+ Sport HD

12:30
 Energa Basket Liga – 30. kolejka: POLSKI CUKIER TORUŃ – STELMET ENEA BC ZIELONA GÓRA na żywo
Polsat Sport HD
Ipla

21:30 
NBA – play-off: SAN ANTONIO SPURS – GOLDEN STATE WARRIORS na żywo


23:00
Liga ACB – 29. kolejka: VALENCIA BC – BALONCESTO MÁLAGA premiera.200

Komentarz: Radosław Spiak


08:55 Orlen Warsaw Maraton, Warszawa, Polska: MARATON na żywo


09:35
Orlen Warsaw Maraton, Warszawa, Polska: MARATON na żywo


10:00 
London Marathon 2018, Londyn, Wielka Brytania: MARATON na żywo
Eurosport 2 HDEurosport PlayerIpla

11:30
Orlen Warsaw Maraton, Warszawa, Polska: MARATON na żywo


12:40
Orlen Warsaw Maraton, Warszawa, Polska: MARATON na żywo


14:20
Orlen Warsaw Maraton, Warszawa, Polska: MARATON na żywo


15:45
Orlen Warsaw Maraton, Warszawa, Polska: MARATON na żywo


17:20 
Magazyn ATLECI premiera.200
Ipla


16:50 PGNiG Superliga – 27. kolejka: ??? – ??? na żywo
sport.tvp.pl

12:45 PGNiG Superliga – 1/8 Finału: WSTĘP DO MECZU na żywo

Komentarz: Piotr Karpiński – Michał Matysik (z Lubina)
Reporter: Szymon Ratajczak

12:55 PGNiG Superliga – 1/8 Finału: ZAGŁĘBIE LUBIN – ENERGA MKS KALISZ na żywo

Komentarz: Piotr Karpiński – Michał Matysik (z Lubina)

15:00
DKB Handball Bundesliga – 29. kolejka: HSG WETZLAR – MT MELSUNGEN na żywo

Komentarz: Kamil Gapiński

16:55 Velux EHF Liga Mistrzów – 2. runda play-off: THW KIEL – RK VARDAR na żywo

Komentarz w Canal+ Sport 2: Krzysztof Bandych – Tomasz Rosiński
Komentarz w Eleven Sports 4: Kacper Merk
18:55 Velux EHF Liga Mistrzów – 2. runda play-off: HBC NANTES – SKJERN HANDBOLD na żywo

Komentarz: Piotr Bugajny – Iwona Niedźwiedź


22:30 European Rugby Champions Cup – 1/2 Finału: RACING 92 – MUNSTER RUGBY premiera.200
Ipla


14:45
 PlusLiga – play-off: ASSECO RESOVIA RZESZÓW – INDYKPOL AZS OLSZTYN na żywo
Ipla


20:00 PlusLiga – play-off: TREFL GDAŃSK – JASTRZĘBSKI WĘGIEL na żywo
Polsat Sport HDIpla

20:30
Serie A1 – Finał: ??? – ??? premiera.200

Komentarz: Robert Małolepszy – Witold Roman


11:00 Mistrzostwa Świata, Sheffield, Wielka Brytania: DZIEŃ 2 na żywo
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla


17:15 
Mistrzostwa Świata, Sheffield, Wielka Brytania: DZIEŃ 2 na żywo
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla

18:30
Mistrzostwa Świata, Sheffield, Wielka Brytania: DZIEŃ 2  premiera.200
Eurosport 1 HDEurosport Player
Ipla

20:00 
Mistrzostwa Świata, Sheffield, Wielka Brytania: DZIEŃ 2 na żywo
Eurosport 1 HDEurosport Player
Ipla


11:00 Magazyn WORLD OF FREESPORTS 2018 premiera.200


04:00 UFC Fight Night 128: KEVIN LEE – EDSON BARBOZA na żywo
Polsat Sport HDIpla


14:30 
ATP World Tour 1000, Monte Carlo, Monako – Finał: ??? – ??? na żywo
Ipla


07:00 
FIM Endurance World Championship – Le Mans 24H: WYŚCIG na żywo
Eurosport 2 HDEurosport PlayerIpla

13:30 
FIM Endurance World Championship – Le Mans 24H: WYŚCIG na żywo
Eurosport 2 HDEurosport PlayerIpla

15:40 Moto3 – Grand Prix Ameryk: ROZGRZEWKA na żywo
Ipla

16:10 
Moto2 – Grand Prix Ameryk:  ROZGRZEWKA na żywo
Ipla

16:55 
MotoGP – Grand Prix Ameryk:  ROZGRZEWKA na żywo
Ipla

18:00 
Moto3 – Grand Prix Ameryk: WYŚCIG na żywo
Ipla

19:20 
Moto2 – Grand Prix Ameryk: WYŚCIG na żywo
Ipla

20:00 
Mistrzostwa Świata Superbike, Assen, Holandia: SUPERSPORT premiera.200
Eurosport 2 HDEurosport Player
Ipla

20:30
Mistrzostwa Świata Superbike, Assen, Holandia: WYŚCIG 2 premiera.200
Eurosport 2 HDEurosport Player
Ipla

21:00 
MotoGP – Grand Prix Ameryk: WYŚCIG na żywo
Ipla


14:45 Nice 1. Liga Żużlowa – 3. kolejka: WSTĘP DO MECZU na żywo
Polsat Sport HDIpla

15:00 
Nice 1. Liga Żużlowa – 3. kolejka: ROW RYBNIK – ORZEŁ ŁÓDŹ na żywo
Polsat Sport HDIpla


16:00 PGE Ekstraliga – 3. kolejka: WSTĘP DO ZAWODÓW na żywo

Studio: Gabriel Waliszko (z Zielonej Góry)
Reporter: Łukasz Benz

16:30 
PGE Ekstraliga – 3. kolejka: FALUBAZ ZIELONA GÓRA – FORBET WŁÓKNIARZ CZĘSTOCHOWA na żywo

Komentarz: Sergiusz Ryczel – Krzysztof Cegielski (z Zielonej Góry)

18:30 
PGE Ekstraliga – 3. kolejka: WSTĘP DO ZAWODÓW na żywo

Studio: Michał Łopaciński (z Wrocławia)
Reporter: Joanna Cedrych

19:00 
PGE Ekstraliga – 3. kolejka:  BETARD SPARTA WROCŁAW – CASH BROKER STAL GORZÓW na żywo

Komentarz: Tomasz Dryła (z Wrocławia)

20:45 
Magazyn PGE EKSTRALIGA na żywo

Studio: Michał Majewski – Leszek Demski, Robert Kościecha

inne
18:30 Magazyn SPORT TELEGRAM na żywo
TVP 2 HD

19:20 Magazyn SPORT na żywo


19:35 
Magazyn SPORT na żywo


19:55 
Magazyn WIADOMOŚCI EUROSPORTU premiera.200
Eurosport 1 HDEurosport Player
Ipla

20:10 Magazyn SPORT na żywo


22:00 
Magazyn SPORTOWA NIEDZIELA na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.pl

22:55 
Magazyn WIADOMOŚCI EUROSPORTU premiera.200
Eurosport 1 HDEurosport Player
Ipla

23:30 
Magazyn SPORT NEWS+ premiera.200
CANAL+ Sport HD


*Rozpiska jest cały czas aktualizowana! Obsady dziennikarzy mogą ulec zmianie

Tagi: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

About Adam Zakrzewski

https://twitter.com/AddidasAdam