Sport w TV: niedziela – 22 listopada 2015

Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy, a także informacje o wybranych pozycjach zagranicznych TV oraz niektórych pozycji internetowych. 11:00 Magazyn CAFE FUTBOL  Studio: Mateusz Borek – Wojciech Kowalczyk, Roman Kołtoń, Michał […]

Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy, a także informacje o wybranych pozycjach zagranicznych TV oraz niektórych pozycji internetowych.

piłka nożna
11:00 Magazyn CAFE FUTBOL na żywo
polsat-sport-hd.120
Studio: Mateusz Borek – Wojciech Kowalczyk, Roman Kołtoń, Michał Listkiewicz


12:00 
Liga BBVA – 12. kolejka: SPORTING GIJON – UD LEVANTE na żywo
Eleven
Komentarz: Marcin Pawłowski – Jakub Ostrowski

12:25 
Serie A – 13. kolejka: HELLAS VERONA – SSC NAPOLI na żywo
Eleven Sports
Komentarz: Michał Mitrut


12:35
1. Liga – 18. kolejka: WISŁA PŁOCK – ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC na żywo
polsat-sport-hd.120
Komentarz: Marcin Feddek – Andrzej Iwan (z Płocka)
Reporter: Mateusz Majak

14:25 
Eredivisie – 13. kolejka: FEYENOORD ROTTERDAM – FC TWENTE na żywo
Polsat Sport Extra HD

Komentarz: Cezary Kowalski

14:55 
Serie A – 13. kolejka: ATALANTA BC – TORINO FC na żywo
Eleven
Komentarz: Dominik Guziak – Radosław Majdan

14:55
Serie A – 13. kolejka: ACF FIORENTINA – FC EMPOLI na żywo
Eleven Sports
Komentarz: Piotr Dumanowski – Piotr Czachowski

15:10
Ekstraklasa – 16. kolejka: WSTĘP DO MECZU na żywo
CANAL+ Sport HD

Komentarz: Marcin Rosłoń – Krzysztof Przytuła (z Bielska-Białej)
Reporterzy: Sonia Śledź, Michał Wodziński

15:25 
Ekstraklasa – 16. kolejka: PODBESKIDZIE BIELSKO-BIAŁA – KGHM ZAGŁĘBIE LUBIN na żywo
CANAL+ Sport HDCanal+ Sport Online
Komentarz: Marcin Rosłoń – Krzysztof Przytuła (z Bielska-Białej)
Reporterzy: Sonia Śledź, Michał Wodziński

15:25
Bundesliga – 13. kolejka: HERTHA BSC – TSG 1899 HOFFENHEIM na żywo
Eurosport 2 HD

16:55
Premier League – 13. kolejka: TOTTENHAM HOTSPUR – WEST HAM UNITED na żywo
CANAL+ Sport 2 HD

Komentarz: Przemysław Pełka – Przemysław Rudzki

17:25 Bundesliga – 13. kolejka: FC INGOLSTADT 04 – SV DARMSTADT 98 na żywo
Eurosport 2 HD

17:35 
Ekstraklasa – 16. kolejka: WSTĘP DO MECZU na żywo
CANAL+ HD
Komentarz: Rafał Dębiński – Maciej Murawski (ze Szczecina)
Reporterzy: Paulina Bojarska, Mariusz Wróblewski

17:55 
Ekstraklasa – 16. kolejka: POGOŃ SZCZECIN – LECH POZNAŃ na żywo
CANAL+ HDCanal+ Sport Online

Komentarz: Rafał Dębiński – Maciej Murawski (ze Szczecina)
Reporterzy: Paulina Bojarska, Mariusz Wróblewski

18:10 
Liga BBVA – 12. kolejka: GRANADA CF – ATHLETIC BILBAO na żywo
Eleven
Komentarz: Michał Mitrut – Jakub Ostrowski

19:30
Bundesliga: SKRÓTY SPOTKAŃ premiera.200
Eurosport 2 HD

20:00
Magazyn LIGA+ EXTRA na-żywo
CANAL+ HDCanal+ Sport Online

Studio: Andrzej Twarowski, Tomasz Smokowski – Grzegorz Mielcarski, Sławomir Stempniewski

20:25 
Liga BBVA – 12. kolejka: REAL BETIS – ATLETICO MADRYT na żywo
Eleven

Komentarz: Marcin Pawłowski – Marcin Gazda

20:55
Ligue 1 – 14. kolejka: ASSE SAINT ETIENNE – OLYMPIQUE MARSYLIA na żywo
Eleven Sports

Komentarz: Mateusz Święcicki – Stefan Białas

23:00
Serie A – 12. kolejka: INTER MEDIOLAN – FROSINONE CALCIO premiera.200
Eleven
Komentarz: Piotr Dumanowski – Piotr Czachowski


23:00 Major League Soccer – finał Konfederacji Wschodniej, I mecz: COLUMBUS CREW – NEW YORK RED BULLS na żywo
Eurosport 1 HD

armwrestling
20:00 World Cup 2015, Polska: DZIEŃ 2 na żywo
Fightklub

boks
00:30 Gala, Manchester, Anglia: DARLEYS PEREZ – ANTHONY CROLLA premiera.200
Polsat Sport HD

03:00
Gala, Las Vegas, USA:
SAUL ALVAREZ – MIGUEL COTTO na żywo
Polsat Sport HD

golf
08:30 PGA European Tour – DP World Tour Championship, Dubaj, ZEA: FINAŁ na-żywo
CANAL+ Sport 2 HD
Komentarz: Andrzej Person, Jacek Person

hokej na lodzie
13:15 Polska Hokej Liga – 24. kolejka: COMARCH CRACOVIA – MMKS PODHALE NOWY TARG na-żywo
TVP RegionalnaTVP-Sport-HDsport.tvp.pl

jeździectwo
17:50 FEI World Cup, Stuttgart, Niemcy: ZAWODY premiera.200

judo
10:00 Grand Prix, Qingdao, Chiny: DZIEŃ 3 na-żywo
Fightklub

koszykówka mężczyzn
13:00 Liga ACB – 7. kolejka: HERBALIFE GRAN CANARIA –  CAI ZARAGOZA na-żywo


19:00 Liga ACB – 7. kolejka: LABORAL KUTXA BASKONIA –  FC BARCELONA LASSA premiera.200


19:50 Tauron Basket Liga – 7. kolejka: ANWIL WŁOCŁAWEK – ŚLĄSK WROCŁAW na-żywo
Polsat Sport News

21:30 Liga NBA – faza zasadnicza: LOS ANGELES CLIPPERS – TORONTO RAPTORS na-żywo
CANAL+ Sport HDCanal+ Sport Online
Komentarz: Tomasz Dryła – Waldemar Kijanowski

łyżwiarstwo figurowe
15:45 
Grand Prix – Puchar Rosji: GALA MISTRZÓW premiera.200

łyżwiarstwo szybkie
20:55 Puchar Świata, Salt Lake City, USA: DZIEŃ 3 na-żywo
TVP-Sport-HDsport.tvp.pl
Komentarz: Piotr Dębowski

piłka ręczna mężczyzn
17:15 PGNiG Superliga – 12. kolejka: KPR BORODINO LEGIONOWO – ŚLĄSK WROCŁAW na-żywo
Polsat Sport HD

17:40 EHF Liga Mistrzów – grupa B: RK VARDAR – FC BARCELONA LASSA na-żywo
nSport+ HDCanal+ Sport Online
Komentarz: Krzysztof Bandych – Marcin Lijewski

18:30 EHF Liga Mistrzów: STUDIO na-żywo
CANAL+ Sport HD
Studio: Piotr Karpiński – Michał Jurasik (z Kielc)
Reporter: Piotr Bugajny


18:55 EHF Liga Mistrzów – grupa B: VIVE TAURON KIELCE – KIF KOLDING KOPENHAGA na-żywo
CANAL+ Sport HDCanal+ Sport OnlineEleven Sports
Komentarz: Robert Skrzyński – Michał Matysik (z Kielc)
Reporter: Piotr Bugajny

podnoszenie ciężarów
00:30 Mistrzostwa Świata, Houston, USA: 48kg KOBIETY na-żywo


12:15 Mistrzostwa Świata, Houston, USA: DZIEŃ 1  premiera.200
TVP-Sport-HDsport.tvp.pl
Komentarz: Bogusław Solecki

siatkówka kobiet
14:45 OrlenLiga – 8. kolejka: KS PAŁAC BYDGOSZCZ – PTPS PIŁA na-żywo

Polsat Sport HD

siatkówka mężczyzn
17:00 Serie A1 – 6. kolejka: CUCINE LUBE BANCA MARCHE CIVITANOVA – CALZEDONIA VERONA na-żywo
Sportklub

skoki narciarskie
12:15 Puchar Świata, Klingenthal, Niemcy: KWALIFIKACJE na-żywo


13:45 Puchar Świata, Klingenthal, Niemcy: WSTĘP DO KONKURSU na-żywo


13:50 Puchar Świata, Klingenthal, Niemcy: STUDIO na-żywo
TVP 1 HDsport.tvp.pl
Studio: Maciej Kurzajewski – Apoloniusz Tajner, Rafał Kot
Reporter: Sebastian Szczęsny


14:00 Puchar Świata, Klingenthal, Niemcy: KONKURS INDYWIDUALNY na-żywo

TVP 1 HDsport.tvp.pl
Komentarz w TVP: Marek Rudziński (z Klingenthal)
Reporter w TVP: Sebastian Szczęsny

sporty ekstremalne
10:30 Magazyn WORLD OF FREESPORTS 2015 premiera.200
Sportklub

sporty walki
04:00 UFC Fight Night 78: NEIL MAGNY – KELVIN GASTELUM na-żywo
Extreme Sport Channel

23:00 Magazyn WORLD COMBAT GAMES premiera.200
Fightklub

tenis
19:00 Barclays ATP World Tour Finals – Finał: ??? – ??? na-żywo
Polsat Sport HD

*Rozpiska jest cały czas aktualizowana! Obsady dziennikarzy mogą ulec zmianie

Przygotowali: Adam Zakrzewski, Jakub Zegarowski, Piotr Barwaśny 

Tagi: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

About REDAKCJA