Sport w TV: niedziela – 22 lutego 2015

Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy oraz o wybranych propozycjach zagranicznych telewizji. 11:00 Magazyn CAFE FUTBOL  Studio: Roman Kołtoń – Wojciech Kowalczyk 11:55 Liga BBVA – 24. kolejka: REAL SOCIEDAD […]

Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy oraz o wybranych propozycjach zagranicznych telewizji.

piłka nożna
11:00 Magazyn CAFE FUTBOL na żywo

polsat-sport-hd.120
Studio: Roman Kołtoń – Wojciech Kowalczyk

11:55 Liga BBVA – 24. kolejka: REAL SOCIEDAD – SEVILLA FCna żywo
Canal+ Family HD
Komentarz: Adam Marchliński – Leszek Orłowski

12:45 Magazyn GRANA NIEDZIELA na żywo

Canal+ Sport HD
Studio: Żelisław Żyżyński – Remigiusz Jezierski


12:55 Premier League – 26. kolejka: TOTTENHAM HOTSPUR – WEST HAM UNITED na żywo
Canal+ Sport HDIdman TV
Komentarz w Canal+ Sport: Przemysław Pełka – Rafał Nahorny

14:05 Regionalliga – 17.kolejka: MAGDEBURG – GERMANIA HALBERSTADT na żywo
MDR

14:55 Serie A – 24. kolejka: HELLAS VERONA – AS ROMA na żywo
Orange sport
Komentarz: Leszek Bartnicki – Piotr Czachowski

15:00 Magazyn GRANA NIEDZIELA na żywo
Canal+ Sport HD
Studio: Żelisław Żyżyński – Remigiusz Jezierski

15:00 Premier League – 26. kolejka: EVERTON FC – LEICESTER CITYna żywo

Canal+ Family HDIdman TV
Komentarz w Canal+ Family: Marcin Rosłoń – Przemysław Rudzki

15:25 T-Mobile Ekstraklasa – 21. kolejka: LECH POZNAŃ – RUCH CHORZÓW na żywo

Canal+ Sport HDCanal+ Sport Online
Komentarz: Bartosz Gleń – Maciej Murawski (z Poznania)
Reporterzy: Mariusz Wróblewski, Michał Wodziński

15:25 Bundesliga – 22. kolejka: HAMBURGER SV – BORUSSIA MONCHENGLADBACH na żywo
Eurosport 2 HDTRT 3 Spor

Komentarz w Eurosporcie 2: Tomasz Lach – Tomasz Kłos

16:40 Eredevisie – 24. kolejka: FEYENORD ROTTERDAM – SBV EXCELSIOR na żywo
Polsat Sport Extra HD
Komentarz: Cezary Kowalski

17:10 Premier League – 26. kolejka: SOUTHAMPTON FC – LIVERPOOL FC na żywo
Canal+ Family 2 HDIdman TV
Komentarz: Edward Durda – Rafał Nahorny

17:15 Primeira Liga – 22. kolejka: MARITIMO – BELENENSES na żywo

Sportklub

17:25 Bundesliga – 22. kolejka: VFL WOLFSBURG – HERTHA BERLIN na żywo
Eurosport 2 HDTRT Haber

Komentarz w Eurosporcie 2: Andrzej Janisz – Sławomir Chałaśkiewicz

17:30 Magazyn GRANA NIEDZIELA na żywo
Canal+ Sport HD
Studio: Żelisław Żyżyński – Remigiusz Jezierski

17:35 T-Mobile Ekstraklasa – 20. kolejka: WSTĘP DO MECZU na żywo
Canal+ Sport HDCanal+ Sport Online
Komentarz: Rafał Dębiński – Grzegorz Mielcarski (z Kielc)
Reporterzy: Paulina Bojarska, Filip Adamus


17:55 T-Mobile Ekstraklasa – 20. kolejka: KORONA KIELCE – LEGIA WARSZAWA na żywo
Canal+ Sport HDCanal+ Sport Online
Komentarz: Rafał Dębiński – Grzegorz Mielcarski (z Kielc)
Reporterzy: Paulina Bojarska, Filip Adamus


18:50 Eredevisie – 24. kolejka: WILLEM II TILBURG – AFC AJAX premiera.200
Polsat Sport Extra HD

Komentarz: Bożydar Iwanow – Wojciech Kowalczyk

19:00 Liga BBVA – 23. kolejka: VILLARREAL CF – EIBAR na żywo
Idman TV

19:15 Primeira Liga – 22. kolejka: SPORTING CP – GIL VICENTE na żywo

Sportklub

19:30 
Bundesliga: PODSUMOWANIE KOLEJKI premiera.200
Eurosport 2 HD

20:00 Magazyn LIGA+ EXTRA na żywo

Canal+ Sport HD
Studio: Tomasz Smokowski, Andrzej Twarowski – Marcin Budziński, Antoni Bugajski, Tomasz Wieszczycki, Sławomir Stępniewski


20:40 Serie A – 24. kolejka: ACF FIORENTINA – TORINO FC na żywo

AzTV

20:55 Liga BBVA – 23. kolejka: ELCHE CF – REAL MADRYT na żywo
Canal+ Family 2 HDIdman TVDuhok TV
Komentarz: Piotr Laboga – Krzysztof Przytuła


20:55 Ligue 1 – 26. kolejka: AS SAINT ETIENNE – OLYMPIQUE MARSYLIAna żywo
nSport+ HD
Komentarz: Krzysztof Marciniak – Stefan Białas


23:00 Magazyn SPORT+ premiera.200
Canal+ Family HD

00:00 Eredevisie – 24. kolejka: PSV EINDHOVEN – DORDRECHT premiera.200
Polsat Sport Extra HD
Komentarz: Marek Kleitz

biathlon
9:00 Mistrzostwa Świata Juniorów, Mińsk, Białoruś: BIEG NA DOCHODZENIE KOBIET na żywo
Eurosport 2 HD
Komentarz: Tomasz Jaroński


11:15 Mistrzostw Świata Juniorów, Mińsk, Białoruś: BIEG NA DOCHODZENIE MĘŻCZYZN na żywo
Eurosport 2 HD
Komentarz: Tomasz Jaroński

biegi narciarskie
12:20 Mistrzostwa Świata, Falun, Szwecja: ELIMINACJE SPRINTU DRUŻYNOWEGO na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.plČT Sport
Komentarz: Marek Jóźwik – Przemysław Babiarz (z Falun)
Reporter: Aleksander Dzięciołowski


13
:45
Mistrzostwa Świata, Falun, Szwecja: ELIMINACJE SPRINTU DRUŻYNOWEGO premiera.200

Eurosport HDEurosport DE
Komentarz: Igor Błachut – Bogdan Chruścicki

14:15 Mistrzostwa Świata, Falun, Szwecja: STUDIO na żywo
TVP 2 HDsport.tvp.pl
Studio: Maciej Kurzajewski (z Falun)
Reporter: Aleksander Dzięciołowski

1
4:25 Mistrzostwa Świata, Falun, Szwecja: SPRINT DRUŻYNOWY KOBIET I MĘŻCZYZN na żywo
TVP 2 HDTVP Sport HD
sport.tvp.plEurosport HDEurosport DEDas Erste HDRai sport 2Rossiya 2ČT Sport
Komentarz w TVP: Marek Jóźwik – Przemysław Babiarz (z Falun)
Reporter w TVP: Aleksander Dzięciołowski
Komentarz w Eurosporcie HD: Bogdan Chruścicki – Igor Błachut

boks
01:00 World Series of Boxing – Grupa B: USA KNOCKOUTS – RAFAKO HUSSARS POLAND na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.pl
Komentarz: Bogusław Solecki – Piotr Jagiełło

golf
07:30 PGA European Tour, Hero Indian Open: FINAŁ na żywo
Canal+ Family HD
Komentarz: Jacek Person

13:20
Magazyn MAGAZYN GOLFOWY 
premiera.200
Polsat Sport Extra HD

judo
17:00 
Grand Prix 2015, Düsseldorf, Niemcy: DZIEŃ 3 na żywo
Fightklub

kolarstwo szosowe
14:00 
Tour of Andalusia: ETAP 5 na żywo
Eurosport 2 HD
Komentarz: Tomasz Jaroński – Adam Probosz

kolarstwo torowe
13:50 
UCI Mistrzostwa Świata, Paryż, Francja: DZIEŃ 5 na żywo
*(od 15:30 w CT Sport)
Polsat Sport Extra HDČT Sport
Komentarz: Marcin Lepa

kombinacja norweska
9:45 Kombinacja Norweska, Mistrzostwa Świata, Falun, Szwecja: KONKURS DRUŻYNOWY NA SKOCZNI NORMALNEJ na żywo
*(od 9:55 na TVP Sport)

Eurosport HDEurosport DETVP Sport HDsport.tvp.plRai sport 2ČT Sport
Komentarz w TVP Sport HD: Marek Rudziński (z Falun)
Komentarz w Eurosporcie HD: Adam Probosz

15:55 
Kombinacja Norweska, Mistrzostwa Świata, Falun, Szwecja: BIEG SZTAFETOWY na żywo
*(od 15:30 na Eurosporcie)
Eurosport HDEurosport DETVP Sport HD
sport.tvp.plDas Erste HDRai sport 2ČT Sport
Komentarz w TVP Sport HD: Marek Rudziński (z Falun)

koszykówka mężczyzn
02:00 Liga NBA: HOUSTON ROCKETS – TORONTO RAPTORS na żywo
Canal+ Sport HD
Komentarz: Wojciech Michałowicz – Hubert Radke


19:35 Puchar Polski – Finał, Gdynia: WSTĘP DO MECZU na żywo
*(od 19:45 w Polsat Sport)
Polsat Sport Newspolsat-sport-hd.120
Komentarz: Adam Romański – Łukasz Cegliński (z Gdyni)


20:00 Puchar Polski – Finał, Gdynia: ??? – ???  na żywo
Polsat Sport Newspolsat-sport-hd.120
Komentarz: Adam Romański – Łukasz Cegliński (z Gdyni)


21:15 Copa del Rey – Finał: ??? – ??? premiera.200
Sportklub

21:30 Liga NBA: MILWAUKEE BUCKS – ATLANTA HAWKS na żywo
Canal+ Sport HD
Komentarz: Michał Łopaciński – Waldemar Kijanowski

lekkoatletyka
17:00 Magazyn ATLECI premiera.200
polsat-sport-hd.120

21:00 Halowe Mistrzostwa Polski w Toruniu: 2 DZIEŃ  premiera.200
TVP Sport HDsport.tvp.pl

narciarstwo alpejskie
9:45 Puchar Świata, Maribor, Słowenia – slalom kobiet: I PRZEJAZD  na żywo
Eurosport 2 HDEurosport DERai sport 1
Komentarz w polskim Eurosporcie: Witold Domański

11:00
Puchar Świata, Saalbach, Austria;  SUPERGIGANT MĘŻCZYZN na żywo
Eurosport HDEurosport DEDas Erste HDRai sport 1
Komentarz w polskim Eurosporcie: Witold Domański

12:15 Puchar Świata, Maribor, Słowenia – slalom kobiet: II PRZEJAZD  na żywo
Eurosport HDEurosport DERai sport 1
Komentarz w polskim Eurosporcie: Witold Domański

narciarstwo dowolne
05:15 TTR Air & Style Tour, Los Angeles, USA: ZAWODY na żywo
Sportklub

piłka ręczna kobiet
17:30
PGNIG Superliga – 19. kolejka: SPR LUBLIN  -POGOŃ SZCZECIN na żywo
polsat-sport-hd.120
Komentarz: Szymon Rojek – Wojciech Nowiński

piłka ręczna mężczyzn
16:55 
Velux EHF Liga Mistrzów – grupa C: MONTPELLIER AGGLOMERATION HB – MKB-MVM VESZPREM na żywo
nSport+ HD
Komentarz: Tomasz Dryła – Michał Matysik

19:00 
Velux EHF Liga Mistrzów: STUDIO na żywo
Canal+ Family HD
Studio: Krzysztof Bandych – Robert Lis (z Płocka)

19:25
 Velux EHF Liga Mistrzów – grupa B: ORLEN WISŁA PŁOCK – SG FLENSBURG-HANDEWITT na żywo

Canal+ Family HD
Komentarz: Piotr Karpiński – Marcin Lijewski (z Płocka)
Reporter: Bartosz Ignacik

siatkówka kobiet
14:45
Orlenliga – 21. kolejka: POLSKI CUKIER MUSZYNIANKA MUSZYNA – BKS ALUPROF BIELSKO-BIAŁA na żywo
polsat-sport-hd.120
Komentarz: Tomasz Swędrowski – Tomasz Wójtowicz

siatkówka mężczyzn
13:35 Krispol 1. Liga – 23. kolejka: LKS ŁABĘDŹ RZECZYCA – ŚLEPSK SUWAŁKI na żywo
TVP Regionalnasport.tvp.pl

14:00
Serie A1 – 20. kolejka: CALZEDONIA VERONA – VERO VOLLEY MONZA premiera.200
Sportklub

23:00 Serie A1 – 20. kolejka: CMC RAVENNA – SIR SAFETY PERUGIA
premiera.200
Sportklub

skoki narciarskie
17:00 Mistrzostwa Świata, Falun, Szwecja: KONKURS MIESZANYna żywo
*(od 16:55 na TVP Sport)
Eurosport HDEurosport DETVP Sport HDsport.tvp.plDas Erste HDRai sport 2ČT Sport
Komentarz w TVP Sport HD: Włodzimierz Szaranowicz – Sebastian Szczęsny (z Falun)
Reporter w TVP Sport HD: Michał Regulski
Komentarz w Eurosporcie: Igor Błachut

snooker
20:00 
Welsh Open, Newport, Wielka Brytania: FINAŁ na żywo
Eurosport HDEurosport DE
Komentarz w polskim Eurosporcie: Przemysław Kruk – Rafał Jewtuch


sporty motorowe
21:00 Magazyn MONSTER JAM premiera.200
Polsat Sport Extra HD
Lektor: Tomasz Lorek

sporty walki
22:00
Magazyn WORLD COMBAT GAMES premiera.200
Fightklub

tenis
02:00 
ATP World Tour 250,Delray Beach, USA – 1/2 Finału: ADRIAN MANNARINO – IVO KARLOVIC na żywo
Supertennis HD

14:00
ATP Wrocław Open: Finał debla FRANK DANCEVIC/ANDRIEJ KAPAŚ – PHILIPP PETZSCHNER/TIM PUETZ  na żywo
Polsat Sport News
Komentarz: Marin Muras – Dawid Olejniczak

15:00 
ATP World Tour 250, Marsylia, Francja: Finał GAEL MONFILS – GILLES SIMON na żywo
Supertennis HD

16:00 ATP Wrocław Open: Finał singla FARRUKH DUSTOV – MIRZA BASIC  na żywo
Polsat Sport News
Komentarz: Marin Muras – Dawid Olejniczak

21:00 ATP World Tour 250,Delray Beach, USA: Finał ??? – ??? na żywo
Supertennis HD

22:00 
ATP World Tour 500, Rio de Janeiro, Brazylia: Finał FABIO FOGNINI – DAVID FERRER   na żywo
Polsat Sport Extra HDSupertennis HD

Komentarz w Polsat Sport Extra: Tomasz Tomaszewski

23:00
WTA World Tour, Rio de Janeiro, Brazylia: Finał SARA ERRANI – ANNA SCHMIEDLOVA premiera.200
Polsat Sport News
Komentarz: Katarzyna Nowak

inne
11:00 Magazyn GILLETTE WORLD SPORT premiera.200
Fightklub

*Rozpiska jest cały czas aktualizowana! Obsady dziennikarzy mogą ulec zmianie.

Przygotowali: Adam Zakrzewski, Mateusz Orłowski, Radosław Kepys, Daniel Kołodziejczyk, Krzysztof Sokólski i Łukasz Kozłowski

Tagi: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

About REDAKCJA