Sport w TV: niedziela – 24 lutego 2019

Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy. HIT DNIA Mistrzostwa Świata w skokach narciarskich: KONKURS DRUŻYNOWY w Seefeld 10:30 Magazyn LA LIGA+  11:00 Magazyn PIŁKA Z GÓRY  Studio: Daria Kabała-Malarz 11:00 Magazyn CAFE FUTBOL  Studio: Bożydar Iwanow […]

Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy.

HIT DNIA Mistrzostwa Świata w skokach narciarskich: KONKURS DRUŻYNOWY w Seefeld


10:30 Magazyn LA LIGA+ 
CANAL+ Sport HD

11:00 
Magazyn PIŁKA Z GÓRY na żywo
CANAL+ Sport HD
Studio: Daria Kabała-Malarz

11:00 
Magazyn CAFE FUTBOL na żywo
Polsat Sport HDIpla
Studio: Bożydar Iwanow – Jerzy Engel, Cezary Kowalski, Dariusz Wdowczyk

11:55 
La Liga Santander – 25. kolejka: CD LEGANES – VALENCIA CF na żywo
CANAL+ Sport HD
Komentarz: Piotr Laboga – Tomasz Ćwiąkała

12:10
Eredivisie – 23. kolejka: ADO DEN HAAG – AFC AJAX na żywo
Ipla
Komentarz: Piotr Przybysz

12:25
Serie A – 25. kolejka: UC SAMPDORIA – CAGLIARI CALCIO na żywo
Ipla
Komentarz: Piotr Dumanowski – Piotr Czachowski

13:25 
2. Bundesliga – 23. kolejka: SSV JAHN REGENSBURG – HAMBURGER SV na żywo
Ipla
Komentarz: Patryk Mirosławski

14:30
Premier League – 27. kolejka: STUDIO na żywo

Studio: Piotr Domagała – Kamil Kosowski, Tomasz Wieszczycki, Rafał Nahorny

14:30
Serie A – 25. kolejka: STUDIO na żywo
Ipla
Studio: Maciej Jermakow – Antoni Partum

14:30
Eredivisie – 23. kolejka: PSV EINDHOVEN – FEYENOORD na żywo
Ipla
Komentarz: Tomasz Włodarczyk

14:55
Serie A – 25. kolejka: BOLOGNA FC – JUVENTUS FC na żywo
Ipla
Komentarz: Mateusz Święcicki – Filip Kapica

14:55
Serie A – 25. kolejkaCHIEVO WERONA – GENOA CFC na żywo
Ipla
Komentarz: Dominik Guziak – Mikołaj Kruk

15:00
Premier League – 27. kolejka: MANCHESTER UNITED – LIVERPOOL FC na żywo

Komentarz: Marcin Rosłoń – Przemysław Rudzki (z Manchesteru)

15:10 
LOTTO Ekstraklasa – 23. kolejka: WSTĘP DO MECZU na żywo
CANAL+ Sport HD
Komentarz: Robert Skrzyński – Remigiusz Jezierski (z Legnicy)
Reporterzy: Mariusz Wróblewski, Michał Wodziński

15:20 
Bundesliga – 23. kolejka: HANNOVER 96 – EINTRACHT FRANKFURT na żywo

Komentarz: Bartosz Gleń – Tomasz Ćwiąkała

15:25 
LOTTO Ekstraklasa – 23. kolejka: MIEDŹ LEGNICA – WISŁA PŁOCK na żywo
CANAL+ Sport HD
Komentarz: Robert Skrzyński – Remigiusz Jezierski (z Legnicy)

16:10 
La Liga Santander – 25. kolejka: ATLETICO MADRYT – VILLARREAL CF na żywo

Komentarz: Marcin Pawłowski – Marcin Gazda

16:40
Eredivisie – 23. kolejka: WILLEM II – AZ ALKMAAR na żywo
*(o 19:00  w Polsat Sport News HD)
Ipla
Komentarz: Szymon Rojek

16:55
1. Liga – 22. kolejka: AC SPARTA PRAGA – FK BANIK OSTRAVA na żywo
*(o 00:00  w Polsat Sport Extra HD)
Ipla
Komentarz: Grzegorz Michalewski – Marcin Kalita

17:00 
Carabao Cup – Finał: STUDIO na żywo
Ipla
Studio: Maciej Jermakow – Jarosław Koliński

17:00
Tipico Bundesliga – 19. kolejka: SK RAPID WIEDEŃ – FC RED BULL SALZBURG na żywo

Komentarz: Adam Kotleszka

17:05 Premier League – 27. kolejka: STUDIO na żywo

Studio: Piotr Domagała – Kamil Kosowski, Tomasz Wieszczycki, Rafał Nahorny

17:20 Carabao Cup – Finał: CHELSEA FC – MANCHESTER CITY na żywo
Ipla
Komentarz: Marcin Grzywacz – Tomasz Zieliński (z Londynu)

17:20 Mistrzostwa Świata U20 – Polska 2019: LOSOWANIE FAZY GRUPOWEJ na żywo
*(od 17:30 także w TVP 1 HD)
TVP Sport HDsport.tvp.pl
Komentarz: Maciej Iwański

17:30 
LOTTO Ekstraklasa – 23. kolejka: WSTĘP DO MECZU na żywo

Komentarz: Rafał Dębiński – Grzegorz Mielcarski (z Krakowa)
Reporterzy: Paulina Bojarska, Tomasz Lipiński

17:55 
LOTTO Ekstraklasa – 23. kolejka: CRACOVIA – JAGIELLONIA BIAŁYSTOK na żywo

Komentarz: Rafał Dębiński – Grzegorz Mielcarski (z Krakowa)

17:55 
Serie A – 25. kolejka: PARMA CALCIO – SSC NAPOLI na żywo
Ipla
Komentarz: Piotr Dumanowski – Dominik Guziak

17:55 
Bundesliga – 23. kolejka: BORUSSIA DORTMUND – BAYER 04 LEVERKUSEN na żywo
Ipla
Komentarz:Patryk Mirosławski – Sebastian Chabiniak

18:25
La Liga Santander – 25. kolejka: REAL VALLADOLID – REAL BETIS na żywo

Komentarz: Adam Marchliński – Leszek Orłowski

19:30 
Carabao Cup – Finał: STUDIO na żywo
Ipla
Studio: Maciej Jermakow – Jarosław Koliński

20:00 
La Liga Santander – 25. kolejka: STUDIO na żywo
Ipla
Studio: Mateusz Majak – Marcin Gazda, Maciej Kruk

20:00 
Magazyn LIGA+ EXTRA na żywo

Studio: Andrzej Twarowski, Krzysztof Marciniak – Tomás Podstawski, Adam Buksa, Maciej Murawski, Marcin Baszczyński, Sławomir Stempniewski

20:25 
Serie A – 25. kolejka: ACF FIORENTINA – INTER MEDIOLAN na żywo
Ipla
Komentarz: Julian Kowalski – Piotr Czachowski

20:40 
La Liga Santander – 25. kolejka: UD LEVANTE – REAL MADRYT na żywo
Ipla
Komentarz: Sebastian Chabiniak – Łukasz Wiśniowski

21:30 
Magazyn LIGA+ EXTRA DOGRYWKA na żywo
CANAL+ Sport HD
Studio: Andrzej Twarowski, Krzysztof Marciniak – Tomás Podstawski, Adam Buksa, Maciej Murawski, Marcin Baszczyński, Sławomir Stempniewski

22:45
La Liga Santander – 25. kolejka: STUDIO na żywo
Ipla
Studio: Mateusz Majak – Marcin Gazda, Maciej Kruk

23:00
 Magazyn ELEVEN GOL na żywo
Ipla
Studio: Maciej Jermakow

23:00 
Magazyn SPORT+ 
CANAL+ Sport HD
Redakcja: Przemysław Pełka, Grzegorz Kaczmarczyk, Cezary Olbrycht, Leszek Orłowski


08:45 Mistrzostwa Europy, Mińsk, Białoruś: BIEG POŚCIGOWY MĘŻCZYZN na żywo
*(od 09:00 w Polsat Sport Extra HD)
Eurosport 1 HDIpla

10:50 Mistrzostwa Europy, Mińsk, Białoruś: BIEG POŚCIGOWY KOBIET na żywo
*(o 12:00  w Eurosport 2 HD)
Ipla


11:25 Mistrzostwa Świata, Seefeld, Austria: SPRINT DRUŻYNOWE KOBIET I MĘŻCZYZN na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.plEurosport 1 HDIpla
Komentarz w TVP Sport: Jarosław Idzi – Piotr Meissner
Komentarz w Eurosport 1: Kacper Merk – Martyna Galewicz


21:30 Puchar Świata, Calgary, Kanada: I i II PRZEJAZD CZWÓREK MĘŻCZYZN  na żywo
Ipla


20:00 Gala Boksu, Poznań: MICHAŁ CHUDECKI – TIMUR KUZAKHMEDOV na żywo
Ipla


13:00 IEM Katowice 2019 – CS:GO Legends Stage: DZIEŃ 5 na żywo
sport.tvp.pl


18:00 PGA European Tour – WGC – Mexico Championship, Mexico City, Meksyk: FINAŁ na żywo
CANAL+ Sport HD
Komentarz: Andrzej Person, Jacek Person

19:30 
PGA Tour – Puerto Rico Open, Rio Grande, Portoryko: FINAŁ na żywo


02:00 NHL: PHILADELPHIA FLYERS – PITTSBURGH PENGUINS na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.pl


12:00
UEA Tour, Zjednoczone Emiraty Arabskie: ETAP 1 
*(o 13:50  w Eurosport 2 HD)
Ipla

15:00 
Tour of Andalusia, Hiszpania: ETAP 5 na żywo
Ipla

16:15 
Tour de Algarve, Portugalia: ETAP 5 na żywo
Ipla


10:00 Mistrzostwa Świata, Seefeld, Austria: SPRINT DRUŻYNOWY – SKOKI HS 130 na żywo
Eurosport 1 HDIpla
Komentarz: Paweł Ulbrych

13:00
 Mistrzostwa Świata, Seefeld, Austria: SPRINT DRUŻYNOWY – BIEG ŁĄCZONY 2 x 7,5 KM na żywo
Eurosport 1 HD
Ipla
Komentarz: Paweł Ulbrych


02:30 
NBA: GOLDEN STATE WARRIORS – HOUSTON ROCKETS na żywo
CANAL+ Sport HD
Komentarz: Michał Łopaciński – Kamil Chanas

21:30 
NBA: TORONTO RAPTORS – ORLANDO MAGIC na żywo

Komentarz: Michał Łopaciński, Wojciech Michałowicz


14:25 Mistrzostwa Świata w sprincie, Heerenveen, Holandia: DZIEŃ 2 na żywo
*(o 19:45   w TVP Sport HD, o 23:15  w Eurosport 2 HD)
sport.tvp.plTVP Sport HDIpla


09:30 Puchar Świata, Bansko, Bułgaria: GIGANT MĘŻCZYZN – I PRZEJAZD na żywo


10:30 Puchar Świata, Crans Montana, SzwajcariaZJAZD KOBIET DO KOMBINACJI na żywo
Ipla

12:30 
Puchar Świata, Bansko, Bułgaria: GIGANT MĘŻCZYZN – II PRZEJAZD na żywo
Ipla

13:30 
Puchar Świata, Crans Montana, Szwajcaria: SLALOM KOBIET DO KOMBINACJI na żywo
*(o 16:45  w Eurosport 1 HD)
Eurosport 1 HDIpla


05:30 Puchar Świata, Tazawako, Japonia: JAZDA PO MULDACH PODWÓJNYCH na żywo
Ipla

09:00 
Puchar Świata, Sunny Volley, Rosja: SKICROSS na żywo
Ipla


13:30 DKB Handball Bundesliga – 22. kolejka: SG BMM BIETIGHEIM – DIE EULEN LUDWIGSHAFEN na żywo

Komentarz: Mateusz Juza

15:15
Magazyn GAZPROM SEHA LEAGUE 


16:55 
EHF Liga Mistrzów – grupa B: RK CELJE LASKO – PARIS SAINT GERMAIN HANDBALL na żywo

Komentarz: Piotr Karpiński – Sławomir Szmal

18:55 
EHF Liga Mistrzów – grupa A: MONTPELLIER HB – FC BARCELONA LASSA na żywo

Komentarz: Piotr Bugajny – Iwona Niedźwiedź

19:00 DKB Handball Bundesliga – 22. kolejka: SC MAGDEBURG – TVB 1898 STUTTGART

Komentarz: Artur Kwiatkowski


15:55 Puchar Sześciu Narodów – 3. kolejka: WŁOCHY – IRLANDIA na żywo

Komentarz: Robert Małolepszy


17:15 Puchar Świata, Sochi, Rosja: SPRINT
Ipla


14:45 
PlusLiga – 22. kolejka: PGE SKRA BEŁCHATÓW – ALURON VIRTU WARTA ZAWIERCIE na żywo
Polsat Sport HDIpla

17:30 
PlusLiga – 22. kolejka: INDYKPOL AZS OLSZTYN – ASSECO RESOVIA RZESZÓW na żywo
Polsat Sport HDIpla

21:00 
Serie A1 – 22. kolejka: CALZEDONIA VERONA – PEVIVE AXOPOWER MILANO
Ipla

23:00 
Serie A1 – 22. kolejka: VERO VOLLEY MONZA – SIR SAFETY CONAD PERUGIA 
Ipla


16:30 Puchar Świata, Calgary, Kanada: I i II PRZEJAZD MĘŻCZYZN na żywo
Ipla


13:30 Mistrzostwa Świata, Seefeld, Austria: STUDIO na żywo
*(od 14:30 także w TVP 1 HD, od 14:15 w Eurosport 1 HD)
TVP Sport HDsport.tvp.plEurosport 1 HDIpla

14:45 Mistrzostwa Świata, Seefeld, Austria: KONKURS DRUŻYNOWY na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.plEurosport 1 HDIpla
Komentarz w TVP: Przemysław Babiarz, Sebastian Szczęsny (z Seefeld)
Komentarz w Eurosporcie 1: Marek Rudziński, Igor Błachut

16:40 
Mistrzostwa Świata, Seefeld, Austria: STUDIO na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.plEurosport 1 HDIpla


07:00 Puchar Świata, Secret Garden, Chiny: SLALOM RÓWNOLEGŁY na żywo
Ipla


18:00 BetVictor Shoot Out, Watford, Wielka Brytania: DZIEŃ 4  
Ipla

19:45 
BetVictor Shoot Out, Watford, Wielka Brytania: DZIEŃ 4 na żywo
Eurosport 1 HDIpla


11:30 Magazyn WORLD OF FREESPORTS 2018 


21:00 ATP World Tour 500, Rio de Janeiro, Brazylia – Finał: ??? – ??? na żywo
Polsat Sport HDIpla


02:00 Mistrzostwa Świata Superbike, Phillip Island, Australia: SUPERPOLE na żywo
Eurosport 1 HDIpla

03:15 
Mistrzostwa Świata Superbike, Phillip Island, Australia: SUPERSPORT na żywo
Eurosport 1 HD
Ipla

05:00 
Mistrzostwa Świata Superbike, Phillip Island, Australia: WYŚCIG 2 na żywo
Eurosport 1 HD
Ipla

inne
00:05 Magazyn WIADOMOŚCI EUROSPORTU 
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla

18:30 Magazyn SPORT TELEGRAM na żywo


19:20 Magazyn SPORT na żywo


19:35 
Magazyn SPORT na żywo


19:40 
Magazyn WIADOMOŚCI EUROSPORTU 
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla

20:25 
Magazyn SPORT na żywo


21:30 
Magazyn SPORTOWY WIECZÓR na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.pl


*Rozpiska jest cały czas aktualizowana! Obsady dziennikarzy mogą ulec zmianie

Tagi: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

About Adam Zakrzewski

https://twitter.com/AddidasAdam