Sport w TV: niedziela – 24 września 2017

Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy. HIT DNIA Mistrzostwa Świata w kolarstwie szosowym: WYŚCIG ELITY MĘŻCZYZN  01:05 Major League Soccer – 30. kolejka: PHILADELPHIA UNION – CHICAGO FIRE  01:30 Eredivisie – […]

Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy.

HIT DNIA Mistrzostwa Świata w kolarstwie szosowym: WYŚCIG ELITY MĘŻCZYZN 


01:05 Major League Soccer – 30. kolejka: PHILADELPHIA UNION – CHICAGO FIRE na żywo
Eurosport 2 HDEurosport PlayerIpla

01:30 Eredivisie – 6. kolejka: FEYENOORD – NAC BREDA premiera.200
 
Ipla
Komentarz: Tomasz Włodarczyk

10:20 1.Liga – 8. kolejka: FK MLADA BOLESLAV – FC VICTORIA PILZNO premiera.200
 Ipla
Komentarz: Grzegorz Michalewski

11:00 Magazyn CAFE FUTBOL na żywo
Polsat Sport HD
Ipla
Studio: Mateusz Borek – Tomasz Hajto, Roman Kołtoń

12:00
Magazyn LIGA EUROPY UEFA premiera.200
CANAL+ Sport HD
Lektorzy: Adam Marchliński, Filip Surma

12:25 
Serie A – 6. kolejka: UC SAMPDORIA – AC MILAN na żywo
Ipla
Komentarz w Eleven Sports HD: Mateusz Święcicki – Filip Kapica

12:25 
Eredivisie – 6. kolejka: FC UTRECHT – PSV EINDHOVEN na żywo
 
Ipla
Komentarz: Tomasz Włodarczyk

14:30 Bundesliga – 6. kolejka: STUDIO na żywo
Ipla

14:55 
Serie A – 6. kolejka: INTER MEDIOLAN – GENOA CFC na żywo
Ipla

Komentarz: Dominik Guziak – Piotr Dumanowski

15:00
Regionalliga West – 10. kolejka: ALEMANNNIA AACHEN – WUPPERTAL na żywo


15:10 Lotto Ekstraklasa – 10. kolejka: WSTĘP DO MECZU na żywo
CANAL+ Sport HD
Komentarz: Robert Skrzyński – Remigiusz Jezierski (z Lubina)
Reporter: Sonia Śledź, Cezary Olbrycht

15:25 
Lotto Ekstraklasa – 10. kolejka: KGHM ZAGŁĘBIE LUBIN – SANDECJA NOWY SĄCZ na żywo
CANAL+ Sport HD
Komentarz: Robert Skrzyński – Remigiusz Jezierski (z Lubina)

15:25 
Bundesliga – 6. kolejka: HANNOVER 96 – FC KOELN na żywo
Ipla

Komentarz: Marcin Grzywacz – Tomasz Zieliński

16:10 La Liga Santander – 6. kolejka: GETAFE CF – VILLARREAL CF na żywo
Ipla

Komentarz: Sebastian Chabiniak – Marcin Gazda

16:25 
Tipico Bundesliga – 9. kolejka: FC RED BULL SALZBURG – FK AUSTRIA WIEDEŃ na żywo

Komentarz: Julian Kowalski

16:55 
Premier League – 6. kolejka: BRIGHTON & HOVE ALBION – NEWCASTLE UNITED na żywo

Komentarz: Przemysław Pełka – Rafał Nahorny

17:00
Botolo Pro – 2. kolejka: CHABAB RIF HOCEIMA – CHABAB ATLAS KHENIFRA na żywo


17:30 
Bundesliga – 6. kolejka: STUDIO na żywo
Ipla


17:35 
Lotto Ekstraklasa – 10. kolejka: WSTĘP DO MECZU na żywo

Komentarz: Bartosz Gleń – Grzegorz Mielcarski (z Białegostoku)
Reporterzy: Paulina Bojarska, Piotr Laboga

17:55 
Lotto Ekstraklasa – 10. kolejka: JAGIELLONIA BIAŁYSTOK – LEGIA WARSZAWA na żywo

Komentarz: Bartosz Gleń – Grzegorz Mielcarski (z Białegostoku)

17:55 
Bundesliga – 6. kolejka: BAYER 04 LEVERKUSEN – HAMBURGER SV na żywo
Ipla

Komentarz: Patryk Mirosławski – Tomasz Ćwiąkała

18:25 La Liga Santander – 6. kolejka: 
SD EIBAR – CELTA VIGO na żywo
Ipla
Komentarz: Sebastian Chabiniak

18:30 
Premier League – 10. kolejka: KARPATY LWÓW – CHORNOMORETS ODESSA  na żywo


19:00 
Botolo Pro – 2. kolejka: KHOURIGBA – ITTIHAD TANGER na żywo


20:00 
Major League Soccer – 30. kolejka: SPORTING KANSAS CITY – LOS ANGELES GALAXY na żywo
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla

20:00 Magazyn LIGA+ EXTRA na żywo

Studio: Tomasz Smokowski, Krzysztof Marciniak – Tomasz Wieszczycki, Sławomir Stempniewski, Szymon Marciniak
Studio analiz: Rafał Dębiński – Kamil Kosowski
Moim zdaniem: Tomasz Lipiński


20:00
Serie A – 6. kolejka: STUDIO na żywo
Ipla


20:30
Premier Liga – 11. kolejka: FK ROSTOV – LOKOMOTIV MOSKWA premiera.200
 Ipla
Komentarz: Grzegorz Michalewski

20:40 
Serie A – 6. kolejka: ACF FIORENTINA – ATALANTA BC na żywo
Ipla
Komentarz: Piotr Dumanowski – Dominik Guziak

20:40 
La Liga Santander – 6. kolejka: REAL SOCIEDAD – VALENCIA CF na żywo
Ipla
Komentarz w Eleven HD: Marcin Pawłowski – Marcin Gazda

21:00 
Botolo Pro – 2. kolejka: DIFFA EL JADIDA – RAPIDE CLUB na żywo


21:30 
Magazyn LIGA+ EXTRA DOGRYWKA na żywo
CANAL+ Sport HD
Studio: Tomasz Smokowski, Krzysztof Marciniak – Tomasz Wieszczycki, Sławomir Stempniewski

22:30 
Magazyn SPORT+ premiera.200
CANAL+ Sport HD


22:45 
Magazyn ELEVEN GOL LIVE na żywo
Ipla

23:00 
Major League Soccer – 30. kolejka: ATLANTA UNITED – MONTREAL IMPACT na żywo
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla


05:00 World Superseries – Yonax Open Japan Superseries: ZAWODY na żywo
Eurosport Player


02:00 Gala Boksu, Inglewood, USA: JORGE LINARES – LUKE CAMPBELL na żywo
Polsat Sport HD Ipla


18:00 PGA Tour – Tour Championship, Atlanta, USA: FINAŁ na żywo
*(od 21:00 w CT Sport HD)
Ipla


16:55 DEL – 6. kolejka: FISCHTOWN PINGUINS BREMERHAVEN – ERC INGOLSTADT na żywo


21:00 Puchar Świata, Waterloo, USA: WYŚCIG KOBIET na żywo
Eurosport Player

22:30 
Puchar Świata, Waterloo, USA: WYŚCIG MĘŻCZYZN na żywo
Eurosport Player


10:00 Mistrzostwa Świata, Bergen, Norwegia: WYŚCIG ELITY MĘŻCZYZN na żywo
*(od 15:00 w Eurosport 1 DE, od 14:00 w BBC Two HD, od 13:45 w France 3)
TVP Sport HDsport.tvp.plEurosport 1 HDEurosport PlayerIpla
Komentarz w TVP: Piotr Sobczyński, Sebastian Szczęsny – Andrzej Piątek

20:10 
Mistrzostwa Świata, Bergen, Norwegia: PODSUMOWANIE premiera.200
TVP Sport HDsport.tvp.pl


09:05 Berlin Marathon 2017, Berlin, Niemcy: MARATON na żywo


15:20 Magazyn ATLECI premiera.200
Polsat Sport HD Ipla


12:30 DKB Handball Bundesliga – 6. kolejka: SC DHFK LEIPZIG – TSV HANNOVER-BURGDORF na żywo

Komentarz: Kamil Gapiński

18:00 Liga Mistrzów Velux EHF – grupa B: STUDIO na żywo
CANAL+ Sport HD
Studio: Bartosz Ignacik – Grzegorz Tkaczyk (z Kielc)
Reporter: Piotr Bugajny

18:30 Liga Mistrzów Velux EHF – grupa B: PGE VIVE KIELCE – THW KIEL na żywo
CANAL+ Sport HDIpla
Komentarz w Canal+ Sport HD: Krzysztof Bandych – Michał Matysik (z Kielc)
Komentarz w Eleven: Michał Wszołek – Michał Świrkula

18:30 
DKB Handball Bundesliga – 6. kolejka: SC MAGDEBURG – TSV GWD MINDEN na żywo

Komentarz: Kamil Gapiński


14:15 Pro D2 – 6. kolejka: AS BEZIERS HERAULT – USAP PERPIGNAN na żywo
Eurosport Player


13:30 Mistrzostwa Europy, Baku, Azerbejdżan – grupa C: BUŁGARIA – TURCJA na żywo
*(o 23:00 premiera.200 w Polsat Sport News)
 Ipla

14:50 Mistrzostwa Europy, Tbilisi, Gruzja – grupa B: GRUZJA – BIAŁORUŚ na żywo
Polsat Sport Extra HD Ipla

15:00 Mistrzostwa Europy, Ganja, Azerbejdżan – grupa D: SERBIA – BELGIA na żywo


15:50 Mistrzostwa Europy, Baku, Azerbejdżan – grupa A: AZERBEJDŻAN – POLSKA na żywo
Polsat Sport HD Ipla

17:50 
Mistrzostwa Europy, Tbilisi, Gruzja – grupa BCHORWACJA – WŁOCHY na żywo
 Ipla

17:50 
Mistrzostwa Europy, Ganja, Azerbejdżan – grupa D: CZECHY – HOLANDIA na żywo
Polsat Sport Extra HD Ipla

18:20 Mistrzostwa Europy, Baku, Azerbejdżan – grupa A: NIEMCY – WĘGRY na żywo
Polsat Sport HD Ipla


08:00 World Open, Yushan, Chiny: DZIEŃ 7 na żywo
Eurosport 2 HDEurosport PlayerIpla

13:30 
World Open, Yushan, Chiny: DZIEŃ 7 na żywo
Eurosport 2 HDEurosport PlayerIpla


10:30 Magazyn WORLD OF FREESPORTS 2017 premiera.200


03:00 MMA Bellator 183: BENSON HENDERSON – PATRICKY FREIRE na żywo
CANAL+ Sport HD
Komentarz: Edward Durda – Karol Matuszczak

22:00 
Magazyn FIGHTING ROOKIES premiera.200
Fightklub


05:00 WTA Tour, Tokio, Japonia: FINAŁ na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.pl
Komentarz: Michał Lewandowski

06:30
WTA Tour, Wuhan, Chiny: I RUNDA na żywo
sport.tvp.pl

07:00 WTA Tour, Seul, Korea Południowa: FINAŁ na żywo
sport.tvp.pl

08:30
WTA Tour, Wuhan, Chiny: I RUNDA na żywo
sport.tvp.pl

10:30 
WTA Tour, Wuhan, Chiny: I RUNDA na żywo
sport.tvp.pl

12:30 
WTA Tour, Wuhan, Chiny: I RUNDA na żywo
sport.tvp.pl

12:30 
ATP World Tour 250, Sankt Petersburg, Rosja: FINAŁ na żywo
*(o 19:15 premiera.200 w Eurosport 2 HD)
Eurosport 2 HDEurosport PlayerIpla

14:30 
WTA Tour, Wuhan, Chiny: I RUNDA na żywo
sport.tvp.pl

16:30 
WTA Tour, Wuhan, Chiny: I RUNDA na żywo
sport.tvp.pl


14:15 Indian Super League: ZAWODY na żywo
Eurosport Player

17:00 Indian Super League: ZAWODY na żywo
Eurosport Player


16:10 Dzień na Wyścigach – Służewiec 2017: WIELKA WARSZAWSKA na żywo
sport.tvp.pl


02:00 Moto2, Grand Prix Aragonii: II SESJA TRENINGOWA premiera.200
Polsat Sport Extra HD Ipla

08:40 
Moto3, Grand Prix Aragonii: ROZGRZEWKA na żywo
Polsat Sport Extra HDIpla

09:10
Moto2, Grand Prix Aragonii: ROZGRZEWKA na żywo
Polsat Sport Extra HDIpla

09:40
MotoGP, Grand Prix Aragonii: ROZGRZEWKA na żywo
Polsat Sport Extra HDIpla

11:00 
Moto3, Grand Prix Aragonii: WYŚCIG na żywo
Polsat Sport Extra HDIpla

12:20 
Moto2, Grand Prix Aragonii: WYŚCIG na żywo
Polsat Sport Extra HDIpla


14:00 
MotoGP, Grand Prix Aragonii: WYŚCIG na żywo
Polsat Sport Extra HDIpla


13:00 ADAC GT Masters, Hockenheimring, Niemcy: WYŚCIG 2 na żywo


15:00 Seria DTM, Spielberg, Austria: WYŚCIG 2 na żywo


20:00
 Monster Energy Nascar Cup Series, Londyn, Wielka Brytania: WYŚCIG na żywo


22:30 Road Racing Italian Championship, Mugello, Włochy: 10. RUNDA na żywo


12:45 NICE 1. Liga Żużlowa – Finał: GRUPA AZOTY UNIA TARNÓW – ZDUNEK WYBRZEŻE GDAŃSK na żywo
Polsat Sport HDIpla

15:15 PGE Ekstraliga: FINAŁ – KULISY na żywo


16:00 PGE Ekstraliga – mecz o 3 miejsce: STUDIO na żywo

Studio: Daria Kabała-Malarz – Krzysztof Cegielski (z Zielonej Góry)
Reporterzy: Jakub Zborowski, Karolina Mikołajczyk

16:30 
PGE Ekstraliga – mecz o 3 miejsce: EKANTOR.PL FALUBAZ ZIELONA GÓRA – CASH BROKER STAL GORZÓW na żywo

Komentarz: Sergiusz Ryczel – Paweł Ruszkiewicz (z Zielonej Góry)

18:30 
PGE Ekstraliga – Finał: STUDIO na żywo

Studio: Marcin Majewski – Gabriel Waliszko (z Wrocławia)
Reporterzy: Joanna Cedrych, Łukasz Benz

19:00 
PGE Ekstraliga – Finał: BETARD SPARTA WROCŁAW – FOGO UNIA LESZNO  na żywo

Komentarz: Tomasz Dryła – Mirosław Jabłoński (z Wrocławia)

20:45 
Magazyn PGE EKSTRALIGA na żywo

Studio: Marcin Majewski – Gabriel Waliszko (z Wrocławia)

inne
18:30 Magazyn SPORT TELEGRAM na żywo
TVP 2 HD

19:10 
Magazyn WIADOMOŚCI EUROSPORTU premiera.200
Eurosport 1 HDIpla

19:20 
Magazyn SPORT na żywo


19:25 
Magazyn SPORT na żywo
 


20:00 Magazyn SPORT na żywo


22:00 Magazyn SPORTOWA NIEDZIELA na żywo
TVP Sport HD
sport.tvp.pl

22:55 
Magazyn WIADOMOŚCI EUROSPORTU premiera.200
Eurosport 1 HD
Ipla

23:30 Magazyn SPORT NEWS+ premiera.200
CANAL+ Sport HD


*Rozpiska jest cały czas aktualizowana! Obsady dziennikarzy mogą ulec zmianie

Tagi: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

About Adam Zakrzewski

https://twitter.com/AddidasAdam