Sport w TV: niedziela – 25 lutego 2018

Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy. HIT DNIA Carabao Cup – Finał: ARSENAL FC – MANCHESTER CITY 00:35 Magazyn BUNDESLIGA+ 11:00 Magazyn CAFE FUTBOL Studio: Bożydar Iwanow – Maciej Szczęsny, Marek Jóźwiak, […]

Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy.

HIT DNIA Carabao Cup – Finał: ARSENAL FC – MANCHESTER CITY


00:35 Magazyn BUNDESLIGA+ premiera.200


11:00 
Magazyn CAFE FUTBOL na żywo
Polsat Sport HD
Ipla
Studio: Bożydar Iwanow – Maciej Szczęsny, Marek Jóźwiak, Tomasz Hajto, Roman Kołtoń

11:55 La Liga Santander – 25. kolejka: VILLARREAL CF – GETAFE CF na żywo
Ipla
Komentarz: Marcin Pawłowski – Marcin Gazda

12:25
Serie A – 26. kolejka: FC CROTONE – SPAL 2013 na żywo
Ipla
Komentarz w Eleven Sports 2: Michał Mitrut – Piotr Czachowski

12:25 
Eredivisie – 25. kolejka: AFC AJAX – ADO DEN HAAG na żywo
Ipla
Komentarz: Piotr Przybysz

13:00
Premier League – 21. kolejka: ZORIA ŁUGAŃSK – WORSKŁA POŁTAWA na żywo


13:05 Liga Mistrzów UEFA – 1/8 Finału: CHELSEA FC – BARCELONA FC premiera.200
TVP Sport HDsport.tvp.pl
Komentarz: Hubert Bugaj

13:25 
2. Bundesliga – 24. kolejka: FC ST. PAULI – HOLSTEIN KIEL na żywo
Ipla
Komentarz: Sebastian Chabiniak

14:00
3. Liga – 26. kolejka: CARL ZEISS JENA – ROT-WEISS ERFURT na żywo


14:25 
Eredivisie – 25. kolejka: FEYENOORD – PSV EINDHOVEN na żywo
Ipla
Komentarz: Cezary Kowalski

14:30
AL-Ko Cup 2018, Ulm, Niemcy: TURNIEJ HALOWY na żywo


14:55
Serie A – 26. kolejka: US SASSUOLO CALCIO – SS LAZIO na żywo
Ipla
Komentarz: Piotr Dumanowski – Piotr Czachowski

14:55 Serie A – 26. kolejka: UC SAMPDORIA – UDINESE CALCIO na żywo

Komentarz: Dominik Guziak – Mikołaj Kruk

15:00 Premier League – 28. kolejka: MANCHESTER UNITED – CHELSEA FC na żywo

Komentarz w Canal+: Przemysław Rudzki – Przemysław Pełka

15:00
Bundesliga – 24. kolejka: STUDIO na żywo
Ipla

15:10 Lotto Ekstraklasa – 24. kolejka: WSTĘP DO MECZU na żywo

Komentarz: Marcin Rosłoń – Remigiusz Jezierski (z Wrocławia)
Reporterzy: Sonia Śledź, Żelisław Żyżyński

15:10 
Lotto Ekstraklasa – 24. kolejka: WSTĘP DO MECZU na żywo

Komentarz: Adam Marchliński – Kamil Kosowski (z Gliwic)
Reporter: Adam Westfal

15:25 
Lotto Ekstraklasa – 24. kolejka: PIAST GLIWICE – WISŁA KRAKÓW na żywo

Komentarz: Adam Marchliński – Kamil Kosowski (z Gliwic)

15:25 
Lotto Ekstraklasa – 24. kolejka: ŚLĄSK WROCŁAW – GÓRNIK ZABRZE na żywo

Komentarz: Marcin Rosłoń – Remigiusz Jezierski (z Wrocławia)

15:25
Bundesliga – 24. kolejka: BAYER 04 LEVERKUSEN – FC SCHALKE 04 na żywo
Ipla
Komentarz: Mateusz Święcicki – Filip Kapica

15:55 Premier League – 21. kolejka: SZACHTAR DONIECK – ZIRKA KROPYWNYCKI na żywo
Ipla
Komentarz: Mariusz Hawryszczuk – Robert Zieliński

16:10 
La Liga Santander – 25. kolejka: ATHLETIC CLUB – MALAGA CF na żywo
Ipla
Komentarz: Marcin Pawłowski – Tomasz Ćwiąkała

16:25
Tipico Bundesliga – 24. kolejka: SK PUNTIGAMER STURM GRAZ – FC RED BULL SALZBURG na żywo

Komentarz: Jakub Polkowski

17:25
Carabao Cup – Finał: ARSENAL FC – MANCHESTER CITY  na żywo
Ipla
Komentarz: Marcin Grzywacz – Tomasz Zieliński (z Londynu)

17:35 
Lotto Ekstraklasa – 24. kolejka: WSTĘP DO MECZU na żywo

Komentarz: Rafał Wolski – Kazimierz Węgrzyn (z Kielc)
Reporterzy: Paulina Bojarska, Cezary Olbrycht


17:55 
Lotto Ekstraklasa – 24. kolejka: KORONA KIELCE – LECH POZNAŃ na żywo

Komentarz: Rafał Wolski – Kazimierz Węgrzyn (z Kielc)

17:55
Bundesliga – 24. kolejka: RB LEIPZIG – FC KOELN na żywo
Ipla

Komentarz: Julian Kowalski – Sebastian Chabiniak

17:55 1.Liga – 18. kolejka: SK SLAVIA PRAGA – BOHEMIAS PRAHA 1905 na żywo
Ipla
Komentarz: Marcin Kalita

18:05
 Serie A – 26. kolejka: JUVENTUS FC – ATALANTA BC (Z OPÓŹNIENIEM) na żywo
Ipla
Komentarz: Piotr Dumanowski

18:15
Premier League Wales – 26. kolejka: CARMARTHEN – ABERYSTWYTH na żywo


18:25 
La Liga Santander – 25. kolejka: VALENCIA CF – REAL SOCIEDAD na żywo

Komentarz w Eleven Sports 4: Michał Mitrut – Marcin Gazda

20:00 
Magazyn LIGA+ EXTRA na żywo

Studio: Krzysztof Marciniak – Karol Klimczak, Maciej Murawski, Mirosław Szymkowiak, Sławomir Stempniewski
Redakcja: Daria Kabała-Malarz, Filip Surma

20:00 
Serie A – 26. kolejka: STUDIO na żywo
Ipla

20:40
 
Serie A – 26. kolejka: AS ROMA – AC MILAN na żywo
Ipla
Komentarz: Mateusz Święcicki – Filip Kapica

20:40 
La Liga Santander – 25. kolejka: SEVILLA FC – ATLETICO MADRYT na żywo
Ipla
Komentarz w Eleven Sports 2: Dominik Guziak – Tomasz Ćwiąkała

20:55 
Ligue 1 Conforama – 27. kolejka: PARIS SAINT GERMAIN – OLYMPIQUE MARSYLIA na żywo
Ipla
Komentarz: Julian Kowalski – Stefan Białas

21:30 
Magazyn LIGA+ EXTRA DOGRYWKA na żywo
*(od 22:30 w Canal+ Now)

Studio: Krzysztof Marciniak – Karol Klimczak, Maciej Murawski, Mirosław Szymkowiak, Sławomir Stempniewski
Redakcja: Daria Kabała-Malarz, Filip Surma

22:30 
Magazyn SPORT+ premiera.200

Redakcja: Przemysław Rudzki, Edward Durda, Piotr Laboga

22:50
 
Magazyn ELEVEN GOL na żywo
Ipla


06:10 Igrzyska Olimpijskie, Pjongczang, Korea Południowa: STUDIO na żywo
*(od 07:00 w Eurosport 1 HD)
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla

07:15 Igrzyska Olimpijskie, Pjongczang, Korea Południowa: BIEG ZE STARTU WSPÓLNEGO KOBIET ST. KLASYCZNYM na żywo
*(od 08:00 w CT Sport HD)
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIplasport.tvp.pl
Komentarz w Eurosporcie 1: Marek Rudziński, Kacper Merk (z Pjongczang)
Komentarz w Eurosporcie 3 (CP): Marek Jóźwik
Komentarz w TVP: Jarosław Idzi – Piotr Meissner (z Pjongczang)


08:45 
Igrzyska Olimpijskie, Pjongczang, Korea Południowa: STUDIO na żywo
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla

09:05 
Igrzyska Olimpijskie, Pjongczang, Korea Południowa: CEREMONIA KWIATOWA na żywo
sport.tvp.pl

09:20
 
Igrzyska Olimpijskie, Pjongczang, Korea Południowa: STUDIO na żywo


00:50 Igrzyska Olimpijskie, Pjongczang, Korea Południowa: STUDIO na żywo


01:15 Igrzyska Olimpijskie, Pjongczang, Korea Południowa: III ŚLIZG CZWÓREK MĘŻCZYZN na żywo
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIplasport.tvp.pl
Komentarz w Eurosporcie 3 (CP): Adam Romański – Jakub Zakrzewski
Komentarz w TVP: Sławomir Kwiatkowski – Tomasz Żyła

02:40
 
Igrzyska Olimpijskie, Pjongczang, Korea Południowa: STUDIO na żywo


03:10
 Igrzyska Olimpijskie, Pjongczang, Korea Południowa: IV ŚLIZG CZWÓREK MĘŻCZYZN na żywo
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIplasport.tvp.pl
Komentarz w Eurosporcie 3 (CP): Adam Romański – Jakub Zakrzewski
Komentarz w TVP: Sławomir Kwiatkowski – Tomasz Żyła

04:00 
Igrzyska Olimpijskie, Pjongczang, Korea Południowa: STUDIO na żywo


04:00 Gala Boksu, Inglewood, USA: WISAKSIL WANGEK – JUAN FRANCISCO ESTRADA na żywo
Ipla


00:20 Igrzyska Olimpijskie, Pjongczang, Korea Południowa: STUDIO na żywo


01:05 Igrzyska Olimpijskie, Pjongczang, Korea Południowa – turniej kobiet: FINAŁ  na żywo
*(o 07:45 premiera.200 w Eurosport 2 HD)
Eurosport PlayerEurosport 2 HDIpla
sport.tvp.pl
Komentarz w Eurosporcie 4 (CP): Krzysztof Wanio – Maciej Cesarz
Komentarz w TVP: Adam Sterczewski – Marta Szeliga-Frynia


10:00 
PGA European Tour – Commercial Bank Qatar Masters, Doha, Katar: FINAŁ na żywo

Komentarz: Andrzej Person, Jacek Person

19:00 
PGA Tour – The Honda Classic, Floryda, USA: FINAŁ na żywo
Ipla


01:00 NHL: TORONTO MAPLE LEAFS – BOSTON BRUINS na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.pl
Komentarz: Piotr Chłystek – Michał Ruszel

05:05 Igrzyska Olimpijskie, Gangneung, Korea Południowa – turniej mężczyzn, Finał: STUDIO na żywo


05:10 Igrzyska Olimpijskie, Gangneung, Korea Południowa – turniej mężczyzn, Finał: OLIMPIJCZYCY Z ROSJI – NIEMCY na żywo
Eurosport 2 HDEurosport PlayerIpla
Komentarz w Eurosporcie 2: Grzegorz Michalewski – Jacek Chadziński
Komentarz w Eurosporcie 5 (CP): Tomasz Włodarczyk – Marcin Ćwikła
Komentarz w TVP: Dariusz Szpakowski – Mariusz Czerkawski (z Gangneung)

18:35
Polska Hokej Liga – 1. runda play-off: TATRYSKI PODHALE NOWY TARG – JKH GKS JASTRZĘBIE na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.pl
Komentarz: Patryk Rokicki (z Nowego Targu)
Studio: Olga Rybicka (z Nowego Targu)
Reporter: Maciej Adamiak


12:00 Abu Dhabi Tour: ETAP 5 na żywo
*(od 12:45 w Eurosport 2 HD)
Eurosport 2 HDEurosport PlayerIpla

14:30
Kuurne-Brussels-Kuurne, Belgia: WYŚCIna żywo
Eurosport 2 HDEurosport PlayerIpla


02:30 NBA: GOLDEN STATE WARRIORS – OKLAHOMA CITY THUNDER na żywo
CANAL+ Sport HD
Komentarz: Wojciech Michałowicz – Kamil Chanas

21:30
 NBA: CLEVELAND CAVALIERS – SAN ANTONIO SPURS na żywo

Komentarz: Wojciech Michałowicz – Radosław Hyży


11:40 
Magazyn ATLECI premiera.200
Polsat Sport HDIpla

16:15 IAAF World Indoor Tour – Muller Indoor Grand Prix, Glasgow, Wielka Brytania: MITYNG HALOWY na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.pl
Komentarz w TVP: Hubert Malinowski – Sebastian Chmara


01:30 Igrzyska Olimpijskie, Pjongczang, Korea Południowa: GALA MEDALISTÓW na żywo
*(o 09:35 premiera.200 w TVP 2 HD)
Eurosport Playersport.tvp.pl
Komentarz w TVP: Przemysław Babiarz, Piotr Sobczyński (z Pjongczang)


12:30 DKB Handball Bundesliga – 22. kolejka: MT MELSUNGEN – TBV LEMGO na żywo

Komentarz: Kamil Gapiński

16:55 Velux EHF Liga Mistrzów – grupa B: SG FLENSBURG-HANDEWITT – TELEKOM VESZPREM na żywo

Komentarz: Piotr Bugajny

18:30
DKB Handball Bundesliga – 22. kolejka: DIE EULEN LUDWIGSHAFEN – TVB 1898 STUTTGART premiera.200

Komentarz: Kamil Gapiński

18:30 Velux EHF Liga Mistrzów – grupa A: STUDIO na żywo

Studio: Krzysztof Bandych – Iwona Niedźwiedź (z Płocka)
Reporter: Bartek Ignacik

18:55
Velux EHF Liga Mistrzów – grupa A: ORLEN WISŁA PŁOCK – RHEIN NECKAR LOWEN na żywo

Komentarz: Robert Skrzyński – Tomasz Rosiński (z Płocka)


14:00
 Guinness Pro14 – 16. kolejka: ZEBRE RUGBY – CARDIFF BLUES na żywo
Eurosport Player

14:15 
Pro D2 – 24. kolejka: US COLOMIERS – AS HERAULT BEZIERS na żywo
Eurosport Player


20:30 Liga Siatkówki Kobiet – 19. kolejka: TREFL PROXIMA KRAKÓW – ENEA PTPS PIŁA na żywo
Polsat Sport HDIpla


14:45 PlusLiga – 23. kolejka: DAFI SPOŁEM KIELCE – GKS KATOWICE na żywo
Polsat Sport HDIpla

17:50
Serie A1 – 25. kolejka: AZIMUT MODENA – SIR SAFETY CONAD PERUGIA na żywo
*(o 20:30 premiera.200 w Sportklub)

Komentarz w Sportklubie: Robert Małolepszy – Witold Roman


19:45 World Grand Prix, Preston, Wielka Brytania: FINAŁ na żywo
Eurosport 2 HDEurosport PlayerIpla


10:30 Magazyn WORLD OF FREESPORTS 2018 premiera.200


02:00 UFC on Fox 28: JOSH EMMETT – JEREMY STEPHENS na żywo
Polsat Sport HD
Ipla


19:00 Windy City Open, Chicago, USA: 2. RUNDA na żywo
Eurosport Player


10:05 Turniej o Szablę Wołodyjowskiego, Warszawa, Polska: FINAŁY premiera.200
TVP Sport HD
Komentarz: Ryszard Łabędź (z Warszawy)
Reporter: Anna Kozińska


00:00 
ATP World Tour 250, Delray Beach, USA – 1/2 Finału: ??? – ??? na żywo
Ipla

21:00 
ATP World Tour 250, Delray Beach, USA – Finał: ??? – ??? na żywo


21:00 
ATP World Tour 500, Rio de Janeiro, Brazylia – Finał: ??? – ??? na żywo
Ipla

22:30 
WTA Tour, Budapeszt, Węgry – Finał: ??? – ??? premiera.200
Ipla


12:00 Drużynowy Puchar Świata, Londyn, Wielka Brytania: FINAŁY na żywo
Eurosport Player


03:20 Mistrzostwa Świata Superbike, Phillip Island, Australia: SUPERSPORT na żywo
*(o 17:45 premiera.200 w Eurosport 2 HD)
Eurosport PlayerEurosport 2 HD
Ipla

04:50 
Mistrzostwa Świata Superbike, Phillip Island, Australia: WYŚCIG II na żywo
*(o 18:15 premiera.200 w Eurosport 2 HD)
Eurosport PlayerEurosport 2 HDIpla

inne
04:20 Igrzyska Olimpijskie, Pjongczang, Korea Południowa: NIEZAPOMNIANE CHWILE premiera.200
sport.tvp.pl

11:00 Igrzyska Olimpijskie, Pjongczang, Korea Południowa: STUDIO na żywo
*(od 11:20 w TVP 1 HD)
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIplasport.tvp.pl

11:55 Igrzyska Olimpijskie, Pjongczang, Korea Południowa: CEREMONIA ZAMKNIĘCIA na żywo
sport.tvp.plEurosport 1 HDEurosport PlayerIpla
Komentarz w TVP: Przemysław Babiarz, Piotr Sobczyński (z Pjongczang)
Komentarz w Eurosporcie 3 (CP): Przemysław Iwańczyk, Marek Jóźwik

14:00 Igrzyska Olimpijskie, Pjongczang, Korea Południowa: STUDIO – KOREA  POPOŁUDNIOWA na żywo
Eurosport 1 HDEurosport Player
Ipla

15:50 
Igrzyska Olimpijskie, Pjongczang, Korea Południowa: PODSUMOWANIE DNIA na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.pl

16:30 Igrzyska Olimpijskie, Pjongczang, Korea Południowa: SKRÓT DNIA premiera.200


18:00
 
Igrzyska Olimpijskie, Pjongczang, Korea Południowa: STUDIO PJONGCZANG 2018 na żywo
Ipla

18:20 
Magazyn OLIMPIJSKI DZIEŃ na żywo


18:35 
Magazyn SPORT TELEGRAM na żywo
TVP 2 HD

19:20 
Magazyn SPORT na żywo


19:25 
Magazyn SPORT na żywo


20:00 
Igrzyska Olimpijskie, Pjongczang, Korea Południowa: PJONGCZANG SHOW na żywo
Eurosport 1 HDEurosport 1 HDEurosport Player
Ipla

20:05 
Magazyn SPORT – OLIMPIJSKI DZIEŃ na żywo


21:15 
Magazyn OLIMPIJSKI WIECZÓR na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.pl

23:30 
Magazyn SPORT NEWS+ premiera.200
CANAL+ Sport HD

*Rozpiska jest cały czas aktualizowana! Obsady dziennikarzy mogą ulec zmianie

Tagi: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

About Adam Zakrzewski

https://twitter.com/AddidasAdam