Sport w TV: niedziela – 25 marca 2018

Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy. HIT DNIA Puchar Świata w skokach narciarskich w Planicy 00:05 Major League Soccer – 4. kolejka: NEW YORK RED BULL – MINNESOTA UNITED FC  […]

Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy.

HIT DNIA Puchar Świata w skokach narciarskich w Planicy


00:05 Major League Soccer – 4. kolejka: NEW YORK RED BULL – MINNESOTA UNITED FC na żywo
Eurosport Player

02:55
Major League Soccer – 4. kolejka: COLORADO RAPIDS – SPORTING KANSAS CITY na żywo
Eurosport Player

03:55 Major League Soccer – 4. kolejka: VANCOUVER WHITECAPS – LOS ANGELES GALAXY na żywo
Eurosport Player

11:00 Magazyn CAFE FUTBOL na żywo
Polsat Sport HD
Ipla
Studio: Bożydar Iwanow – Michał Żewłakow, Roman Kołtoń, Tomasz Hajto

13:00
Regionalliga Sudwest – 30. kolejka: KICKERS OFFENBACH – WORMATIA WORMS na żywo


14:00
Reprezentacja Polski: KONFERENCJA PRASOWA na żywo
Ipla

14:00
3.Liga – 31. kolejka: FC MAGDEBURG – VFL OSNABRUCK na żywo


15:00
WSL 1 Women: CHELSEA LADIES – READING WOMEN na żywo


15:00
Premier League Wales – 28. kolejka: THE NEW SAINT – BALA TOWN na żywo


15:00
Regionalliga West – 27. kolejka: UERDINGEN 05 – VICTOR COLOGNE na żywo


16:00
Botolo Pro – 22. kolejka: RAPIDE CLUB – RAC CASABLANCA na żywo


17:30
NICE 1. Liga – 23. kolejka: WSTĘP DO MECZU na żywo
Polsat Sport HDIpla
Komentarz: Szymon Rojek – Tomasz Łapiński (z Opola)

17:45
NICE 1. Liga – 23. kolejka: ODRA OPOLE – GKS KATOWICE na żywo
Polsat Sport HDIpla
Komentarz: Szymon Rojek – Tomasz Łapiński (z Opola)

16:00
Botolo Pro – 22. kolejka: OLIMPIC SAFI – KAWKAB MARRAKECH na żywo


13:45 Puchar Świata, Tyumen, Rosja: BIEG ZE STARTU WSPÓLNEGO MĘŻCZYZN na żywo
*(od 13:50 w Polsat Sport Extra HD)
Eurosport PlayerIpla
Komentarz w Polsacie Sport Extra: Marcin Muras – Magdalena Grzywa

15:50 
Puchar Świata, Tyumen, Rosja: BIEG ZE STARTU WSPÓLNEGO KOBIET na żywo
*(o 17:45 premiera.200 w Eurosport 1 HD)
Eurosport PlayerEurosport 1 HDIpla
Komentarz w Polsacie Sport Extra: Marcin Muras – Magdalena Grzywa


10:30 Magazyn DROGA DO POLSAT BOXING NIGHT premiera.200
Polsat Sport HDIpla


19:00 ESL Mistrzostwa Polski CS:GO: 2. KOLEJKA – DZIEŃ 1 na żywo
sport.tvp.pl


16:00 Ekstraklasa – 19. kolejka: PIAST GLIWICE – AZS UŚ KATOWICE na żywo


18:30 Coppa Italia – Finał: ??? – ??? na żywo

Komentarz: Mateusz Warianka


16:00 PGA European Tour – WGC-Dell Technologies Matchplay, Austin, USA: FINAŁ na żywo


20:30
 
PGA Tour – Corales Puntacana Resort & Club Championship, Punta Cana, Dominikana: FINAŁ na żywo
Ipla


01:00 NHL: MINNESOTA WILD – NASHVILLE PREDATORS na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.pl
Komentarz: Stanisław Snopek – Michał Ruszel

16:55
DEL – 1/4 Finału: KOLNER HAIE – THOMAS SABO ICE TIGERS NURNBERG na żywo


17:00 Extraliga – 1/4 Finału: HC OCELARI TRINEC – HC DYNAMO PARDUBICE na żywo


19:00
Polska Hokej Liga – Finał: TAURON GKS KATOWICE – GKS TYCHY na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.pl
Komentarz: Jacek Laskowski – Roman Steblecki (z Katowic)


09:30 Cape Epic 2018, RPA: DZIEŃ 8 na żywo

Komentarz: Kacper Merk


13:00 
Wyścig Dookoła Katalonii, Hiszpania: ETAP 7 na żywo
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla

14:30
Wyścig Gandawa – Wevelgem, Belgia: WYŚCIG na żywo
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla

22:00 
Tour of Langkawi: ETAP 8 premiera.200
Eurosport PlayerIpla


09:45 Puchar Świata, Schonach, Niemcy: SKOKI na żywo
Eurosport PlayerIpla

12:45 
Puchar Świata, Schonach, Niemcy: BIEG NA 10 KM na żywo
Eurosport PlayerIpla


12:00 Liga ACB – 24. kolejka: HERBALIFE GRAN CANARIA – MORABANC ANDORRA na żywo

Komentarz: Krzysztof Sendecki

12:30 Energa Basket Liga – 25. kolejka: KING SZCZECIN – BM SLAM STAL OSTRÓW WLKP. na żywo
Polsat Sport HDIpla

Komentarz: Adam Romański – Tomasz Jankowski

19:30
Die BBL – 26. kolejka: BG GOTTINGEN – BROSE BAMBERG na żywo


20:30
Lega A – 23. kolejka: VL PESARO – DOLOMITI ENERGIA TRENTINO na żywo


21:30 NBA: MILWAUKEE BUCKS  – SAN ANTONIO SPURS na żywo
CANAL+ Sport HD


14:45 Magazyn ATLECI premiera.200
Polsat Sport HDIpla


14:30 Mistrzostwa Świata, Mediolan, Włochy: GALA MEDALISTÓW  na żywo
*(o 20:15 premiera.200 w Eurosport 2 HD)
TVP Sport HDsport.tvp.plEurosport PlayerIpla
Komentarz: Piotr Sobczyński


00:50 Puchar Świata, Quebec, Kanada: BIG AIR na żywo
Eurosport Player


16:30 Eliminacje Mistrzostw Europy – grupa 6: TURCJA – LITWA na żywo


16:55 Velux EHF Liga Mistrzów – 1. runda play-off: MONTPELLIER HB – FC BARCELONA LASSA  na żywo
CANAL+ Sport HDIpla

20:30 
DKB Handball Bundesliga – 26. kolejka: TV 05/07 HUTTENBERG – TSV HANNOVER BURGDORF premiera.200

Komentarz: Kamil Gapiński


14:10 Pro D2 – 28. kolejka: AVIRON BAYONNAIS – STADE MONTOIS  na żywo
Eurosport Player


22:30 Mistrzostwa Europy Snow Volleyball, Salzburg, Austria: PODSUMOWANIE premiera.200
Eurosport PlayerIpla


13:00 Vestel Venus League – 1/2 Finału: ECZACIBASI VITRA STAMBUŁ – FENERBAHCE SK STAMBUŁ na żywo


14:45 Plusliga – 27. kolejka: GKS KATOWICE – JASTRZĘBSKI WĘGIEL na żywo
Polsat Sport HD
Ipla
Komentarz: Tomasz Swędrowski – Łukasz Kadziewicz

17:30
Super 8: IBB POLONIA LONDYN – LONDON LYNX na żywo
Ipla
Komentarz: Adam Romański

17:50 
Serie A1 – 1/4 Finału: SIR SAFETY PERUGIA – ROBUR RAVENNA na żywo


20:00 Plusliga – 27. kolejka: ONICO WARSZAWA – ASSECO RESOVIA RZESZÓW na żywo
Polsat Sport HDIpla
Komentarz: Jerzy Mielewski – Ireneusz Mazur


09:30
Puchar Świata, Planica, Słowenia: STUDIO na żywo
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla

09:35
 Puchar Świata, Planica, Słowenia: STUDIO na żywo


10:00 Puchar Świata, Planica, Słowenia: KONKURS INDYWIDUALNY na żywo
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla

11:45 Puchar Świata, Planica, Słowenia: STUDIO na żywo
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla


14:30 Players Championship, Llandudno, Walia: FINAŁ na żywo
*(o 19:00 premiera.200 w Eurosporcie 1 HD)
Eurosport PlayerEurosport 1 HDIpla

19:45 Players Championship, Llandudno, Walia: FINAŁ na żywo
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla


08:45 Magazyn WORLD OF FREESPORTS 2018 premiera.200


19:00 
Superkombat Fighting Championship, Bukareszt, Rumunia: ADELIN MIHAILA – DANIEL STEFANOVSKI na żywo


03:30 WTA Tour, Miami, USA – 2. runda: GARBINE MUGURUZA – CHRISTINA MCHALE na żywo
sport.tvp.pl


17:00 
ATP World Tour 1000, Miami, USA – 3. runda: JOAO SOUSA – JARED DONALDSON na żywo
Ipla


17:00 
WTA Tour, Miami, USA – 3. runda: ELISE MERTENS – JOHANNA KONTA na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.pl

19:00
 
WTA Tour, Miami, USA – 3. runda: VENUS WILLIAMS – KIKI BERTENS na żywo
sport.tvp.pl

19:00
 ATP World Tour 1000, Miami, USA – 3. runda: VASEK POSPISIL – MARIN CILIC na żywo
Ipla

21:00 
WTA Tour, Miami, USA – 3. runda: JELENA OSTAPENKO – BEATRIZ HADDAD MAIA na żywo
*(od 22:20 w TVP Sport HD)
sport.tvp.plTVP Sport HD

21:00 
ATP World Tour 1000, Miami, USA – 3. runda: JUAN MARTIN DEL POTRO – KEI NISHIKORI na żywo
Ipla


23:00
 ATP World Tour 1000, Miami, USA – 3. runda: JEREMY CHARDY – GRIGOR DIMITROV na żywo
Ipla


09:00 ITTF World Tour Platinum – German Open, Brema, Niemcy: FINAŁY na żywo
Eurosport Player


08:30 Mistrzostwa Świata Superbike, Buriram, Tajlandia: SUPERSPORT na żywo
*(o 11:00 premiera.200 w Eurosport 2 HD)
Eurosport PlayerIpla

10:00 Mistrzostwa Świata Superbike, Buriram, Tajlandia: WYŚCIG 2 na żywo
Eurosport PlayerIpla


13:00 
Mistrzostwa Świata Motocross, Walencja, Hiszpania: WYŚCIG 1 MX2 na żywo
Eurosport Player

14:00 
Mistrzostwa Świata Motocross, Walencja, Hiszpania: WYŚCIG 1 MXGP na żywo
Eurosport Player

17:00 
Mistrzostwa Świata Motocross, Walencja, Hiszpania: WYŚCIG 2 MX2 na żywo
Eurosport PlayerIpla

18:00 
Mistrzostwa Świata Motocross, Walencja, Hiszpania: WYŚCIG 2 MXGP na żywo
Eurosport PlayerIpla


05:30 Formuła 1 – Grand Prix Australii: PARADA KIEROWCÓW na żywo
Ipla
Komentarz: Michał Gąsiorowski – Mikołaj Sokół

06:05
 Formuła 1 – Grand Prix Australii: STUDIO na żywo
Ipla

07:05 Formuła 1 – Grand Prix Australii: WYŚCIG na żywo
Ipla
Komentarz w Eleven Sports 1: Michał Gąsiorowski – Mikołaj Sokół

09:15 
Formuła 1 – Grand Prix Australii: STUDIO na żywo
Ipla


15:00 
Speedway Best Pairs Cup 2018, Toruń, Polska: ZAWODY na żywo
Eurosport PlayerIpla

inne
18:30 Magazyn SPORT TELEGRAM na żywo
TVP 2 HD

18:40 
Magazyn WIADOMOŚCI EUROSPORTU premiera.200
Eurosport 1 HDEurosport Player
Ipla

19:20 Magazyn SPORT na żywo


19:35 
Magazyn SPORT na żywo


20:10 Magazyn SPORT na żywo


21:50 
Magazyn SPORTOWA NIEDZIELA na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.pl

22:55 
Magazyn WIADOMOŚCI EUROSPORTU premiera.200
Eurosport 1 HDEurosport Player
Ipla


*Rozpiska jest cały czas aktualizowana! Obsady dziennikarzy mogą ulec zmianie

Tagi: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

About Adam Zakrzewski

https://twitter.com/AddidasAdam