Sport w TV: niedziela – 28 czerwca 2015

Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy, a także informacje o wybranych pozycjach zagranicznych TV, a także niektórych pozycji internetowych. 01:30 Mistrzostwa Świata Kobiet – 1/4 Finału: ANGLIA – KANADA  23:00 Major League […]

Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy, a także informacje o wybranych pozycjach zagranicznych TV, a także niektórych pozycji internetowych.

piłka nożna
01:30 Mistrzostwa Świata Kobiet – 1/4 Finału: ANGLIA – KANADA na żywo
Eurosport HDEurosport DEDas Erste HDBBC One HDW9TRT 3 Spor

23:00
Major League Soccer: NEW YORK CITY FC – NEW YORK RED BULLS na żywo
Eurosport HDEurosport DE

badminton
08:55 Igrzyska Europejskie, Baku, Azerbejdżan: FINAŁY SINGLA I DEBLA na żywo
Polsat Sport News
Komentarz: Janusz Pindera – Michał Łogosz

bmx
12:00 Igrzyska Europejskie, Baku, Azerbejdżan: FINAŁY na żywo
Polsat Sport News
Komentarz: Marcin Lepa

boks
02:00 Gala, Carson, USA: TIMOTHY BRADLEY – JESSIE VARGAS na żywo
polsat-sport-hd.120
Komentarz: Janusz Pindera – Maciej Miszkiń

21:00
Gala, Kaiserslautern, Niemcy: DENIS LIEBAU – KARAMA NYILAWILA na żywo
Eurosport HD

golf
13:30
PGA European Tour, BMW International Open, Monachium, Niemcy: FINAŁY na żywo
CANAL+ Sport HD

Komentarz: Andrzej Person, Jacek Person

jeździectwo
19:35 
Global Champions Tour, Monako, Monako: ZAWODY premiera.200
Eurosport HD

judo
06:25 
Igrzyska Europejskie, Baku, Azerbejdżan: ELIMINACJE RYWALIZACJI DRUŻYNOWEJ na żywo
Polsat Sport Extra HD
Komentarz: Łukasz Majchrzyk

11:25 Igrzyska Europejskie, Baku, Azerbejdżan: FINAŁY RYWALIZACJI DRUŻYNOWEJ na żywo
polsat-sport-hd.120
Komentarz: Łukasz Majchrzyk

kajakarstwo
12:00
Puchar Świata, Kraków, Polska: ZAWODY na żywo
Eurosport HD


kolarstwo szosowe
11:05
Mistrzostwa Polski – elita mężczyzn: WYŚCIG ZE STARTU WSPÓLNEGO na-żywo
TVP Sport HD sport.tvp.pl
Komentarz: Sebastian Szczęsny (z Sobótki)
Reporter: Sebastian Parfjanowicz

12:30 Mistrzostwa Polski – elita mężczyzn: WYŚCIG ZE STARTU WSPÓLNEGO na-żywo
TVP Sport HD sport.tvp.pl
Komentarz: Sebastian Szczęsny (z Sobótki)
Reporter: Sebastian Parfjanowicz

13:45 Mistrzostwa Polski – elita mężczyzn: WYŚCIG ZE STARTU WSPÓLNEGO na-żywo
TVP Sport HD sport.tvp.pl
Komentarz: Sebastian Szczęsny (z Sobótki)
Reporter: Sebastian Parfjanowicz

15:05 
Mistrzostwa Polski – elita mężczyzn: WYŚCIG ZE STARTU WSPÓLNEGO na-żywo
*(od 15:30 w TVP 1 HD)
TVP 1 HDTVP Sport HD sport.tvp.pl
Komentarz: Sebastian Szczęsny (z Sobótki)
Reporter: Sebastian Parfjanowicz

lekkoatletyka
22:05 Mityng, Eugene, USA: ZAWODY na żywo
Eurosport 2 HD

piłka nożna plażowa
01:15 Igrzyska Europejskie, Baku, Azerbejdżan – 1/2 Finału: PORTUGALIA – ROSJA premiera.200
Polsat Sport News
Komentarz: Piotr Przybysz – Krzysztof Kuchciak

11:20 Igrzyska Europejskie, Baku, Azerbejdżan – mecz o 3 miejsce: SZWAJCARIA – PORTUGALIA na-żywo
Polsat Sport Extra HD
Komentarz: Grzegorz Michalewski – Krzysztof Kuchciak


12:50 Igrzyska Europejskie, Baku, Azerbejdżan- finał: WŁOCHY – ROSJA na-żywo
Polsat Sport Extra HD
Komentarz: Grzegorz Michalewski – Krzysztof Kuchciak


14:00 Igrzyska Europejskie, Baku, Azerbejdżan – mecze o 7 miejsce: WĘGRY – AZERBEJDŻAN premiera.200
Polsat Sport News
Komentarz: Grzegorz Michalewski – Krzysztof Kuchciak

15:10 Igrzyska Europejskie, Baku, Azerbejdżan – mecze o 5 miejsce: UKRAINA – HISZPANIA premiera.200
Polsat Sport News
Komentarz: Grzegorz Michalewski – Krzysztof Kuchciak

rajdy samochodowe
00:00
(sb/nd)
FIA Rajdowe Mistrzostwa Europy, Belgia: PODSUMOWANIE premiera.200
Eurosport HD

siatkówka mężczyzn
07:20 Igrzyska Europejskie, Baku, Azerbejdżan – mecz o 3 miejsce: POLSKA – ROSJA na żywo
polsat-sport-hd.120
Komentarz: Marek Magiera – Wojciech Drzyzga

09:50 
Igrzyska Europejskie, Baku, Azerbejdżan – Finał: BUŁGARIA – NIEMCY na żywo
polsat-sport-hd.120

14:00
Liga Światowa – grupa A: AUSTRALIA – BRAZYLIA premiera.200
polsat-sport-hd.120
Komentarz: Krzysztof Wanio, Damian Dacewicz

17:30
Liga Światowa: STUDIO na żywo
polsat-sport-hd.120Polsat Sport News
Studio: Jerzy Mielewski

18:30
Liga Światowa – grupa B: IRAN – POLSKA na żywo
polsat-sport-hd.120Polsat Sport News
Komentarz: Tomasz Swędrowski (z Teheranu)

20:20 
Liga Światowa – grupa A: SERBIA – WŁOCHY na żywo
Polsat Sport Extra HD
Komentarz: Adam Romański – Maciej Jarosz

20:30 
Liga Światowa: STUDIO na żywo
polsat-sport-hd.120Polsat Sport News
Studio: Jerzy Mielewski

22:10 
Liga Światowa – grupa A: FRANCJA – JAPONIA premiera.200
Polsat Sport Extra HD
Komentarz: Adam Romański, Damian Dacewicz

23:40 
Liga Światowa – grupa C: ARGENTYNA – KANADA na żywo
Polsat Sport News

sporty ekstremalne
10:30
Magazyn WORLD OF FREESPORTS 2015 premiera.200
Sportklub

sporty walki
22:00
Magazyn WORLD COMBAT GAMES premiera.200
Fightklub

tenis
10:30 Wimbledon, Londyn, Wlk. Brytania: ZAPOWIEDŹ premiera.200
Polsat Sport Extra HD
Komentarz: Marcin Muras

tenis stołowy
08:30 Super Series, Jokohama, Japonia: FINAŁY na żywo
Eurosport HD

wyścigi motocyklowe
16:00 Mistrzostwa Świata Enduro, Xerez, Hiszpania: 2. RUNDA premiera.200
nSport+ HD
Komentarz: Tomasz Dryła

wyścigi samochodowe
12:30
FIA WTCC, Le Castellet, Francja: 13. RUNDA na żywo
Eurosport HD

13:30
FIA WTCC, Le Castellet, Francja: 14. RUNDA na żywo
Eurosport HD

żeglarstwo
11:00 Magazyn VOLVO OCEAN RACE premiera.200
Sportklub

żużel
13:15 Nice Polska Liga – 10. kolejka: STUDIO na żywo
TVP Regionalnasport.tvp.pl

13:40
Nice Polska Liga – 10. kolejka: ŁĄCZYŃSCY-CARBON START GNIEZNO – ORZEŁ ŁÓDŹ na żywo

TVP Regionalnasport.tvp.pl

16:30 PGE Ekstraliga – 10. kolejka: STUDIO na żywo
nSport+ HD

Studio: Daria Kabała-Malarz – Krzysztof Cegielski (z Gorzowa Wlkp.)
Reporter: Łukasz Benz


16:55
PGE Ekstraliga – 10. kolejka: MONEYmakesMONEY.pl STAL GORZÓW WLKP. – MRGARDEN GKM GRUDZIĄDZ na żywo
nSport+ HD

Komentarz: Edward Durda (z Gorzowa Wlkp.)
Reporter: Łukasz Benz


19:00 
PGE Ekstraliga – 10. kolejka: STUDIO na żywo
nSport+ HD

Studio: Gabriel Waliszko (z Torunia)
Reporter: Michał Łopaciński

19:25
PGE Ekstraliga – 10. kolejka: KS TORUŃ – SPAR FALUBAZ ZIELONA GÓRA na żywo
nSport+ HD

Komentarz: Piotr Olkowicz (z Torunia)
Reporter: Michał Łopaciński


21:45
Magazyn PGE EKSTRALIGA na żywo
nSport+ HD
Studio: Marcin Majewski – Dawid Stachyra

inne
17:20 
Igrzyska Europejskie, Baku, Azerbejdżan: PODSUMOWANIE na żywo
Polsat Sport Extra HD
Komentarz: Marcin Muras

17:50 
Igrzyska Europejskie, Baku, Azerbejdżan: CEREMONIA ZAMKNIĘCIA 
na żywo
Polsat Sport Extra HD
Komentarz: Przemysław Iwańczyk

23:00
Magazyn IGRZYSKA EUROPEJSKIE – BAKU 2015  na żywo
polsat-sport-hd.120
Studio: Jerzy Mielewski – Marian Kmita, Wojciech Szpil, Andrzej Biernat

*Rozpiska jest cały czas aktualizowana! Obsady dziennikarzy mogą ulec zmianie

Przygotowali: Adam Zakrzewski, Dawid Cach, Bartosz Mierzwa, Krzysztof Wilkosz, Piotr Barwaśny

Tagi: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

About REDAKCJA