Sport w TV: niedziela – 3 grudnia 2017

Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy. HIT DNIA Puchar Świata w skokach narciarskich w Niżnym Tagile 11:00 Magazyn CAFE FUTBOL  Studio: Mateusz Borek – Roman Kołtoń, Tomasz Hajto 11:55 La Liga Santander – […]

Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy.

HIT DNIA Puchar Świata w skokach narciarskich w Niżnym Tagile


11:00 Magazyn CAFE FUTBOL na żywo
Polsat Sport HDIpla
Studio: Mateusz Borek – Roman Kołtoń, Tomasz Hajto

11:55 La Liga Santander – 14. kolejka: CD LEGANES – VILLARREAL CF na żywo
Ipla
Komentarz w Eleven Sports 2: Michał Mitrut – Marcin Gazda

12:25 Serie A – 15. kolejka: BENEVENTO CALCIO – AC MILAN na żywo
Ipla
Komentarz: Dominik Guziak – Piotr Czachowski

12:45 Magazyn LIGA EUROPY UEFA premiera.200
CANAL+ Sport HD
Redakcja: Michał Kornacki, Paweł Glamowski

13:25 
2. Bundesliga – 16. kolejka: SV DARMSTADT – JAHN REGENSBURG na żywo
Ipla
Komentarz: Marcin Grzywacz – Tomasz Zieliński

14:25 
Premier League – 15. kolejka: AFC BOURNEMOUTH – SOUTHAMPTON FC na żywo

Komentarz: Przemysław Pełka – Rafał Nahorny

14:25 
Eredivisie – 14. kolejka: PSV EINDHOVEN – SPARTA ROTTERDAM na żywo
Ipla
Komentarz: Cezary Kowalski

14:30 
Serie A – 15. kolejka: STUDIO na żywo
Ipla

14:55
 
Serie A – 15. kolejka: INTER MEDIOLAN – CHIEVO WERONA na żywo
Ipla
Komentarz: Mateusz Święcicki – Filip Kapica

14:55
 
Serie A – 15. kolejka: AC FIORENTINA – US SASSUOLO na żywo
Ipla
Komentarz: Julian Kowalski – Piotr Czachowski

15:00
Regionalliga West – 19. kolejka: WUPPERTAL – ROT-WEISS ESSEN na żywo


15:00
FA Cu p – 2. runda: MULTI TRANSMISJA na żywo


15:10 Lotto Ekstraklasa – 18. kolejka: WSTĘP DO MECZU na żywo

Komentarz: Adam Marchliński – Kamil Kosowski (z Gliwic)
Reporterzy: Bartosz Ignacik, Cezary Olbrycht

15:25 Lotto Ekstraklasa – 18. kolejka: PIAST GLIWICE – LECH POZNAŃ na żywo

Komentarz: Adam Marchliński – Kamil Kosowski (z Gliwic)

15:25 
Bundesliga – 14. kolejka: HERTHA BSC – EINTRACHT FRANKFURT na żywo
Ipla
Komentarz w Eleven Sports 2: Patryk Mirosławski – Sebastian Chabiniak

15:45
FAW Cup – 3. runda: CAERNARFON TOWN – BARRY TOWna żywo


16:00 
La Liga Santander – 14. kolejka: GETAFE CF – VALENCIA CF na żywo
Ipla
Komentarz: Marcin Pawłowski – Tomasz Ćwiąkała

16:25 
Tipico Bundesliga – 18. kolejka: FK AUSTRIA WIEDEŃ – FC RED BULL SALZBURG na żywo

Komentarz: Tomasz Zieliński

16:55 
Premier League – 15. kolejka: MANCHESTER CITY – WEST HAM UNITED na żywo

Komentarz: Marcin Rosłoń – Przemysław Rudzki

17:00 
Bundesliga – 14. kolejka: STUDIO na żywo
Ipla

17:25 
Bundesliga – 14. kolejka: VFL WOLFSBURG – BORUSSIA M’GLADBACH na żywo
Ipla
Komentarz w Eleven Sports 1: Marcin Grzywacz – Tomasz Zieliński

17:35 
Lotto Ekstraklasa – 18. kolejka: WSTĘP DO MECZU na żywo

Moderator: Tomasz Lipiński (z Krakowa)

17:55 
Lotto Ekstraklasa – 18. kolejka: WISŁA KRAKÓW – GÓRNIK ZABRZE na żywo

Komentarz: Rafał Dębiński – Grzegorz Mielcarski (z Krakowa)
Reporterzy: Sonia Śledź, Adam Westfal

17:55 
1.Liga – 16. kolejka: AC SPARTA PRAGA – FK MLADA BOLESLAV na żywo
Polsat Sport Extra HD Ipla
Komentarz: Grzegorz Michalewski – Marcin Kalita

18:25
La Liga Santander – 14. kolejka: SD EIBAR – RCD ESPANYOL na żywo
Ipla
Komentarz: Michał Mitrut – Marcin Gazda

18:30
Premier-Liha – 18. kolejka: DYNAMO KIJÓW – FK MARIUPOL
Ipla

20:00 
Magazyn LIGA+ EXTRA na żywo

Studio: Krzysztof Marciniak – Tomasz Wieszczycki, Mirosław Szymkowiak, Sławomir Stempniewski

20:00
 
Serie A – 15. kolejka: STUDIO na żywo
Ipla

20:00
Botolo Pro – 10. kolejka: DIFFA EL JADIDA – KHOURIGBA na żywo


20:40
Serie A – 15. kolejka: UC SAMPDORIA – SS LAZIO na żywo
Ipla
Komentarz: Mateusz Święcicki – Filip Kapica

20:40
La Liga Santander – 14. kolejka: UD LAS PALMAS – REAL BETIS na żywo
Ipla
Komentarz w Eleven Sports 2: Marcin Pawłowski – Tomasz Ćwiąkała

20:55
 Ligue 1 Conforama – 16. kolejka: MONTPELLIER HSC – OLYMPIQUE MARSYLIA na żywo
Ipla
Komentarz: Sebastian Chabiniak – Mateusz Majak

21:30 
Magazyn LIGA+ EXTRA DOGRYWKA na żywo

Studio: Krzysztof Marciniak – Tomasz Wieszczycki, Mirosław Szymkowiak, Sławomir Stempniewski

22:30
 Magazyn SPORT+ premiera.200
CANAL+ Sport HD
Redakcja: Rafał Nahorny, Edward Durda, Leszek Orłowski

22:45 
Magazyn ELEVEN GOL na żywo
Ipla
Studio: Piotr Dumanowski


03:00 Grand Prix Gold Series – Korea Masters: ZAWODY na żywo
Eurosport Player


13:05 Puchar Świata, Ostersund, Szwecja: BIEG POŚCIGOWY KOBIET na żywo
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla
Komentarz w Polsacie Sport Extra: Marcin Muras – Magdalena Grzywa

15:05
 Puchar Świata, Ostersund, Szwecja: BIEG POŚCIGOWY MĘŻCZYZN na żywo
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla
Komentarz w Polsacie Sport Extra: Marcin Muras – Magdalena Grzywa


09:50 Puchar Świata, Ruka, Finlandia: STUDIO na żywo

Studio: Marcin Rams

09:55 Puchar Świata, Ruka, Finlandia: BIEG ŁĄCZONY KOBIET na żywo
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla
Komentarz w TVP 2: Jarosław Idzi – Piotr Meissner

11:30 
Puchar Świata, Ruka, FinlandiaBIEG ŁĄCZONY MĘŻCZYZN na żywo
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla


03:00 Gala Boksu, New York, USA: MIGUEL COTTO – SADAM ALI na żywo
Polsat Sport HD Ipla
Komentarz: Andrzej Kostyra – Andrzej Gmitruk

10:45 5. Memoriał Leszka Drogosza, Kielce, Polska: FINAŁY  na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.pl
Komentarz: Piotr Jagiełło (z Kielc)
Reporter: Anna Kozińska


09:00 PGA European Tour – Australian PGA Championship, Gold Coast, Australia: FINAŁ  na żywo

Komentarz: Andrzej Person, Jacek Person

18:00 
PGA Tour – Hero World Challenge, New Providence, Bahamy: FINAŁ na żywo
Ipla


16:10 Extraliga – 28. kolejka: MOUNRFIELD HK – HC KOMENTA BRNO na żywo


16:55 DEL – 28. kolejka: SCHWENNINGER WILD KINGS – KREFELD – PINGUINE na żywo


10:00 Cavaliada Tour, Poznań, Polska: FUTURE na żywo

Komentarz: Marek Szewczyk – Hubert Szaszkiewicz (z Poznania)
Studio: Gabriel Waliszko (z Poznania)
Reporterzy: Paulina Bojarska, Joanna Cedrych

11:30 Cavaliada Tour, Poznań, Polska: UJEŻDŻENIE na żywo

Komentarz: Marek Szewczyk – Hubert Szaszkiewicz (z Poznania)
Studio: Gabriel Waliszko (z Poznania)
Reporterzy: Paulina Bojarska, Joanna Cedrych

13:45 Cavaliada Tour, Poznań, Polska: GRAND PRIX na żywo
CANAL+ Sport HD
Komentarz: Marek Szewczyk – Hubert Szaszkiewicz (z Poznania)
Studio: Gabriel Waliszko (z Poznania)
Reporterzy: Paulina Bojarska, Joanna Cedrych


08:00 Grand Slam, Tokio, Japonia: DZIEŃ 2 na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.pl
Komentarz w TVP Sport HD: Dominik Jabłecki


22:00 Puchar Świata, Milton, Kanada: DZIEŃ 3 na żywo
Eurosport Player


08:45 Puchar Świata, Lillehammer, Norwegia: SKOKI na żywo
Eurosport 2 HDEurosport PlayerIpla

14:00 
Puchar Świata, Lillehammer, Norwegia: BIEGI na żywo
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla


13:00 KBSL – 8. kolejka: YAKIN DOGU – MERSIN BSB na żywo


12:30
Polska Liga Koszykówki – 9. kolejka: BM SLAM STAL OSTRÓW WLKP. – POLSKI CUKIER TORUŃ na żywo
Polsat Sport HDIpla
Komentarz: Adam Romański – Tomasz Jankowski

18:30
Liga ACB – 10. kolejka: REAL MADRYT – HERBALIFE GRAN CANARIA na żywo

Komentarz: Radosław Spiak

19:30
Die BBL – 11. kolejka: BROSE BAMBERG – TELEKOM BASKETS BONN na żywo


21:30 NBA: NEW YORK KNICKS – ORLANDO MAGIC na żywo

Komentarz: Michał Łopaciński – Radosław Hyży


20:35 Puchar Świata, Calgary, Kanada: DZIEŃ 3 na żywo
sport.tvp.pl

23:10 
Puchar Świata, Calgary, Kanada: WYŚCIGI MASOWE na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.pl
Komentarz: Bogusław Solecki
Reporter: Aleksander Dzięciołowski


17:45 Puchar Świata, Beaver Creek, USA:  GIGANT MĘŻCZYZN – I PRZEJAZD na żywo
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla

18:45 
Puchar Świata, Lake Louise, Kanada: SUPERGIGANT KOBIET na żywo
Eurosport 1 HD
Eurosport PlayerIpla

20:30
 
Puchar Świata, Beaver Creek, USA:  GIGANT MĘŻCZYZN – II PRZEJAZD na żywo
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla


13:30 Mistrzostwa Świata, Bietigheim-Bissingen, Niemcy – grupa B: STUDIO na żywo
*(od 13:40 w TVP 3)
TVP Sport HDsport.tvp.pl
Studio: Maciej Iwański – Monika Stachowska, Katarzyna Kołodziejska

13:50 
Mistrzostwa Świata, Bietigheim-Bissingen, Niemcy – grupa B: POLSKA – CZECHY na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.pl
Komentarz: Piotr Dębowski, Jacek Laskowski (z Bietigheim-Bissingen)

13:50 
Mistrzostwa Świata, Leizpig, Niemcy – grupa D: KAMERUN – SERBIA na żywo
sport.tvp.pl

13:50 
Mistrzostwa Świata, Oldenburg, Niemcy – grupa C: TUNEZJA – BRAZYLIA na żywo
sport.tvp.pl

13:50 
Mistrzostwa Świata, Trier, Niemcy – grupa A: SŁOWENIA – RUMUNIA na żywo
sport.tvp.pl

17:35 
Mistrzostwa Świata, Oldenburg, Niemcy – grupa C: CZARNOGÓRA – ROSJA na żywo
sport.tvp.pl

17:50 
Mistrzostwa Świata, Bietigheim-Bissingen, Niemcy – grupa B: WĘGRY – SZWECJA na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.pl
Komentarz: Piotr Dębowski, Jacek Laskowski (z Bietigheim-Bissingen)

17:50 
Mistrzostwa Świata, Trier, Niemcy – grupa A: ANGOLA – FRANCJA na żywo
sport.tvp.pl

18:00 
Mistrzostwa Świata, Leizpig, Niemcy – grupa D: CHINY – HOLANDIA na żywo
sport.tvp.pl

20:20 
Mistrzostwa Świata, Oldenburg, Niemcy – grupa C: JAPONIA – DANIA na żywo
sport.tvp.pl

20:20 
Mistrzostwa Świata, Bietigheim-Bissingen, Niemcy – grupa B: ARGENTYNA – NORWEGIA na żywo
sport.tvp.pl

20:20
 Mistrzostwa Świata, Leizpig, Niemcy – grupa D: KOREA POŁUDNIOWA – NIEMCY na żywo


12:30 DBK Handball Bundesliga – 15. kolejka: TSV HANNOVER-BURGDORF – VFL GUMMERSBACH  na żywo

Komentarz: Kamil Gapiński

17:15 PGNiG Superliga – 12. kolejka: WSTĘP DO MECZU na żywo
CANAL+ Sport HD
Komentarz: Krzysztof Bandych – Michał Matysik (z Zabrza)
Reporter: Szymon Ratajczak

17:25 PGNiG Superliga – 12. kolejka: NMC GÓRNIK ZABRZE – MKS ZAGŁĘBIE LUBIN na żywo
CANAL+ Sport HD
Komentarz: Krzysztof Bandych – Michał Matysik (z Zabrza)

20:30
DBK Handball Bundesliga – 15. kolejka: RHEIN NECKAR LOWEN – HC ERLANGEN  premiera.200

Komentarz: Kamil Gapiński


21:00 Mistrzostwa Świata, Anaheim, USA: KAT. -85KG MĘŻCZYZN (RWANIE) na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.pl
Komentarz: Sebastian Szczęsny

22:10 
Mistrzostwa Świata, Anaheim, USA: KAT. -85KG MĘŻCZYZN (PODRZUT) na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.pl
Komentarz: Sebastian Szczęsny


14:15 Guinness Pro14 – 10. kolejka: USON NEVERS RUGBY – AVIRON BAYONNAIS na żywo
Eurosport Player


10:00 Puchar Świata, Altenberg, Niemcy: ZAWODY na żywo
Eurosport 2 HDEurosport PlayerIpla

11:00 
Puchar Świata, Altenberg, Niemcy: ZAWODY na żywo
Eurosport 2 HD
Eurosport PlayerIpla

13:00 Puchar Świata, Altenberg, Niemcy: ZAWODY na żywo
Eurosport 2 HDEurosport PlayerIpla


14:45 Liga Siatkówki Kobiet – 8. kolejka: GROT BUDOWLANI ŁÓDŹ – ENEA PTPS PIŁA na żywo
Polsat Sport HDIpla
Komentarz: Bartosz Heller – Ireneusz Mazur


20:30 Plusliga – 12. kolejka: CUPRUM LUBIN – CERRAD CZARNI RADOM na żywo
Polsat Sport HD Ipla
Komentarz: Tomasz Swędrowski – Maciej Jarosz

22:30
Serie A1 – 10. kolejka: SIR SAFETY CONAD PERUGIA – BCC CASTELLANA GROTTE  premiera.200
*(o 22:50 premiera.200 w Rai Sport)

Komentarz w Sportklub: Robert Małolepszy – Witold Roman


15:25 Puchar Świata, Nizhny Tagi, Rosja: STUDIO na żywo

Studio: Maciej Kurzajewski

16:00 
Puchar Świata, Nizhny Tagi, Rosja: KONKURS INDYWIDUALNY na żywo
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla
Komentarz w TVP 1: Przemysław Babiarz, Sebastian Szczęsny


14:00 UK Championship, York, Wielka Brytania: DZIEŃ 2 na żywo
Eurosport 2 HDEurosport PlayerIpla

20:00
 UK Championship, York, Wielka Brytania: DZIEŃ 2 na żywo
Eurosport 2 HDEurosport Player
Ipla


10:30 Magazyn WORLD OF FREESPORTS 2017 premiera.200


04:00 UFC 218: MAX HOLLOWAY – JOSE ALDO na żywo
Ipla

22:00 Magazyn FIGHTING ROOKIES premiera.200
Fightklub


11:20 Magazyn ATP WORLD TOUR UNCOVERED premiera.200
Polsat Sport Extra HD Ipla


15:45 Liga Mistrzów, Berlin, Niemcy: DZIEŃ 2 – FINAŁ na żywo
sport.tvp.pl


07:45 Formuła E – Hong Kong ePrix: WYŚCIG 2 na żywo
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla

20:30 Red Bull Rally Cross, Los Angeles, USA: WYŚCIGI premiera.200

Redakcja: Łukasz Siudak

inne
18:30 Magazyn SPORT TELEGRAM na żywo
TVP 2 HD


19:20 Magazyn SPORT na żywo


19:25 
Magazyn SPORT na żywo
 


20:00 Magazyn SPORT na żywo


20:30 Magazyn SPORTOWA NIEDZIELA na żywo
TVP Sport HD
sport.tvp.pl


21:40 
Magazyn WIADOMOŚCI EUROSPORTU premiera.200
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla

23:30 Magazyn SPORT NEWS+ premiera.200
CANAL+ Sport HD

23:30 Magazyn WIADOMOŚCI EUROSPORTU premiera.200
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla


*Rozpiska jest cały czas aktualizowana! Obsady dziennikarzy mogą ulec zmianie

Tagi: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

About Adam Zakrzewski

https://twitter.com/AddidasAdam