Sport w TV: niedziela – 30 grudnia 2018

Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy. HIT DNIA Puchar Świata – Turniej Czterech Skoczni, Oberstdorf, Niemcy: KONKURS INDYWIDUALNY 11:00 Magazyn CAFE FUTBOL  Studio: Bożydar Iwanow – Mateusz Borek, Roman Kołtoń, Marcin Feddek, Cezary Kowalski 12:55 Premier […]

Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy.

HIT DNIA Puchar Świata – Turniej Czterech Skoczni, Oberstdorf, Niemcy: KONKURS INDYWIDUALNY


11:00 Magazyn CAFE FUTBOL 
Polsat Sport HDIpla
Studio: Bożydar Iwanow – Mateusz Borek, Roman Kołtoń, Marcin Feddek, Cezary Kowalski

12:55 Premier League – 20. kolejka: CRYSTAL PALACE – CHELSEA FC na żywo
CANAL+ Sport HD
Komentarz: Piotr Domagała – Michał Gutka

15:55 Premier League – 20. kolejka: SOUTHAMPTON FC – MANCHESTER CITY na żywo
CANAL+ Sport HD
Komentarz: Marcin Rosłoń – Rafał Nahorny

17:25 Premier League – 20. kolejka: MANCHESTER UNITED – AFC BOURNEMOUTH na żywo
CANAL+ Sport HD
Komentarz: Marcin Rosłoń – Przemysław Rudzki


12:30 Puchar Świata – Tour de Ski, Toblach, Włochy: 10 KM KOBIET ST. DOWOLNYM na żywo
*(od 12:40 w TVP Sport HD)
TVP Sport HDsport.tvp.plEurosport 1 HDIpla
Komentarz w TVP Sport: Jarosław Idzi – Piotr Meissner

14:30 
Puchar Świata – Tour de Ski, Toblach, Włochy: 15 KM MĘŻCZYZN ST. DOWOLNYM na żywo
Eurosport 1 HDIpla


15:10 Puchar Spenglera, Davos, Szwajcaria – 1/2 Finału: ??? – ??? na żywo
Ipla


20:15 
Puchar Spenglera, Davos, Szwajcaria – 1/2 Finału: ??? – ??? na żywo
Polsat Sport HDIpla


11:00 Tahincioglu Basketball Super League – 13. kolejka: GAZIANTEP BASKETBOL – ISTANBUL BBSK na żywo

Komentarz: Radosław Spiak

11:52 Lega A – 13. kolejka: ACQUA S.BERNARDO CANTU – ORIORA PISTOIA na żywo


12:30 Polska Liga Koszykówki – 12. kolejka: AZS KOSZALIN – MIASTO SZKŁA KROSNO na żywo
Polsat Sport HD
Ipla


13:15 Tahincioglu Basketball Super League – 13. kolejka: FENERBAHÇE – DARÜŞŞAFAKA TEKFEN na żywo

Komentarz: Radosław Spiak

15:30 Tahincioglu Basketball Super League – 13. kolejka: ANADOLU EFES – PINAR KARŞIYAKA na żywo

Komentarz: Jakub Ryś

17:22
Lega A – 13. kolejka: SIDIGAS AVELLINO – AX ARMANI EXCHANGE MILANO na żywo


17:22
Lega A – 13. kolejka: GERMANI BASKET BRESCIA – BANCO DI SARDEGNA SASSARI na żywo


17:22
Lega A – 13. kolejka: ALMA TRIESTE – HAPPY CASA BRINDISI na żywo


17:22
Lega A – 13. kolejka: DOLOMITI ENERGIA TRENTINO – SEGAFREDO VIRTUS BOLOGNA na żywo


18:52
Lega A – 13. kolejka: GRISSIN BON REGGIO EMILIA – UMANA REYER VENEZIA na żywo


18:57
Lega A – 13. kolejka: VANOLI CREMONA BASKET – FIAT TORINO na żywo


19:30 
Liga ACB – 14. kolejka: KIROLBET BASKONIA – REAL MADRYT na żywo

Komentarz: Radosław Spiak

20:37
Lega A – 13. kolejka: VL PESARO – OPENJOBMETIS VARESE na żywo


21:30 
easyCredit BBL – 13. kolejka: BROSE BAMBERG – BAYERN MONACHIUM

Komentarz: Jakub Ryś

21:30 NBA: ORLANDO MAGIC – DETROIT PISTONS na żywo
CANAL+ Sport HD
Komentarz: Wojciech Michałowicz – Kamil Chanas


20:00 Mistrzostwa Świata PDC, Londyn, Wielka Brytania: 1/2 FINAŁU na żywo
*(od 22:40 także w TVP Sport HD)
sport.tvp.plTVP Sport HD
Komentarz: Grzegorz Pajda – Jarosław Kowalczyk


18:00 Serie A1 – 15. kolejka: CONSAR RAVENNA – CUCINE LUBE CIVITANOVA na żywo
Ipla

18:00 Serie A1 – 15. kolejka: SIR SAFETY CONAD PERUGIA – CALZEDONIA VERONA na żywo
Ipla


15:00 Puchar Świata – Turniej Czterech Skoczni, Oberstdorf, Niemcy: STUDIO na żywo
*(od 16:15 także w TVP 1 HD, od 16:00 także w Eurosport 1 HD)
TVP Sport HDsport.tvp.plEurosport 1 HDIpla
Studio w TVP: Maciej Kurzajewski – Jakub Kot (z Oberstdorfu)

16:30 
Puchar Świata – Turniej Czterech Skoczni, Oberstdorf, Niemcy: KONKURS INDYWIDUALNY na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.plEurosport 1 HDIpla
Komentarz w TVP: Przemysław Babiarz, Sebastian Szczęsny (z Oberstdorfu)

18:30 
Puchar Świata – Turniej Czterech Skoczni, Oberstdorf, Niemcy: STUDIO na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.plEurosport 1 HDIpla
Studio w TVP: Maciej Kurzajewski – Jakub Kot (z Oberstdorfu)


10:15 Magazyn WORLD OF FREESPORTS 2018 


04:00 UFC 232: JON JONES – ALEXANDER GUSTAFSSON na żywo
Polsat Sport HDIpla


02:45 Hopman Cup, Perth, Australia: FAZA GRUPOWA – DZIEŃ 2 na żywo


09:00 Hopman Cup, Perth, Australia – faza grupowa: NIEMCY – HISZPANIA 
Ipla

10:30 Hopman Cup, Perth, Australia – faza grupowa: WIELKA BRYTANIA – SZWAJCARIA na żywo
Ipla

10:50 Mubadala World Tennis Championships, Abu Zabi, ZEA: DOMINIC THIEM – KAREN KHACHANOV 
TVP Sport HD

12:30 
Hopman Cup, Perth, Australia – faza grupowa: WIELKA BRYTANIA – SZWAJCARIA na żywo
Ipla

14:30 
Hopman Cup, Perth, Australia – faza grupowa: WIELKA BRYTANIA – SZWAJCARIA na żywo
Ipla

inne
14:10 Magazyn ATLECI 
Ipla

18:30 Magazyn SPORT TELEGRAM na żywo


19:20 
Magazyn SPORT na żywo


19:35 
Magazyn SPORT na żywo


19:55 
Magazyn WIADOMOŚCI EUROSPORTU 
Eurosport PlayerIpla

20:25 
Magazyn SPORT na żywo


22:00 
Magazyn SPORTOWY WIECZÓR na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.pl


23:25 
Magazyn WIADOMOŚCI EUROSPORTU 
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla


*Rozpiska jest cały czas aktualizowana! Obsady dziennikarzy mogą ulec zmianie  

About Adam Zakrzewski

https://twitter.com/AddidasAdam