Sport w TV: niedziela – 30 sierpnia 2015

Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy, a także informacje o wybranych pozycjach zagranicznych TV oraz niektórych pozycji internetowych. 11:00 Magazyn CAFE FUTBOL  Studio: Mateusz Borek – Tomasz Hajto, Radosław Gilewicz, Wojciech […]

Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy, a także informacje o wybranych pozycjach zagranicznych TV oraz niektórych pozycji internetowych.

piłka nożna
11:00 Magazyn CAFE FUTBOL na żywo
polsat-sport-hd.120
Studio: Mateusz Borek – Tomasz Hajto, Radosław Gilewicz, Wojciech Kowalczyk, Roman Kołtoń


12:25 Premier Liga – 7. kolejka: LOKOMOTIV MOSKWA – FK KRASNODAR na żywo

*(o 23:00 premiera.200 w Polsat Sport News)
NTV RussiaPolsat Sport News
Komentarz w Polsat Sport News: Grzegorz Michalewski

12:25 Eredivisie – 4. kolejka: AFC AJAX – ADO DEN HAAG na żywo
Polsat Sport Extra HD
Komentarz: Cezary Kowalski


13:55 Ligue 1 – 4. kolejka: AS SAINT-ETIENNE – SC BASTIA na żywo
Eleven

14:25 Premier League – 4. kolejka: SOUTHAMPTON FC – NORWICH CITY na żywo
CANAL+ Sport HDIdman TV
Komentarz w Canal+ Sport: Marcin Rosłoń – Rafał Nahorny


14:25 Jupiler Pro League – 6. kolejka: CLUB BRUGGE – STANDARD LIEGE na żywo
Eleven Sports

15:10 Ekstraklasa: WSTĘP DO MECZU na żywo
CANAL+ HD
Komentarz: Bartosz Gleń – Kazimierz Węgrzyn (z Mielca)
Repo
rterzy: Sonia Śledź, Tomasz Lipiński

15:10
 Ekstraklasa: WSTĘP DO MECZU na żywo
CANAL+ Sport 2 HD
Komentarz: Adam Marchliński – Wojciech Jagoda (z Zabrza)
Reporterzy: Filip Adamus, Adam Westfal

15:15 Bundesliga: WSTĘP DO MECZU na żywo
Eurosport 2 HD
Komentarz: Mateusz Borek – Tomasz Hajto

15:25 Ekstraklasa – 7. kolejka: TERMALICA BRUK-BET NIECIECZA – LECH POZNAŃ na żywo
CANAL+ HDCanal+ Sport Online
Komentarz: Bartosz Gleń – Kazimierz Węgrzyn (z Mielca)
Reporterzy: Sonia Śledź, Tomasz Lipiński

15:25 
Ekstraklasa – 7. kolejka: GÓRNIK ZABRZE – CRACOVIA na żywo
CANAL+ Sport 2 HDCanal+ Sport Online

Komentarz: Adam Marchliński – Wojciech Jagoda (z Zabrza)
Reporterzy: Filip Adamus, Adam Westfal

15:25 Bundesliga – 3. kolejka: BORUSSIA DORTMUND – HERTHA BSC na żywo
Eurosport 2 HD
Komentarz: Mateusz Borek – Tomasz Hajto


16:40 Eredivisie – 4. kolejka: PSV EINDHOVEN – FEYENOORD ROTTERDAM na żywo
Polsat Sport Extra HD
Komentarz: Tomasz Włodarczyk


16:55 Premier League – 4. kolejka: SWANSEA CITY – MANCHESTER UNITED na żywo

CANAL+ Sport HDIdman TV
Komentarz w Canal+ Sport: Przemysław Pełka – Przemysław Rudzki


16:55 Ligue 1 – 4. kolejka: GIRONDINS BORDEAUX – FC NANTES na żywo
Eleven Sports

17:00 
Mecz Towarzyski: STUDIO na żywo
TVP 1 HDsport.tvp.plTVN HD
17:10 
Mecz Towarzyski: TVP – TVN na żywo
TVP 1 HDsport.tvp.plTVN HD
Komentarz: Maciej Iwański – Tomasz Iwan (z Warszawy)

17:25 Bundesliga – 3. kolejka: WERDER BREMA – BORUSSIA MÖNCHENGLADBACH na żywo

Eurosport 2 HD
Komentarz: Andrzej Janisz – Radosław Gilewicz


17:35 Ekstraklasa – 7. kolejka: STUDIO na żywo
CANAL+ HD
Studio: Daria Kabała-Malarz (z Białegostoku)
Reporterzy: Michał Wodziński, Piotr Laboga

17:40
 
I Liga Polska – 5. kolejka: WSTĘP DO MECZU na żywo
polsat-sport-hd.120

Komentarz: Marcin Feddek – Andrzej Iwan (z Katowic)
Reporter: Łukasz Majchrzyk

17:55 
I Liga Polska – 5. kolejka: GKS KATOWICE – MIEDŹ LEGNICA na żywo
polsat-sport-hd.120
Komentarz: Marcin Feddek – Andrzej Iwan (z Katowic)
Reporter: Łukasz Majchrzyk


17:55 Ekstraklasa – 7. kolejka: JAGIELLONIA BIAŁYSTOK – LEGIA WARSZAWA na żywo
CANAL+ HDCanal+ Sport Online
Komentarz: Rafał Dębiński – Grzegorz Mielcarski (z Białegostoku)
Reporterzy: Michał Wodziński, Piotr Laboga, Daria Kabała-Malarz


17:55 Serie A – 2. kolejka: AS ROMA – JUVENTUS FC na żywo
ElevenTVN Turbo HD
Komentarz: Mateusz Święcicki – Piotr Czachowski


17:55 Primeira Liga – 3. kolejka: SC BRAGA – BOAVISTA SC na żywo
Sportklub

17:55 
PTT 1. Lig – 3. kolejka: KAYSERI ERCIYESSPOR – GAZIANTEP BB na żywo
TRT 3 Spor

18:25
 
Pari-Match League – 6. kolejka: ZORIA ŁUGAŃSK – DYNAMO KIJÓW na żywo
*(o 21:00 premiera.200 w Polsat Sport News)
Polsat Sport News2+2
Komentarz w Polsat Sport News: Marek Kleitz

18:25
Liga BBVA – 2. kolejka: SD EIBAR – ATHLETIC BILBAO na żywo
Eleven Sports
Komentarz: Marcin Grzywacz – Jakub Ostrowski

19:30 Bundesliga: PODSUMOWANIE KOLEJKI premiera.200

Eurosport 2 HD

19:55 
PTT 1. Lig – 3. kolejka: YENI MALATYASPOR – ALANYASPOR na żywo
TRT Avaz

19:55 
PTT 1. Lig – 3. kolejka: SANLIURFASPOR – GOZTEPE na żywo
TRT 3 Spor

19:55 
PTT 1. Lig – 3. kolejka: ADANA DEMIRSPOR – BOLUSPOR na żywo
TRT HD

20:00 Magazyn LIGA+ EXTRA na żywo
CANAL+ HDCanal+ Sport Online

Studio: Andrzej Twarowski, Tomasz Smokowski – Tomasz Wieszczycki, Sławomir Stempniewski

20:10 Primeira Liga – 3. kolejka: ACADEMICA – SPORTING CP na żywo

Sportklub RTP International

20:25 
Liga BBVA – 2. kolejka: VALENCIA CF – DEPORTIVO LA CORUNA na żywo
Idman TV

20:25
Liga BBVA – 2. kolejka: SEVILLA FC – ATLETICO MADRYT na żywo
ElevenAzTV

Komentarz w Eleven: Patryk Mirosławski – Tomasz Ćwiąkała

20:55
 
Ligue 1 – 4. kolejka: AS MONACO – PARIS SAINT-GERMAIN na żywo
Eleven Sports
Komentarz: Mateusz Święcicki – Piotr Świerczewski

21:00 Eredivisie – 4. kolejka: VITESSE – SC CAMBUUR premiera.200
Polsat Sport Extra HD
Komentarz: Szymon Rojek

22:30
Serie A – 2. kolejka: TORINO FC – ACF FIORENTINA premiera.200
Eleven


22:55
 Major League Soccer – 26. kolejka: SEATTLE SOUNDERS – PORTLAND TIMBERS na żywo
Eurosport HDEurosport DE
Komentarz w polskim Eurosporcie: Tomasz Lach


23:00
Liga BBVA – 2. kolejka: VALENCIA CF – DEPORTIVO LA CORUNA premiera.200
Eleven Sports
Komentarz: Michał Zawacki

biathlon
13:30 Mistrzostwa Świata w Biathlonie Letnim, Cheile Gradistei, Rumunia: BIEG POŚCIGOWY KOBIET na żywo
polsat-sport-hd.120
Komentarz: Sebastian Krystek

14:45 
Mistrzostwa Świata w Biathlonie Letnim, Cheile Gradistei, Rumunia: BIEG POŚCIGOWY MĘŻCZYZN na żywo
polsat-sport-hd.120
Komentarz: Sebastian Krystek

boks
03:30 Gala, Inglewood, USA: SHANE MOSLEY – RICARDO MAYORGA na żywo
CANAL+ Sport HD

04:00 ESPN Premier Boxing Champions: LEO SANTA CRUZ – ABNER MARES na żywo
Fightklub

golf
12:30 PGA European Tour, D+D Real Czech Masters, Praga, Czechy: FINAŁ na żywo
*(od 14:45 w CT Sport)
CANAL+ Sport 2 HDČT Sport

jeździectwo
12:50 Jeździeckie Grand Prix Wolnej Polski, Jakubowice: FINAŁ na żywo
TVP 1 HDsport.tvp.pl


17:30 Dzień na Wyścigach: NAGRODA ST.LEGER na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.plČT Sport

judo
06:00 Mistrzostwa Świata, Kazachstan, Astana: DZIEŃ 7 na żywo
Fightklub

13:00 
Mistrzostwa Świata, Kazachstan, Astana: DZIEŃ 7 na żywo
Fightklub


kolarstwo szosowe
15:45 
Magazyn VUELTA EXTRA na żywo
Eurosport HDEurosport DE
Komentarz w polskim Eurosporcie: Tomasz Jaroński, Adam Probosz

16:00 Vuelta a Espana: ETAP 9 na żywo
Eurosport HDEurosport DE
Komentarz w polskim Eurosporcie: Tomasz Jaroński, Adam Probosz

17:45 
Magazyn
VUELTA EXTRA na żywo
Eurosport HDEurosport DE
Komentarz w polskim Eurosporcie: Tomasz Jaroński, Adam Probosz

koszykówka mężczyzn
14:50 Mecz Towarzyski: NIEMCY – FRANCJA na żywo
ZDF HD


17:50 Bydgoszcz Basket Cup: POLSKA – LIBAN na żywo
Polsat Sport News
Komentarz: Adam Romański – Tomasz Jankowski (z Bydgoszczy)

lekkoatletyka
01:25 Mistrzostwa Świata, Pekin, Chiny: DZIEŃ 9 – SESJA PORANNA na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.plEurosport HDEurosport DEZDF HDRai sport 1Rossiya 2BBC Two HDČT SportFrance 3
Komentarz w TVP: Przemysław Babiarz, Marek Rudziński (z Pekinu)
Reporter w TVP: Aleksander Dzięciołowski 

Komentarz w polskim Eurosporcie: Marcin Rosengarten, Marek Szewczyk


12:00 
Magazyn GREEN LIGHT na żywo
Eurosport HDEurosport DE
Komentarz w polskim Eurosporcie: Adam Dutlinger

12:20 Mistrzostwa Świata, Pekin, Chiny: DZIEŃ 9 – SESJA POPOŁUDNIOWA na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.plTVP 2 HDEurosport HDEurosport DEZDF HDRai sport 1Rossiya 2BBC Two HDČT SportFrance 3
Komentarz w TVP: Marek Jóźwik, Włodzimierz Szaranowicz (z Pekinu)
Studio w TVP: Maciej Jabłoński – Sebastian Chmara
Reporter w TVP: Aleksander Dzięciołowski
Komentarz w polskim Eurosporcie: Marcin Rosengarten, Marek Szewczyk

12:40 
Magazyn ATLECI premiera.200
polsat-sport-hd.120

14:30
 
Magazyn GREEN LIGHT na żywo
Eurosport HD
Komentarz w polskim Eurosporcie: Adam Dutlinger

piłka ręczna mężczyzn
15:00 Handball-Bundesliga – 2. kolejka: BERGISCHER HC – SG FLENSBURG-HANDEWITT na-żywo
Sportklub

rajdy samochodowe
22:15 FIA Rajdowe Mistrzostwa Europy – Rajd Czechy: PODSUMOWANIE premiera.200
Eurosport HDEurosport DE
Komentarz w polskim Eurosporcie: Grzegorz Gac

siatkówka kobiet
05:00 
Puchar Świata: DOMINIKANA – SERBIA na-żywo
polsat-sport-hd.120
Komentarz: Damian Dacewicz – Wojciech Drzyzga

05:00 Puchar Świata: ARGENTYNA – ALGIERIA na-żywo
Polsat Sport Extra HD
Komentarz: Łukasz Kadziewicz – Maciej Jarosz 

08:00 Puchar Świata: KENIA – USA na-żywo
Polsat Sport Extra HD
Komentarz: Krzysztof Wanio – Maciej Jarosz

08:00 Puchar Świata: ROSJA – KOREA POŁUDNIOWA na-żywo
polsat-sport-hd.120NTV Spor
Komentarz w Polsat Sport HD: Marek Magiera – Wojciech Drzyzga

18:50 
Puchar Świata: JAPONIA – PERU premiera.200
Polsat Sport Extra HD
Komentarz: Damian Dacewicz

siatkówka plażowa mężczyzn
10:00
 Grand Slam, Olsztyn: PÓŁFINAŁ na żywo

Polsat Sport News
Komentarz: Krzysztof Wanio – Ireneusz Mazur (z Olsztyna)


11:00 Grand Slam, Olsztyn: PÓŁFINAŁ na żywo
Polsat Sport News
Komentarz: Krzysztof Wanio – Ireneusz Mazur (z Olsztyna)


14:00 Grand Slam, Olsztyn: MECZ O 3 MIEJSCE na żywo
Polsat Sport News
Komentarz: Krzysztof Wanio – Ireneusz Mazur (z Olsztyna)


15:00 
Grand Slam, Olsztyn: FINAŁ na żywo

Polsat Sport News
Komentarz: Krzysztof Wanio – Ireneusz Mazur (z Olsztyna)


16:00 Grand Slam, Olsztyn: CEREMONIA MEDALOWA na żywo
Polsat Sport News
Komentarz: Krzysztof Wanio – Ireneusz Mazur (z Olsztyna)

snooker
10:00 PTC European Tour 2, Stadhalle, Niemcy: 1/8 FINAŁU na-żywo
Eurosport 2 HD
Komentarz: Przemysław Kruk, Rafał Jewtuch

13:30 
PTC European Tour 2, Stadhalle, Niemcy: 1/4 FINAŁU na-żywo
Eurosport 2 HD
Komentarz: Przemysław Kruk, Rafał Jewtuch

20:00 
PTC European Tour 2, Stadhalle, Niemcy: FINAŁ na-żywo
Eurosport 2 HD
Komentarz: Przemysław Kruk, Rafał Jewtuch

sporty ekstremalne
10:30 Magazyn WORLD OF  FREESPORTS 2015 premiera.200
Sportklub

sporty walki
22:00
Magazyn WORLD COMBAT GAMES premiera.200
Fightklub

wyścigi motocyklowe
10:00 Moto3, GP Wlk. Brytanii: ROZGRZEWKA na-żywo

Polsat Sport Extra HDpolsatsport.plIpla
Komentarz: Michał Fiałkowski – Adam Badziak

10:30 MotoGP, GP Wlk. Brytanii: ROZGRZEWKA na-żywo
Polsat Sport Extra HDpolsatsport.plIpla
Komentarz: Michał Fiałkowski – Adam Badziak

11
:00 Moto2, GP Wlk. Brytanii: ROZGRZEWKA na-żywo
Polsat Sport Extra HDpolsatsport.plIpla
Komentarz: Michał Fiałkowski – Adam Badziak

12:20 Moto3, GP Wlk. Brytanii: WYŚCIG na-żywo
Polsat Sport News
polsatsport.plIpla
Komentarz: Michał Fiałkowski – Adam Badziak

14:00 MotoGP, GP Wlk. Brytanii: WYŚCIG na-żywo
Polsat Sport Extra HDpolsatsport.plIpla
Komentarz: Michał Fiałkowski – Adam Badziak

15:30 Moto2, GP Wlk. Brytanii: WYŚCIG na-żywo
Polsat Sport Extra HDpolsatsport.plIpla
Komentarz: Michał Fiałkowski – Adam Badziak

wyścigi samochodowe
13:00 MŚ Endurance, Nürburgring: START WYŚCIGU na żywo
Eurosport 2 HD
Komentarz: Grzegorz Gac

15:05
Seria DTM, Wołokołamsk, Rosja: WYŚCIG  na żywo
nSport+ HDDas Erste HDNTV Spor

18:00 MŚ Endurance, Nürburgring: KOŃCÓWKA WYŚCIGU na żywo

Eurosport HDEurosport DE
Komentarz w polskim Eurosporcie: Grzegorz Gac

żeglarstwo
13:00 Seria Światowa Regat o Puchar Ameryki, Goteborg, Szwecja: ZAWODY na żywo
CANAL+ Sport HD

*Rozpiska jest cały czas aktualizowana! Obsady dziennikarzy mogą ulec zmianie

Przygotowali: Adam Zakrzewski, Jakub Zegarowski, Bartosz Mierzwa, Sebastian Muraszewski, Piotr Barwaśny 

Tagi: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

About REDAKCJA