Sport w TV: niedziela – 8 marca 2015

Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy oraz o wybranych propozycjach zagranicznych telewizji. 07:45 Premier League – 28. kolejka: QUEENS PARK RANGERS – ARSENAL FC  11:00 Magazyn CAFE FUTBOL  Studio: Mateusz […]

Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy oraz o wybranych propozycjach zagranicznych telewizji.

piłka nożna
07:45 Premier League – 28. kolejka: QUEENS PARK RANGERS – ARSENAL FC premiera.200
TVP Sport HDsport.tvp.pl


11:00 Magazyn CAFE FUTBOL na żywo
polsat-sport-hd.120
Studio: Mateusz Borek – Wojciech Kowalczyk, Roman Kołtoń

11:07 Premier Liga – 18. kolejka: ZENIT ST PETERSBURG – URAŁ JEKATERYNBURG premiera.200
Polsat Sport News
Komentarz: Marek Kleitz

11:55 Liga BBVA – 26. kolejka: FC BARCELONA – RAYO VALLECANO na żywo
Canal+ Sport HDIdman TV
Komentarz w Canal+ Sport: Adam Marchliński – Maciej Murawski

12:10 I Liga Polska – 23 kolejka: WSTĘP DO MECZU na żywo
Orange sport


12:25 I Liga Polska – 23 kolejka: ARKA GDYNIA – GKS TYCHY na żywo
Orange sport


14:25 Eredevisie – 26. kolejka: AFC AJAX – SBV EXCELSIOR na żywo
Polsat Sport News
Komentarz: Cezary Kowalski – Wojciech Kowalczyk

15:00 Magazyn GRANA NIEDZIELA na żywo

Canal+ Sport HD
Studio: Żelisław Żyżyński – Krzysztof Przytuła

15:15 Bundesliga: WSTĘP DO MECZna żywo

Eurosport 2 HD
Komentarz: Mateusz Borek – Maciej Murawski

15:25 T-Mobile Ekstraklasa – 23. kolejka: PODBESKIDZIE BIELSKO – BIAŁA – KORONA KIELCE na żywo
Canal+ Sport HDCanal+ Sport Online
Komentarz: Bartosz Gleń – Kazimierz Węgrzyn (z Bielska-Białej)
Reporterzy: Daria Kabała-Malarz, Tomasz Lipiński


15:25 Bundesliga – 24. kolejka: 1. FC KÖLN – EINTRACHT FRANKFURT na żywo
Eurosport 2 HD
Komentarz: Mateusz Borek – Maciej Murawski

16:45
FA Cup – 1/4 finału: LIVERPOOL FC – BLACKBURN ROVERS na żywo
Eurosport DE


16:55 Primeira Liga24. kolejka: AROUCA FC – SL BENFICA na żywo

Sportklub

16:55 Liga BBVA – 26. kolejka: REAL SOCIEDAD – RCD ESPANYOL na żywo
Idman TV

17:25 Bundesliga – 24. kolejka: SC PADERBORN 07 – BAYER 04 LEVERKUSEN na żywo
Eurosport 2 HD

Komentarz: Andrzej Janisz – Dariusz Pasieka

17:30 Magazyn GRANA NIEDZIELA na żywo
Canal+ Sport HD
Studio: Żelisław Żyżyński – Krzysztof Przytuła

17:35 T-Mobile Ekstraklasa – 23. kolejka: WSTĘP DO MECZU na żywo
Canal+ Sport HDCanal+ Sport Online
Komentarz: Robert Skrzyński – Remigiusz Jezierski (z Wrocławia)
Reporterzy: Mariusz Wróblewski, Michał Wodziński


17:55 T-Mobile Ekstraklasa – 23. kolejka: ŚLĄSK WROCŁAW – LEGIA WARSZAWA na żywo
Canal+ Sport HDCanal+ Sport Online
Komentarz: Robert Skrzyński – Remigiusz Jezierski (z Wrocławia)
Reporterzy: Mariusz Wróblewski, Michał Wodziński


18:40 Synot Liga – 19. kolejka: AC SPARTA PRAGA – FK DUKLA PRAGAna żywo
ČT Sport

18:55 Liga BBVA – 26. kolejka: VILLARREAL – CELTA VIGO na żywo
Idman TV

19:30 Bundesliga: PODSUMOWANIE KOLEJKI premiera.200
Eurosport 2 HD

Komentarz: Julian Kowalski

20:00 Magazyn LIGA+ EXTRA na żywo
Canal+ Sport HD

Studio: Andrzej Twarowski, Tomasz Smokowski – Marcin Baszczyński, Przemysław Rudzki, Sławomir Stempniewski

20:10 Primeira Liga24. kolejka: BOAVISTA FC – VITORIA SC na żywo
Sportklub

20:40 Serie A – 26. kolejka: SSC NAPOLI – INTER MEDIOLAN na żywo
nSport+ HDAzTV

Komentarz w nSport+: Grzegorz Milko – Filip Surma

20:55 Liga BBVA – 26. kolejka: ATLETICO MADRYT – VALENCIA CF na żywo

Canal+ Family 2 HDIdman TV
Komentarz w Canal+ Family 2: Rafał Wolski – Krzysztof Przytuła

22:00 MLS – 1. kolejka: ORLANDO CITY – NEW YORK CITY FC na żywo

Eurosport HDEurosport DE

23:00 Eredevisie – 26. kolejka: FEYENOORD ROTTERDAM – NAC BREDA premiera.200
Polsat Sport News
Komentarz: Tomasz Włodarczyk

biathlon
13:05 Mistrzostwa Świata, Kontiolahti, Finlandia: BIEG POŚCIGOWY MĘŻCZYZN na żywo
*(od 13:15 w Eurosport)
Polsat Sport Extra HDEurosport HDEurosport DEZDF HDČT SportFrance 3
Komentarz w Polsat Sport Extra: Marcin Muras – Sebastian Krystek
Komentarz w polskim Eurosporcie: Tomasz Jaroński – Krzysztof Wyrzykowski


15:45 Mistrzostwa Świata, Kontiolahti, Finlandia: BIEG POŚCIGOWY KOBIET na żywo
*(od 15:50 w Polsat Sport Extra)
Polsat Sport Extra HDEurosport HDEurosport DEZDF HDRossiya 2ČT Sport
Komentarz w Polsat Sport Extra: Marcin Muras – Sebastian Krystek
Komentarz w polskim Eurosporcie: Tomasz Jaroński – Krzysztof Wyrzykowski

biegi narciarskie
07:50 Bieg Wazów, Szwecja: 90 KM  ST. KLASYCZNYM na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.pl
Komentarz: Jarosław Idzi – Edward Budny

08:30 Bieg Wazów, Szwecja: 90 KM  ST. KLASYCZNYM na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.pl
Komentarz: Jarosław Idzi – Edward Budny

09:00 Puchar Świata, Lahti, Finlandia: 15 km MĘŻCZYZN ST. KLASYCZNYM na żywo
Eurosport HDEurosport DERai sport 2
Komentarz w polskim Eurosporcie: Bogdan Chruścicki – Kacper Merk

09:30 
Bieg Wazów, Szwecja: 90 KM  ST. KLASYCZNYM na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.pl
Komentarz: Jarosław Idzi – Edward Budny

11:00 
Bieg Wazów, Szwecja: 90 KM  ST. KLASYCZNYM na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.pl
Komentarz: Jarosław Idzi – Edward Budny

bobsleje
15:00 Mistrzostwa Świata, Winterberg, Niemcy – czwórki mężczyzn: III PRZEJAZD na żywo
sport.tvp.pl
20:45 premiera.200
TVP Sport HD
Komentarz: Grzegorz Pajda


17:00 Mistrzostwa Świata, Winterberg, Niemcy – czwórki mężczyzn: IV PRZEJAZD na żywo
sport.tvp.plZDF HD
21:45 premiera.200
TVP Sport HD
Komentarz w TVP: Grzegorz Pajda

golf
09:10 Magazyn MAGAZYN GOLFOWY premiera.200
Polsat Sport Extra HD

11:30 PGA European Tour, Africa Open, RPA: FINAŁ na żywo
Canal+ Family 2 HD
Komentarz: Jacek Person

kolarstwo szosowe
17:45 Wyścig Paryż – Nicea: PROLOG premiera.200
Eurosport HD
Komentarz: Dariusz Baranowski, Stanisław Brzośko

koszykówka mężczyzn
01:30 Liga NBA: CLEVELAND CAVALIERS – PHOENIX SUNS na żywo
Canal+ Sport HD
Komentarz: Tomasz Dryła – Marta Dydek

12:30 Magazyn LIGA ACB premiera.200
Sportklub

12:40 Liga ACB – 23. kolejka: FIATC JOVENTUT – REAL MADRYT  na żywo
Sportklub


15:30 Liga ACB – 23. kolejka: HERBALIFE GRAN CANARIA – FC BARCELONA premiera.200
Sportklub


19:55 Tauron Basket Liga – 22. kolejka: JEZIORAK TARNOBRZEG – ASSECO GDYNIA na żywo
Polsat Sport News
Komentarz: Adam Romański – Dariusz Szczubiał


20:30 Liga NBA: GOLDEN STATE WARRIORS – LOS ANGELES CLIPPERS na żywo
Canal+ Sport HD
Komentarz: Wojciech Michałowicz – Hubert Radke

lekkoatletyka
10:30 Halowe Mistrzostwa Europy, Praga, Czechy: DZIEŃ 4 na żywo
Eurosport 2 HD
Komentarz: Paweł Ulbrych, Janusz Rozum

14:20 Halowe Mistrzostwa Europy, Praga, Czechy: DZIEŃ 4 na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.plRai sport 1BBC Two HDČT Sport
Komentarz w TVP: Przemysław Babiarz, Marek Jóźwik (z Pragi)
Studio w TVP: Maciej Jabłoński – Anna Rogowska
Reporter w TVP: Aleksander Dzięciołowski


16:00 Halowe Mistrzostwa Europy, Praga, Czechy: STUDIO na żywo
TVP 1 HDsport.tvp.pl
Studio w TVP: Maciej Jabłoński – Anna Rogowska
Reporter w TVP: Aleksander Dzięciołowski


16:05 Halowe Mistrzostwa Europy, Praga, Czechy: DZIEŃ 4 na żywo
TVP 1 HDsport.tvp.plRai sport 1BBC Two HDČT Sport
Komentarz w TVP: Przemysław Babiarz, Marek Jóźwik (z Pragi)
Reporter w TVP: Aleksander Dzięciołowski


17:15 Halowe Mistrzostwa Europy, Praga, Czechy: DZIEŃ 4 na żywo
TVP 2 HDsport.tvp.plRai sport 1BBC Two HDČT Sport
Komentarz w TVP: Przemysław Babiarz, Marek Jóźwik (z Pragi)
Studio w TVP: Maciej Jabłoński – Anna Rogowska
Reporter w TVP: Aleksander Dzięciołowski


17:30 Magazyn ATLECI premiera.200
polsat-sport-hd.120

łyżwiarstwo szybkie
17:30 Mistrzostwa Świata w wieloboju, Calgary, Kanada: 1500M KOBIET na żywo

Polsat Sport News
Komentarz: Marcin Lepa – Ewa Białkowska


18:45 Mistrzostwa Świata w wieloboju, Calgary, Kanada: 1500M MĘŻCZYZN na żywo
Polsat Sport News
Komentarz: Marcin Lepa – Ewa Białkowska


20:00 Mistrzostwa Świata w wieloboju, Calgary, Kanada: 5000M KOBIET na żywo
Polsat Sport Extra HD
Komentarz: Marcin Lepa – Ewa Białkowska


20:30 Mistrzostwa Świata w wieloboju, Calgary, Kanada: 10000M MĘŻCZYZN na żywo
*(od 20:40 w Polsat Sport Extra)
Polsat Sport Extra HDEurosport 2 HD
Komentarz w Polsat Sport Extra: Marcin Lepa – Ewa Białkowska
Komentarz w Eurosport 2: Bogdan Chruścicki


narciarstwo alpejskie
10:30 Puchar Świata, Kvitfjell, Norwegia: SUPERGIGANT MĘŻCZYZN na żywo
Eurosport HDEurosport DEZDF HDRai sport 1
Komentarz w polskim Eurosporcie: Witold Domański


12:00 Puchar Świata, Garmisch- Partenkirchen, Niemcy: SUPERGIGANT KOBIET na żywo
Eurosport HDEurosport DEZDF HDRai sport 1
Komentarz w polskim Eurosporcie: Witold Domański

piłka ręczna kobiet
16:45 VELUX EHF Liga Mistrzyń – grupa 2: VIBORG HK – LARVIK HK na żywo

nSport+ HD
Komentarz: Krzysztof Bandych – Iwona Nabożna

17:30 PGNIG Superliga – 21. kolejka: EKS START ELBLĄG – KGHM METRACO ZAGŁĘBIE LUBIN na żywo
polsat-sport-hd.120
Komentarz: Szymon Rojek – Artur Siódmiak

piłka ręczna mężczyzn
17:15 Handball-Bundesliga – 24. kolejka: HANNOVER – RHEIN-NECKAR LÖWEN na żywo
Sport 1 Germany

22:00  premiera.200
Sportklub

rajdy samochodowe
18:20 Rajdowe Mistrzostwa Świata, Rajd Meksyku: SKRÓT DNIA premiera.200
Polsat Sport Extra HD

19:00 Rajdowe Mistrzostwa Świata, Rajd Meksyku – etap 22: OS EL BRINCO 3 na żywo
Polsat Sport Extra HD
Komentarz: Andrzej Borowczyk – Grzegorz Jędrzejewski

siatkówka mężczyzn
13:45 Krispol 1. liga – 24. kolejka: ŚLEPSK SUWAŁKI – AGH 100RK KRAKÓW na żywo

TVP Regionalnasport.tvp.pl
Komentarz: Piotr Dębowski (z Suwałk)
Reporter: Bogusław Solecki

14:45
Plusliga – 1/2 Finału: ASSECO RESOVIA RZESZÓW – JASTRZĘBSKI WĘGIEL na żywo
polsat-sport-hd.120
Komentarz: Tomasz Swędrowski

17:00 
Serie A1 – 22. kolejka: CALZEDONIA VERONA –  EXPRIVIA NELDIRITTO MOLFETTA na żywo
Rai sport 1
00:00 premiera.200
Sportklub

skoki narciarskie
13:40 Puchar Świata, Lahti, Finlandia: STUDIO na żywo
TVP 1 HDsport.tvp.pl
Studio: Maciej Kurzajewski – Rafał Kot

14:00 
Puchar Świata, Lahti, Finlandia: KONKURS INDYWIDUALNY
 na żywo
TVP 1 HDsport.tvp.plEurosport HDEurosport DEZDF HD
Komentarz w TVP: Stanisław Snopek, Sebastian Szczęsny
Komentarz w polskim Eurosporcie: Igor Błachut

snowboard
14:10 Magazyn MAGAZYN SNOWBOARDOWY premiera.200
Polsat Sport Extra HD

sporty walki
22:00 Magazyn WORLD COMBAT GAMES premiera.200
Fightklub

tenis
13:45 Puchar Devisa – Grupa I Światowa: POLSKA – LITWA na żywo
Canal+ Family HD
Komentarz: Tomasz Wolfke – Michał Chmela
Studio: Bartosz Ignacik – Dawid Celt, Piotr Gadomski
Reporter: Sonia Śledź


22:20 Magazyn ATP WORLD TOUR UNCOVERED premiera.200
Polsat Sport Extra HD

wyścigi samochodowe
19:00 FIA WTCC, Grand Prix Argentyny: WYŚCIG 1 na żywo
Eurosport HDEurosport DE
Komentarz w polskim Eurosporcie: Grzegorz Gac


20:00 FIA WTCC, Grand Prix Argentyny: WYŚCIG 2 na żywo
Eurosport HDEurosport DE
Komentarz w polskim Eurosporcie: Grzegorz Gac

inne
12:00 Magazyn TRANS WORLD SPORT premiera.200
Polsat Sport Extra HD

*Rozpiska jest cały czas aktualizowana! Obsady dziennikarzy mogą ulec zmianie.

Przygotowali: Adam Zakrzewski, Jakub Zegarowski

Tagi: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

About REDAKCJA